Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 08:55 Xena IV. 21/22 [i] 09:45 Kubánska láska [i] 11:25 Nezvestní 7/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 16/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 15/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 15/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 10/23 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 16/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:50 Neverná [i] 00:05 Alias V. 5/17 [i] 00:55 Traveler 5/8 [i] 01:45 K 2 [i] 03:30 Extrémne záchranné operácie 2/3 [i] 04:45 Wolffov revír III. 14/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 10/22 [i] 09:45 Wycliffe 11/22 [i] 10:40 Sila lásky II. 12/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 13/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 113/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sladká Valentína 1/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 2/178 [i] 18:15 Dr.House II. 15/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mýtus [i] 22:20 Miesto činu: Hlad po láske [i] 23:55 Jolly Joker 3/12 [i] 00:45 Wycliffe 10/22 [i] 01:40 Miesto činu: Hlad po láske [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Vojenský obvod ZÁHORIE Áno! Nie? [i] 03:55 Sila lásky II. 12/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 13/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - zdravie [i] 10:50 Tajomstvo Parthenonu [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Prázdninové vysielanie [i] 13:15 Prázdninové vysielanie [i] 13:40 Prázdninové vysielanie [i] 14:05 Prístav pod železným mostom [i] 14:25 Môj dom, môj hrad [i] 14:55 Utajená reč peňazí 8/13 [i] 15:15 Elixír [i] 15:40 Človek uprostred [i] 16:00 Diagnóza 168 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Magická osmička 2/4 [i] 21:05 Historická panoráma [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:05 Na tanieri/Teríteken [i] 23:05 VAT [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Maďarský magazín [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci IX. [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 22 [i] 09:40 Nepustím ťa [i] 11:25 Klaun 2 [i] 12:25 Agent 13/13 [i] 13:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 14:15 Tru Calling 13 [i] 15:00 Simpsonovci IX.+ X. 25/25+1/23 [i] 16:00 Agent II. 1/16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 23 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 22:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 23:15 Dexter III. - ŠTART NOVEJ SÉRIE! 1/12 [i] 00:15 PREMIÉRA: Oči šialenstva [i] 01:50 Dexter III. - ŠTART NOVEJ SÉRIE! [i] 02:45 Klaun [i] 03:35 Oči šialenstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 42 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 4 [i] 06:00 Derrick II. 32 [i] 07:00 Magnum IV. 23, 24 [i] 08:50 Derrick II. 32 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 4 [i] 10:50 Magnum IV. 23 [i] 11:45 Tarzan 42 [i] 12:15 Zasľúbená zem 19 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 136 [i] 14:00 Panelák 239 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 123, 124 [i] 17:00 Láska nezomiera 101, 102 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 25 [i] 22:00 M*A*S*H* 13, 14, 15 [i] 23:20 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:30 30 prípadov majora Zemana [i] 01:50 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 137 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 14/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 8/21 [i] 07:55 Zoom 22/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 2/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 12/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 10:55 Zoom 22/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 14/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 8/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 2/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 12/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 15/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 9/21 [i] 17:55 Zoom 22/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 3/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 13/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 1/17 [i] 22:00 CSI: New York VI. 2/17 [i] 23:00 CSI: New York IV. 21/21 [i] 23:55 Zoom 22/221 [i] 00:00 Dr. House II. 4/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 1/17 [i] 02:00 CSI: New York VI. 2/17 [i] 02:50 CSI: New York IV. 21/21 [i] 03:35 Rodinné právo III. 9/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 05:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 06:00 Krize brouka 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Vězeňský dozorce [i] 07:45 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 09:35 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 10:55 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 11:25 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 16:25 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 18:15 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 19:10 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 19:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 20:05 Nutné k přežití: Čína [i] 21:00 Lovci tornád: Nával krupobití [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 41 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 42 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Nezdařený výstup aligátora [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 00:40 Králové tuningu 5 [i] 01:40 Nutné k přežití: Čína [i] 02:40 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 04:35 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 4/13 [i] 10:10 Album Supraphonu 1/5 [i] 10:45 Skřivánek a sova [i] 11:45 Chvíle s Marií Rottrovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 5/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 8/22 [i] 15:00 Já chci domů! Divoká jízda [i] 15:15 Nehasit! Hořím! [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 9/26 [i] 16:05 Zrzka [i] 16:20 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hlízovec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:35 Taggart [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 In flagranti [i] 01:10 Sex ve městě II 14/18 [i] 01:35 McLeodovy dcery V 5/32 [i] 02:20 Přísně tajné vraždy 9/42 [i] 02:35 Den D 9/13 [i] 03:20 Louvre 3/3 [i] 04:10 Za obzorem 9/26 [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 8/26 [i] 06:25 Včelka Mája 8/104 [i] 06:45 Pat a Mat 9/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 1/10 [i] 07:35 Real Chinese 1/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese 8/8 [i] 08:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Vzduchoplavec Kráčmera: Nad Děčínskem [i] 09:25 Postřehy odjinud [i] 09:35 Babylon [i] 10:00 Tajemství mrtvých mužů 3/13 [i] 10:45 Jak dobře digitálně naladit [i] 10:55 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 2/4 [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Dny všední a sváteční [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 15/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:40 Návštěva v ZOO [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Komunismus: historie jedné iluze 1/3 [i] 16:05 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 13/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Kdo dřív umře, je déle mrtvý [i] 22:15 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 22:30 Dokumentární klub: Barmský videožurnál [i] 00:00 Král Ubu [i] 01:30 LOH Soul 1988 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 18 [i] 09:30 Everest 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 1 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 6 [i] 13:40 Hvězdná brána 2 [i] 14:40 Smallville VII 13 [i] 15:35 Krok za krokem II 16 [i] 16:05 Vražedná čísla II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 7 [i] 18:30 Ulice 1655, 1656 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 21:10 Dr. House V 16 [i] 22:05 Vizita 1 [i] 22:40 Nepřítel před branami [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas III 5 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:25 Dexterova laboratoř III 6 [i] 06:55 Pět holek na krku 78 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 19 [i] 09:00 M*A*S*H 123 [i] 09:30 Právo a pořádek II 19 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 17 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 8 [i] 12:35 M*A*S*H 124 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky I 21 [i] 13:40 Čarodějky V 4 [i] 14:40 JAG I 11 [i] 15:45 Julie Lescautová VI 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 17 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 2 [i] 23:30 Sběratelé kostí I 18 [i] 00:25 Wolffův revír II 14 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 55 [i] 04:30 Na čem záleží 56 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 12/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 175-176/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 132/160 [i] 10:10 Viktória 123/171 [i] 11:00 Správna Susan I. 5/22 [i] 11:30 Ulica III. 132/259 [i] 12:50 Rebeli I. 182/215 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 131/351 [i] 14:40 Správna Susan I. 6/22 [i] 15:05 Naučím ťa milovať 13/129 [i] 15:55 Keď budeš moja 177-178/238 [i] 18:00 Túžba tela 3/143 [i] 19:00 Rebeli I. 183/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 133/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 35/178 [i] 22:25 Viktória 124/171 [i] 23:15 Sex v meste I. 3/12 [i] 23:45 Ukradli mi dieťa! [i] 01:20 Pravá tvár vášne 35/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:45 Viktória 124/171 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Ukradli mi dieťa! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Táta k Vánocům [i] 07:30 Bezpečný přístav [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:40 Zabít Elizabeth [i] 15:20 Zlatá brána [i] 17:00 Cesta Černého měsíce [i] 18:40 Skutečný Howard Spitz [i] 20:25 Nenarozený [i] 22:05 Bez slitování [i] 23:55 Osudný den [i] 01:30 Okamžik vzkříšení [i] 03:20 Cesta Černého měsíce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:20 Jezdectví [i] 20:20 Jezdectví [i] 20:25 Golf [i] 21:25 Golf [i] 21:30 Plachtění [i] 21:35 All sports [i] 21:40 Adventure [i] 22:10 Olympijské hry [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 10 [i] 06:00 Život v divočině 11 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 08:00 Drzá Jordan V 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 11:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 12:00 Ochránce I 3 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 16:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 18:00 Drzá Jordan V 3 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 20:00 Médium V 10 [i] 21:00 Dobrá manželka 11 [i] 22:00 Dobrá manželka 12 [i] 23:00 Po letech [i] 01:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 03:00 Ochránce I 5 [i] 04:00 Ochránce I 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 07:05 Proč je to tak? 30 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 24 [i] 09:00 Mistři švindlu 31 [i] 09:35 Mistři švindlu 32 [i] 10:10 Buď já nebo pes 34 [i] 10:40 Buď já nebo pes 35 [i] 11:10 Skryté možnosti 29 [i] 11:40 Skryté možnosti 30 [i] 12:05 Maminka stávkuje 09 [i] 12:45 Maminka stávkuje 10 [i] 13:20 Británie krále Artuše 01 [i] 14:15 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 03 [i] 16:10 Mistři švindlu 33 [i] 16:45 Mistři švindlu 34 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 03 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 24 [i] 19:10 Dítě naší doby 12 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 35 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 01 [i] 21:20 Tvář Země 03 [i] 22:20 Impéria 22 [i] 23:25 Boj o život 03 [i] 00:25 Mars na obzoru 03 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 09 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 05 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 03 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Romulus, můj otec [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 08:15 Bacha na balóny [i] 09:40 David McCullough vypráví [i] 10:20 Chvilkové zatmění [i] 11:50 Agathe Cléry [i] 13:40 Kráska a Ošklivka [i] 15:10 Velký průšvih [i] 16:35 The Dukes [i] 18:10 Nikdy to nevzdávej [i] 20:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 21:30 Street Kings [i] 23:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám