Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Paľba [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 11/24 [i] 08:55 Xena IV. 17/22 [i] 09:45 Abe a Bruno [i] 11:30 Nezvestní 3/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 12/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 11/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 11/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 6/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 12/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 22:45 Chybný krok [i] 00:45 Poriadny grázel [i] 02:25 Nie sme žiadni anjeli [i] 04:45 Wolffov revír III. 11/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bakalári [i] 09:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:55 Repete z repete [i] 10:25 Wycliffe 4/22 [i] 11:25 Sila lásky II. 6/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 109/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 237/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 238/244 [i] 18:20 Dr.House II. 11/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Nevera po slovensky 3/3 [i] 22:20 Odvrátená tvár hôr II. [i] 00:00 Oheň [i] 00:45 Oheň [i] 01:35 Wycliffe 4/22 [i] 02:30 Sila lásky II. 6/357 [i] 03:20 Sila lásky III. 237/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 238/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:50 Návraty z histórie ZOH [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 11:10 Zápisky z mŕtveho domu č.2 [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Žijúce kamene [i] 13:00 Prázdninové vysielanie [i] 13:25 Prázdninové vysielanie [i] 13:50 Prázdninové vysielanie [i] 14:20 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 14:55 Kanadské impresie [i] 15:20 Jozef Vrabec [i] 15:45 Profesionál [i] 16:00 Polícia [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 City folk 2006 [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Dizajn 6/17 [i] 19:20 Natura 2000 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Lincolnova posledná noc 2/2 [i] 21:00 Futbal Európska liga [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:00 Profesionál [i] 00:10 Polícia [i] 00:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 00:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 02:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 03:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Panelák V. 18 [i] 08:35 Zavraždená, ale. . . [i] 10:45 Recept na vraždu [i] 12:30 Agent 9 [i] 13:25 SHARK II. 13 [i] 14:25 Tru Calling 9 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 16:10 Agent 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 1 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 19 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 4,5 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:00 Zlosť [i] 02:40 SHARK II. 13 [i] 03:25 Tru Calling 9 [i] 04:00 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 04:50 Coronado [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 39 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 19/19 [i] 06:45 Derrick II. 28 [i] 07:45 Magnum IV. 15,16 [i] 09:25 Derrick II. 28 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 19/19 [i] 11:20 Magnum IV. 15 [i] 12:10 Tarzan 39 [i] 12:35 Zasľúbená zem 15 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 132 [i] 14:20 Panelák 235 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 115,116 [i] 17:15 Láska nezomiera 93,94 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Dvaja policajti [i] 22:20 Diamanty 2/2 [i] 00:00 Dvaja policajti [i] 01:50 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 133 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 10/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 4/21 [i] 07:55 Zoom 20/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 8/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 10:55 Zoom 20/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 10/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 4/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 8/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 11/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 5/21 [i] 17:55 Zoom 20/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 9/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 21:00 Dr. House V. 3/24 [i] 22:00 Dr. House V. 4/24 [i] 23:00 CSI: New York IV. 17/21 [i] 23:55 Zoom 20/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 18/18 [i] 01:00 Dr. House V. 3/24 [i] 02:00 Dr. House V. 4/24 [i] 02:50 CSI: New York IV. 17/21 [i] 03:35 Rodinné právo III. 5/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Rypadla [i] 05:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 49 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 50 [i] 07:45 Nutné k přežití: Alabama [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 09:35 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 10:30 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 10:55 Jak to dělají 19 [i] 11:25 Opravdu velké věci 4 [i] 12:20 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 51 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 15:30 Nutné k přežití: Alabama [i] 16:25 Opravdu velké věci 4 [i] 17:20 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 19:10 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 19:40 Jak to dělají 20 [i] 20:05 Očitá svědectví 7 [i] 20:35 Očitá svědectví 8 [i] 21:00 Z ráje do pekla 13 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Nebezpečné léky [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Tohle bude bolet! [i] 23:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 00:40 Králové tuningu 1 [i] 01:40 Očitá svědectví 7 [i] 02:10 Očitá svědectví 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 04:35 Jak to dělají 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrov pokladů [i] 10:35 Písničky známé a nejznámější s Orchestrem Karla Vlacha [i] 11:15 Černá hodinka - O štěstí [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 4/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 8/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 8/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 8/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 3/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě II 12/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery V 1/32 [i] 01:25 Film o filmu Pouta [i] 01:35 Rajské zahrady II 7/13 [i] 01:55 Hledání ztraceného času [i] 02:15 Medúza 02:55 Chalupa je hra [i] 03:15 Pod pokličkou [i] 03:40 Výtvarnické konfese 7/8 [i] 04:05 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 04:20 Toulky krajem [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Diagnóza [i] 09:50 Řidiči profesionálové 8/13 [i] 10:05 Střípky času [i] 10:25 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 1/6 [i] 10:40 Letecké katastrofy III. 6/23 [i] 11:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Devatero řemesel [i] 13:00 Martinovo tajemství [i] 13:15 Čertův švagr [i] 14:25 Bludiště [i] 14:55 Utajená řeč peněz 7/13 [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Auto Moto Styl [i] 16:10 Kvarteto [i] 16:40 Prizma [i] 17:00 Tisíc let české myslivosti [i] 17:30 Přežili rok 2000 [i] 17:40 Designtrend 8/13 [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 14 [i] 09:35 Kdo je Fred? [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 13 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VIII 2 [i] 13:50 Pohřešovaní III 17 [i] 14:45 Krok za krokem II 12 [i] 15:15 Smallville VII 9 [i] 16:05 Vražedná čísla II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II 3 [i] 18:30 Ulice 1647, 1648 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 170 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 8 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Non plus ultras [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas III 2 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Tajemný oceán [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Horoskopičiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 2 [i] 06:55 Pět holek na krku 74 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Chůva k pohledání II 10 [i] 08:25 M*A*S*H 116 [i] 08:55 Frasier II 15 [i] 09:30 Právo a pořádek II 15 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 11 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 4 [i] 12:30 M*A*S*H 117 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 17 [i] 13:35 Čarodějky IV 22 [i] 14:35 JAG I 7 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 11 [i] 20:00 TOP STAR: Iveta Bartošová [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 22 [i] 23:15 Causa Wardových [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 48 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 8/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 163-164/238 [i] 09:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 128/160 [i] 10:25 Viktória 120/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 2/22 [i] 11:40 Ulica III. 128/259 [i] 13:00 Rebeli I. 176/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 127/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 2/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 9/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 165-166/238 [i] 18:00 Ulica III. 129/259 [i] 19:00 Rebeli I. 177/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 129/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 32/178 [i] 22:20 Viktória 121/171 [i] 23:10 Škola života [i] 01:10 Pravá tvár vášne 32/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:25 Viktória 121/171 [i] 03:05 Lampáreň [i] 04:10 Škola života [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Rain [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rabbit-Proof Fence [i] 13:40 Swing [i] 15:10 Dívka snů [i] 17:00 Tajemství meče [i] 18:30 Zabít Elizabeth [i] 20:10 Fotroviny [i] 21:45 Lidi, co znám [i] 23:25 Mýtná stanice [i] 01:15 Vlastní pravidla [i] 03:10 Anatomie pekla [i] 04:25 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Lední hokej [i] 06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Klasické lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Lední hokej [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:50 Fotbal [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Severská kombinace [i] 19:45 Klasické lyžování [i] 21:00 Severská kombinace [i] 22:00 Severská kombinace [i] 22:45 Klasické lyžování [i] 23:30 Curling [i] 02:00 Lední hokej [i] 03:00 Freestyle lyžování [i] 04:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 4 [i] 06:00 Život v divočině 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII 4 [i] 10:00 Speciální zásilka [i] 12:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 5 [i] 16:00 Pouhý sen [i] 18:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 20:00 Médium V 5 [i] 21:00 Bezpečný přístav [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 03:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 03 [i] 06:00 Odkud přicházíme 03 [i] 07:05 Proč je to tak? 24 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 20 [i] 09:00 Mistři švindlu 23 [i] 09:35 Mistři švindlu 24 [i] 10:10 Buď já nebo pes 26 [i] 10:40 Buď já nebo pes 27 [i] 11:10 Skryté možnosti 73 [i] 11:40 Skryté možnosti 74 [i] 12:05 Maminka stávkuje 01 [i] 12:45 Maminka stávkuje 02 [i] 13:20 Nejtěžší práce historie 06 [i] 14:15 Odkud přicházíme 03 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 39 [i] 16:10 Mistři švindlu 25 [i] 16:45 Mistři švindlu 26 [i] 17:20 Pokusní králíci 08 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 08 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 20 [i] 19:20 Jsme zvědaví 01 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 27 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 28 [i] 21:20 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 22:20 Impéria 18 [i] 23:25 Podvody s identitou: Ukradený život 02 [i] 00:30 Ženy JFK – odhalené skandály [i] 01:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 02:25 Evropská velkoměsta 01 [i] 03:30 Singapur 01 [i] 04:05 Panika [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 9 [i] 06:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 08:00 Romulus, můj otec [i] 09:40 Stará známost [i] 11:40 Holky fotbal nehrajou [i] 13:15 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 15:15 Cestující [i] 16:45 Tohle je Sparta! [i] 18:10 El paso [i] 20:00 Na stojáka 42 [i] 20:30 Znovu se zamilovat [i] 22:05 Hard As Nails - Cesta k Bohu [i] 23:30 Street Kings