Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2014
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 08:55 Xena V. 1/22 [i] 09:45 Volanie hôr: Tiene minulosti [i] 11:25 Nezvestní 9/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 18/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 17/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 12/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:55 Next [i] 22:35 Bad Boys [i] 00:45 Posledný úder [i] 02:35 Next [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Wycliffe 14/22 [i] 09:45 Wycliffe 15/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 16/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 17/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 115/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sladká Valentína 5/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 6/178 [i] 18:15 Dr.House II. 17/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Merlin a kniha príšer [i] 21:50 Skutočný príbeh:Svedok proti mafii 1/2 [i] 23:15 Skutočný príbeh:Svedok proti mafii 2/2 [i] 00:55 Supernova [i] 02:25 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 03:40 Sila lásky II. 16/357 [i] 04:30 Sila lásky II. 17/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Prázdninové vysielanie [i] 13:20 Prázdninové vysielanie [i] 13:45 Prázdninové vysielanie [i] 14:20 Dizajn 7/17 [i] 14:45 Família [i] 15:15 Večer na tému... Lisabonská zmluva [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 1/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sedem rockových vekov 1 [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy STV [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy a komentáre [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Simpsonovci X. [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 24 [i] 09:30 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 11:25 Klaun 4 [i] 12:25 Agent II. 2 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 15:00 Simpsonovci X. 4, 5 [i] 16:00 Agent II. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 25 [i] 21:15 PREMIÉRA: Panna Aquamarine [i] 23:15 SEDEM - NOVÉ ČASTI [i] 23:45 De Facto - NOVÉ ČASTI [i] 00:35 V poslednej chvíli [i] 02:10 Klaun [i] 02:55 Agent II. [i] 03:35 Legenda o Jurajovi a drakovi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 44 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 6 [i] 06:00 Derrick II. 34 [i] 07:00 Magnum V. 2, 3 [i] 08:50 Derrick II. 34 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 6 [i] 10:50 Magnum V. 2 [i] 11:45 Tarzan 44 [i] 12:15 Zasľúbená zem 21 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 138 [i] 14:00 Panelák 241 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 127, 128 [i] 17:00 Láska nezomiera 105, 106 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 9 [i] 21:30 Uprostred noci [i] 23:30 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 01:00 Esmeralda [i] 02:30 Nočné reprízy 04:35 Zo záhrobia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 16/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 10/21 [i] 07:55 Zoom 23/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 4/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 10:55 Zoom 23/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 16/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 10/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 4/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 17/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 17:55 Zoom 23/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 5/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 15/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 21:00 Zloději paměti [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 23:40 Zoom 23/221 [i] 23:45 Dr. House II. 6/24 [i] 00:45 Zloději paměti [i] 02:25 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 03:10 Rodinné právo III. 11/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 05:30 Hry s časem: Tanec break dance [i] 06:00 Záchrana vraku 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 07:45 Nutné k přežití: Guatemala [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 09:35 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 10:55 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 13:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 16:25 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 18:15 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 19:10 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 19:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 20:05 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 21:00 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 21:55 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Tryskové dostihy [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 00:40 Králové tuningu 7 [i] 01:40 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 02:40 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 04:35 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:35 Mají jméno ve světě [i] 10:15 Za svědky minulosti [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 10/22 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:10 Franklin 17/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 6/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun 34/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 12/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 2/7 [i] 20:55 13. komnata Jeronýma Klimeše [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 2/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Snídaně na Plutu [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 McLeodovy dcery V 7/32 [i] 01:45 Sabotáž [i] 02:10 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Tančící dům [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 10/26 [i] 06:20 Včelka Mája 10/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 9/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 9/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran [i] 10:45 Kuchařská pohotovost [i] 11:20 AZ-kvíz [i] 11:45 Pod pokličkou [i] 12:10 Ta naše povaha česká [i] 12:40 Davis Cup 2010 [i] 19:30 Recitál skupiny Klíč [i] 20:00 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 1/3 [i] 20:55 Moje rodina V 7/14 [i] 21:25 Soul Deep 1/6 [i] 22:15 Bigbít 8/42 [i] 23:15 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 00:10 Magazín Ligy mistrů [i] 00:35 Lidé z manéže 7/10 [i] 01:30 V odborné péči 29/43 [i] 01:55 Malý atlas člověka sběratelského [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 20 [i] 09:30 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VIII 3 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 8 [i] 13:50 Hvězdná brána 4 [i] 14:45 Smallville VII 15 [i] 15:35 Krok za krokem II 18 [i] 16:05 Vražedná čísla II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 9 [i] 18:30 Ulice 1659, 1660 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:20 XXX [i] 00:45 Červená gejša [i] 02:30 Novashopping 02:50 Stahovák [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 8 [i] 06:55 Pět holek na krku 80 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 21 [i] 09:00 M*A*S*H 125 [i] 09:30 Právo a pořádek II 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 19 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 10 [i] 12:35 M*A*S*H 126 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky II 1 [i] 13:40 Čarodějky V 6 [i] 14:40 JAG I 13 [i] 15:45 Julie Lescautová VI 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 19 [i] 20:00 Batman začíná [i] 23:05 Cesta do zatracení [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Na čem záleží 59 [i] 03:40 Na čem záleží 60 [i] 04:05 S Italem v kuchyni [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 14/129 [i] 06:45 Keď budeš moja 179-180/238 [i] 09:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 134/160 [i] 10:25 Viktória 125/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 7/22 [i] 11:45 Ulica III. 134/259 [i] 13:05 Rebeli I. 184/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 133/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 8/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 15/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 181-182/238 [i] 18:00 Túžba tela 5/143 [i] 19:00 Rebeli I. 185/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 135/160 [i] 21:40 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 23:25 Láska je môj osud [i] 01:00 Lampáreň [i] 01:20 Ulica III. 134/259 [i] 02:05 Horľavina [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:15 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Klára a já [i] 07:25 Nenarozený [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:35 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 15:15 Bezpečný přístav [i] 16:55 Sladká pomsta [i] 18:30 Vévodkyně [i] 20:25 Transylvania 6-5000 [i] 22:05 Nebezpečný cíl [i] 23:50 Okamžik vzkříšení [i] 01:40 Bez slitování [i] 03:30 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Timbersports [i] 19:30 Timbersports [i] 20:00 Pro wrestling [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Extrémní sporty [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 12 [i] 06:00 Život v divočině 13 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 08:00 Drzá Jordan V 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 11:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 12:00 Ochránce I 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 16:00 Prober se [i] 18:00 Drzá Jordan V 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 20:00 Médium V 17 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 23:00 Médium V 8 [i] 00:00 Médium V 9 [i] 01:00 Šestnáctiletá matka [i] 03:00 Ochránce I 9 [i] 04:00 Ochránce I 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 07:00 Zázračná planeta 01 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 26 [i] 09:00 Mistři švindlu 35 [i] 09:35 Mistři švindlu 36 [i] 10:10 Buď já nebo pes 38 [i] 10:40 Buď já nebo pes 20 [i] 11:10 Skryté možnosti 33 [i] 11:40 Skryté možnosti 34 [i] 12:05 Maminka stávkuje 13 [i] 12:45 Maminka stávkuje 14 [i] 13:25 Británie krále Artuše 03 [i] 14:20 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:10 Mistři švindlu 37 [i] 16:45 Mistři švindlu 38 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 05 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 26 [i] 19:10 Dítě naší doby 14 [i] 20:20 Vychytávky 03 [i] 20:50 Vychytávky 04 [i] 21:20 Zázračná planeta 02 [i] 22:20 Impéria 24 [i] 23:25 Boj o život 05 [i] 00:25 Mars na obzoru 05 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 11 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 05 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 06:00 Dítě z Marsu [i] 07:45 Made in Hungaria [i] 09:35 Před kamerou 10 [i] 10:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 12:35 BAFTA Film Awards 2010 [i] 14:40 Na domácí půdě [i] 16:20 Let's Dance 2 [i] 17:55 Mí přátelé, mé lásky [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 10 [i] 20:00 Neuvěřitelný život rockera Coxe [i] 21:40 Sunshine [i] 23:25 Výchovný tábor [i] 01:05 Sex 100+1 [i] 03:00 Farma: Továrna na smrt [i] 04:25 Bude naše [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 11:15 Velký dům [i] 12:50 Vesmírní opičáci [i] 14:10 Lord Longford [i] 15:40 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 16:50 Než si pro nás přijde [i] 18:25 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 20:30 Zákony Brooklynu [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Přede mnou nový svět 10 [i] 22:50 Na okraji světa [i] 00:20 Milovaný Joshua [i] 02:05 Superbad [i] 04:00 Red [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 RSPCA: Máte všechny předpoklady 5 [i] 05:35 Dny delfínů 3 [i] 06:00 SOS živočišné říše 1 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 64 [i] 06:50 Zvířecí policie: Naděje umírá poslední [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 08:40 RSPCA: Máte všechny předpoklady 5 [i] 09:05 Veterinární policie Houston 9 [i] 09:55 Corwinovo poslání: Obratnost pumy (přežití) [i] 10:50 SOS živočišné říše 2 [i] 11:15 Záchrana mazlíčků 64 [i] 11:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 12:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 12:40 Rosomák [i] 13:35 Lemuří ulička: Doba páření [i] 14:00 Opičí život 11 [i] 14:30 Záchrana mazlíčků 64 [i] 14:55 Dny delfínů 4 [i] 15:25 SOS živočišné říše 3 [i] 15:50 RSPCA: Máte všechny předpoklady 6 [i] 16:20 Veterinární policie Miami: Pátrání po mnohonásobném vrahovi [i] 17:15 V noci: Sloni [i] 17:40 V noci: Zmije útočná [i] 18:10 Poslední sloni v Číně [i] 19:10 Veterinární policie Houston 9 [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 21:00 V noci: Sloni [i] 21:25 V noci: Zmije útočná [i] 21:55 Veterinární policie Miami: Touha žít [i] 22:50 Veterinární policie Houston 10 [i] 23:45 Poslední sloni v Číně [i] 00:40 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 01:35 V noci: Sloni [i] 02:00 V noci: Zmije útočná [i] 02:30 Veterinární policie Miami: Touha žít [i] 03:25 Veterinární policie Houston 10 [i] 04:20 Lemuří ulička: Doba páření [i] 04:45 Opičí život 11 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:15 Dobrý Will Hunting [i] 13:20 Strašení [i] 14:45 Final Cut [i] 16:20 Dárek z lásky [i] 17:55 Shaolin fotbal [i] 19:25 Má mě rád, nemá mě rád [i] 21:00 Happy End [i] 22:30 Samurajové [i] 00:00 Hledám Amy [i] 01:55 Final Cut [i] 03:29 Závěr vysílání

Video: Nashville zdolalo Edmonton po predĺžení
V jedinom štvrtkovom stretnutí hokejovej NHL si Nashville poradilo s Edmontonom 1:0 po predĺžení. O rozhodujúci presný zásah sa v 64. min postaral švédsky krídelník Filip Forsberg. Slovenský ...

Chára asi odcestuje s Bostonom na štvorzápasový trip
Kapitán Bostonu Bruins Slovák Zdeno Chára

Hokejový Slovan chce Réwaya, Sparta sa ho však nevzdá
Hokejový Slovan Bratislava má záujem o slovenského reprezentanta Martina Réwaya, ktorý pôsobí v Sparte Praha. Medzi oboma klubmi sa uskutočnili rokovania. "O podmienkach jeho príchodu ...

Slovan sa nepostavil na nohy ani proti Bernu, podľa Čikoša sa snažia
Erik Čikoš (Slovan) počas zápasu skupinovej fázy Európskej ligy v I-skupine medzi ŠK Slovan Bratislava - Sparta Praha 23. októbra 2014 v Bratislave.

Aktuálne správy

Teploty opäť na nule. Bude sychravo a mrholiť
Piatok: Oblačno až zamračené, na juhu ojedinele mrholenie. Teploty 0 až 5 stupňov Celzia.

Frešo zhodnotil kroky vlády, vybral najlepšie aj najhoršie
SDKÚ-DS chce podľa predsedu strany Pavla Freša hodnotiť tri najhoršie a tri najlepšie zákony vlády, ...

Na Liptove vyčíňal vandal, zdevastoval lyžiarske stredisko
Polícia pátra po páchateľovi, ktorý narobil v lyžiarskom stredisku v Liptovskom Jáne škodu za 14-tisíc eur. Najprv podpálil bufet, potom poškodil vchodové dvere na objekte s turniketom a vo vnútri ...

V piatok a sobotu má mrznúť, platí výstraha pred poľadovicou
Meteorológovia varujú pred poľadovicou, ktorá v piatok ráno znepríjemňuje život hlavne vodičom na západnom a južnom Slovensku. Rovnaké varovanie vydali meteorológovia aj na ...

Aliancia chce zopakovať referendum o rodine, ak prvé nevyjde
V prípade neúspechu referenda o ochrane rodiny, ktoré vo štvrtok vyhlásil prezident Andrej Kiska, je Aliancia za rodinu pripravená zorganizovať petíciu za ďalší plebiscit. ...

Za Spartany sme dali zhruba o 20 miliónov viac, tvrdí KDH
Ministerstvo obrany podľa ...

Prvým historikom slovenského povstania bol Mikuláš Dohnány
Príslušník štúrovskej buditeľskej skupiny, básnik a historik Mikuláš Dohnány bol prvý historik slovenského povstania v rokoch 1848-1849. Narodil sa pred 190 ...

Prozaik a dramatik Peter Karvaš skonal pred 15 rokmi
V roku 1920 sa narodil slovenský prozaik, dramatik, rozhlasový autor a divadelný teoretik Peter Karvaš. Jeden z najvýznamnejších a plodných slov. prozaikov a dramatikov 20. storočia, venoval sa aj divadelnej vede a publicistike, v ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.