Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 09:05 Xena V. 4/22 [i] 09:55 Smrtiaca pravda [i] 11:35 Nezvestní 12/12 [i] 12:35 Odpadlík V. 21/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 20/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 20/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 15/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:45 Desivé precitnutie [i] 23:25 Alias V. 6/17 [i] 00:15 Traveler 6/8 [i] 01:05 Kruh temnoty [i] 02:30 Rose a Val: Strach o život [i] 04:45 Wolffov revír III. 19/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 19/22 [i] 09:45 Wycliffe 20/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 22/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 23/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 118/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 11/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 12/178 [i] 18:15 Dr.House II. 20/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Božská relikvia [i] 21:45 Miesto činu: Musíš dodýchať [i] 23:20 Jolly Joker 7/12 [i] 00:10 Wycliffe 19/22 [i] 01:00 Božská relikvia [i] 02:25 Miesto činu: Musíš dodýchať [i] 03:55 Správy STV o 16:00 [i] 04:10 Sila lásky II. 22/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - zdravie [i] 10:50 Záhada Hadej bohyne [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Košikári [i] 13:25 Separé [i] 13:55 Utajená reč peňazí 9/13 [i] 14:15 Seniori [i] 14:45 5 minút po dvanástej - chudoba [i] 15:50 Zabi svojho mamuta [i] 16:05 Diagnóza 169 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Cievne mozgové príhody [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Technické pamiatky [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 27 [i] 09:25 Smrť a vášeň [i] 11:25 Klaun 6 [i] 12:25 Agent II. 5 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 14:15 Tru Calling 16 [i] 15:00 Simpsonovci X. 10,11 [i] 16:00 Agent II. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 7 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 28 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 22:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 18 [i] 23:15 Dexter III. - NOVÉ ČASTI - skryte titulky 2 [i] 00:15 Chlapci to chcú tiež. . . a stále [i] 01:50 Dexter III. 2 [i] 02:40 Klaun 6 [i] 03:30 Simpsonovci X. [i] 04:10 Črepiny [i] 04:35 AT 13 zasahuje: Šachmat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 47 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 9 [i] 06:00 Derrick II. 37 [i] 07:00 Magnum V. 8,9 [i] 08:50 Derrick II. 37 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 9 [i] 10:50 Magnum V. 8 [i] 11:45 Tarzan 47 [i] 12:15 Zasľúbená zem 24 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 141 [i] 14:00 Panelák 244 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 133,134 [i] 17:00 Láska nezomiera 111,112 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 26 [i] 21:50 M*A*S*H* 16,17,18 [i] 23:20 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:25 30 prípadov majora Zemana 26 [i] 01:45 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 142 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 19/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 13/21 [i] 07:55 Zoom 24/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 7/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 17/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 10:55 Zoom 24/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 19/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 13/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 7/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 17/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 20/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 14/21 [i] 17:55 Zoom 24/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 8/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 18/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 3/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 23:55 Zoom 24/221 [i] 00:00 Dr. House II. 9/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 3/17 [i] 02:00 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 03:30 Rodinné právo III. 14/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 06:00 Záchrana vraku 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 07:45 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 09:35 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 10:30 Jak to dělají 2 [i] 10:55 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 11:25 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 14:10 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 16:25 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 19:10 Jak to dělají 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 20:05 Nutné k přežití: Guatemala [i] 21:00 Lovci tornád: Uvnitř tornáda! [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 43 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 44 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Lední medvěd útočí [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 00:40 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 01:40 Nutné k přežití: Guatemala [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Jak to dělají 3 [i] 04:35 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 5/13 [i] 10:10 Album Supraphonu 2/5 [i] 11:25 Svobodárna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 10/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 13/22 [i] 15:05 Já chci domů! Diagnostický ústav [i] 15:20 Nehasit! Hořím! [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 10/26 [i] 16:10 Mimina [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:35 Taggart [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Růžový Hubert [i] 01:05 Sex ve městě II 17/18 [i] 01:30 McLeodovy dcery V 10/32 [i] 02:15 Přísně tajné vraždy 10/42 [i] 02:30 Den D 10/13 [i] 03:15 Daniel Libeskind [i] 04:10 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 13/26 [i] 06:20 Včelka Mája 13/104 [i] 06:45 Pat a Mat 10/28 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Námořník na suchu [i] 07:50 Výtvarnické konfese [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Vzduchoplavec Kráčmera [i] 09:30 Příběh Johnyho Hrona [i] 09:50 Jak jsem namaloval Stalina [i] 10:10 Tajemství mrtvých mužů 4/13 [i] 11:00 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 3/4 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 16/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Kde peníze pomáhají [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Komunismus: historie jedné iluze 2/3 [i] 16:05 Řidiči profesionálové 10/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 9/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musilok [i] 19:30 Kapusta 14/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:00 Střípky Jednoho světa 2010 1/10 [i] 23:10 Dokumentární klub: Boží pokrm [i] 00:05 Eros [i] 01:50 Krásný ztráty [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 23 [i] 09:35 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 6 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 11 [i] 13:45 Hvězdná brána 7 [i] 14:40 Smallville VII 18 [i] 15:35 Krok za krokem II 21 [i] 16:05 Vražedná čísla II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 12 [i] 18:30 Ulice 1665, 1666 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 10 [i] 21:10 Dr. House V 17 [i] 22:05 Vizita 2 [i] 22:45 Tělo na tělo [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas III 9 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Mr.GS [i] 02:00 Zlatíčka [i] 02:55 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:25 Dexterova laboratoř III 11 [i] 06:55 Pět holek na krku 83 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:05 Frasier III 1 [i] 08:50 M*A*S*H 131 [i] 09:20 Právo a pořádek III 2 [i] 10:20 To je vražda, napsala V 1 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 13 [i] 12:25 M*A*S*H 132 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 4 [i] 13:25 Čarodějky V 9 [i] 14:25 JAG I 16 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 24 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 3 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 20 [i] 00:20 Wolffův revír II 17 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 64 [i] 04:30 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 17/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 189-190/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 137/160 [i] 10:20 Viktória 127/171 [i] 11:10 Správna Susan I. 10/22 [i] 11:40 Ulica III. 137/259 [i] 13:00 Rebeli I. 189/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 136/351 [i] 14:45 Správna Susan I. 11/22 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 18/129 [i] 16:00 Keď budeš moja 191-192/238 [i] 18:00 Túžba tela 8/143 [i] 19:00 Rebeli I. 190/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 138/160 [i] 21:45 Pravá tvár vášne 39/178 [i] 22:35 Viktória 128/171 [i] 23:25 Sex v meste I. 7/12 [i] 01:35 Pravá tvár vášne 39/178 [i] 02:20 Viktória 128/171 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:55 Náš taliansky manžel [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Tam, kde končí hvězdy [i] 07:30 Nebezpecná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nenarozený [i] 13:40 Sladká pomsta [i] 15:15 Zlato pojď na to [i] 17:05 Půlnoční let [i] 18:50 Rychlá akce [i] 20:25 Příběh z Bronxu [i] 22:30 Kluci od vedle [i] 00:10 Oběť zla [i] 01:55 Hra stínů [i] 03:35 Půlnoční let [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Skoky na lyžích [i] 20:00 All sports [i] 20:30 All sports [i] 20:40 Jezdectví [i] 20:45 Golf [i] 21:45 Golf [i] 21:50 Jachtink [i] 21:55 All sports [i] 22:00 Olympijské hry [i] 22:30 Adventure [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 16 [i] 06:00 Ochránce II 3 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 08:00 Drzá Jordan V 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 11:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 12:00 Ochránce II 3 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 16:00 Svatební mrákoty [i] 18:00 Drzá Jordan V 8 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 21:00 Médium III 3