Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 09:00 Xena IV. 19/22 [i] 09:50 Jack Hunter a Stratený poklad Ugaritu [i] 11:35 Nezvestní 5/12 [i] 12:30 Odpadlík V. 14/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 13/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 13/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 8/23 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 14/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bulšit [i] 21:35 Mentalista I. 9/23 [i] 22:30 112 [i] 23:05 Šelma 7/13 [i] 02:15 Vrahovia z Kilimandžára [i] 03:45 Extrémne záchranné operácie 1/3 [i] 04:45 Wolffov revír III. 12/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Svet v obrazoch [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Ranný magazín [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Wycliffe 6/22 [i] 09:45 Wycliffe 7/22 [i] 10:35 Sila lásky II. 8/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 9/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 111/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 241/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 242/244 [i] 18:15 Dr.House II. 13/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 21/24 [i] 23:00 Život po živote 1/6 [i] 23:50 Jolly Joker 1/12 [i] 00:45 Lekár z Wörthersee [i] 02:15 Sila lásky II. 8/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 9/357 [i] 03:55 Sila lásky III. 241/244 [i] 04:45 Sila lásky III. 242/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Profesionál [i] 05:45 Polícia [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Tempo [i] 06:45 Energetika [i] 06:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:25 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:10 Milenky 3/3 [i] 11:00 Regionálny denník [i] 11:30 Živá panoráma [i] 11:55 Prázdninové vysielanie [i] 12:30 Prázdninové vysielanie [i] 12:55 Prázdninové vysielanie [i] 13:20 Krásny materiál, krásna robota [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Poklady sveta IV. [i] 14:35 Zanechať stopu [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Vice-Versa 7/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 ZOH 2010 Vancouver [i] 22:15 SK OPEN - Nezávislosť od závislostí [i] 23:15 Anjeli strážni Bey Benkovej [i] 23:40 Cesty nádeje [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Autosalón [i] 06:10 Črepiny PLUS [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 20 [i] 09:15 Muži v práci [i] 11:20 Klaun - PILOT [i] 13:15 SHARK II. 15 [i] 14:00 Tru Calling 11 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 21, 22 [i] 16:00 Agent 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 21 [i] 21:15 Aféry - Hemoroidy 5 [i] 22:15 Povedz, že to tak nie je [i] 00:15 Diablova obeť [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Klaun - PILOT [i] 03:55 Šialenec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 40 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 2 [i] 06:00 Derrick II. 30 [i] 07:00 Magnum IV. 19, 20 [i] 08:50 Derrick II. 30 [i] 09:55 Diagnóza: Vražda II. 2 [i] 10:50 Magnum IV. 19 [i] 11:45 Tarzan 40 [i] 12:15 Zasľúbená zem 17 [i] 13:10 Doktorka Quinnová 134 [i] 14:00 Panelák 237 [i] 14:40 Páli vám to? [i] 15:20 Esmeralda 119, 120 [i] 17:00 Láska nezomiera 97, 98 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Julie Lescautová III. 13/13 [i] 22:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 9, 10 [i] 23:55 Julie Lescautová III. 13/13 [i] 01:25 Magnum IV. [i] 02:15 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 135 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 12/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 6/21 [i] 07:55 Zoom 21/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 10/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 10:55 Zoom 21/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 12/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 6/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 10/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 13/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 7/21 [i] 17:55 Zoom 21/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 1/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 11/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 22:00 Podstata strachu 2/13 [i] 23:00 CSI: New York IV. 19/21 [i] 23:55 Zoom 21/221 [i] 00:00 Dr. House II. 2/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 02:00 Podstata strachu 2/13 [i] 02:45 CSI: New York IV. 19/21 [i] 03:30 Rodinné právo III. 7/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 10 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 11 [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 09:35 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 10:55 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:25 Opravdu velké věci 5 [i] 12:20 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 13:15 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 15:30 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 16:25 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 17:20 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 18:15 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů [i] 19:10 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 19:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 20:05 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 21:00 Přežili kousnutí 5 [i] 21:55 Nutné k přežití: Čína [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Problémy na dráze [i] 23:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 00:40 Králové tuningu 3 [i] 01:40 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 02:40 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 04:35 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 25/78 [i] 09:00 Noční motýl [i] 10:25 Znovu Na Vlachovce [i] 11:00 Podivuhodní živočichové 3/4 [i] 11:50 Chcete je? [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 3/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 6/22 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:25 Věříš si? [i] 15:50 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 9/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pětiprstka hustokvětá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 1/10 [i] 21:00 Fotbalista roku [i] 22:25 Poklad hraběte Chamaré [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Politické spektrum [i] 00:15 Californication 1/12 [i] 00:50 McLeodovy dcery V 3/32 [i] 01:30 Kaleidoskop [i] 01:55 Náš venkov [i] 02:15 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 02:20 Písně domova [i] 03:10 Z metropole [i] 03:40 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jízda vlakem naší krajinou [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Tom, nejlepší přítel 6/26 [i] 06:35 Včelka Mája 6/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 8/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 64/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Všichni slavní rodáci [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kouzelná dvířka [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:30 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 13:35 Postřehy odjinud [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 13/40 [i] 13:55 Martinovo tajemství [i] 14:10 SOS - léto v ohrožení [i] 15:35 Život na pobřeží 4/10 [i] 16:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 FK Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 3/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 1/10 [i] 22:05 Krásný ztráty [i] 22:45 Terra musica [i] 23:15 Film point [i] 23:45 Trapasy [i] 00:55 Knižní svět [i] 01:10 Čtenářský deník... Lenka [i] 01:20 V odborné péči 26/43 [i] 01:45 Máte slovo 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 16 [i] 09:30 Everest 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VII 15 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 4 [i] 13:45 Pohřešovaní III 19 [i] 14:40 Smallville VII 11 [i] 15:35 Krok za krokem II 14 [i] 16:05 Vražedná čísla II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 5 [i] 18:30 Ulice 1651, 1652 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 9 [i] 21:00 Víkend [i] 21:45 Mentalista 14 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba V 9 [i] 23:35 Zachránce [i] 01:15 Bujné fantazie 28 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 4 [i] 06:55 Pět holek na krku 76 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:15 Frasier II 17 [i] 09:00 M*A*S*H 121 [i] 09:30 Právo a pořádek II 17 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 15 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 6 [i] 12:35 M*A*S*H 122 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky I 19 [i] 13:40 Čarodějky V 2 [i] 14:40 JAG I 9 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 15 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 17 [i] 23:20 Ochrana svědků II 5 [i] 00:15 Wolffův revír II 12 [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 Na čem záleží 51 [i] 03:20 Na čem záleží 52 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 10/129 [i] 06:20 Keď budeš moja 171-172/238 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 130/160 [i] 10:00 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 11:35 Ulica III. 130/259 [i] 12:55 Rebeli I. 180/215 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 129/351 [i] 14:40 Správna Susan I. 4/22 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 11/129 [i] 15:55 Keď budeš moja 173-174/238 [i] 18:00 Túžba tela 1/143 [i] 19:00 Rebeli I. 181/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 131/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 33/178 [i] 22:20 Viktória 122/171 [i] 23:10 Sex v meste I. 1/12 [i] 23:40 Nevinný vrah [i] 01:20 Pravá tvár vášne 33/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:45 Viktória 122/171 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 112 [i] 04:35 Nevinný vrah [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zachraňte Mozarta [i] 07:20 Zlatá brána [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung Phooey! [i] 13:45 Hvězdné dítě [i] 15:30 Lidi, co znám [i] 17:15 Nebezpečná pravda [i] 18:50 Holky se chtějí bavit taky [i] 20:25 Bezpečný přístav [i] 22:05 Okamžik vzkříšení [i] 23:55 Mýtná stanice [i] 01:45 Osudný den [i] 03:20 Férovej zloděj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Závěr vysílání 08:30 Olympijské hry [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Olympijské hry [i] 13:00 Lední hokej [i] 14:30 Krasobruslení [i] 16:00 Olympijské hry [i] 17:00 Olympijské hry [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 00:00 Lední hokej [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 8 [i] 06:00 Život v divočině 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 11:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 12:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná farma [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Drzá Jordan V 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 20:00 Médium V 8 [i] 21:00 Rtěnka [i] 23:00 Bezpečný přístav [i] 01:00 Rodinná farma [i] 03:00 Ochránce I 1 [i] 04:00 Ochránce I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 41 [i] 06:00 Odkud přicházíme 05 [i] 07:05 Proč je to tak? 28 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 22 [i] 09:00 Mistři švindlu 27 [i] 09:35 Mistři švindlu 28 [i] 10:10 Buď já nebo pes 30 [i] 10:40 Buď já nebo pes 31 [i] 11:10 Skryté možnosti 77 [i] 11:40 Skryté možnosti 78 [i] 12:05 Maminka stávkuje 05 [i] 12:45 Maminka stávkuje 06 [i] 13:25 Úsvit lidstva 01 [i] 14:20 Odkud přicházíme 05 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 01 [i] 16:10 Mistři švindlu 29 [i] 16:45 Mistři švindlu 30 [i] 17:20 Za sportem kolem světa 01 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 22 [i] 19:10 Dítě naší doby 10 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 31 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 32 [i] 21:20 Tvář Země 01 [i] 22:20 Impéria 20 [i] 23:25 Boj o život 01 [i] 00:25 Mars na obzoru 01 [i] 01:20 Mistrovské loupeže 07 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 03 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:05 Za sportem kolem světa 01 [i] 04:55 Mistrovské loupeže 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance 2 [i] 07:40 Před kamerou 10 [i] 08:10 2 blbouni v Paříži [i] 09:50 Uranya [i] 11:30 Dítě z Marsu [i] 13:15 Něco z Ameriky 2 [i] 15:10 Alvin a Chipmunkové [i] 16:40 Dům naruby [i] 18:20 Konečně spolu [i] 20:00 Valkýra [i] 22:00 Na stojáka 71 [i] 22:30 Natvrdo [i] 23:50 Natvrdo [i] 01:10 Poslední cesta [i] 02:25 P2 [i] 04:00 Valkýra