Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto II. [i] 06:55 Uletení Loonatici 3/13 [i] 07:20 Flintstonovci II. 1/25 [i] 07:45 Alf III. 20-21/25 [i] 08:45 O zatúlanej princeznej [i] 10:25 Slnko, baby, surfisti [i] 12:05 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 13:35 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Klebetí sa... [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 VEČER SO S. SEAGALOM: Aljaška v plameňoch [i] 22:20 VEČER SO S. SEAGALOM: Žoldnieri spravodlivosti [i] 01:35 Bojovníci Zeme [i] 03:10 Aljaška v plameňoch [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky II. 27/357 [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Škaredé káčatko a ja 5/26 [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala 27/51 [i] 07:30 Náhradníci I. 16/21 [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Robin Hood 9/13 [i] 10:05 Show Billa Cosbyho VIII 18/25 [i] 10:35 Divoká Čína 5/6 [i] 11:30 Motormagazín [i] 11:50 Klub únoscov [i] 13:25 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 15:00 Capri 9/12 [i] 16:45 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Osobnosť televíznej obrazovky 2009 [i] 23:20 Prenasledovaná Sára [i] 01:00 Klub únoscov [i] 02:30 Prenasledovaná Sára [i] 03:25 Show Billa Cosbyho VIII 18/25 [i] 03:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 04:20 Divoká Čína 5/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Kaleidoskop [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Rieky Francúzska [i] 09:00 Prísne tajné 2/3 [i] 09:45 Profesionál [i] 09:55 Dialógy o závislostiach [i] 10:20 Dialógy o závislostiach [i] 11:15 Cesty nádeje [i] 11:40 Heidi 9/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - kult tela [i] 13:10 Duchovia 22/34 [i] 13:40 SK OPEN - Nezávislosť od závislostí [i] 14:50 GEN.sk [i] 15:05 Poltón [i] 15:30 Študentské filmy [i] 16:15 Krajina za severným vetrom [i] 16:35 Kapura [i] 17:20 Farmárska revue [i] 17:40 Elixír [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Javorový list z Paralympiády [i] 18:50 Prelúdiá života [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:50 Anjeli strážni Petra Kerekesa [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 00:10 BJD 2008 [i] 01:00 Motormagazín [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:19 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Spider-Man bez hraníc [i] 07:30 Princezná Sissi [i] 07:55 Káčerovo [i] 08:20 Simpsonovci X. 14,15 [i] 09:15 Manituova topánka [i] 10:55 Dobrý ročník [i] 13:20 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 16:00 Stratený poklad [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Princezná Samuraj 1,2,3/3 [i] 01:20 Hard Boiled [i] 03:25 Stratený poklad [i] 04:50 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 "My všichni školou povinní" 6 [i] 06:50 V uliciach San Francisca 110,111 [i] 09:00 Miazgovci 17,18,19,20 [i] 10:55 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 12:45 "My všichni školou povinní" 6 [i] 13:55 "Vím, že jsi vrah" [i] 15:45 Milosrdné ulice [i] 17:50 "Hříšní lidé Města pražského" 10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Neskrotné srdce 2/2 [i] 22:15 Policajt v Hongkongu [i] 00:20 V uliciach San Francisca 110,111 [i] 02:00 Falošná stopa [i] 03:40 Moja vojna [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 07:00 Rodinné právo 23/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 5/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 6/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 13/13 [i] 12:00 Eli Stone 4/13 [i] 13:00 Eli Stone 5/13 [i] 14:00 All Saints VII. 9/40 [i] 15:00 All Saints VII. 10/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 18:00 Dr. House V. 7/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 22/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 2/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 22/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 10/14 [i] 01:10 CSI: New York VI. 2/17 [i] 02:05 Genesis - vrahova duše 22/22 [i] 03:05 Dr. House V. 7/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 06:00 Záchrana vraku 2 [i] 06:25 Top Trumps: Vrtulníky [i] 06:50 Top Trumps: Obrovské těžební stroje [i] 07:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 08:10 Nutné k přežití: Vietnam [i] 09:05 Říční příšery - sumec zabiják [i] 10:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 11:50 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 12:45 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 13:40 Top Trumps: Vrtulníky [i] 14:10 Top Trumps: Obrovské těžební stroje [i] 14:35 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 15:30 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 16:25 Jak to dělají 1 [i] 16:55 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 19:10 Mimořádné projekty: NASA [i] 20:05 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 21:00 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 21:55 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Guatemala [i] 23:45 Říční příšery - sumec zabiják [i] 00:40 Přežili kousnutí 6 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 44 [i] 02:40 Lovci tornád: Uvnitř tornáda! [i] 03:40 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 26/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 07:15 Ztracené hračky 9/13 [i] 07:30 Záhada hradu Černá růže 7/13 [i] 07:50 Hurá, škola! [i] 08:05 Zlatý tuleň [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Royal Flash [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole Praha, Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:25 Kněžna de Cleves [i] 15:15 Robin Hood 11/26 [i] 16:00 Profesionálové 15/57 [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 16:55 Divoch [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Kletba zlatého květu [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Underworld [i] 01:10 13. komnata Steva Lichtaga [i] 01:40 Pošta pro tebe [i] 02:35 Všechnopárty [i] 03:15 Folklorika [i] 03:40 Na cestě po Chacu [i] 04:05 Za obzorem 10/26 [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:25 Správy STV 06:45 Diagnóza [i] 07:05 Podzemní Čechy II [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 2/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Proces H - den první 1/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 12/20 [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:50 Ajťáci II 5/6 [i] 14:20 Basement Sessions 4/6 [i] 15:10 Flamenco! [i] 15:40 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 16:15 Rajské zahrady II 9/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Piaristé [i] 17:05 Úsměvy Františka Ringo Čecha [i] 17:45 Moderní čeští malíři ve 4/6 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 18:55 Jak dobře digitálně naladit [i] 19:05 Moje rodina V 8/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Czech Grand Design [i] 21:05 Jan Kotěra [i] 21:35 Divadlo žije! [i] 22:05 Třistatřicettři [i] 23:00 Střípky Jednoho světa 2010 4/10 [i] 23:10 Hotel Insomnia [i] 00:45 Soul Deep 2/6 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:25 Na Kloboučku [i] 03:00 ČT Live - Arakain [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:20 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 4 [i] 06:30 Bolek a Lolek 1, 2 [i] 06:55 Roary: Závodní auto 20, 21 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 73 [i] 07:50 Vteřiny před katastrofou [i] 08:45 Občanské judo [i] 09:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:20 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Děvče za výkladem [i] 14:30 Princ Bajaja [i] 16:05 Ničivé tornádo [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medvídek [i] 22:15 Zloděj životů [i] 00:20 Obchod se smrtí 2/2 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Zlatíčka [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 3 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 29 [i] 07:40 Fresh Prince V 20 [i] 08:10 Frasier III 4 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 135 [i] 10:10 Knight Rider I 4 [i] 11:15 To je vražda, napsala V 4 [i] 12:25 Navždy spolu [i] 14:40 Ztraceni ve vesmíru [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 1 [i] 20:00 Moderní Popelka [i] 22:10 Poslední skaut [i] 00:25 Invaze [i] 02:00 Volejte Věštce 03:40 Trní [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 08:00 Keď budeš moja 196-195/238 [i] 09:45 Slávici na ulici [i] 10:55 Chuťovky [i] 12:20 Rebeli I. 192/215 [i] 13:15 Prípady Alice Neversovej V. 4/4 [i] 14:15 Columbo zasahuje 5/20 [i] 16:05 Keď budeš moja 197-198/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 7/18 [i] 19:00 Rebeli I. 193/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svetelné hry [i] 21:40 Prázdna kolíska [i] 23:20 Nepremožiteľné zlo [i] 01:10 Columbo zasahuje 5/20 [i] 02:45 Lampáreň [i] 04:00 V tieni [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Tajemství meče [i] 07:25 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlato pojď na to [i] 13:55 Artušův meč [i] 15:30 Rychlá akce [i] 17:05 Johanka z Arku 1. [i] 18:45 Fotroviny [i] 20:25 Poslední plavky [i] 22:00 Franklyn [i] 23:45 Tři [i] 01:20 Pás Orionu [i] 02:50 Johanka z Arku 1. [i] 04:25 Srdeční záležitosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:15 Klasické lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:00 Cyklistika [i] 19:30 Biatlon [i] 20:30 Paralympijské hry [i] 22:00 Paralympijské hry [i] 23:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 10:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 12:00 Byla to ona [i] 14:00 Než řekneš ano [i] 16:00 Toulavý anděl [i] 18:00 Shania [i] 20:00 Být Erikou II 1 [i] 21:00 Být Erikou II 2 [i] 22:00 Rezidence Jericho [i] 00:00 Promlčené zločiny [i] 02:00 Drzá Jordan V 6 [i] 03:00 Drzá Jordan V 7 [i] 04:00 Drzá Jordan V 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zima očima vědy [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 07:10 Budoucnost vody 02 [i] 08:10 Za hranice lidských možností 03 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 19 [i] 10:05 Planeta mláďat 03 [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 02 [i] 11:25 Co opravdu jíme 17 [i] 11:55 Co opravdu jíme 18 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 21 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 22 [i] 13:25 Krev, pot a takeaways 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 42 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 03 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 26 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 07 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 08 [i] 18:40 Do muzea zadním vchodem 01 [i] 19:15 Do muzea zadním vchodem 02 [i] 19:50 Tělo v číslech 01 [i] 20:45 Jak se věci mají 03 [i] 21:20 Jak se věci mají 04 [i] 21:50 Řím: Vliv a nadvláda 03 [i] 22:50 Proč je to tak? 21 [i] 23:45 Impéria 09 [i] 00:50 Nejtěžší práce historie 02 [i] 01:50 Králové a královny 11 [i] 02:20 Králové a královny 12 [i] 02:50 Místa ve Středomoří 02 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 04 [i] 04:55 Do muzea zadním vchodem 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Čtyřicítka na krku [i] 07:30 Poslední cesta [i] 08:45 Agathe Cléry [i] 10:35 Společné Vánoce [i] 12:35 Seznamte se s Davem [i] 14:05 Kráska a Ošklivka [i] 15:35 Ženy [i] 17:30 Letopisy Narnie: Princ Kaspian