TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 19/24 [i] 09:05 Xena V. 3/22 [i] 09:55 Krutá daň [i] 11:35 Nezvestní 11/12 [i] 12:35 Odpadlík V. 20/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 19/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 19/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 14/23 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:45 Paľba [i] 22:15 Smrť za stenou [i] 23:55 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 00:50 23:59 Krvavá minúta [i] 02:40 Rose a Val: Policajti v pasci [i] 04:45 Wolffov revír III. 18/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Ranný magazín [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 17/22 [i] 09:45 Wycliffe 18/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 20/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 21/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 117/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 9/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 10/178 [i] 18:15 Dr.House II. 19/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:35 Obete a tí druhí [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 9/22 [i] 23:50 Jolly Joker 6/12 [i] 00:40 Wycliffe 17/22 [i] 01:35 Obete a tí druhí [i] 02:00 Miss Universe [i] 04:00 Sila lásky II. 20/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 21/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Mama to vie najlepšie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Poklady islamu v Stredomorí [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Túžila som vyniknúť [i] 13:25 Fotograf Eugen Lazišťan [i] 13:55 TKN [i] 14:20 VAT [i] 14:55 Spomienka na Juraja Szabadosa [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Utajená reč peňazí 9/13 [i] 19:20 Architektonické miniatúry\Dialóg tvarov [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Záhada Hadej bohyne [i] 21:05 Diagnóza 169 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 26 [i] 09:40 Globálny dopad [i] 11:25 Klaun 5 [i] 12:25 Agent II. 4 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 14:15 Tru Calling 15 [i] 15:00 Simpsonovci X. 8,9 [i] 16:00 Agent II. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 27 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i] 22:15 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 23:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 00:15 Špeciálne komando III. 3 [i] 01:00 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i] 01:40 Podvodníci 3 [i] 02:25 Klaun 5 [i] 03:10 Simpsonovci X. [i] 03:55 Črepiny [i] 04:20 AT 13 zasahuje: Útok v Kapskom meste [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 46 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 8 [i] 06:00 Derrick II. 36 [i] 07:00 Magnum V. 6,7 [i] 08:50 Derrick II. 36 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 8 [i] 10:50 Magnum V. 6 [i] 11:45 Tarzan 46 [i] 12:15 Zasľúbená zem 23 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 140 [i] 14:00 Panelák 243 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 131,132 [i] 17:00 Láska nezomiera 109,110 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 22:35 Francúzská spojka II. [i] 00:40 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 02:30 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 141 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 18/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 12/21 [i] 07:55 Zoom 24/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 6/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 16/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 10:55 Zoom 24/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 18/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 12/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 6/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 16/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 19/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 13/21 [i] 17:55 Zoom 24/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 7/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 17/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 21:00 Boj o čas 10/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 10/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 23:55 Zoom 24/221 [i] 00:00 Dr. House II. 8/24 [i] 01:00 Boj o čas 10/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 10/14 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 13/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 06:00 Záchrana vraku 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 07:45 Nutné k přežití: Čína [i] 08:40 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 09:35 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 10:30 Jak to dělají 1 [i] 10:55 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:25 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 16:25 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 19:10 Jak to dělají 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 21:00 Mimořádné projekty: NASA [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Zakrývání Grónska [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 00:40 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 02:40 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak to dělají 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Motýl vzlétl k záři [i] 10:30 Kavárnička dříve narozených [i] 11:20 Koncert pro mantinely [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 9/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 12/22 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:10 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:30 Věda je zábava 16/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 10/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 8/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 10/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 10/13 [i] 22:50 Padělatelé [i] 00:15 Chcete mě? [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě II 16/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery V 9/32 [i] 01:45 Vltava v obrazech 58/86 [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Terra musica [i] 03:00 Osudové okamžiky [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 12/26 [i] 06:20 Včelka Mája 12/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 14/40 [i] 07:40 Já chci domů! Divoká jízda [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Game Page [i] 09:40 Postavení mimo hru [i] 10:40 Vzkaz Josefa Jařaba [i] 11:00 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 58/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 3/4 [i] 15:55 Daniel Libeskind [i] 16:50 Výtvarnické konfese [i] 17:15 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:50 ČEZ Basketball Nymburk - Turk [i] 20:00 Zvíře [i] 21:40 Jmenuji se Charlotta /Charlotta [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Q [i] 23:40 A teď něco úplně jiného [i] 01:05 V odborné péči 31/43 [i] 01:30 Retro [i] 01:55 Československý filmový týdeník 771/2379 [i] 02:10 Křesťanské umění na Moravě [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 22 [i] 09:35 Svatební mrákoty [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 5 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 10 [i] 13:45 Hvězdná brána 6 [i] 14:40 Smallville VII 17 [i] 15:35 Krok za krokem II 20 [i] 16:05 Vražedná čísla II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 11 [i] 18:30 Ulice 1663, 1664 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 173 [i] 21:25 Kriminálka New York IV 6 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 9 [i] 23:10 Proroctví z temnot [i] 01:25 Kriminálka Las Vegas III 8 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Horoskopičiny [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:25 Dexterova laboratoř III 10 [i] 06:55 Pět holek na krku 82 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier II 24 [i] 08:55 M*A*S*H 130 [i] 09:25 Právo a pořádek III 1 [i] 10:25 To je vražda, napsala IV 22 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 12 [i] 12:25 M*A*S*H 131 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 3 [i] 13:30 Čarodějky V 8 [i] 14:25 JAG I 15 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 23 [i] 20:00 Přešlapy II 1 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 13 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 2 [i] 00:25 Wolffův revír II 16 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 62 [i] 04:35 Na čem záleží 63 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 16/129 [i] 06:25 Keď budeš moja 187-188/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 136/160 [i] 10:20 Viktória 126/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 9/22 [i] 11:40 Ulica III. 136/259 [i] 13:00 Rebeli I. 188/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 135/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 10/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 17/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 189-190/238 [i] 18:00 Túžba tela 7/143 [i] 19:00 Rebeli I. 189/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 137/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 38/178 [i] 22:25 Viktória 127/171 [i] 23:15 Sex v meste I. 6/12 [i] 23:45 Krása na predaj [i] 01:10 Pravá tvár vášne 38/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 136/259 [i] 03:15 Viktória 127/171 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 Krása na predaj [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Real je naše vášeň [i] 07:30 Jak ukrást Bess [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skutečný Howard Spitz [i] 13:50 Dračí války [i] 15:30 Transylvania 6-5000 [i] 17:10 Zachraňte Mozarta [i] 18:35 Oslněni sluncem [i] 20:25 Rychlá akce [i] 22:00 Tři [i] 23:35 Nebezpečný cíl [i] 01:20 Vlastní pravidla [i] 03:15 Zachraňte Mozarta [i] 04:30 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 09:45 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Fotbal [i] 19:55 Fotbal [i] 20:25 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 13