TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto II. [i] 06:30 Uletení Loonatici 2/13 [i] 06:50 Flintstonovci I. 25/25 [i] 07:20 Moja mama veterinárka II. 12-13/13 [i] 09:15 Kull dobyvateľ [i] 10:55 Chuck I. 1-2/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Láska na inzerát [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Cesta do Ameriky [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Eleventh Hour - nulová šanca 1/18 [i] 23:25 Zapadákov [i] 00:55 Poltergeist [i] 02:55 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Reportéri [i] 05:40 Motormagazín [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 4/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 26/51 [i] 07:40 Náhradníci I. 15/21 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Zlatá brána [i] 09:20 Príbeh o Fatime a Omarovi [i] 10:35 Spoza obrazovky [i] 10:55 Prechádzky s dinosaurami 3/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 1/4 [i] 14:45 Kráľovská polovačka [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Miss Universe [i] 22:25 Cena a smrť [i] 00:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 1/4 [i] 01:35 Extra [i] 02:05 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Národnostné správy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Halali [i] 06:40 Československý filmový týždenník [i] 06:50 Test magazín [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom, môj hrad [i] 08:35 TKN [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Família [i] 10:30 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 11:25 Anjeli strážni Juraja Bartoša [i] 11:50 V službách zákona [i] 13:00 Tenis Davis Cup [i] 17:00 Orientácie [i] 17:25 Slovo [i] 17:35 Medveď [i] 18:13 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Spoza obrazovky [i] 18:40 Poklady sveta IV. [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:15 Zelená energia [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 22:20 Retro noviny [i] 22:40 Noc v archíve [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 08:00 Taxi, taxi [i] 09:50 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 10:50 Stratené duše II. 19, 20 [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 13:55 Falošný únos [i] 15:45 Nebezpečný výlet [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Syn draka 1, 2/2 [i] 23:45 Pokrvní bratia [i] 01:50 Nebezpečná hĺbka [i] 03:20 Skvelí chlapci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 "Čas pracuje pro vraha" [i] 07:40 Miazgovci 11-14 [i] 09:25 V uliciach San Francisca 108, 109 [i] 11:20 Miazgovci 15, 16 [i] 12:15 Marcová výhra [i] 13:25 Opatrovateľka [i] 15:15 Neskrotné srdce 1/2 [i] 16:55 Policajt drábom [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Letisko '79 - Prípad Concorde [i] 22:35 Opatrovateľka [i] 00:20 Letisko '79 - Prípad Concorde [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 07:00 Rodinné právo 22/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 3/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 4/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 12/13 [i] 12:00 Eli Stone 2/13 [i] 13:00 Eli Stone 3/13 [i] 14:00 All Saints VII. 7/40 [i] 15:00 All Saints VII. 8/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 18:00 Dr. House V. 6/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 21/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 22:00 Těžko splnitelné sliby [i] 23:55 Pacovo mužstvo IV. 22/23 [i] 01:35 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 02:30 Dr. House V. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 06:00 Krize brouka 8 [i] 06:25 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 06:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 07:15 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 09:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 10:00 Lovci tornád: Nával krupobití [i] 10:55 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 11:50 Nutné k přežití: Čína [i] 12:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 13:40 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 14:35 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 15:30 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 16:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 16:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 17:20 Top Trumps: Vrtulníky [i] 17:50 Top Trumps: Obrovské těžební stroje [i] 18:15 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 19:10 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 20:05 Bořiči mýtů: Okno hurikánu [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 1 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Belize [i] 22:50 Můj šokující příběh: Muž strom není jediný [i] 23:45 Juliana: dívka s novým obličejem [i] 00:40 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 01:40 Bořiči mýtů: Okno hurikánu [i] 02:40 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 03:40 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 19/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 4/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 9/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 9/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Radkovi a Mileně [i] 14:10 Psohlavci [i] 15:40 Retro [i] 16:10 Kaleidoskop [i] 16:35 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo doktora Maxe [i] 17:05 Horákovi 23/26 [i] 18:00 Pan Tau 10/33 [i] 18:35 Na cestě za Ángelem z Chaca [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Na vlky železa 2/2 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Komisař Montalbano [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Deadwood III 5/12 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Uvolněte se, prosím [i] 01:45 Evropský manuál [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Joža Uprka - barvy a písně [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 06:05 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:50 Správy STV 07:15 Konečně Austrálie [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 771/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Markéta [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 10/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 12:00 E. F. Burian: Bubu z Montparnassu [i] 13:10 Davis Cup 2010 [i] 19:00 Ajťáci II 4/6 [i] 19:25 Simpsonovi XIX 11/20 [i] 19:50 Kde peníze pomáhají [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Hledání Masaryka [i] 22:00 Na plovárně se Slavomilem Hubálkem [i] 22:25 Vzkaz Josefa Jařaba [i] 22:40 Invaze barbarů [i] 00:20 Čétéčko [i] 00:40 ČESKÝ LEV 2009 [i] 02:30 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 03:25 Orchestr Gustava Broma [i] 04:15 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Admirál Bublina útočí 3 [i] 06:05 Batman vítězí III 13 [i] 06:30 3-2-1 Tučňáci! 26 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 72 [i] 07:25 Babicovy dobroty [i] 08:05 Koření [i] 09:05 Batman a Robin [i] 11:30 Dobrá voda 4 [i] 12:55 Pod Jezevčí skálou [i] 14:25 Sedm statečných [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 1 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:25 Zvíře 1 [i] 23:25 Policejní odznak 1 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas III 7 [i] 01:05 Novashopping 01:30 Ztracený poklad [i] 02:55 Střepiny [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 2 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 28 [i] 07:45 Fresh Prince V 19 [i] 08:15 Svět ve válce 4 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 128 [i] 10:25 M*A*S*H 129 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Wolffův revír VIII 1 [i] 13:50 Předehra k polibku [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 21 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Anatomie lži I 1 [i] 22:55 Berlín v ohrožení [i] 00:50 Svět 2010 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:00 Drážďany [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 06:35 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 08:10 Keď budeš moja 183-184/238 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:25 Rebeli I. 186/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej V. 3/4 [i] 14:25 Columbo zasahuje 4/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 185-186/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 6/18 [i] 19:00 Rebeli I. 187/215 [i] 20:00 Bez dcéry neodídem [i] 22:10 Skutočný príbeh: Vízie vraždy - Danielin príbeh [i] 23:50 Miesto činu: Posledné preteky [i] 01:25 Columbo zasahuje 4/20 [i] 03:00 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Nebezpečná pravda [i] 07:30 Transylvania 6-5000 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:35 Líbí se mi co děláš [i] 15:25 Nenarozený [i] 17:00 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 18:40 Zlato pojď na to [i] 20:25 Jak ukrást Bess [i] 22:05 Vlastní pravidla [i] 00:00 Bez slitování [i] 01:50 Nebezpečný cíl [i] 03:35 Kolem světa za 80 dní 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Motorismus [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 10:00 Honička s osudem [i] 12:00 Opuštěný kaňon [i] 14:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 16:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 20:00 Médium III 3 [i] 21:00 Médium III 7 [i] 22:00 Céline [i] 00:00 Médium V 10 [i] 01:00 Médium V 16 [i] 02:00 Médium V 17 [i] 03:00 Drzá Jordan V 4 [i] 04:00 Život v buši III 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 O2 [i] 06:00 Mars na obzoru 01 [i] 07:05 Mars na obzoru 02 [i] 08:05 "Cestování podle představ 01 [i] 08:40 "Cestování podle představ 02 [i] 09:10 Podzim na chalupě 02 [i] 10:10 Jamieho Amerika 06 [i] 11:10 Impéria 14 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 21 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 22 [i] 13:20 Krev, pot a takeaways 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 42 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 03 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 05 [i] 16:45 Mistři švindlu 26 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 07 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 08 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 01 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 02 [i] 19:45 Tělo v číslech 01 [i] 20:40 Vzrušující nebezpečí 02 [i] 21:45 Impéria 27 [i] 22:50 Velká čínská zeď 01 [i] 23:50 Impéria 09 [i] 00:55 Historie podsvětí 05 [i] 01:55 Pohromy století 33 [i] 02:50 "Cestování podle představ 01 [i] 03:20 "Cestování podle představ 02 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 10 [i] 06:00 Živoucí důkaz [i] 07:30 David McCullough vypráví [i] 08:15 Dostaňte agenta Smarta [i] 10:05 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 12:10 Santa má bráchu [i] 14:05 3:10 Vlak do Yumy [i] 16:05 Skafandr a motýl [i] 17:55 Malý Rambo [i] 19:30 Před kamerou 11 [i] 20:00 Růžový panter 2 [i] 21:35 Temný rytíř [i] 00:05 Californication III. : Pan Špatný Příklad 9