TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 09:10 Xena V. 5/22 [i] 10:05 Skaza lode Pamír [i] 12:35 Odpadlík V. 22/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 21/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 21/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 16/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 22:40 Vražda v priamom prenose [i] 00:25 Presidio: Miesto zločinu [i] 02:05 Rose a Val: Poistka [i] 03:05 Rose a Val: Násilie [i] 04:45 Wolffov revír III. 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky II. 23/357 [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 21/22 [i] 09:40 Wycliffe 22/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 24/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 25/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 119/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 13/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 14/178 [i] 18:15 Dr.House II. 21/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Angels Fall [i] 22:20 Šok v hlbinách [i] 23:55 Jolly Joker 8/12 [i] 00:45 Wycliffe 21/22 [i] 01:40 Nora Robertsová: Angels Fall [i] 03:10 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 24/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 25/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - peniaze [i] 10:50 Dioráma\Moje meno je J.T.Katkin [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Modrotlač na Slovensku [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 13:45 Žijúce kamene [i] 14:10 Technické pamiatky [i] 14:25 Za mestskými múrmi [i] 15:50 Človek a mesto [i] 16:10 Profesionál [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 8/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Veľké preteky v púšti [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 PROMI NOVINY [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 Panelák V. 28 [i] 09:35 Honba na chlapa [i] 11:25 Klaun 7 [i] 12:25 Agent II. 6 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 15:00 Simpsonovci X. 12,13 [i] 16:00 Agent II. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 8 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 29 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 9/9 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli III. 7 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 4 [i] 01:10 Life: Najbohatší policajt II. 9 [i] 01:55 Podvodníci 4 [i] 02:35 Klaun 7 [i] 03:20 Simpsonovci X. [i] 04:00 Črepiny [i] 04:25 Absolon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 48 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 10 [i] 06:00 Derrick II. 38 [i] 07:00 Magnum V. 10,11 [i] 08:50 Derrick II. 38 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 10 [i] 10:50 Magnum V. 10 [i] 11:45 Tarzan 48 [i] 12:15 Zasľúbená zem 25 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 142 [i] 14:00 Panelák 245 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 135,136 [i] 17:00 Láska nezomiera 113,114 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Choď na to! [i] 22:30 Lampa [i] 01:00 Spadol z oblakov [i] 02:35 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 143 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 20/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 14/21 [i] 07:55 Zoom 25/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 8/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 18/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 10:55 Zoom 25/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 20/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 14/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 8/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 18/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 21/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 15/21 [i] 17:55 Zoom 25/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 9/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 19/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 21:00 Dr. House V. 7/24 [i] 22:00 Dr. House V. 8/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 23:55 Zoom 25/221 [i] 00:00 Dr. House II. 10/24 [i] 01:00 Dr. House V. 7/24 [i] 02:00 Dr. House V. 8/24 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 15/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 06:00 Záchrana vraku 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 07:45 Nutné k přežití: Turecko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 09:35 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 10:30 Jak to dělají 3 [i] 10:55 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:25 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 14:10 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 16:25 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 18:15 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 19:10 Jak to dělají 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 20:05 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 20:35 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 21:00 Můj šokující příběh: Nejvyšší obři světa [i] 21:55 Můj šokující příběh: Nejtěžší muž světa [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 00:40 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 01:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 02:10 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 02:40 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Jak to dělají 4 [i] 04:35 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Královský hon za sluncem [i] 10:45 Archivní návraty [i] 11:35 Portrét herečky Jaroslavy Adamové [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 11/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 14/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 10/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 10/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 10/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 5/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě II 18/18 [i] 00:50 McLeodovy dcery V 11/32 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Hledám práci [i] 02:15 Rodina a já [i] 02:40 Přijel k nám Old Shatterhand [i] 02:50 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 3/6 [i] 03:05 Africké blues [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 14/26 [i] 06:20 Včelka Mája 14/104 [i] 06:45 Mimina [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 14/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:05 Řidiči profesionálové 10/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 8/23 [i] 10:40 Na plovárně se Slavomilem Hubálkem [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 O Radkovi a Mileně [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Přežili rok 2000 [i] 17:10 Designtrend 10/13 [i] 17:25 Nezapomínání 4/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zítra nehrajeme! [i] 23:40 Střípky Jednoho světa 2010 2/10 [i] 23:50 Evropský manuál [i] 00:10 Pavlač Ester Kočičkové 8/12 [i] 00:35 Boží pokrm [i] 01:30 V odborné péči 32/43 [i] 01:55 Q [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 24 [i] 09:35 Nováček [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 7 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 12 [i] 13:45 Hvězdná brána 8 [i] 14:40 Smallville VII 19 [i] 15:35 Krok za krokem II 22 [i] 16:05 Vražedná čísla II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 13 [i] 18:30 Ulice 1667, 1668 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 174 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 10 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Blonďatá a blonďatější [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas III 10 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Vizita 2 [i] 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Zlatíčka [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 12 [i] 06:55 Pět holek na krku 84 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 2 [i] 08:55 M*A*S*H 132 [i] 09:25 Právo a pořádek III 3 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 2 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 14 [i] 12:25 M*A*S*H 133 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 5 [i] 13:30 Čarodějky V 10 [i] 14:30 JAG I 17 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 25 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 24 [i] 23:15 Líbánky bez ženicha [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 65 [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Naučím ťa milovať 18/129 [i] 06:10 Keď budeš moja 191-192/238 [i] 08:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 138/160 [i] 10:10 Viktória 128/171 [i] 11:05 Správna Susan I. 11/22 [i] 11:30 Ulica III. 138/259 [i] 12:50 Rebeli I. 190/215 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 137/351 [i] 14:40 Správna Susan I. 12/22 [i] 15:05 Naučím ťa milovať 19/129 [i] 15:55 Keď budeš moja 193-194/238 [i] 18:00 Túžba tela 9/143 [i] 19:00 Rebeli I. 191/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 139/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 40/178 [i] 22:30 Viktória 129/171 [i] 23:20 Sex v meste I. 8/12 [i] 23:55 Fanfán Tulipán [i] 01:45 Pravá tvár vášne 40/178 [i] 02:30 Viktória 129/171 [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:05 Fanfán Tulipán [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Bezpečný přístav [i] 07:30 Rychlá akce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky to chtěj taky [i] 13:35 Zeptejte se Cindy [i] 15:10 Jak ukrást Bess [i] 16:50 George Washington [i] 18:25 Příběh z Bronxu [i] 20:25 Peklo s princeznou [i] 22:10 Pás Orionu [i] 23:40 Vlastní pravidla [i] 01:35 Tři [i] 03:15 George Washington [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Fotbal [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Klasické lyžování [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 06:00 Ochránce II 4 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 08:00 Drzá Jordan V 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 11:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 12:00 Ochránce II 4