Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:30 Superpes Krypto II. [i] 06:50 Uletení Loonatici 4/13 [i] 07:15 Flintstonovci II. 2/25 [i] 07:40 Výzva pre Robina Hooda [i] 09:20 Lovec dinosaurov [i] 11:00 Chuck I. 3-4/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Vrch hrôzy [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Živelná pohroma [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 21:50 Partička [i] 22:30 Eleventh Hour - nulová šanca 2/18 [i] 23:20 Spolok čarodejníc [i] 01:10 Boj s tieňom [i] 03:10 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Reportéri [i] 05:35 Motormagazín [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 6/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 28/51 [i] 07:40 Náhradníci I. 17/21 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Zlatá brána [i] 09:20 Mátohy rárohaté [i] 10:35 3,2,1, ŠTART! [i] 10:50 Prechádzky s dinosaurami 4/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 14:45 Osobnosť televíznej obrazovky 2009 [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nízky prelet [i] 21:50 Chyťte ho! [i] 23:40 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 01:15 Nízky prelet [i] 02:40 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Národnostné správy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 06:00 Separé [i] 06:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Test magazín [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Kapura [i] 08:40 Farmárska revue [i] 09:00 Noc v archíve [i] 10:00 Anjeli strážni Petra Kerekesa [i] 10:25 Koža [i] 11:20 V službách zákona 5 [i] 12:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 15:00 Javorový list z Paralympiády [i] 15:35 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:00 Família [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Slovo [i] 17:05 Televízne osobnosti - dramaturg a spisovateľ Peter Ševčovič [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 3-2-1-ŠTART! [i] 18:55 Kinorama [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Benefičný galavečer Trebbia [i] 21:00 Umenie 2010 [i] 21:30 Na doskách [i] 22:00 Pozvánka do divadla [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 Zrážka storočia [i] 07:15 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 10:00 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 10:50 Stratené duše II. - FINÁLE II. SÉRIE 21,22/22 [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 13:50 Môj sused zabijak 2 [i] 15:45 Posadnutá [i] 17:35 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Zakázané kráľovstvo [i] 22:20 Liga výnimočných [i] 00:30 Prehistorický zabijak [i] 02:10 Liga výnimočných [i] 03:55 Peklo v meste [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 "Vím, že jsi vrah" [i] 07:25 Miazgovci 17,18,19,20 [i] 09:10 V uliciach San Francisca 112,113 [i] 11:00 Miazgovci 21,22 [i] 12:00 Marcová výhra [i] 13:20 Hotel snov: Dubaj [i] 15:00 Neskrotné srdce 2/2 [i] 16:50 Policajt v Hongkongu [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Zámotok [i] 22:45 Hotel snov: Dubaj [i] 00:25 Zámotok [i] 02:15 Blázinec [i] 03:40 Ciciak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 1/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 8/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 1/21 [i] 12:00 Eli Stone 6/13 [i] 13:00 Eli Stone 7/13 [i] 14:00 All Saints VII. 11/40 [i] 15:00 All Saints VII. 12/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 11/14 [i] 18:00 Dr. House V. 8/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 22:00 Strach.com [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 23/23 [i] 01:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 02:35 Dr. House V. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 06:00 Záchrana vraku 3 [i] 06:25 Jak to dělají 2 [i] 06:50 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 07:15 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 09:35 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 10:00 Lovci tornád: Uvnitř tornáda! [i] 10:55 Říční příšery - sumec zabiják [i] 11:50 Nutné k přežití: Guatemala [i] 12:45 Nutné k přežití: Vietnam [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 14:35 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 15:30 Hry s časem: Polykání ohně [i] 16:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 16:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 [i] 17:20 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 18:15 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 19:10 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 20:05 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 2 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Kapské Město [i] 22:50 Můj šokující příběh: Nejvyšší obři světa [i] 23:45 Můj šokující příběh: Nejtěžší muž světa [i] 00:40 Kde je limit?: Limuzína [i] 01:40 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 02:40 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 03:40 Jak to dělají 2 [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 20/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 5/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 10/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 10/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:15 Kaleidoskop [i] 14:40 Báječní muži s klikou [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo lékařky hospice Violy Svobodové [i] 17:05 Horákovi 24/26 [i] 18:00 Pan Tau 11/33 [i] 18:35 Na cestě za Manolisem ze západní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Rytmus v patách [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Komisař Montalbano [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Deadwood III 6/12 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Uvolněte se, prosím [i] 01:45 Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! [i] 02:40 Evropský manuál [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:20 Zasvěcení: Piaristé [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:55 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:40 Počesku [i] 06:50 Správy STV 07:15 Romové v Evropě 1/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 772/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Anna Zonová: Za trest a za odměnu [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 11/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 12:00 Kočár nejsvětější svátosti [i] 13:00 Lucie a Marta [i] 14:15 Rozpad kontinentů [i] 15:10 Život na pobřeží 5/10 [i] 15:55 Mýty a fakta historie: Svatý grál [i] 16:40 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:45 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 18:05 Cesty víry - Pragovkou na Haiti [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci II 5/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 12/20 [i] 20:00 Benefiční galavečer Trebbia [i] 21:40 Na plovárně s Jiřím Srncem [i] 22:05 Vzkaz Luďka Eliáše [i] 22:20 Benefiční galavečer Trebbia [i] 22:50 Střípky Jednoho světa 2010 5/10 [i] 23:00 Jak tvrdí Pereira [i] 00:40 Basement Sessions 4/6 [i] 01:30 Čétéčko [i] 01:55 Zázraky přírody [i] 03:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 04:00 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Dobrodružství Antje a jejích přátel 15, 16 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 5 [i] 06:45 Bolek a Lolek 3 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 1 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 74 [i] 07:50 Babicovy dobroty [i] 08:30 Koření [i] 09:30 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 11:10 Dobrá voda 5 [i] 12:30 Velká cena Bahrajnu [i] 15:20 Jára Cimrman ležící, spící [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 2 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 2 [i] 23:15 Policejní odznak 2 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas III 11 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Cena mlčení [i] 02:50 Střepiny [i] 03:10 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 4 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 30 [i] 07:45 Fresh Prince V 21 [i] 08:15 Svět ve válce 5 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 136 [i] 10:25 M*A*S*H 137 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Wolffův revír VIII 2 [i] 13:55 Láska v Seattlu [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 2 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Anatomie lži I 2 [i] 22:50 Hranice smrti [i] 01:05 Svět 2010 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Drážďany [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 06:40 Keď budeš moja 197-198/238 [i] 08:30 Gossip Girl I. 8/18 [i] 09:15 Slávici na ulici [i] 10:20 Chuťovky [i] 11:50 Rebeli I. 193/215 [i] 12:45 Elodie Bradfordová I. 1/5 [i] 14:25 Columbo zasahuje 6/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 199-200/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 8/18 [i] 19:00 Rebeli I. 194/215 [i] 20:00 Flashdance [i] 21:40 Skutočný príbeh: Milovaný podvodník [i] 23:20 Miesto činu: Vyradený z boja [i] 01:00 Columbo zasahuje 6/20 [i] 02:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pik a Amadeus [i] 07:30 Fotroviny [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jak ukrást Bess [i] 13:45 Zachraňte Mozarta [i] 15:05 Příběh z Bronxu [i] 17:10 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 18:50 Poslední plavky [i] 20:25 Zkouška z dospělosti [i] 22:00 Babel [i] 00:25 Kluci od vedle [i] 02:05 Gomez vs Tavarés [i] 03:50 Kolem světa za 80 dní 3. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Severská kombinace [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Severská kombinace [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:15 Paralympijské hry [i] 19:30 Paralympijské hry [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 4 [i] 07:00 Život v buši III 6 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 9 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 10 [i] 10:00 Než řekneš ano [i] 12:00 Být Erikou II 1 [i] 13:00 Být Erikou II 2 [i] 14:00 Promlčené zločiny [i] 16:00 Cesta úspěchu [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 20:00 Médium III 9 [i] 21:00 Médium III 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 23:00 Shania [i] 01:00 Drzá Jordan V 9 [i] 02:00 Drzá Jordan V 10 [i] 03:00 Ochránce I 22 [i] 04:00 Život v buši III 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 02 [i] 06:00 Mars na obzoru 03 [i] 07:05 Mars na obzoru 04 [i] 08:05 Pravý švýcarský Robinson 01 [i] 09:15 Podzim na chalupě 03 [i] 10:10 Chlapský víkend 01 [i] 10:40 Chlapský víkend 02 [i] 11:10 Impéria 27 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 23 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 24 [i] 13:20 Krev, pot a takeaways 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 43 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 04 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 27 [i] 17:20 Mistři švindlu 49 [i] 18:00 Mistři švindlu 50 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 03 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 04 [i] 19:45 Tělo v číslech 02 [i] 20:40 Vzrušující nebezpečí 03 [i] 21:45 Impéria 28 [i] 22:50 Velká čínská zeď 02 [i] 23:55 Impéria 10 [i] 01:00 Historie podsvětí 06 [i] 02:00 Pohromy století 34 [i] 02:50 Pravý švýcarský Robinson 01 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Erotic Nation [i] 06:00 Bacha na balóny [i] 07:30 Dům naruby [i] 09:10 Scooby-Doo: Začátek [i] 10:35 Nikdy to nevzdávej [i] 12:25 Jen proto, že jsme jiní [i] 13:55 Vše, co Lola chce [i] 15:50 Pád [i] 17:45 Dítě z Marsu