Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2014
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 08:55 Xena V. 1/22 [i] 09:45 Volanie hôr: Tiene minulosti [i] 11:25 Nezvestní 9/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 18/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 17/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 12/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:55 Next [i] 22:35 Bad Boys [i] 00:45 Posledný úder [i] 02:35 Next [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Wycliffe 14/22 [i] 09:45 Wycliffe 15/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 16/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 17/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 115/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sladká Valentína 5/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 6/178 [i] 18:15 Dr.House II. 17/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Merlin a kniha príšer [i] 21:50 Skutočný príbeh:Svedok proti mafii 1/2 [i] 23:15 Skutočný príbeh:Svedok proti mafii 2/2 [i] 00:55 Supernova [i] 02:25 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 03:40 Sila lásky II. 16/357 [i] 04:30 Sila lásky II. 17/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Prázdninové vysielanie [i] 13:20 Prázdninové vysielanie [i] 13:45 Prázdninové vysielanie [i] 14:20 Dizajn 7/17 [i] 14:45 Família [i] 15:15 Večer na tému... Lisabonská zmluva [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 1/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sedem rockových vekov 1 [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy STV [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy a komentáre [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Simpsonovci X. [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 24 [i] 09:30 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 11:25 Klaun 4 [i] 12:25 Agent II. 2 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 15:00 Simpsonovci X. 4, 5 [i] 16:00 Agent II. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 25 [i] 21:15 PREMIÉRA: Panna Aquamarine [i] 23:15 SEDEM - NOVÉ ČASTI [i] 23:45 De Facto - NOVÉ ČASTI [i] 00:35 V poslednej chvíli [i] 02:10 Klaun [i] 02:55 Agent II. [i] 03:35 Legenda o Jurajovi a drakovi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 44 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 6 [i] 06:00 Derrick II. 34 [i] 07:00 Magnum V. 2, 3 [i] 08:50 Derrick II. 34 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 6 [i] 10:50 Magnum V. 2 [i] 11:45 Tarzan 44 [i] 12:15 Zasľúbená zem 21 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 138 [i] 14:00 Panelák 241 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 127, 128 [i] 17:00 Láska nezomiera 105, 106 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 9 [i] 21:30 Uprostred noci [i] 23:30 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 01:00 Esmeralda [i] 02:30 Nočné reprízy 04:35 Zo záhrobia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 16/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 10/21 [i] 07:55 Zoom 23/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 4/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 10:55 Zoom 23/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 16/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 10/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 4/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 17/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 17:55 Zoom 23/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 5/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 15/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 21:00 Zloději paměti [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 23:40 Zoom 23/221 [i] 23:45 Dr. House II. 6/24 [i] 00:45 Zloději paměti [i] 02:25 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 03:10 Rodinné právo III. 11/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 05:30 Hry s časem: Tanec break dance [i] 06:00 Záchrana vraku 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 07:45 Nutné k přežití: Guatemala [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 09:35 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 10:55 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 13:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 16:25 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 19:10 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 19:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 20:05 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 21:00 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 21:55 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Tryskové dostihy [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 00:40 Králové tuningu 7 [i] 01:40 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 02:40 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 04:35 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:35 Mají jméno ve světě [i] 10:15 Za svědky minulosti [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 10/22 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:10 Franklin 17/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 6/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun 34/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 12/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 2/7 [i] 20:55 13. komnata Jeronýma Klimeše [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 2/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Snídaně na Plutu [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 01:45 Sabotáž [i] 02:10 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Tančící dům [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 10/26 [i] 06:20 Včelka Mája 10/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 9/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 9/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran [i] 10:45 Kuchařská pohotovost [i] 11:20 AZ-kvíz [i] 11:45 Pod pokličkou [i] 12:10 Ta naše povaha česká [i] 12:40 Davis Cup 2010 [i] 19:30 Recitál skupiny Klíč [i] 20:00 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 1/3 [i] 20:55 Moje rodina V 7/14 [i] 21:25 Soul Deep 1/6 [i] 22:15 Bigbít 8/42 [i] 23:15 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 00:10 Magazín Ligy mistrů [i] 00:35 Lidé z manéže 7/10 [i] 01:30 V odborné péči 29/43 [i] 01:55 Malý atlas člověka sběratelského [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 20 [i] 09:30 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VIII 3 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 8 [i] 13:50 Hvězdná brána 4 [i] 14:45 Smallville VII 15 [i] 15:35 Krok za krokem II 18 [i] 16:05 Vražedná čísla II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 9 [i] 18:30 Ulice 1659, 1660 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:20 XXX [i] 00:45 Červená gejša [i] 02:30 Novashopping 02:50 Stahovák [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 8 [i] 06:55 Pět holek na krku 80 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 21 [i] 09:00 M*A*S*H 125 [i] 09:30 Právo a pořádek II 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 19 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 10 [i] 12:35 M*A*S*H 126 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky II 1 [i] 13:40 Čarodějky V 6 [i] 14:40 JAG I 13 [i] 15:45 Julie Lescautová VI 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 19 [i] 20:00 Batman začíná [i] 23:05 Cesta do zatracení [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Na čem záleží 59 [i] 03:40 Na čem záleží 60 [i] 04:05 S Italem v kuchyni [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 14/129 [i] 06:45 Keď budeš moja 179-180/238 [i] 09:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 134/160 [i] 10:25 Viktória 125/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 7/22 [i] 11:45 Ulica III. 134/259 [i] 13:05 Rebeli I. 184/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 133/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 8/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 15/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 181-182/238 [i] 18:00 Túžba tela 5/143 [i] 19:00 Rebeli I. 185/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 135/160 [i] 21:40 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 23:25 Láska je môj osud [i] 01:00 Lampáreň [i] 01:20 Ulica III. 134/259 [i] 02:05 Horľavina [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:15 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Klára a já [i] 07:25 Nenarozený [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:35 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 15:15 Bezpečný přístav [i] 16:55 Sladká pomsta [i] 18:30 Vévodkyně [i] 20:25 Transylvania 6-5000 [i] 22:05 Nebezpečný cíl [i] 23:50 Okamžik vzkříšení [i] 01:40 Bez slitování [i] 03:30 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Timbersports [i] 19:30 Timbersports [i] 20:00 Pro wrestling [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Extrémní sporty [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 12 [i] 06:00 Život v divočině 13 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 08:00 Drzá Jordan V 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 11:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 12:00 Ochránce I 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 16:00 Prober se [i] 18:00 Drzá Jordan V 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 20:00 Médium V 17 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 23:00 Médium V 8 [i] 00:00 Médium V 9 [i] 01:00 Šestnáctiletá matka [i] 03:00 Ochránce I 9 [i] 04:00 Ochránce I 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 07:00 Zázračná planeta 01 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 26 [i] 09:00 Mistři švindlu 35 [i] 09:35 Mistři švindlu 36 [i] 10:10 Buď já nebo pes 38 [i] 10:40 Buď já nebo pes 20 [i] 11:10 Skryté možnosti 33 [i] 11:40 Skryté možnosti 34 [i] 12:05 Maminka stávkuje 13 [i] 12:45 Maminka stávkuje 14 [i] 13:25 Británie krále Artuše 03 [i] 14:20 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:10 Mistři švindlu 37 [i] 16:45 Mistři švindlu 38 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 05 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 26 [i] 19:10 Dítě naší doby 14 [i] 20:20 Vychytávky 03 [i] 20:50 Vychytávky 04 [i] 21:20 Zázračná planeta 02 [i] 22:20 Impéria 24 [i] 23:25 Boj o život 05 [i] 00:25 Mars na obzoru 05 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 11 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 05 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 06:00 Dítě z Marsu [i] 07:45 Made in Hungaria [i] 09:35 Před kamerou 10 [i] 10:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 12:35 BAFTA Film Awards 2010 [i] 14:40 Na domácí půdě [i] 16:20 Let's Dance 2 [i] 17:55 Mí přátelé, mé lásky [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 10 [i] 20:00 Neuvěřitelný život rockera Coxe [i] 21:40 Sunshine [i] 23:25 Výchovný tábor [i] 01:05 Sex 100+1 [i] 03:00 Farma: Továrna na smrt [i] 04:25 Bude naše [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 11:15 Velký dům [i] 12:50 Vesmírní opičáci [i] 14:10 Lord Longford [i] 15:40 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 16:50 Než si pro nás přijde [i] 18:25 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 20:30 Zákony Brooklynu [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Přede mnou nový svět 10 [i] 22:50 Na okraji světa [i] 00:20 Milovaný Joshua [i] 02:05 Superbad [i] 04:00 Red [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 RSPCA: Máte všechny předpoklady 5 [i] 05:35 Dny delfínů 3 [i] 06:00 SOS živočišné říše 1 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 64 [i] 06:50 Zvířecí policie: Naděje umírá poslední [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 08:40 RSPCA: Máte všechny předpoklady 5 [i] 09:05 Veterinární policie Houston 9 [i] 09:55 Corwinovo poslání: Obratnost pumy (přežití) [i] 10:50 SOS živočišné říše 2 [i] 11:15 Záchrana mazlíčků 64 [i] 11:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 12:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 12:40 Rosomák [i] 13:35 Lemuří ulička: Doba páření [i] 14:00 Opičí život 11 [i] 14:30 Záchrana mazlíčků 64 [i] 14:55 Dny delfínů 4 [i] 15:25 SOS živočišné říše 3 [i] 15:50 RSPCA: Máte všechny předpoklady 6 [i] 16:20 Veterinární policie Miami: Pátrání po mnohonásobném vrahovi [i] 17:15 V noci: Sloni [i] 17:40 V noci: Zmije útočná [i] 18:10 Poslední sloni v Číně [i] 19:10 Veterinární policie Houston 9 [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 21:00 V noci: Sloni [i] 21:25 V noci: Zmije útočná [i] 21:55 Veterinární policie Miami: Touha žít [i] 22:50 Veterinární policie Houston 10 [i] 23:45 Poslední sloni v Číně [i] 00:40 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 01:35 V noci: Sloni [i] 02:00 V noci: Zmije útočná [i] 02:30 Veterinární policie Miami: Touha žít [i] 03:25 Veterinární policie Houston 10 [i] 04:20 Lemuří ulička: Doba páření [i] 04:45 Opičí život 11 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:15 Dobrý Will Hunting [i] 13:20 Strašení [i] 14:45 Final Cut [i] 16:20 Dárek z lásky [i] 17:55 Shaolin fotbal [i] 19:25 Má mě rád, nemá mě rád [i] 21:00 Happy End [i] 22:30 Samurajové [i] 00:00 Hledám Amy [i] 01:55 Final Cut [i] 03:29 Závěr vysílání

Real privíta v LM Juventus, Liverpool čaká 'kat favoritov'
V porcii stredajších ôsmich zápasov 2. kola hlavnej fázy futbalovej Ligy majstrov v A, B, C a D-skupine sa predstavia finalisti minulého ročníka. Na obhajcu "ušatej trofeje" Real Madrid čaká papierovo ...

Najúspešnejší olympionik histórie jazdil opitý, zadržali ho
Najúspešnejší olympionik histórie Američan Michael Phelps jazdil pod vplyvom alkoholu a zadržali ho. Fenomenálny plavec a držiteľ 22 medailí spod piatich olympijských kruhov bol obvinený aj z ...

Marcel Hossa hrá v Rige zadarmo, ale situácia sa má zmeniť
Hokejisti Dinama Riga hrajú v Kontinentálnej hokejovej lige v tejto sezóne zatiaľ zadarmo, ale situácia sa má čochvíľa zmeniť. V rozhovore pre denník SME to tvrdí slovenský útočník lotyšského tímu ...

Pánikova takmer stopercentná efektivita, z dvoch striel dal jeden gól
Brankár Dallasu Anders Lindback kryje strelu Richarda Pánika (71).

Aktuálne správy

Krajskí predsedovia SDKÚ požiadajú Freša o zvolanie prezídia
Krajskí predsedovia SDKÚ-DS požiadajú na budúci týždeň predsedu strany Pavla Freša, aby zvolal rokovanie straníckeho prezídia. Ako povedal pre agentúru SITA košický krajský šéf ...

Roboty budú súťažiť v lezení na komín, výhry sú tisícové
Unikátna súťaž v lezení robotov na komín sa uskutoční 3. až 4. októbra v areáli parkoviska pri košickom Cassovar Business Centre. Ako uviedol projektový manažér súťaže Maroš Švihla, do 1. ...

Dnes nás čaká teplé počasie, no s občasnými prehánkami
Polooblačno až oblačno, miestami prehánky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Na Slovensku sa od stredy ochladí, platí výstraha pred hmlou
Slnečný začiatok týždňa pokazí streda, ktorá so sebou prinesie prehánky a dážď, vo štvrtok k nám dorazí chladnejší vzduch. Ku koncu pracovného týždňa sa však počasie opäť zmení, ...

S inštaláciou Bielej noci v Košiciach pomáhajú aj väzni
Desať odsúdených s najnižším stupňom stráženia z košickej väznice v Šaci sa podieľa na výrobe 30-tisíc pestrofarebných cédečiek a ich inštalácii v Kunsthale v expozícii Elise Morin. Pomáhajú ...

Aliancia verí, že na ochranu rodiny získa polovicu voličov
Aliancia za rodinu verí, že pre referendum o ochrane rodiny získa 50 percent voličov, agentúru SITA informoval jej hovorca Peter Kremský. Podľa výsledkov nedávno zverejneného prieskumu agentúry Focus ...

Da Vinciho Portrét Cecilie Gallerani bol bez hranostaja
Francúzsky vedec Pascal Cotte zistil, že na známom diele Leonarda Da Vinciho s názvom Portrét Cecilie Gallerani, pôvodne nebola lasica hranostaj. Tím vedcov pod jeho vedením dospel k tomuto zisteniu po ...

Barack Obama sa viezol vo výťahu s ozbrojeným kriminálnikom
Barack Obama ide výťahom do bytu v Bielom dome po inaugurácii


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.