TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 09:15 Xena V. 6/22 [i] 10:05 Údolie tornád [i] 11:40 Kung Fu: Legenda pokračuje [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 22/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 22/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 17/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 23/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:55 Bad Boys 2 [i] 23:35 Sprisahanci na úteku [i] 01:25 Gomez a Tavarés v akcii [i] 03:05 Bad Boys 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Murdochove záhady 1 [i] 09:45 Murdochove záhady 2 [i] 10:30 Sila lásky II. 26/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 27/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 120/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 15/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 16/178 [i] 18:15 Dr.House II. 22/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 21:50 To bol divoký Východ 1/2 [i] 23:25 To bol divoký Východ 2/2 [i] 01:15 Šok v hlbinách [i] 02:45 Murdochove záhady 1 [i] 03:35 Murdochove záhady 2 [i] 04:20 Sila lásky II. 26/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Veľké preteky v púšti [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Umenie v kove [i] 13:20 City folk 2006 [i] 13:50 Dizajn 8/17 [i] 14:20 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:20 Druhý pilot [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 2/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:25 Sedem rockových vekov 2 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:45 Hlas Európy [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PROMI NOVINY [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 29 [i] 09:30 Spolubývajúca [i] 11:25 Klaun 8 [i] 12:25 Agent II. 7 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 18 [i] 15:00 Simpsonovci X. 14,15 [i] 16:00 Agent II. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 30 [i] 21:15 PREMIÉRA: Dobrý ročník [i] 23:15 SEDEM [i] 23:45 De Facto [i] 01:00 Pomsta brata [i] 02:40 Klaun 8 [i] 03:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 04:10 Tajomstvo sexu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 49 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 11 [i] 06:00 Derrick II. 39 [i] 07:00 Magnum V. 12,13 [i] 08:50 Derrick II. 39 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 11 [i] 10:50 Magnum V. 12 [i] 11:45 Tarzan 49 [i] 12:15 Zasľúbená zem 26 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 143 [i] 14:00 Panelák 246 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 137/137 [i] 16:10 M*A*S*H* 1,2/256 [i] 17:00 Láska nezomiera 115,116 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 10 [i] 21:30 Milosrdné ulice [i] 23:30 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 01:00 Esmeralda 137/137 [i] 01:50 M*A*S*H* 1,2/256 [i] 02:40 Nočné reprízy 04:45 Svet naruby [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 21/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 15/21 [i] 07:55 Zoom 25/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 9/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 19/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 10:55 Zoom 25/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 21/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 15/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 9/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 19/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 22/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 16/21 [i] 17:55 Zoom 25/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 10/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 20/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 21:00 Návrat do Modré laguny [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 23:55 Zoom 25/221 [i] 00:00 Dr. House II. 11/24 [i] 01:00 Návrat do Modré laguny [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 16/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 06:00 Záchrana vraku 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 07:45 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:40 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 09:35 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 10:30 Jak to dělají 4 [i] 10:55 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:25 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 13:15 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 14:10 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 16:25 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 19:10 Jak to dělají 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 20:05 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 21:00 Bořiči mýtů: Okno hurikánu [i] 21:55 Kde je limit?: Limuzína [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 00:40 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 01:40 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak to dělají 5 [i] 04:35 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:00 ZOO v bytě [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 12/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 15/22 [i] 15:00 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 15:15 Franklin 18/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 7/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun 35/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 13/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 3/7 [i] 20:55 13. komnata Steva Lichtaga [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 3/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Nečistý boj [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 McLeodovy dcery V 12/32 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:50 Musilok [i] 02:20 Monty Python - málem pravda 2/6 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 10/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 15/26 [i] 06:20 Včelka Mája 15/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 10/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 10/13 [i] 08:15 Dům umění [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Jmenuji se Charlotta /Charlotta [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Medúza [i] 13:20 Šikulové [i] 13:35 Hrůzostrašný dějepis 10/26 [i] 14:00 Sportovci světa: ZOH Albertville 1992 [i] 15:35 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Francie s ozvěnou domova 9/16 [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 65/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Romové v Evropě 1/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 2/3 [i] 20:55 Moje rodina V 8/14 [i] 21:25 Soul Deep 2/6 [i] 22:20 Bigbít 9/42 [i] 23:20 Střípky Jednoho světa 2010 3/10 [i] 23:30 Monty Python - málem pravda 2/6 [i] 00:30 Lidé z manéže 8/10 [i] 01:30 V odborné péči 33/43 [i] 01:55 Pavlač Ester Kočičkové 8/12 [i] 02:25 Příběhy staré Indie [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 25 [i] 09:35 Záhadná žena [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 8 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 13 [i] 13:45 Hvězdná brána 9 [i] 14:40 Smallville VII 20 [i] 15:35 Krok za krokem II 23 [i] 16:05 Vražedná čísla II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 14 [i] 18:30 Ulice 1669, 1670 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, erotika [i] 21:55 XXX: Nová dimenze [i] 23:55 Obchod se smrtí 1/2 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Stahovák [i] 02:15 Tabu [i] 03:05 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 13 [i] 06:55 Pět holek na krku 85 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 3 [i] 08:55 M*A*S*H 133 [i] 09:25 Právo a pořádek III 4 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 3 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 15 [i] 12:25 M*A*S*H 134 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 6 [i] 13:25 Čarodějky V 11 [i] 14:25 JAG I 18 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 26 [i] 20:00 Hele, vole, kde mám káru? [i] 21:55 Swordfish: Operace Hacker [i] 00:00 Dravé ryby [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Na čem záleží 66 [i] 04:00 Na čem záleží 67 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 19/129 [i] 06:25 Keď budeš moja 194-193/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 139/160 [i] 10:25 Viktória 129/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 12/22 [i] 11:45 Ulica III. 139/259 [i] 13:05 Rebeli I. 191/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 138/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 13/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 20/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 195-196/238 [i] 18:00 Túžba tela 10/143 [i] 19:00 Rebeli I. 192/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 140/160 [i] 21:40 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 23:30 Ženíchov svedok [i] 01:10 Lampáreň [i] 01:45 Nepremožiteľné zlo [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:05 V tieni [i] 04:45 Ženíchov svedok [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Sladká pomsta [i] 07:30 Holky to chtěj taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Transylvania 6-5000 [i] 13:40 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 15:20 Oslněni sluncem [i] 17:05 Tučňák Amundsen [i] 18:40 Peklo s princeznou [i] 20:25 Fotroviny [i] 22:00 Gomez vs Tavarés [i] 23:45 Hra stínů [i] 01:25 Kluci od vedle [i] 02:55 Tučňák Amundsen [i] 04:30 Real je naše vášeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Cyklistika [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 06:00 Ochránce II 5 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 08:00 Drzá Jordan V 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i]