TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 09:05 Xena V. 2/22 [i] 09:55 Ochránim svoje deti [i] 11:35 Nezvestní 10/12 [i] 12:35 Odpadlík V. 19/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 18/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 18/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 13/23 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 19/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 1/16 [i] 21:15 Mentalista I. 10/23 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Šelma 8/13 [i] 23:35 Peklo za mrežami [i] 01:40 Rose a Val: Čertovské duo [i] 03:20 Prežiť: Čeľuste smrti [i] 04:10 112 [i] 04:50 Wolffov revír III. 17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Repete repete [i] 09:45 Wycliffe 16/22 [i] 10:40 Sila lásky II. 18/357 [i] 11:30 Sila lásky II. 19/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 116/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 7/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 8/178 [i] 18:15 Dr.House II. 18/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee II: Tiene v raji [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 22/24 [i] 23:00 Život po živote 2/6 [i] 23:50 Jolly Joker 5/12 [i] 00:45 Wycliffe 16/22 [i] 01:40 Lekár z Wörthersee II: Tiene v raji [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Enviro [i] 04:00 Sila lásky II. 18/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 19/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Profesionál [i] 06:25 Polícia [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 City folk 2006 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Mesiac v nás [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Materina pieseň [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Poklady sveta IV. [i] 14:25 Zelená energia [i] 14:45 Umenie 2010 [i] 15:10 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:05 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 8/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Poklady islamu v Stredomorí [i] 21:10 Magazín Ligy majstrov [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:05 Dialógy o závislostiach [i] 22:30 Dialógy o závislostiach [i] 23:25 Anjeli strážni Juraja Bartoša [i] 23:50 TKN [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:30 Autosalón [i] 05:55 Črepiny PLUS [i] 06:30 PRVÉ NOVINY 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 25 [i] 09:35 Syn draka 1,2/2 [i] 13:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 14:10 Tru Calling 14 [i] 15:00 Simpsonovci X. 6,7 [i] 16:00 Agent II. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 26 [i] 21:15 Aféry - Bláznivá ženská [i] 22:15 PREMIÉRA: Utajené bratstvo [i] 00:00 Texaský masaker motorovou pílou [i] 01:45 Črepiny [i] 02:20 Aféry - Bláznivá ženská [i] 03:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:45 Simpsonovci X. [i] 04:25 Črepiny [i] 04:50 Pekelná jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 45 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 7 [i] 06:00 Derrick II. 35 [i] 07:00 Magnum V. 4,5 [i] 08:50 Derrick II. 35 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 7 [i] 10:50 Magnum V. 4 [i] 11:45 Tarzan 45 [i] 12:15 Zasľúbená zem 22 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 139 [i] 14:00 Panelák 242 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 129,30 [i] 17:00 Láska nezomiera 107,108 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Julie Lescautová IV. 1/13 [i] 22:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 11,12 [i] 23:55 Julie Lescautová IV. 1/13 [i] 01:25 Magnum V. [i] 02:10 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 140 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 17/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 07:55 Zoom 23/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 5/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 15/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 10:55 Zoom 23/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 17/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 5/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 15/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 18/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 12/21 [i] 17:55 Zoom 23/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 6/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 16/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 22:00 Podstata strachu 3/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 23:55 Zoom 23/221 [i] 00:00 Dr. House II. 7/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 02:00 Podstata strachu 3/13 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 03:30 Rodinné právo III. 12/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 06:00 Záchrana vraku 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 07:45 Nutné k přežití: Vietnam [i] 08:40 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 09:35 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 10:55 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:25 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 16:25 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 18:15 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 19:10 Jak to dělají 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 20:05 Říční příšery - sumec zabiják [i] 21:00 Přežili kousnutí 6 [i] 21:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok tygra na ošetřovatele [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 00:40 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 01:40 Říční příšery - sumec zabiják [i] 02:40 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak to dělají 1 [i] 04:35 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 26/78 [i] 09:00 Psohlavci [i] 10:30 Znovu Na Vlachovce [i] 11:05 Podivuhodní živočichové 4/4 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 8/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 11/22 [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:25 Kde peníze pomáhají [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Já a moje rodina 10/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 2/10 [i] 21:00 Na cestě po Chacu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Ospalá díra [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Californication 2/12 [i] 00:55 McLeodovy dcery V 8/32 [i] 01:40 Kaleidoskop [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:25 Sváteční slovo doktora Maxe [i] 02:30 Eva zpívá Ostravě [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Tom, nejlepší přítel 11/26 [i] 06:35 Včelka Mája 11/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Římané za humny! [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Křesťanské umění na Moravě [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Film o seriálu Poste restante [i] 12:55 Angličtina pro nejmenší 14/40 [i] 13:05 Zrzka [i] 13:20 Azur a Asmar [i] 15:00 Tarzan v důchodě: Miroslav Tichý [i] 15:55 Aleje jako součást naší krajiny [i] 16:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 FC Slovan Liberec - FK Viktoria [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 4/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 2/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 8/42 [i] 00:50 Vzkaz Josefa Jařaba [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Markéta [i] 01:35 V odborné péči 30/43 [i] 02:00 Beer-Sheva - město keramiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 21 [i] 09:35 Noc vlka [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 4 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 9 [i] 13:45 Hvězdná brána 5 [i] 14:40 Smallville VII 16 [i] 15:35 Krok za krokem II 19 [i] 16:05 Vražedná čísla II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 10 [i] 18:30 Ulice 1661, 1662 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:15 Víkend [i] 22:00 Mentalista 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba V 10 [i] 23:50 Vražedné vize [i] 01:25 Bujné fantazie 29 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 9 [i] 06:55 Pět holek na krku 81 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 23 [i] 09:00 M*A*S*H 129 [i] 09:35 Právo a pořádek II 22 [i] 10:35 To je vražda, napsala IV 21 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 11 [i] 12:35 M*A*S*H 130 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky II 2 [i] 13:40 Čarodějky V 7 [i] 14:40 JAG I 14 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 22 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 19 [i] 23:20 Ochrana svědků II 6 [i] 00:15 Wolffův revír II 15 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Na čem záleží 61 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Naučím ťa milovať 15/129 [i] 06:20 Keď budeš moja 185-186/238 [i] 08:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 135/160 [i] 10:05 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 11:40 Ulica III. 135/259 [i] 13:00 Rebeli I. 187/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 134/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 9/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 16/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 187-188/238 [i] 18:00 Túžba tela 6/143 [i] 19:00 Rebeli I. 188/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 136/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 37/178 [i] 22:35 Viktória 126/171 [i] 23:25 Sex v meste I. 5/12 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 37/178 [i] 02:15 Lampáreň [i] 03:00 Viktória 126/171 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Zabudnuté manželky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tátou proti své vůli [i] 07:30 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bezpečný přístav [i] 13:40 Cesta Černého měsíce [i] 15:20 Vévodkyně [i] 17:15 Artušův meč [i] 18:50 Jak ukrást Bess [i] 20:25 Oslněni sluncem [i] 22:10 Hra stínů [i] 23:50 Advokát chudých [i] 01:35 Oběť zla [i] 03:20 Artušův meč [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:20 Watts [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:00 Pro wrestling [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 06:00 Ochránce II 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 4