Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 09:00 Xena IV. 22/22 [i] 09:50 Tajomstvo našej lásky [i] 11:30 Nezvestní 8/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 17/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 16/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 16/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 11/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 22:50 Po krk v extáze [i] 00:45 Prístav v ohrození [i] 02:20 Svadba upírov [i] 04:45 Wolffov revír III. 15/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 12/22 [i] 09:45 Wycliffe 13/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 14/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 15/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 114/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sladká Valentína 3/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 4/178 [i] 18:15 Dr.House II. 16/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Nora Robertsová: Nebo v Montane [i] 22:40 Mýtus [i] 00:40 Jolly Joker 4/12 [i] 01:35 Wycliffe 12/22 [i] 02:25 Nora Robertsová: Nebo v Montane [i] 04:00 Sila lásky II. 14/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 15/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Magická osmička 2/4 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Prázdninové vysielanie [i] 13:10 Prázdninové vysielanie [i] 13:35 Prázdninové vysielanie [i] 14:10 Žijúce kamene [i] 14:35 Na tanieri/Teríteken [i] 15:45 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 7/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému... Lisabonská zmluva [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci IX. +X. [i] 06:20 PROMI NOVINY 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 23 [i] 09:30 Viem, že si vrah [i] 11:25 Klaun 3 [i] 12:25 Agent II. 1/16 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 15:00 Simpsonovci X. 2, 3 [i] 16:00 Agent II. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 24 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 7 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli III. 5 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 2 [i] 01:00 Life: Najbohatší policajt II. [i] 01:45 Podvodníci [i] 02:30 Klaun [i] 03:15 Viem, že si vrah [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 43 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 5 [i] 06:00 Derrick II. 33 [i] 07:00 Magnum IV. + V. 25/25+1/21 [i] 08:50 Derrick II. 33 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 5 [i] 10:50 Magnum IV. 25/25 [i] 11:45 Tarzan 43 [i] 12:15 Zasľúbená zem 20 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 137 [i] 14:00 Panelák 240 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 125, 126 [i] 17:00 Láska nezomiera 103, 104 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:15 Lampa [i] 00:50 Mŕtvy v rieke [i] 02:25 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 138 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 15/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 9/21 [i] 07:55 Zoom 22/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 3/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 13/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 10:55 Zoom 22/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 15/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 9/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 3/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 13/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 16/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 10/21 [i] 17:55 Zoom 22/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 4/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 21:00 Dr. House V. 5/24 [i] 22:00 Dr. House V. 6/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i] 23:55 Zoom 22/221 [i] 00:00 Dr. House II. 5/24 [i] 01:00 Dr. House V. 5/24 [i] 02:00 Dr. House V. 6/24 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 10/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 05:30 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 06:00 Krize brouka 10 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 07:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:40 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 09:35 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 10:55 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 11:25 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 13:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 16:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 19:10 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 19:40 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 20:05 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 20:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 21:00 Můj šokující příběh: Muž strom není jediný [i] 21:55 Juliana: dívka s novým obličejem [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Sténající kovboj [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 00:40 Králové tuningu 6 [i] 01:40 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 02:10 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 04:35 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Intermezzo [i] 10:05 Písničky pro pamětníky [i] 11:25 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 9/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 9/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 9/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 9/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 4/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě II 15/18 [i] 00:40 McLeodovy dcery V 6/32 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Rajské zahrady II 8/13 [i] 02:25 Hledání ztraceného času 1 [i] 02:45 Hledám práci [i] 03:05 Rodina a já [i] 03:25 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 2/6 [i] 03:40 Jiří Pecha zkouší Krále Leara [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 9/26 [i] 06:20 Včelka Mája 9/104 [i] 06:45 Zrzka [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 13/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 7/23 [i] 10:35 Pohyb tělem a duší [i] 11:05 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 O sirotkovi z Radhoště [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:25 Postřehy odjinud [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Přežili rok 2000 [i] 17:05 Designtrend 9/13 [i] 17:25 Svobody se nevzdáme 3/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Postavení mimo hru [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Company [i] 23:50 Evropský manuál [i] 00:05 Barmský videožurnál [i] 01:35 V odborné péči 28/43 [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 19 [i] 09:30 Krok správným směrem [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VIII 2 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VIII 7 [i] 13:50 Hvězdná brána 3 [i] 14:45 Smallville VII 14 [i] 15:35 Krok za krokem II 17 [i] 16:05 Vražedná čísla II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 8 [i] 18:30 Ulice 1657, 1658 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 172 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 9 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Pirát silnic [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas III 6 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Vizita 1 [i] 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Zlatíčka [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 TOP STAR magazín [i] 06:25 Dexterova laboratoř III 7 [i] 06:55 Pět holek na krku 79 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 20 [i] 09:00 M*A*S*H 124 [i] 09:30 Právo a pořádek II 20 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 18 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 9 [i] 12:35 M*A*S*H 125 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky I 22 [i] 13:40 Čarodějky V 5 [i] 14:40 JAG I 12 [i] 15:45 Julie Lescautová VI 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 18 [i] 20:00 TOP STAR: muzikálové hvězdy [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 23 [i] 23:15 Srdce v Atlantidě [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 57 [i] 04:30 Na čem záleží 58 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 13/129 [i] 06:25 Keď budeš moja 177-178/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 133/160 [i] 10:20 Viktória 124/171 [i] 11:10 Správna Susan I. 6/22 [i] 11:40 Ulica III. 133/259 [i] 13:00 Rebeli I. 183/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 132/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 7/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 14/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 179-180/238 [i] 18:00 Túžba tela 4/143 [i] 19:00 Rebeli I. 184/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 134/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 36/178 [i] 22:20 Viktória 125/171 [i] 23:10 Sex v meste I. 4/12 [i] 23:45 Deti na predaj [i] 01:25 Pravá tvár vášne 36/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:45 Viktória 125/171 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:00 112 [i] 04:25 Deti na predaj [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tátou proti své vůli [i] 07:25 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshopping 12:10 Lidi, co znám [i] 13:55 Holíci [i] 15:30 Holky se chtějí bavit taky [i] 17:05 Dračí války [i] 18:45 Nenarozený [i] 20:25 Vévodkyně [i] 22:20 Advokát chudých [i] 00:05 Informátoři [i] 01:45 Zvrhlosti žen [i] 03:40 Dračí války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 11 [i] 06:00 Život v divočině 12 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 08:00 Drzá Jordan V 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 11:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 12:00 Ochránce I 5 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 16:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 18:00 Drzá Jordan V 4 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 20:00 Médium V 16 [i] 21:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 23:00 Ticho [i] 01:00 Poslední přání [i] 03:00 Ochránce I 7 [i] 04:00 Ochránce I 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 07:05 Most přes Golden Gate [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 25 [i] 09:00 Mistři švindlu 33 [i] 09:35 Mistři švindlu 34 [i] 10:10 Buď já nebo pes 36 [i] 10:40 Buď já nebo pes 37 [i] 11:10 Skryté možnosti 31 [i] 11:40 Skryté možnosti 32 [i] 12:05 Maminka stávkuje 11 [i] 12:45 Maminka stávkuje 12 [i] 13:20 Británie krále Artuše 02 [i] 14:15 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 04 [i] 16:10 Mistři švindlu 35 [i] 16:45 Mistři švindlu 36 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 04 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 25 [i] 19:10 Dítě naší doby 13 [i] 20:20 Vychytávky 01 [i] 20:50 Vychytávky 02 [i] 21:20 Zázračná planeta 01 [i] 22:20 Impéria 23 [i] 23:25 Boj o život 04 [i] 00:25 Mars na obzoru 04 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 10 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 06 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 04 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kráska a Ošklivka [i] 07:30 Velký průšvih [i] 08:55 The Dukes [i] 10:30 Nikdy to nevzdávej [i] 12:25 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 13:55 Dítě z Marsu [i] 15:40 Made in Hungaria [i] 17:30 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 20:00 Na stojáka 72 [i] 20:30 Seznamte se s Davem [i] 22:00 Na okraji světa [i] 23:30 Zrádce