Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 09:05 Xena IV. 18/22 [i] 10:00 Škola základ života [i] 11:30 Nezvestní 4/12 [i] 12:30 Odpadlík V. 13/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 12/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 12/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 7/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 13/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:55 Hrozba smrti 2 [i] 22:30 Vojna gangov [i] 00:30 Univerzálny vojak III.: Nedokončený obchod [i] 02:10 Smrtiaca pomsta [i] 03:35 Poliš a bandita 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bakalári [i] 09:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:55 Repete z repete [i] 10:25 Wycliffe 5/22 [i] 11:25 Sila lásky II. 7/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 110/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 239/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 240/244 [i] 18:20 Dr.House II. 12/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Piesky zabudnutia [i] 21:55 Poprava [i] 23:55 Bomba v srdci [i] 01:35 Wycliffe 5/22 [i] 02:30 Sila lásky II. 7/357 [i] 03:20 Sila lásky III. 239/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 240/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:25 Ranný magazín [i] 11:40 Lincolnova posledná noc 2/2 [i] 12:35 Regionálny denník [i] 13:05 Živá panoráma [i] 13:30 Prázdninové vysielanie [i] 14:05 Prázdninové vysielanie [i] 14:30 Prázdninové vysielanie [i] 15:05 City folk 2006 [i] 15:30 Niesť svoj kríž [i] 16:00 Dizajn 6/17 [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 Televíkend [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Kaleidoskop [i] 19:20 Natura 2000 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Technické pamiatky [i] 20:20 Hlas Európy [i] 20:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 21:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:35 Portréty [i] 23:40 ZOH 2010 Vancouver [i] 00:55 Historická panoráma [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:30 Hlas Európy [i] 02:55 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 03:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 03:30 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Panelák V. 19 [i] 08:40 Príčina smrti [i] 10:30 Life: Najbohatší policajt II. 4,5 [i] 12:30 Agent 10 [i] 13:25 SHARK II. 14 [i] 14:25 Tru Calling 10 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 16:10 Agent 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 20 [i] 21:15 Raj v plameňoch 1,2/2 [i] 01:00 Hráči [i] 02:30 Tru Calling 10 [i] 03:10 Agent 11 [i] 03:55 SHARK II. 14 [i] 04:35 Únik [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 40 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda II. 1/22 [i] 06:45 Derrick II. 29 [i] 07:45 Magnum IV. 17,18 [i] 09:25 Derrick II. 29 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda II. 1/22 [i] 11:20 Magnum IV. 17 [i] 12:10 Tarzan [i] 12:35 Zasľúbená zem 16 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 133 [i] 14:25 Panelák 236 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 117,118 [i] 17:15 Láska nezomiera 95,96 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 8 [i] 21:15 Siska 2 [i] 22:25 PREMIÉRA: Nepotrestaná vražda [i] 00:00 Magnum IV. [i] 00:50 Nočné reprízy 03:45 Chobotnica IV. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 11/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 5/21 [i] 07:55 Zoom 20/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 9/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 10:55 Zoom 20/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 11/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 5/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 9/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 12/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 6/21 [i] 17:55 Zoom 20/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 10/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:05 CSI: New York IV. 18/21 [i] 23:55 Zoom 20/221 [i] 00:00 Dr. House II. 1/24 [i] 01:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 02:55 CSI: New York IV. 18/21 [i] 03:40 Rodinné právo III. 6/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Monte Carlo - vítězství nebo porážka? [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 51 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 52 [i] 07:45 Nutné k přežití: Texas [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 09:35 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 10:30 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 10:55 Jak to dělají 20 [i] 11:25 Opravdu velké věci 5 [i] 12:20 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 13:15 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:30 Nutné k přežití: Texas [i] 16:25 Opravdu velké věci 5 [i] 17:20 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 18:15 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 19:10 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 19:40 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 20:05 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 21:00 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 21:55 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok rypouše sloního [i] 23:45 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 00:40 Králové tuningu 2 [i] 01:40 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 04:35 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:30 Díra ve zdi [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 5/22 [i] 15:00 Film o seriálu Poste restante [i] 15:15 Franklin 16/52 [i] 15:40 Záhada hradu Černá růže 5/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun 33/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 11/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 1/7 [i] 20:55 13. komnata Antonína Kratochvíla [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 1/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Zhubni! [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery V 2/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Musilok [i] 02:25 Rajské zahrady II 7/13 [i] 02:45 Na cestě po Vojvodině [i] 03:10 Za obzorem 8/26 [i] 03:30 Řidiči profesionálové 8/13 [i] 03:45 Auto Moto Styl [i] 04:10 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 1/6 [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    07:00 Já a moje rodina 8/26 [i] 07:15 Nevzdávej to [i] 07:35 Tisíc let české myslivosti [i] 08:05 Přežili rok 2000 [i] 08:15 Designtrend 8/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 10:10 Neobyčejné životy [i] 11:05 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Medúza [i] 13:20 Šikulové [i] 13:35 Hrůzostrašný dějepis 8/26 [i] 14:05 Sportovci světa: Amazonia Vertical [i] 15:10 Království divočiny: Mořští savci 1/10 [i] 15:40 Zázrak [i] 16:00 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Francie s ozvěnou domova 8/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 64/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 15 [i] 09:30 Expert na vraždu: Zločin na fakultě [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 14 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VIII 3 [i] 13:45 Pohřešovaní III 18 [i] 14:40 Krok za krokem II 13 [i] 15:10 Smallville VII 10 [i] 16:05 Vražedná čísla II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II 4 [i] 18:30 Ulice 1649, 1650 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, jahody [i] 21:35 Stealth: Přísně tajná mise [i] 23:55 Krvavá odplata [i] 01:20 Novashopping 01:40 Tajemný oceán [i] 02:10 Stahovák [i] 02:35 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 3 [i] 06:55 Pět holek na krku 75 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Chůva k pohledání II 11 [i] 08:25 M*A*S*H 117 [i] 08:55 Frasier II 16 [i] 09:30 Právo a pořádek II 16 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 12 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 5 [i] 12:30 M*A*S*H 118 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 18 [i] 13:35 Čarodějky V 1 [i] 14:35 JAG I 8 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 12 [i] 20:00 Fantastická čtyřka [i] 22:25 Akta X [i] 00:55 Batman: Záhada Batwoman [i] 02:25 Volejte Věštce 04:05 Na čem záleží 49 [i] 04:30 Na čem záleží 50 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 9/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 165-166/238 [i] 09:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 129/160 [i] 10:25 Viktória 121/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 3/22 [i] 11:45 Ulica III. 129/259 [i] 13:00 Rebeli I. 177/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 128/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 3/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 10/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 167-168/238 [i] 18:00 Ulica III. 130/259 [i] 19:00 Rebeli I. 178/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 130/160 [i] 21:25 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 23:00 Aféra s náhrdelníkom [i] 01:05 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 130/259 [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:20 112 [i] 04:25 Aféra s náhrdelníkom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Fotroviny [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podvedený osud [i] 13:40 Příběh z Bronxu [i] 15:40 Kung Phooey! [i] 17:15 Zabít Elizabeth [i] 18:50 Holíci [i] 20:20 Lidi, co znám [i] 22:00 Exploze [i] 23:30 Ubaleno v Kansasu [i] 01:00 Zkratky ke štěstí [i] 02:45 V plamenech [i] 04:30 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Freestyle lyžování [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Severská kombinace [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Klasické lyžování [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Biatlon [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:00 Boby [i] 00:45 Snowboarding [i] 01:15 Curling [i] 03:00 Short track [i] 04:30 Lední hokej [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 5 [i] 06:00 Život v divočině 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII 5 [i] 10:00 Pouhý sen [i] 12:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 6 [i] 16:00 Rozhřešení [i] 18:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 20:00 Médium V 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 23:00 Médium V 2 [i] 00:00 Médium V 3 [i] 01:00 Toulavý anděl [i] 03:00 Rtěnka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 06:00 Odkud přicházíme 04 [i] 07:05 Proč je to tak? 25 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 21 [i] 09:00 Mistři švindlu 25 [i] 09:35 Mistři švindlu 26 [i] 10:10 Buď já nebo pes 28 [i] 10:40 Buď já nebo pes 29 [i] 11:10 Skryté možnosti 75 [i] 11:40 Skryté možnosti 76 [i] 12:05 Maminka stávkuje 03 [i] 12:45 Maminka stávkuje 04 [i] 13:20 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 14:20 Odkud přicházíme 04 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 40 [i] 16:10 Mistři švindlu 27 [i] 16:45 Mistři švindlu 28 [i] 17:20 Zima očima vědy [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 21 [i] 19:15 Jsme zvědaví 02 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 29 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 30 [i] 21:20 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 22:20 Impéria 19 [i] 23:25 Rozluštění mayského písma [i] 00:25 Tutanchamón [i] 01:25 Meze poznání [i] 02:20 Evropská velkoměsta 02 [i] 03:25 Singapur 02 [i] 04:00 Laos 01 [i] 04:30 Laos 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cestující [i] 07:30 Tohle je Sparta! [i] 08:55 El paso [i] 10:45 Dobyvatelé ztracené archy [i] 12:40 Batman - Gothamský rytíř [i] 13:55 Ca$h [i] 15:35 Othello [i] 17:35 Oko bere [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 9 [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Pach krve: Cesta nikam [i] 00:10 Tropická bouře [i] 02:00 Zákony Brooklynu [i] 03:40 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zapomenutý ostrov