Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Lampáreň [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:40 Flintstonovci I. 22/25 [i] 07:05 Alf III. 16-17/25 [i] 08:00 Baileyho miliardy [i] 09:40 Prasiatko Babe [i] 11:15 Ženíchov svedok [i] 13:00 Rebelka proti svojej vôli [i] 15:05 Neodolateľná [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Strašidelný dom [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Lúpež po taliansky [i] 22:40 Rukojemník [i] 00:45 Bratia v zbrani [i] 02:15 Škrtič z údolia [i] 03:45 Súboj s démonom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:40 Góly body sekundy [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 1/26 [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala 23/51 [i] 07:35 Náhradníci I. 12/21 [i] 07:55 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Góóól [i] 09:25 Robin Hood 7/13 [i] 10:15 Chudobní milionári 7/12 [i] 11:05 Divoká Čína 3/6 [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 14:10 Piesky zabudnutia [i] 15:50 Capri 7/12 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:45 Postav dom, zasaď strom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 23:10 Nočná zmena: Smrť v supermarkete [i] 00:50 Kameňák 3 [i] 02:30 Námorná pechota [i] 04:20 Správy STV [i] 04:40 Divoká Čína 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 10:30 Kaleidoskop [i] 10:55 Rieky Francúzska [i] 11:25 Cesty nádeje [i] 11:50 Heidi 7/26 [i] 12:15 5 minút po dvanástej [i] 13:15 Prázdninové vysielanie [i] 13:45 Duchovia 20/34 [i] 14:25 Poltón [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:55 Študentské filmy [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Pesničky z televízneho archívu [i] 17:40 Telegaléria [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Magazín Ligy majstrov [i] 19:20 Natura 2000 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Anjeli strážni Bey Benkovej [i] 22:10 Neger, neger, čierna tvár 2/2 [i] 23:40 BJD 2008 [i] 00:30 Motormagazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:59 Záver vysielania 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:25 Princezná Sissi [i] 06:50 Káčerovo [i] 07:15 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 08:10 Malí hrdinovia 2 [i] 10:00 Prechádzka v oblakoch [i] 12:10 Vražda v mojom dome [i] 14:05 Bláznivý príbeh Robina Hooda [i] 16:05 Môj otec hrdina [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 21 [i] 20:55 Pearl Harbor [i] 00:35 Pravidlá vášne [i] 02:30 Vražda v mojom dome [i] 03:55 Snowboardová akadémia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Siska 2 [i] 08:00 V uliciach San Francisca 102,103 [i] 09:55 Miazgovci 5,6,7,8 [i] 11:50 Julie Lescautová III. 12 [i] 13:40 "My všichni školou povinní" 4 [i] 14:45 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 16:20 Nepotrestaná vražda [i] 18:00 "Hříšní lidé Města pražského" 8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie 23 [i] 20:15 Dobrodružstvá rabína Jakoba [i] 22:15 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 23:55 V uliciach San Francisca 102,103 [i] 01:35 Malí veľkí podvodníci [i] 03:10 "My všichni školou povinní" 4 [i] 04:10 Chobotnica IV. 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 26/31 [i] 07:00 Rodinné právo 19/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 20/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 9/13 [i] 12:00 Alias V. 15/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 15/22 [i] 14:00 All Saints VII. 1/40 [i] 15:00 All Saints VII. 2/40 [i] 16:00 Alias V. 16/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 6/13 [i] 18:00 Dr. House V. 3/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 18/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 20/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 8/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 25/25 [i] 02:05 Genesis - vrahova duše 20/22 [i] 03:05 Joan z Arkádie II. 2/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Švédsko - nebe a peklo [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Top Trumps: Válečné lodě [i] 06:50 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 07:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 08:10 Nutné k přežití: Yukon [i] 09:05 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 11:50 Neskutečné velkoměsto [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 13:40 Top Trumps: Válečné lodě [i] 14:10 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 14:35 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 15:30 Tuning 2008: Lamborghini [i] 16:25 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 16:55 Jak to dělají 17 [i] 17:20 Neskutečné velkoměsto [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 19:10 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 20:05 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 21:00 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 23:45 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 00:40 Přežili kousnutí 4 [i] 01:40 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 02:40 Lovci tornád: Největší jsou v Texasu [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 24/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 07:15 Ztracené hračky 7/13 [i] 07:25 Záhada hradu Černá růže 5/13 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 SOS - léto v ohrožení [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Phar Lap [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Večeře u přátel [i] 14:45 Robin Hood 9/26 [i] 15:30 Missis 2010 [i] 16:25 Profesionálové 13/57 [i] 17:15 Kde peníze pomáhají [i] 17:25 Táto, sežeň štěně! [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:20 Alexander Veliký [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Noční volání [i] 01:45 13. komnata Antonína Kratochvíla [i] 02:10 Pošta pro tebe [i] 03:05 Všechnopárty [i] 03:50 Folklorika [i] 04:10 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 PORT [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Ondřejova filmová škola [i] 08:45 Podzemní Čechy II [i] 09:10 Zázrak [i] 09:30 Retro [i] 09:55 Tisíc let české myslivosti [i] 10:25 Náš venkov [i] 10:45 Folklorika [i] 11:10 Za vesnickými muzikanty [i] 11:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XIX 10/20 [i] 13:30 Sabotáž [i] 14:00 Ajťáci II 3/6 [i] 14:25 Basement Sessions 3/6 [i] 15:20 Film o seriálu Poste restante [i] 15:40 Království divočiny: Mořští savci 1/10 [i] 16:10 Rajské zahrady II 8/13 [i] 16:30 Zasvěcení: Salesiánky [i] 17:00 Úsměvy Josefa Náhlovského a Josefa Mladého [i] 17:40 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 2/6 [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Senzační Spiderman 26 [i] 06:15 Batman vítězí III 10 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 17, 18 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 69 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 28 dní [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Dívka v modrém [i] 14:05 Pan Tau [i] 15:55 Charlieho andílci [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 22:15 Zástupce velitele [i] 00:05 Pavoučí nestvůra [i] 01:35 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Zlatíčka [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Země dinosaurů 25 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 25 [i] 07:15 Bejbybum II 3 [i] 07:40 Fresh Prince V 17 [i] 08:10 Chůva k pohledání II 12 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 118 [i] 10:15 M*A*S*H 119 [i] 10:50 Knight Rider I 2 [i] 11:50 To je vražda, napsala IV 13 [i] 12:55 Únos dítěte [i] 14:45 Řeka [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 13 [i] 20:00 Já, robot [i] 22:35 Terminátor 2 - Den zúčtování [i] 01:30 Van Helsing: Londýnská mise [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Helicops III 8 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 08:00 Keď budeš moja 167-168/238 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:05 Chuťovky [i] 12:30 Rebeli I. 178/215 [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej IV. 4/4 [i] 14:25 Columbo zasahuje 1/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 169-170/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 3/18 [i] 19:00 Rebeli I. 179/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 21:40 Vražedná dovolenka [i] 23:20 Vraždy v Juareze [i] 00:55 Columbo zasahuje 1/20 [i] 02:30 Lampáreň [i] 03:55 V tieni [i] 04:30 112 [i] 04:55 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Lidi, co znám [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Čas minulosti [i] 13:40 Návrat do ztraceného světa [i] 15:15 Rain [i] 16:50 Holíci [i] 18:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 20:00 Exploze [i] 21:30 Zlatá brána [i] 23:10 Osudný den [i] 00:45 Anatomie pekla [i] 02:05 Mýtná stanice [i] 03:55 Kolem světa za 80 dní 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Short track [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Alpské lyžování [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Biatlon [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Lední hokej [i] 09:25 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:00 Biatlon [i] 20:45 Klasické lyžování [i] 22:15 Snowboarding [i] 22:45 Alpské lyžování [i] 23:45 Boby [i] 00:30 Rychlobruslení [i] 01:15 Curling [i] 03:00 Klasické lyžování [i] 04:00 Lední hokej [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 6 [i] 06:00 Život v divočině 7 [i] 07:00 Náš děda [i] 09:00 Speciální zásilka [i] 11:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 12:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 14:00 Eva [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Dobrá manželka 9 [i] 19:00 Dobrá manželka 10 [i] 20:00 Rozhřešení [i] 22:00 Ticho [i] 00:00 Bezpečný přístav [i] 02:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 03:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 04:00 Drzá Jordan IV 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 06:00 Éra Tudorovců [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 07:15 Jak přežít Everest 06 [i] 08:10 Za hranice lidských možností 01 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 17 [i] 10:05 Planeta mláďat 01 [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 10 [i] 11:25 Co opravdu jíme 13 [i] 12:00 Co opravdu jíme 14 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 17 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:30 Generace XXL 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 40 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 01 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 24 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 03 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 04 [i] 18:40 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 20:50 S větrem o závod [i] 21:50 Řím: Vliv a nadvláda 02 [i] 22:50 Řím: Vliv a nadvláda 03 [i] 23:50 Impéria 07 [i] 00:55 Éra Tudorovců [i] 01:50 Králové a královny 07 [i] 02:20 Králové a královny 08 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 12 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Katastrofa v Číně: Slzy Sečuánské provincie [i] 06:00 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 08:05 Před kamerou 9 [i] 08:35 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 10:25 Bláznovo zlato [i] 12:15 Vůně Kalahari 4 [i] 13:10 Vůně Kalahari 5 [i] 14:10 Bellamy [i] 16:00 Stmívání [i] 18:00 BAFTA Film Awards 2010 [i] 20:00 Zrádce [i] 21:55 Quantum of Solace [i] 23:40 Po přečtení spalte [i] 01:15 T.M.A. [i] 02:50 Odvrácená strana Jericha [i] 04:30 Maturitní ples [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Starší syn [i] 07:25 Miliónový pes [i] 09:10 Roh hojnosti [i] 10:50 Jak na holky [i] 12:20 Saawariya [i] 14:35 Cyklón [i] 16:05 Probuzení tmy [i] 17:40 Chcete být hvězdou? [i] 19:15 Čistá barva [i] 21:00 Californication III. : Byt 8