Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Flintstonovci I. 23/25 [i] 07:00 Dom na vidieku [i] 08:50 Princezná Isabell [i] 10:30 Lúpež po taliansky [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:00 Skaza zámku Herm [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Ničivá smršť [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 22:10 Partička [i] 22:45 Fringe 20/20 [i] 23:45 Strážca Attilovho meča [i] 01:20 Hollywoodsky hmyz [i] 02:55 Temná voda [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Extra [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 2/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 24/51 [i] 07:35 Náhradníci I. 13/21 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Zlatá brána [i] 09:15 Múdra Gabriela [i] 10:25 Prechádzky s dinosaurami 1/6 [i] 10:55 Prechádzky s dinosaurami 2/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov: Muž,ktorý sa nevrátil [i] 16:25 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 22:15 Vtáčia klietka [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Agatha Christie : Poirot [i] 02:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 02:20 ZOH 2010 Vancouver [i] 02:25 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:50 Návraty z histórie ZOH [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:00 Živá panoráma [i] 09:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Enviro [i] 10:20 Cesty nádeje [i] 10:45 Elixír [i] 11:10 Kapura [i] 11:55 Farmárska revue [i] 12:10 Rozprávka rozprávok [i] 13:05 Anjeli strážni Bey Benkovej [i] 13:35 Slovo [i] 13:40 Orientácie [i] 14:15 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:10 Katarína [i] 15:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:05 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:20 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 Keď odchádza kapela [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Milenky 3/3 [i] 21:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 21:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 00:05 Slovo [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PRVÉ NOVINY 05:40 Prechádzka v oblakoch [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 Bláznivý príbeh Robina Hooda [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše II 17,18 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 21 [i] 14:00 Autosalón [i] 14:15 Raj v plameňoch 1,2/2 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom - NOVÉ ČASTI [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vojna anjelov 1,2,3/3 [i] 01:20 Zrážka storočia [i] 02:45 Taffin [i] 04:20 Hodina tieňov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:35 Miazgovci 5,6,7,8 [i] 09:25 V uliciach San Francisca 104,105 [i] 11:15 Miazgovci 9,10 [i] 12:15 Februárová výhra [i] 13:45 Životná šanca [i] 15:30 Dobrodružstvá rabína Jakoba [i] 17:15 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie 24 [i] 20:15 Letisko 77 [i] 22:35 Životná šanca [i] 00:20 Skrýša bieleho červa [i] 01:55 Bezbožný [i] 03:30 Zo záhrobia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 27/31 [i] 07:00 Rodinné právo 20/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 22/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 10/13 [i] 12:00 Alias V. 16/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 16/22 [i] 14:00 All Saints VII. 3/40 [i] 15:00 All Saints VII. 4/40 [i] 16:00 Alias V. 17/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 7/13 [i] 18:00 Dr. House V. 4/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 19/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 22:00 Cadillac Man [i] 23:55 Pacovo mužstvo IV. 21/23 [i] 01:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 02:10 Joan z Arkádie II. 3/22
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 06:50 Jak to dělají 18 [i] 07:15 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Očitá svědectví 7 [i] 09:35 Očitá svědectví 8 [i] 10:00 Lovci tornád: Největší jsou v Texasu [i] 10:55 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 11:50 Nutné k přežití: Oregon [i] 12:45 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 14:35 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 15:30 Hry s časem: Tanec break dance [i] 16:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 16:25 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 17:20 Top Trumps: Záchranářská výstroj [i] 17:50 Top Trumps: Super auta [i] 18:15 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 19:10 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 20:05 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa: Los Angeles [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa 4 [i] 22:50 Ženy vražedkyně: Nebezpečné léky [i] 23:45 Z ráje do pekla 13 [i] 00:40 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 01:40 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 02:40 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 03:40 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 04:05 Neskutečné velkoměsto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Experiment [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 18/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 3/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 8/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 8/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O sirotkovi z Radhoště [i] 14:15 Noční motýl [i] 15:45 Retro [i] 16:10 Kaleidoskop [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo scenáristy a režiséra Bedřicha Jeteliny [i] 17:05 Horákovi 22/26 [i] 18:00 Pan Tau 9/33 [i] 18:35 Na cestě za Richarem z Luque [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Na vlky železa 1/2 [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Komisař Montalbano [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Deadwood III 4/12 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:45 Film o seriálu Poste restante [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    07:30 Diagnóza [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 770/2379 [i] 08:45 Čtenářský deník... Lenka [i] 09:00 Knižní svět [i] 09:15 Zasvěcení: Salesiánky [i] 09:40 Za obzorem 9/26 [i] 10:00 Film 2010 [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:35 Basement Sessions 3/6 [i] 11:25 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 12:20 Bellevue [i] 13:40 William Forsythe [i] 14:10 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 15:05 Život na pobřeží 4/10 [i] 15:55 Mýty a fakta historie: Ledový muž [i] 16:40 Kde peníze pomáhají [i] 16:50 Ajťáci II 3/6 [i] 17:15 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 17:40 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 3-2-1 Tučňáci! 25 [i] 06:05 Admirál Bublina útočí 1 [i] 06:30 Batman vítězí III 11 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 70 [i] 07:25 Babicovy dobroty [i] 08:05 Koření [i] 09:05 Batman navždy [i] 11:30 Dobrá voda 3 [i] 13:00 Pane, vy jste vdova! [i] 15:00 Prime [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 21:55 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Hlas smrti [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas III 3 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:25 Horoskopičiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Země dinosaurů 26 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 26 [i] 07:15 Bejbybum II 4 [i] 07:40 Chůva k pohledání II 13 [i] 08:10 Svět ve válce 3 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 120 [i] 10:25 M*A*S*H 121 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 To je vražda, napsala IV 14 [i] 13:55 Muž v hnědém obleku [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 14 [i] 20:00 Vraždy v Londýně I 4 [i] 21:45 Řekni, kdo tě zabil 9 [i] 22:40 Únos [i] 00:35 Svět 2010 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Nikdo není dokonalý [i] 03:40 Carusošou [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Štyri výnimočné ženy [i] 08:10 Keď budeš moja 169-170/238 [i] 10:05 Slávici na ulici [i] 11:10 Chuťovky [i] 12:35 Rebeli I. 179/215 [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej V. 1/4 [i] 14:25 Columbo zasahuje 2/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 171-172/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 4/18 [i] 19:00 Rebeli I. 180/215 [i] 20:00 Million Dollar Baby [i] 22:25 Skutočný príbeh: Kde sú moje deti? [i] 00:05 V moci snov [i] 01:50 Columbo zasahuje 2/20 [i] 03:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Exploze [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dívka snů [i] 13:55 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:30 Fotroviny [i] 17:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 18:45 Nebezpečná pravda [i] 20:15 Zlatá brána [i] 21:55 Holky se chtějí bavit taky [i] 23:25 Informátoři [i] 01:05 V plamenech [i] 02:50 Ubaleno v Kansasu [i] 04:25 Nebezpečná pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Rychlobruslení [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Alpské lyžování [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:00 Krasobruslení [i] 17:30 Olympijské hry [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 20:45 Lední hokej [i] 00:00 Olympijské hry [i] 01:00 Krasobruslení [i] 02:30 Olympijské hry [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 7 [i] 06:00 Život v divočině 8 [i] 07:00 Život v buši III 1 [i] 08:00 Život v buši III 2 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 10:00 Eva [i] 12:00 Rozhřešení [i] 14:00 Bezpečný přístav [i] 16:00 Síla odpuštění [i] 18:00 Rtěnka [i] 20:00 Dobrá manželka 11 [i] 21:00 Dobrá manželka 12 [i] 22:00 Médium V 4 [i] 23:00 Médium V 5 [i] 00:00 Obyčejné zázraky [i] 02:00 Médium V 6 [i] 03:00 Život v buši III 1 [i] 04:00 Život v buši III 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 S větrem o závod [i] 06:00 Úsvit lidstva 01 [i] 07:05 Úsvit lidstva 02 [i] 08:10 On the Spot 03 [i] 09:10 Podzim na chalupě 01 [i] 10:10 Jamieho Amerika 05 [i] 11:10 Impéria 25 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:30 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 20 [i] 13:30 Generace XXL 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 41 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 02 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 25 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 05 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 06 [i] 18:40 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 19:35 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 20:10 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 20:45 Vzrušující nebezpečí 01 [i] 21:45 Impéria 26 [i] 22:50 Smrtící válečníci 01 [i] 23:55 Impéria 08 [i] 01:00 Tutanchamón [i] 02:00 Pohromy století 32 [i] 02:55 On the Spot 03 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Navěky silný [i] 07:50 Zlatý kompas [i] 09:40 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 11:15 Město Ember [i] 12:50 Čtyřicítka na krku [i] 14:15 Beowulf [i] 16:10 Úhel pohledu [i] 17:40 Osudové selhání [i] 19:30 Před kamerou 10 [i] 20:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 21:35 Transsibiřský expres [i] 23:25 Californication III. 8 [i] 23:55 Clona [i] 01:20 Poloprofesionál [i] 02:55 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 04:15 Milovaný Joshua [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 06:00 Titanic [i] 09:05 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 09:30 Nestyda [i] 10:55 Jmenovec [i] 12:55 Vibrace [i] 14:30 Před kamerou 9 [i] 15:00 Vesmírní opičáci [i] 16:20 Láska za časů cholery [i] 18:35 Hafan hasičem [i] 20:25 Klikař Charlie [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Opět povstanu 9 [i] 22:55 Zmije [i] 00:55 Ztraceni na Manhattanu [i] 02:25 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 02:55 Skandály ze života zvířat