TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Wolffov revír III. 16/26 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto II. [i] 06:45 Uletení Loonatici 1/13 [i] 07:10 Flintstonovci I. 24/25 [i] 07:35 Alf III. 18-19/25 [i] 08:30 Manatu: Zachráni ťa len pravda [i] 10:15 Najužitočnejší hráč [i] 12:20 Bláznivá strela [i] 13:50 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Som agent [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Tesne vedľa [i] 22:35 Constantine [i] 00:50 Vražedný návrh [i] 02:35 Extrémne záchranné operácie 3/3 [i] 03:45 Tesne vedľa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Škaredé káčatko a ja 3/26 [i] 07:05 Rýchla rota Chipa a Dala 25/51 [i] 07:25 Náhradníci I. 14/21 [i] 07:50 Fidlibumove rozprávky [i] 08:15 Góóól [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:15 Robin Hood 8/13 [i] 10:00 Chudobní milionári 8/12 [i] 10:45 Show Billa Cosbyho VIII 17/25 [i] 11:10 Divoká Čína 4/6 [i] 12:00 Motormagazín [i] 12:20 Eurovision Song Contest 2010 [i] 14:15 Merlin a kniha príšer [i] 15:45 Capri 8/12 [i] 17:35 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:45 Postav dom, zasaď strom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:35 Futbalista roka [i] 22:55 Teraz neplač [i] 00:30 Kameňák 3 [i] 02:10 Miláčik [i] 04:00 Halali [i] 04:25 Divoká Čína 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Kaleidoskop [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Rieky Francúzska [i] 09:05 Prísne tajné 1/3 [i] 09:45 Profesionál [i] 09:55 Medicína [i] 11:00 TKN [i] 11:25 GEN.sk [i] 11:40 Heidi 8/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - chudoba [i] 13:05 Prázdninové vysielanie [i] 13:35 Lucky Luke: Daltonovci na slobode [i] 15:00 Duchovia 21/34 [i] 15:40 Poltón [i] 16:05 Kapura [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:05 Študentské filmy 17:45 Seniori [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Keď Brom hral swing [i] 19:00 Osobnosti a udalosti /Vznik SND/ [i] 19:05 Krása podmorského sveta [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 K životnému jubileu Zity Furkovej [i] 21:05 Anjeli strážni Juraja Bartoša [i] 21:40 Kino na Dvojke [i] 00:05 Hudobné nokturno [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Spider-Man [i] 07:10 Princezná Sissi [i] 07:35 Káčerovo [i] 08:00 Simpsonovci X. 4, 5 [i] 08:55 Panna Aquamarine [i] 11:10 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 13:30 V poslednej chvíli [i] 15:15 Návnada [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 22 [i] 20:55 Taxi, taxi [i] 22:45 Niet úniku [i] 00:45 Návnada [i] 02:55 Niet úniku [i] 04:30 Malí hrdinovia 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 "My všichni školou povinní" 5 [i] 07:00 V uliciach San Francisca 106, 107 [i] 08:50 Miazgovci 11-15 [i] 11:20 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 13:00 "My všichni školou povinní" 5 [i] 14:10 "Čas pracuje pro vraha" [i] 15:55 Uprostred noci [i] 17:45 "Hříšní lidé Města pražského" 9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Neskrotné srdce 1/2 [i] 22:20 Policajt drábom [i] 00:20 V uliciach San Francisca [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 07:00 Rodinné právo 21/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 7/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 1/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 2/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 11/13 [i] 12:00 Alias V. 17/17 [i] 13:00 Eli Stone 1/13 [i] 14:00 All Saints VII. 5/40 [i] 15:00 All Saints VII. 6/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 18:00 Dr. House V. 5/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 20/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 1/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 21/22 [i] 00:15 Uklízeč II. 9/14 [i] 01:15 CSI: New York VI. 1/17 [i] 02:10 Genesis - vrahova duše 21/22 [i] 03:15 Dr. House V. 5/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 05:30 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 06:50 Top Trumps: Super auta [i] 07:15 Nutné k přežití: Čína [i] 08:10 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 09:05 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 10:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 11:50 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 13:40 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 14:10 Top Trumps: Super auta [i] 14:35 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 15:30 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 16:25 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 16:55 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 19:10 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 20:05 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 21:00 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 21:55 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Čína [i] 23:45 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 00:40 Přežili kousnutí 5 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 42 [i] 02:40 Lovci tornád: Nával krupobití [i] 03:40 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Jedinečný kousek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 25/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 07:15 Ztracené hračky 8/13 [i] 07:25 Záhada hradu Černá růže 6/13 [i] 07:50 Hurá, škola! [i] 08:00 Azur a Asmar [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Po Tomášovi [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 Odette Toulemondeová [i] 15:10 Robin Hood 10/26 [i] 16:00 Profesionálové 14/57 [i] 16:55 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Kokosy na sněhu [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 ČESKÝ LEV 2009 [i] 21:55 Klan létajících dýk [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Tři pohřby [i] 01:55 13. komnata Jeronýma Klimeše [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 Všechnopárty [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:45 Stop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Malíři se rodí vousatí [i] 05:25 Výtvarnické konfese 8/8 [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:15 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 06:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 1/3 [i] 09:20 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Game Page [i] 11:30 Medúza [i] 12:10 Simpsonovi XIX 11/20 [i] 12:30 Musilok [i] 13:00 Ajťáci II 4/6 [i] 13:25 13. Česká námořní rallye [i] 13:40 Davis Cup 2010 [i] 17:00 Úsměvy Evy Holubové [i] 17:45 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 3/6 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 7/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Rota diriguje Rotu [i] 21:25 Divadlo žije! [i] 21:55 Ceny Alfréda Radoka 2009 [i] 22:25 Filmopolis [i] 23:20 Pozdní sběr [i] 00:50 Soul Deep 1/6 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:30 Na Kloboučku [i] 03:05 ČT Live - Peter Lipa [i] 04:05 Banánové rybičky [i] 04:30 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:50 Admirál Bublina útočí 2 [i] 06:20 Batman vítězí III 12 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 19 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 71 [i] 07:30 Vteřiny před katastrofou [i] 08:25 Občanské judo [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Bouřlivé dny [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Babička [i] 14:10 Bota jménem Melichar [i] 15:30 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 U mě dobrý [i] 22:20 Stíny minulosti [i] 00:10 Pod hladinou [i] 01:55 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Áčko [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 1 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 27 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince V 18 [i] 08:20 Frasier II 22 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 127 [i] 10:20 Knight Rider I 3 [i] 11:25 To je vražda, napsala IV 20 [i] 12:35 Srdce a duše [i] 14:50 Maska [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 20 [i] 20:00 Moulin Rouge [i] 22:45 Total Recall [i] 01:00 Darkman [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Láska je môj osud [i] 06:35 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 08:10 Keď budeš moja 181-182/238 [i] 09:55 Slávici na ulici [i] 11:05 Chuťovky [i] 12:30 Rebeli I. 185/215 [i] 13:25 Prípady Alice Neversovej V. 2/4 [i] 14:25 Columbo zasahuje 3/20 [i] 16:15 Keď budeš moja 183-184/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 5/18 [i] 19:00 Rebeli I. 186/215 [i] 20:00 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 21:40 Svedok v ohrození [i] 23:25 Horľavina [i] 01:00 Columbo zasahuje 3/20 [i] 02:35 Lampáreň [i] 04:00 V tieni [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Všechny děti potřebují lásku [i] 07:30 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:45 Nebezpečná pravda [i] 15:20 Skutečný Howard Spitz [i] 17:05 Zeptejte se Cindy [i] 18:45 Transylvania 6-5000 [i] 20:25 Zlato pojď na to [i] 22:15 Oběť zla [i] 00:00 Zvrhlosti žen [i] 01:55 Advokát chudých [i] 03:40 Zeptejte se Cindy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Klasické lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 13 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 10:00 Mimo sezónu [i] 12:00 Prober se [i] 14:00 Honička s osudem [i] 16:00 Céline [i] 18:00 Dobrá manželka 11 [i] 19:00 Dobrá manželka 12 [i] 20:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 22:00 Nápadník [i] 00:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 02:00 Drzá Jordan V 1 [i] 03:00 Drzá Jordan V 2 [i] 04:00 Drzá Jordan V 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Město zkázy [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 07:10 Budoucnost vody 01 [i] 08:10 Za hranice lidských možností 02 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 18 [i] 10:05 Planeta mláďat 02 [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 01 [i] 11:25 Co opravdu jíme 15 [i] 12:00 Co opravdu jíme 16 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 20 [i] 13:30 Generace XXL 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 41 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 02 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 07 [i] 16:45 Mistři švindlu 25 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 05 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 06 [i] 18:40 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 19:30 O2 [i] 20:30 Hranice možností [i] 21:00 Jak se věci mají 01 [i] 21:30 Jak se věci mají 02 [i] 22:00 On the Spot 01 [i] 22:55 On the Spot 03 – Reportéři [i] 23:50 Impéria 08 [i] 00:55 Nejtěžší práce historie 01 [i] 01:50 Králové a královny 09 [i] 02:20 Králové a královny 10 [i] 02:50 Místa ve Středomoří 01 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Alvin a Chipmunkové [i] 07:30 Gambler [i] 08:55 Chvilkové zatmění [i] 10:25 Znovu se zamilovat [i] 12:00 Vůně Kalahari : Krása a charakter 6 [i] 12:55 Vůně Kalahari : Pravý botswanský diamant 7