Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 112 [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Krok za krokom IV. 9/24 [i] 08:55 Xena IV. 15/22 [i] 09:45 Jediné dcéry [i] 11:20 Nezvestní 1/12 [i] 12:25 Odpadlík V. 10/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 9/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 9/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 4/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 10/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:20 Jedna vražda nestačí [i] 01:00 Osada [i] 02:45 Pterodaktyl [i] 04:45 Wolffov revír III. 9/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bakalári [i] 09:20 Vtipnejší vyhráva [i] 10:00 Repete z repete [i] 10:25 Wycliffe 2/22 [i] 11:25 Sila lásky II. 4/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 107/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 233/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 234/244 [i] 18:20 Dr.House II. 9/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišlakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 7/22 [i] 23:40 Oheň [i] 00:25 Oheň [i] 01:10 Wycliffe 2/22 [i] 02:05 Sila lásky II. 4/357 [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Sila lásky III. 233/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 234/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:25 Ranný magazín [i] 11:40 Poklady islamu v Stredomorí [i] 12:25 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:20 Prázdninové vysielanie [i] 13:45 Prázdninové vysielanie [i] 14:10 Prázdninové vysielanie [i] 14:45 VAT [i] 15:15 Energetika [i] 15:30 Retro noviny [i] 15:45 Pamätník [i] 16:20 Národnostný magazín [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 Enviro [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Test magazín [i] 19:05 Utajená reč peňazí 7/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Diagnóza 167 [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:10 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 06:25 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 16 [i] 09:00 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 12:30 Agent 7 [i] 13:25 SHARK II. 11 [i] 14:25 Tru Calling 7 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 16:10 Agent 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 2 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 17 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt II. 2,3 [i] 23:05 Mafstory [i] 00:00 Zmarená cesta [i] 01:40 SHARK II. 11 [i] 02:25 Tru Calling 7 [i] 03:05 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 03:50 Skvelí chlapci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 37 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 17 [i] 06:45 Derrick II. 26 [i] 07:45 Magnum IV. 11,12 [i] 09:25 Derrick II. 26/95 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 17 [i] 11:20 Magnum IV. 11 [i] 12:10 Tarzan 37 [i] 12:35 Zasľúbená zem 13 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 130 [i] 14:20 Panelák 233 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 111,112 [i] 17:15 Láska nezomiera 89,90 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 James Bond: Povolenie zabíjať [i] 22:40 Inšpektori [i] 00:30 Polnočná križovatka [i] 02:00 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 131 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 8/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 2/21 [i] 07:55 Zoom 19/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 6/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 10:55 Zoom 19/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 8/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 2/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 6/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 9/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 3/21 [i] 17:55 Zoom 19/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 7/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 21:00 Boj o čas 8/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 8/14 [i] 23:00 CSI: New York IV. 15/21 [i] 23:55 Zoom 19/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 16/18 [i] 01:00 Boj o čas 8/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 8/14 [i] 02:50 CSI: New York IV. 15/21 [i] 03:35 Rodinné právo III. 3/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motorky čtyřkolky [i] 05:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Sportovní auta [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 45 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 46 [i] 07:45 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:40 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 09:35 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 10:30 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 10:55 Jak to dělají 17 [i] 11:25 Opravdu velké věci 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Camaro [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Bureau Farm - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 47 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 15:30 Nutné k přežití: Oregon [i] 16:25 Opravdu velké věci 2 [i] 17:20 Opravna vraků: Camaro [i] 18:15 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 19:10 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 19:40 Jak to dělají 18 [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 21:00 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 21:55 Neskutečné velkoměsto [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Pozor na Charlieho Bullwarea [i] 23:45 Opravna vraků: A je to! [i] 00:40 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Policejní vozy [i] 01:10 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Dopravci [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 02:40 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 04:35 Jak to dělají 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velký risk [i] 10:45 Kavárnička dříve narozených [i] 11:35 Písničky potichu [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 2/22 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:10 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:25 Věda je zábava 14/26 [i] 15:50 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 8/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Nový rybník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 6/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 8/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 8/13 [i] 22:45 Romeo a Julie [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Sex ve městě II 10/18 [i] 01:15 McLeodovy dcery IV 31/32 [i] 02:00 Film o seriálu Poste restante [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Vltava v obrazech 56/86 [i] 02:50 Kluci v akci [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    07:00 Objektiv [i] 07:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:35 Angličtina pro nejmenší 12/40 [i] 07:45 Zpackaný životy: Akce Orion [i] 08:00 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Osudové okamžiky [i] 09:30 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Archa [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:50 Český amatérský golf 2009 [i] 11:05 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Vltava v obrazech 56/86 [i] 15:10 Game Page [i] 15:35 Svět zázraků: Bhútán - Snowman Trek 1/4 [i] 16:00 Louvre 2/3 [i] 16:50 Výtvarnické konfese 7/8 [i] 17:15 Ondřejova filmová škola [i] 17:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 12 [i] 09:35 Krásná mimozemšťanka [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 11 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VII 25 [i] 13:50 Pohřešovaní III 15 [i] 14:40 Krok za krokem II 10 [i] 15:10 Smallville VII 7 [i] 16:05 Vražedná čísla II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II 1 [i] 18:30 Ulice 1643, 1644 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 169 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 4 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 8 [i] 23:05 Muž bez stínu 2 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas II 23 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Horoskopičiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:25 Dexterova laboratoř II 39 [i] 06:55 Pět holek na krku 72 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Chůva k pohledání II 8 [i] 08:25 M*A*S*H 114 [i] 08:55 Frasier II 13 [i] 09:30 Právo a pořádek II 13 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 9 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 2 [i] 12:30 M*A*S*H 115 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 15 [i] 13:35 Čarodějky IV 20 [i] 14:35 JAG I 5 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 9 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Na doživotí II 11 [i] 23:10 Ochrana svědků II 4 [i] 00:10 Wolffův revír II 10 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 46 [i] 04:15 S Italem v kuchyni [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 6/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 159-160/238 [i] 08:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 126/160 [i] 10:25 Viktória 118/171 [i] 11:20 Spýtaj sa Harriet 13/13 [i] 11:45 Ulica III. 126/259 [i] 13:00 Rebeli I. 174/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 125/351 [i] 14:50 Spýtaj sa Harriet 13/13 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 7/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 161-162/238 [i] 18:00 Ulica III. 127/259 [i] 19:00 Rebeli I. 175/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 127/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 30/178 [i] 22:35 Viktória 119/171 [i] 23:25 Červené písmená [i] 01:10 Pravá tvár vášne 30/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:30 Viktória 119/171 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 112 [i] 04:20 Červené písmená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Dívka snů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Puckoon [i] 13:30 Buster [i] 15:10 Podvedený osud [i] 16:45 Loupežník Hotzenplotz [i] 18:20 Hvězdné dítě [i] 20:00 Kung Phooey! [i] 21:35 Rain [i] 23:10 Anatomie pekla [i] 00:30 Proč jsem se jen ženil [i] 02:25 Vlastní pravidla [i] 04:20 Hvězdné dítě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Klasické lyžování [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Skoky na lyžích [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:15 Klasické lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Severská kombinace [i] 19:45 Klasické lyžování [i] 20:30 Biatlon [i] 21:45 Severská kombinace [i] 22:45 Freestyle lyžování [i] 23:15 Rychlobruslení [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Severská kombinace [i] 01:30 Krasobruslení [i] 02:45 Boby [i] 03:00 Krasobruslení [i] 04:30 Boby [i] 04:45 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 2 [i] 06:00 Život v divočině 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII 2 [i] 10:00 Dynastie: Rub a líc [i] 12:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 16:00 Válka Mary Kay [i] 18:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 20:00 Médium V 3 [i] 21:00 Eva [i] 23:00 Rozhřešení [i] 01:00 Přísahal jsem pomstu [i] 03:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odkud přicházíme 01 [i] 07:05 Proč je to tak? 22 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 18 [i] 09:00 Mistři švindlu 19 [i] 09:35 Mistři švindlu 20 [i] 10:10 Buď já nebo pes 22 [i] 10:40 Buď já nebo pes 23 [i] 11:10 Skryté možnosti 69 [i] 11:40 Skryté možnosti 70 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 25 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 12 [i] 13:10 Nejtěžší práce historie 04 [i] 14:10 Odkud přicházíme 01 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 37 [i] 16:10 Mistři švindlu 21 [i] 16:45 Mistři švindlu 22 [i] 17:20 Pokusní králíci 06 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 06 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 18 [i] 19:20 Zázračné smysly 03 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 23 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 21:20 Budoucnost vody 02 [i] 22:20 Impéria 16 [i] 23:25 Pod dohledem kamer 02 [i] 00:25 Lodě, které změnily svět 02 [i] 01:10 Strategie útěku [i] 02:10 Místa ve Středomoří 24 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 12 [i] 03:50 Kanál v Hangzhou 03 [i] 04:30 Kanál v Hangzhou 04 [i] 04:55 Budoucnost vody 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Othello [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 08:25 Horton [i] 09:50 Bellamy [i] 11:40 Hancock [i] 13:10 A zase jedna Popelka [i] 14:40 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 16:35 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 17:45 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 19:35 Čtyřicítka na krku [i] 21:00 Na stojáka 71 [i] 21:30 Californication III. 8 [i] 22:00 Vůně Kalahari 4 [i] 23:00 Vůně Kalahari 5 [i] 00:00 Smrtonosná past [i] 02:10 Já, legenda [i]