Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 Xena V. 8/22 [i] 10:10 Vírus útočí aj v raji [i] 11:45 Kung Fu - Legenda pokračuje 2/20 [i] 12:40 V tieni zločinu II. 2/22 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:30 Monk I. 2/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 19/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:45 Paľba [i] 22:15 Niekto ma sleduje [i] 23:55 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 00:50 Šepot smrti [i] 02:25 Tichý svedok 2/5: Konečná zastávka [i] 04:40 Wolffov revír III. 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Murdochove záhady 5 [i] 09:40 Murdochove záhady 6 [i] 10:30 Sila lásky II. 30/357 [i] 11:20 Sila lásky II. 31/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 122/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 19/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 20/178 [i] 18:10 Bleskové správy [i] 18:15 Dr.House II. 24/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 10/22 [i] 23:40 Jolly Joker 10/12 [i] 00:35 Murdochove záhady 5 [i] 01:20 Murdochove záhady 6 [i] 02:10 Chodili sme spolu [i] 03:05 Obete a tí druhí [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 30/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 31/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Poklady islamu v Stredomorí [i] 11:35 Variácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 VAT [i] 13:05 Profily [i] 13:45 Cesty nádeje [i] 14:10 Folklórne slávnosti Heľpa - Horehronské dni spevu a tanca [i] 15:25 Profesionál [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Utajená reč peňazí 10/13 [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Záhada šamanky Kyys [i] 21:05 Diagnóza 170 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 31 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Zavraždená, ale. . [i] 11:25 Klaun 9 [i] 12:25 Agent II. 9 [i] 13:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 14:15 Tru Calling 18 [i] 15:00 Simpsonovci X. 18, 19 [i] 16:00 Agent II. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 10 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 32 [i] 21:15 Odsúdené II. - ŠTART NOVEJ SÉRIE! 1 [i] 22:15 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando III. 5 [i] 01:10 Odsúdené II. [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:45 Klaun [i] 03:30 O perníkovej chalúpke [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 51 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 13 [i] 06:00 Derrick II. 41 [i] 07:00 Magnum V. 16, 17 [i] 08:45 Derrick II. 41 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 13 [i] 10:45 Magnum V. 16 [i] 11:40 Tarzan 51 [i] 12:10 Zasľúbená zem 28 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 145 [i] 13:50 Panelák 248 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 2 [i] 16:15 M*A*S*H* 5, 6 [i] 17:00 Láska nezomiera 119, 120 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Butch a Sundance: Začiatky [i] 22:40 Odhalené vraždy [i] 00:20 Butch a Sundance: Začiatky [i] 02:15 Nočné reprízy 04:35 Doktorka Quinnová 146 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 17/21 [i] 07:55 Zoom 26/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 11/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 21/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 10:55 Zoom 26/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 17/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 11/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 21/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 18/21 [i] 17:55 Zoom 26/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 12/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 21:00 Boj o čas 11/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 11/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i] 23:55 Zoom 26/221 [i] 00:00 Dr. House II. 13/24 [i] 01:00 Boj o čas 11/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 11/14 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 18/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 06:00 Záchrana vraku 8 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 09:35 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 10:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 10:30 Jak to dělají 6 [i] 10:55 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:25 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 14:10 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 15:30 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa mulami [i] 16:25 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 19:10 Jak to dělají 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 21:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Prší sazenice stromků [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Žralok útočí na klec [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 00:40 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak to dělají 7 [i] 04:35 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Uprchlík [i] 10:40 Kavárnička dříve narozených [i] 11:30 Jablko a jeho strom [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 14/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 17/22 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 17/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 11/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 9/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 11/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 11/13 [i] 22:45 Pohled společnosti Parallax [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sex ve městě III 1/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery V 14/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Vltava v obrazech 59/86 [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Terra musica 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 17/26 [i] 06:20 Včelka Mája 17/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 15/40 [i] 07:40 Já chci domů! Diagnostický ústav [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Svatý grál [i] 10:30 Vzkaz Luďka Eliáše [i] 10:50 168 hodin [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 59/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 4/4 [i] 16:00 Japonská moderní architektura [i] 16:50 Výtvarnické konfese [i] 17:15 Ondřejova filmová škola [i] 17:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 2/10 [i] 19:45 Real Chinese 2/10 [i] 20:00 Tělo mého nepřítele [i] 22:05 Nás se bojí zubatá [i] 22:30 Střípky Jednoho světa 2010 7/10 [i] 22:40 Kontexty [i] 23:35 Q [i] 00:05 Mezi dvěma ohni [i] 01:35 V odborné péči 35/43 [i] 02:05 Televizní klub neslyšících 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 1 [i] 09:30 Líbánky s matinkou [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 10 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 15 [i] 13:45 Hvězdná brána 11 [i] 14:40 Smallville VIII 2 [i] 15:35 Krok za krokem III 1 [i] 16:05 Vražedná čísla II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 16 [i] 18:30 Ulice 1673, 1674 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 175 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 7 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 10 [i] 23:05 Purpurové řeky [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas III 12 [i] 01:30 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 2 [i] 06:55 Pět holek na krku 87 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 6 [i] 08:55 M*A*S*H 138 [i] 09:25 Právo a pořádek III 6 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 6 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 17 [i] 12:25 M*A*S*H 139 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 8 [i] 13:30 Čarodějky V 13 [i] 14:30 JAG I 20 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 4 [i] 20:00 Přešlapy II 2 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 14 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 3 [i] 00:25 Wolffův revír II 19 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 69 [i] 04:35 Na čem záleží 70 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Naučím ťa milovať 21/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 201-202/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 141/160 [i] 10:30 Viktória 130/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 14/22 [i] 11:50 Ulica III. 141/259 [i] 13:10 Rebeli I. 195/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 140/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 15/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 22/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 203-204/238 [i] 18:00 Túžba tela 12/143 [i] 19:00 Rebeli I. 196/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 142/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 42/178 [i] 22:25 Viktória 131/171 [i] 23:15 Sex v meste I. 10/12 [i] 23:45 Ohrozená [i] 01:15 Pravá tvár vášne 42/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 12/143 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 112 [i] 04:35 Ohrozená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Oddball Hall [i] 07:30 Zkouška z dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:10 Rychlá akce [i] 13:45 George Washington [i] 15:20 Fotroviny [i] 17:00 Vůle přežít [i] 18:45 Podvedený osud [i] 20:25 Zkáza lodi Estonie [i] 22:20 Načasovaná smrt [i] 23:50 Gomez vs Tavarés [i] 01:35 Babel [i] 04:00 Vůle přežít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 21:00 Paralympijské hry [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 All sports [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium III 3 [i] 06:00 Ochránce II 7 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 08:00 Drzá Jordan V 10 [i] 09:00 Než řekneš ano [i] 11:00 Soudkyně Amy II 10