TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 23/24 [i] 09:00 Xena V. 7/22 [i] 09:50 Môj muž nie je vrah [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 1/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 1/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad I. 23/23 [i] 14:10 Monk I. 1/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 18/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 2/16 [i] 21:15 Mentalista I. 11/23 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Šelma 9/13 [i] 23:35 Pasca na policajta [i] 01:15 Tichý svedok 1/5: Utajený náklad [i] 03:10 Prežiť: Zmetení vlnami [i] 03:55 112 [i] 04:40 Wolffov revír III. 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Murdochove záhady 3 [i] 09:40 Murdochove záhady 4 [i] 10:35 Sila lásky II. 28/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 29/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 121/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 17/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 18/178 [i] 18:10 Bleskové správy [i] 18:15 Dr.House II. 23/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee III: Znamenie z nebies [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 23/24 [i] 23:00 Život po živote 3/6 [i] 23:50 Jolly Joker 9/12 [i] 00:40 Murdochove záhady 3 [i] 01:25 Murdochove záhady 4 [i] 02:15 Lekár z Wörthersee III: Znamenie z nebies [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 28/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 29/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Profesionál [i] 06:25 Polícia [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 City folk 2006 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Benefičný galavečer Trebbia [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:10 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Umenie 2010 [i] 14:30 26 min. [i] 14:55 Odpískané [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 9/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady islamu v Stredomorí [i] 20:55 Magazín Ligy majstrov [i] 21:20 Invencie: Katarína Vavrová - Skryté príbehy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Dialógy o závislostiach [i] 22:25 Dialógy o závislostiach [i] 23:15 Anjeli strážni Petra Kerekesa [i] 23:40 Cesty nádeje [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI NOVINY 05:55 Autosalón [i] 06:20 PRVÉ NOVINY 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 30 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Posadnutá [i] 11:15 Zakázané kráľovstvo [i] 13:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9 [i] 14:15 Tru Calling 17 [i] 15:00 Simpsonovci X. 16, 17 [i] 16:00 Agent II. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 9 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 31 [i] 21:15 Aféry - Sexuálne peklo [i] 22:15 Nočná hliadka [i] 00:15 Pavučina snov [i] 02:40 Črepiny [i] 03:15 Simpsonovci X. [i] 04:00 Panika vo vzduchu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 50 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 12 [i] 06:00 Derrick II. 40 [i] 07:00 Magnum V. 14, 15 [i] 08:45 Derrick II. 40 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 12 [i] 10:45 Magnum V. 14 [i] 11:40 Tarzan 50 [i] 12:10 Zasľúbená zem 27 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 144 [i] 13:50 Panelák 247 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 1/36 [i] 16:15 M*A*S*H* 3, 4 [i] 17:00 Láska nezomiera 117, 118 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Julie Lescautová IV. 2 [i] 22:15 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 13/13 [i] 23:10 Posledný svedok 1/35 [i] 00:00 Julie Lescautová IV. 2 [i] 01:40 Linda [i] 02:40 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 145 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 22/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 16/21 [i] 07:55 Zoom 26/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 10/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 20/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 10:55 Zoom 26/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 22/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 16/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 10/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 20/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 17/21 [i] 17:55 Zoom 26/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 11/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 21/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 10/9 [i] 22:00 Podstata strachu 4/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 23:55 Zoom 26/221 [i] 00:00 Dr. House II. 12/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 10/9 [i] 02:00 Podstata strachu 4/13 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 03:30 Rodinné právo III. 17/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 06:00 Záchrana vraku 7 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 09:35 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 10:00 Hry s časem: Polykání ohně [i] 10:30 Jak to dělají 5 [i] 10:55 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 11:25 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 14:10 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 15:30 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 16:25 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 19:10 Jak to dělají 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 20:05 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 21:00 Přežili kousnutí 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 00:40 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 01:40 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 02:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak to dělají 6 [i] 04:35 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 27/78 [i] 09:00 Báječní muži s klikou [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Příště u Vás potřetí z Josefova a věnováno Josefům [i] 11:05 Zvířata v životě člověka: Pes [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 16/22 [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:25 Kde peníze pomáhají [i] 15:30 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 11/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 3/10 [i] 21:00 Na cestě po západní Krétě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Rosemary má děťátko [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 00:55 Californication 3/12 [i] 01:25 McLeodovy dcery V 13/32 [i] 02:10 Kaleidoskop [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:50 Sváteční slovo lékařky hospice [i] 02:55 Cesty víry - Pragovkou na Haiti [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:30 Čtení na dobrou noc [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Tom, nejlepší přítel 16/26 [i] 06:35 Včelka Mája 16/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 9/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 65/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Rozpad kontinentů [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 15/40 [i] 13:45 Mimina [i] 14:00 Zlatý tuleň [i] 15:30 Kde peníze pomáhají [i] 15:40 Život na pobřeží 5/10 [i] 16:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Gambrinus Liga [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 5/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 3/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:40 Střípky Jednoho světa 2010 6/10 [i] 22:45 Terra musica [i] 23:15 Film point [i] 23:45 Bigbít 9/42 [i] 00:45 Vzkaz Luďka Eliáše [i] 01:00 Knižní svět [i] 01:15 Čtenářský deník... Anna Zonová: Za trest a za odměnu [i] 01:25 V odborné péči 34/43 [i] 01:50 Putovali hudci [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 26 [i] 09:30 Anděl spravedlnosti [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 9 [i] 12:40 Walker Texas Ranger VIII 14 [i] 13:40 Hvězdná brána 10 [i] 14:40 Smallville VIII 1 [i] 15:35 Krok za krokem II 24 [i] 16:05 Vražedná čísla II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 15 [i] 18:30 Ulice 1671, 1672 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:10 Víkend [i] 21:50 Mentalista 16 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba V 11 [i] 23:40 Dům s minulostí [i] 01:20 Bujné fantazie 30 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 1 [i] 06:55 Pět holek na krku 86 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 5 [i] 08:55 M*A*S*H 137 [i] 09:25 Právo a pořádek III 5 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 5 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 16 [i] 12:25 M*A*S*H 138 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 7 [i] 13:30 Čarodějky V 12 [i] 14:30 JAG I 19 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 3 [i] 20:00 Zázraky života 1 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Sběratelé kostí I 21 [i] 23:25 Ochrana svědků II 7 [i] 00:20 Wolffův revír II 18 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 68 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Naučím ťa milovať 20/129 [i] 06:10 Keď budeš moja 199-200/238 [i] 08:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 140/160 [i] 10:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 11:40 Ulica III. 140/259 [i] 13:00 Rebeli I. 194/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 139/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 14/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 21/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 201-202/238 [i] 18:00 Túžba tela 11/143 [i] 19:00 Rebeli I. 195/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 141/160 [i] 21:45 Pravá tvár vášne 41/178 [i] 22:35 Viktória 130/171 [i] 23:25 Sex v meste I. 9/12 [i] 23:55 Objednávka na neveru [i] 01:20 Pravá tvár vášne 41/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 11/143 [i] 03:05 Viktória 130/171 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:35 Objednávka na neveru [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 George Washington [i] 07:30 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Oslněni sluncem [i] 13:50 Půlnoční let [i] 15:35 Někdo musí z kola ven [i] 17:15 Pik a Amadeus [i] 18:50 Zkouška z dospělosti [i] 20:25 Podvedený osud [i] 22:00 Romper Stomper [i] 23:40 Pás Orionu [i] 01:10 Franklyn [i] 02:55 Pik a Amadeus [i] 04:30 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:40 Zimní sporty [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i]