Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 10/24 [i] 08:55 Xena IV. 16/22 [i] 09:50 Hubert a pes [i] 11:30 Nezvestní 2/12 [i] 12:30 Odpadlík V. 11/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 10/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 10/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 5/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 11/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rebelka proti svojej vôli [i] 22:05 Pokrvné puto [i] 23:50 Alias V. 4/17 [i] 00:45 Traveler 4/8 [i] 01:35 Farma smrti [i] 04:20 Wolffov revír III. 10/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bakalári [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Vtipnejší vyhráva [i] 10:25 Wycliffe 3/22 [i] 11:25 Sila lásky II. 5/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:25 Divoký anjel 108/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 235/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 236/244 [i] 18:20 Dr.House II. 10/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák 3 [i] 22:00 Miesto činu: Tieňové hry [i] 23:40 Oheň [i] 00:25 Wycliffe 3/22 [i] 01:15 Miesto činu: Tieňové hry [i] 02:45 Sila lásky II. 5/357 [i] 03:35 Sila lásky III. 235/244 [i] 04:25 Sila lásky III. 236/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:40 Návraty z histórie ZOH [i] 06:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:30 Ranný magazín [i] 11:45 Príbeh ornitológa [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Prázdninové vysielanie [i] 13:10 Prázdninové vysielanie [i] 13:35 Prázdninové vysielanie [i] 14:00 Enviro [i] 14:35 Utajená reč peňazí 7/13 [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Diagnóza 167 [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Žijúce kamene [i] 19:20 Natura 2000 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zápisky z mŕtveho domu č.2 [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 Noc v archíve [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Svetobežník [i] 01:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PROMI NOVINY [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 Panelák V. 17 [i] 08:45 Skutočný príbeh: Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 10:40 Life: Najbohatší policajt II. 2,3 [i] 12:30 Agent 8 [i] 13:25 SHARK II. 12 [i] 14:25 Tru Calling 8 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 16:10 Agent 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 3 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 18 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 22:00 Vtierka Castle - FINÁLE SERIÁLU 10/10 [i] 22:55 Kosti II 10 [i] 23:55 Votrelec: Vzkriesenie [i] 01:50 Tru Calling 8 [i] 02:35 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 03:15 Kosti II 10 [i] 04:00 Votrelec: Vzkriesenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 38 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 18 [i] 06:45 Derrick II. 27 [i] 07:45 Magnum IV. 13,14 [i] 09:25 Derrick II. 27 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 18 [i] 11:20 Magnum IV. 13 [i] 12:10 Tarzan 38 [i] 12:35 Zasľúbená zem 14 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 131 [i] 14:20 Panelák 234 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 113,114 [i] 17:15 Láska nezomiera 91,92 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 24 [i] 21:45 M*A*S*H* 10,11,12 [i] 23:20 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:25 30 prípadov majora Zemana 24 [i] 01:45 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 132 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 9/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 3/21 [i] 07:55 Zoom 19/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 7/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 10:55 Zoom 19/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 9/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 3/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 7/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 10/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 4/21 [i] 17:55 Zoom 19/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 8/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 23:00 CSI: New York IV. 16/21 [i] 23:55 Zoom 19/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 17/18 [i] 01:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 02:45 CSI: New York IV. 16/21 [i] 03:30 Rodinné právo III. 4/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Policejní vozy [i] 05:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Dopravci [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 47 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 48 [i] 07:45 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 08:40 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 09:35 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 10:30 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 10:55 Jak to dělají 18 [i] 11:25 Opravdu velké věci 3 [i] 12:20 Opravna vraků: A je to! [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 49 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 15:30 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 16:25 Opravdu velké věci 3 [i] 17:20 Opravna vraků: A je to! [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 19:10 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 19:40 Jak to dělají 19 [i] 20:05 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 21:00 Lovci tornád: Největší jsou v Texasu [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Lvi, kamera, klapka! [i] 23:45 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 00:40 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Rypadla [i] 01:10 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Vysokozdvižné vozíky s vidlicovým nástavcem [i] 01:40 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 04:35 Jak to dělají 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 3/13 [i] 10:10 Zlatý Slavík 1989 [i] 11:45 Toulky krajem [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 32/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 3/22 [i] 15:00 Já chci domů! Krádeže v obchodním centru [i] 15:15 Nehasit! Hořím! [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 8/26 [i] 16:05 Martinovo tajemství [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čáp černý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:35 Taggart [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Nevěrné hry [i] 01:30 Sex ve městě II 11/18 [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 32/32 [i] 02:40 Přísně tajné vraždy 8/42 [i] 02:55 Den D 8/13 [i] 03:40 Svět Ludvíka Bluma [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Výtvarnické konfese 7/8 [i] 10:00 Louvre 2/3 [i] 10:55 Svět zázraků: Bhútán – Snowman Trek 1/4 [i] 11:25 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je zábava 14/26 [i] 14:45 Tykadlo [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 16:05 Řidiči profesionálové 8/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:50 Utajená řeč peněz 7/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 13 [i] 09:35 Pilotova žena [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 12 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VIII 1 [i] 13:50 Pohřešovaní III 16 [i] 14:40 Krok za krokem II 11 [i] 15:10 Smallville VII 8 [i] 16:05 Vražedná čísla II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II 2 [i] 18:30 Ulice 1645, 1646 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 21:10 Dr. House V 15 [i] 22:05 Sběratel kostí [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas III 1 [i] 01:05 Novashopping 01:30 Mr.GS [i] 01:55 Zlatíčka [i] 02:55 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř III 1 [i] 06:55 Pět holek na krku 73 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Chůva k pohledání II 9 [i] 08:25 M*A*S*H 115 [i] 08:55 Frasier II 14 [i] 09:30 Právo a pořádek II 14 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 10 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu III 3 [i] 12:35 M*A*S*H 116 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 16 [i] 13:40 Čarodějky IV 21 [i] 14:35 JAG I 6 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 10 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 1 [i] 23:30 Sběratelé kostí I 16 [i] 00:25 Wolffův revír II 11 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 47 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 7/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 161-162/238 [i] 08:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 127/160 [i] 10:30 Viktória 119/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 1/22 [i] 11:50 Ulica III. 127/259 [i] 13:05 Rebeli I. 175/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 126/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 1/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 8/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 163-164/238 [i] 18:00 Ulica III. 128/259 [i] 19:00 Rebeli I. 176/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 128/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 31/178 [i] 22:25 Viktória 120/171 [i] 23:15 Nemý svedok [i] 00:55 Pravá tvár vášne 31/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Viktória 120/171 [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:00 112 [i] 04:25 Nemý svedok [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Kung Phooey! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 200 Cigaret [i] 13:45 Mezi námi právníky [i] 15:20 Čas minulosti [i] 16:55 Hvězdné dítě [i] 18:35 Tajemství meče [i] 20:05 Rain [i] 21:45 Fotroviny [i] 23:20 V plamenech [i] 01:05 Úzký kruh [i] 02:40 Zkratky ke štěstí [i] 04:25 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Severská kombinace [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Biatlon [i] 16:30 Krasobruslení [i] 17:50 Fotbal [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:00 Klasické lyžování [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 23:00 Rychlobruslení [i] 23:30 Krasobruslení [i] 00:45 Klasické lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Boby [i] 02:45 Short track [i] 03:00 Boby [i] 04:00 Short track [i] 04:30 Freestyle lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 3 [i] 06:00 Život v divočině 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 10:00 Síla odpuštění [i] 12:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 4 [i] 16:00 Příběh Charlieho andílků [i] 18:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 20:00 Médium V 4 [i] 21:00 Dobrá manželka 9 [i] 22:00 Dobrá manželka 10 [i] 23:00 Štěstí věčné lásky [i] 01:00 Doživotní trest [i] 03:00 Speciální zásilka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odkud přicházíme 02 [i] 07:05 Proč je to tak? 23 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 19 [i] 09:00 Mistři švindlu 21 [i] 09:35 Mistři švindlu 22 [i] 10:10 Buď já nebo pes 24 [i] 10:40 Buď já nebo pes 25 [i] 11:10 Skryté možnosti 71 [i] 11:40 Skryté možnosti 72 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 13 [i] 13:10 Nejtěžší práce historie 05 [i] 14:10 Odkud přicházíme 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 38 [i] 16:10 Mistři švindlu 23 [i] 16:45 Mistři švindlu 24 [i] 17:20 Pokusní králíci 07 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 07 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 19 [i] 19:20 Zázračné smysly 04 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 25 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 26 [i] 21:20 Budoucnost vody 03 [i] 22:20 Impéria 17 [i] 23:25 Podvody s identitou: Ukradený život 01 [i] 00:30 Lodě, které změnily svět 03 [i] 01:20 1983: Na prahu zkázy 01 [i] 02:10 1983: Na prahu zkázy 02 [i] 02:50 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 03:05 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 03:20 Toulky Maďarskem 13 [i] 03:55 Cestování světem porcelánu 01 [i] 04:30 Cestování světem porcelánu 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 06:00 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 07:10 Před kamerou 9 [i] 07:40 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 09:30 Čtyřicítka na krku [i] 10:55 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 13:35 Bolt - pes pro každý případ [i] 15:10 Táta: matka pluku [i] 16:35 Romulus, můj otec [i] 18:20 První neděle [i] 20:00 Předčítač [i] 22:05 Otče náš [i] 00:00 Cesta bojovníka [i]