Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 14/24 [i] 09:00 Xena IV. 20/22 [i] 09:50 Láska na Ibize [i] 11:30 Nezvestní 6/12 [i] 12:30 Odpadlík V. 15/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 14/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 14/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 9/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 15/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:20 Podvedená [i] 00:55 Vyháňač diabla: Nadvláda zla [i] 03:00 Vie, že si sama [i] 04:45 Wolffov revír III. 13/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Wycliffe 8/22 [i] 09:45 Wycliffe 9/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 10/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 11/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 112/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 243/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 244/244 [i] 18:15 Dr.House II. 14/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super Drišľakoviny vás bavia [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:40 Obete a tí druhí [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 8/22 [i] 23:50 Jolly Joker 2/12 [i] 00:45 Chodili sme spolu [i] 01:40 Obete a tí druhí [i] 02:10 Sila lásky II. 10/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 11/357 [i] 03:55 Sila lásky III. 243/244 [i] 04:45 Sila lásky III. 244/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:40 Július Jakoby [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Prázdninové vysielanie [i] 12:55 Prázdninové vysielanie [i] 13:20 Prázdninové vysielanie [i] 13:50 VAT [i] 14:15 Cesty nádeje [i] 14:40 Tempo [i] 15:00 Keď odchádza kapela [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Utajená reč peňazí 8/13 [i] 19:15 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Tajomstvo Parthenonu [i] 21:00 Diagnóza 168 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Národnostný magazín [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Simpsonovci IX. [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 21 [i] 09:30 Povedz, že to tak nie je [i] 11:25 Klaun 1/44 [i] 12:25 Agent 12 [i] 13:25 SHARK II. 16/16 [i] 14:15 Tru Calling 12 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 23, 24 [i] 16:00 Agent 13/13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 22 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i] 22:15 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 01:00 Life: Najbohatší policajt II. [i] 01:45 Podvodníci [i] 02:20 Klaun [i] 03:00 Coronado [i] 04:30 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 41 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 3 [i] 06:00 Derrick II. 31 [i] 07:00 Magnum IV. 21, 22 [i] 08:50 Derrick II. 31 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 3 [i] 10:50 Magnum IV. 21 [i] 11:45 Tarzan 41 [i] 12:15 Zasľúbená zem 18 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 135 [i] 14:00 Panelák 238 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 121, 122 [i] 17:00 Láska nezomiera 99, 100 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Bandolero! [i] 22:20 Francúzska spojka I. [i] 00:15 Bandolero! [i] 02:00 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 136 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 13/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 7/21 [i] 07:55 Zoom 21/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 1/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 11/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 10:55 Zoom 21/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 13/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 7/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 1/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 11/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 14/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 8/21 [i] 17:55 Zoom 21/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 2/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 12/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 21:00 Boj o čas 9/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 9/14 [i] 23:00 CSI: New York IV. 20/21 [i] 23:55 Zoom 21/221 [i] 00:00 Dr. House II. 3/24 [i] 01:00 Boj o čas 9/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 9/14 [i] 02:50 CSI: New York IV. 20/21 [i] 03:35 Rodinné právo III. 8/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 05:30 Hry s časem: Polykání ohně [i] 06:00 Krize brouka 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 07:45 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů [i] 09:35 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 10:55 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:25 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 12:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Vězeňský dozorce [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 16:25 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 19:10 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 19:40 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 21:00 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Vesmírná sluneční clona [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Kulohlavec Sieboldův útočí [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 00:40 Králové tuningu 4 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 04:35 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Žebrácká opera [i] 10:35 Kavárnička dříve narozených [i] 11:25 Poslyšte příběh, který se vám stal [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 7/22 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:10 Zábavná škola: Vzduchoplavec [i] 15:25 Věda je zábava 15/26 [i] 15:50 Pomáhejme si [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 9/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zmije obecná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 7/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 9/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 9/13 [i] 22:45 Milenci a další cizinci [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě II 13/18 [i] 00:55 McLeodovy dcery V 4/32 [i] 01:40 Chcete mě? [i] 01:55 Vltava v obrazech 57/86 [i] 02:15 Recitál Jana Nedvěda [i] 02:50 Terra musica 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 7/26 [i] 06:20 Včelka Mája 7/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 13/40 [i] 07:40 Já chci domů! Krádeže v obchodním centru [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Písně domova [i] 10:05 Mýty a fakta historie: Ledový muž [i] 10:55 168 hodin [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 11:55 Bydlení je hra [i] 12:20 Černé ovce [i] 12:35 Hřiště 7 [i] 14:45 M ČR v halové atletice [i] 15:20 Vltava v obrazech 57/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 2/4 [i] 16:00 Louvre 3/3 [i] 16:55 Výtvarnické konfese 8/8 [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 1/10 [i] 19:45 Real Chinese 1/10 [i] 20:00 Muž z Acapulca [i] 21:35 Pohyb tělem a duší [i] 22:05 Kontexty [i] 23:00 Q [i] 23:30 Slon [i] 00:50 V odborné péči 27/43 [i] 01:15 Retro [i] 01:40 Tahače 2008 - Le Mans a Jarama [i] 01:50 Československý filmový týdeník 770/2379 [i] 02:05 In nomine Patris [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 17 [i] 09:30 Schůzka naslepo [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk VII 16 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 5 [i] 13:45 Hvězdná brána 1 [i] 14:45 Smallville VII 12 [i] 15:35 Krok za krokem II 15 [i] 16:05 Vražedná čísla II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 6 [i] 18:30 Ulice 1653, 1654 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 171 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 5 [i] 22:15 Rok Václava Klause [i] 23:05 Hrozba smrti 2 [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas III 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Horoskopičiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 5 [i] 06:55 Pět holek na krku 77 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 18 [i] 09:00 M*A*S*H 122 [i] 09:30 Právo a pořádek II 18 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 16 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 7 [i] 12:35 M*A*S*H 123 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky I 20 [i] 13:40 Čarodějky V 3 [i] 14:40 JAG I 10 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 16 [i] 20:00 Hitparáda Přešlapů [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 12 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 1 [i] 00:25 Wolffův revír II 13 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 53 [i] 04:35 Na čem záleží 54 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 11/129 [i] 06:50 Keď budeš moja 173-174/238 [i] 09:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 131/160 [i] 10:30 Viktória 122/171 [i] 11:25 Správna Susan I. 4/22 [i] 11:50 Ulica III. 131/259 [i] 13:10 Rebeli I. 181/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 130/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 5/22 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 12/129 [i] 16:15 Keď budeš moja 175-176/238 [i] 18:00 Túžba tela 2/143 [i] 19:00 Rebeli I. 182/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 132/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 34/178 [i] 22:20 Viktória 123/171 [i] 23:10 Sex v meste I. 2/12 [i] 23:45 Muž bez tváre [i] 01:40 Pravá tvár vášne 34/178 [i] 02:25 Viktória 123/171 [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:00 Muž bez tváre [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kung Phooey! [i] 07:35 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rain [i] 13:45 Tajemství meče [i] 15:20 Exploze [i] 16:50 Líbí se mi co děláš [i] 18:45 Bezpečný přístav [i] 20:25 Skutečný Howard Spitz [i] 22:10 Zvrhlosti žen [i] 00:05 Ubaleno v Kansasu [i] 01:35 Informátoři [i] 03:15 Líbí se mi co děláš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Olympijské hry [i] 11:15 Lední hokej [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:40 Fotbal [i] 19:55 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 9 [i] 06:00 Život v divočině 10 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 08:00 Drzá Jordan V 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná farma [i] 11:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 12:00 Ochránce I 1 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 16:00 Síla odpuštění [i] 18:00 Drzá Jordan V 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 20:00 Médium V 9 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 23:00 Prober se [i] 01:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 03:00 Ochránce I 3 [i] 04:00 Ochránce I 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odkud přicházíme 06 [i] 07:05 Proč je to tak? 29 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 23 [i] 09:00 Mistři švindlu 29 [i] 09:35 Mistři švindlu 30 [i] 10:10 Buď já nebo pes 32 [i] 10:40 Buď já nebo pes 33 [i] 11:10 Skryté možnosti 27 [i] 11:40 Skryté možnosti 28 [i] 12:05 Maminka stávkuje 07 [i] 12:45 Maminka stávkuje 08 [i] 13:25 Úsvit lidstva 02 [i] 14:20 Odkud přicházíme 06 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 02 [i] 16:10 Mistři švindlu 31 [i] 16:45 Mistři švindlu 32 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 02 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 23 [i] 19:10 Dítě naší doby 11 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 33 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 34 [i] 21:20 Tvář Země 02 [i] 22:20 Impéria 21 [i] 23:25 Boj o život 02 [i] 00:25 Mars na obzoru 02 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 08 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 04 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 02 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Něco z Ameriky 2 [i] 07:50 Před kamerou 10 [i] 08:20 Alvin a Chipmunkové [i] 09:50 Dům naruby [i] 11:30 Konečně spolu [i] 13:10 Romulus, můj otec [i] 14:50 Jarní prázdniny [i] 16:15 Bacha na balóny [i] 17:40 Chvilkové zatmění [i] 19:10 Agathe Cléry [i] 21:00 Na stojáka 42 [i] 21:30 Californication III. : Pan Špatný Příklad 9 [i] 22:00 Vůně Kalahari : Krása a charakter 6 [i] 23:00 Vůně Kalahari : Pravý botswanský diamant 7