Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom IV. 8/24 [i] 08:55 Xena IV. 14/22 [i] 09:50 Vražedná predtucha [i] 11:35 Monk V. 16/16 [i] 12:25 Odpadlík V. 9/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 8/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 8/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 3/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 9/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Eurotrip [i] 21:45 Mentalista I. 8/23 [i] 22:35 112 [i] 23:10 Šelma 6/13 [i] 00:10 Nebezpečná misia [i] 02:20 Kyle XY II. 12-13/13 [i] 04:15 Wolffov revír III. 8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Bakalári [i] 09:20 Vtipnejší vyhráva [i] 10:00 Repete z repete [i] 10:25 Wycliffe 1/22 [i] 11:25 Sila lásky II. 3/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 106/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 231/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 232/244 [i] 18:20 Dr.House II. 8/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tajný román [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Klinika Grace V. 20/24 [i] 22:55 Bublina [i] 00:15 Oheň [i] 01:05 Tajný román [i] 02:30 Sila lásky II. 3/357 [i] 03:20 Sila lásky III. 231/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 232/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Profesionál [i] 05:50 Polícia [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:20 ZOH 2010 Vancouver [i] 10:15 Ranný magazín [i] 12:30 Milenky 2/3 [i] 13:25 Prázdninové vysielanie [i] 13:55 Prázdninové vysielanie [i] 14:20 Prázdninové vysielanie [i] 14:45 Orientácie [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 VAT [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Vice-Versa 6/26 [i] 19:20 Invencie: Katarína Vavrová - Skryté príbehy [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady islamu v Stredomorí [i] 21:00 Energetika [i] 21:10 Retro noviny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Prekliaty služobník lásky [i] 23:25 Anjeli strážni Lisy Stansfield [i] 23:55 TKN [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:50 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Autosalón [i] 07:00 Panelák V. 15 [i] 07:50 Zabudnuté tajomstvá [i] 09:35 Opatrovateľka [i] 11:25 Bravo Girls: Všetko alebo nič [i] 13:25 SHARK II. 10 [i] 14:25 Tru Calling 6 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 16:10 Agent 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 16 [i] 18:00 Súdna sieň - N0VÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 16 [i] 21:15 Aféry - Prst navyše 4 [i] 22:00 Profesionáli [i] 22:55 PREMIÉRA: Živí mŕtvi [i] 00:35 Črepiny [i] 01:15 Masaker Wonderland [i] 02:55 Tru Calling 6 [i] 03:40 Črepiny [i] 04:10 Živí mŕtvi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 36 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 16 [i] 06:45 Derrick II. 25 [i] 07:45 Magnum IV. 9,10 [i] 09:25 Derrick II. 25 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 16 [i] 11:20 Magnum IV. 9 [i] 12:10 Tarzan 36 [i] 12:35 Zasľúbená zem 12 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 129 [i] 14:20 Panelák 232 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 109,110 [i] 17:15 Láska nezomiera 87,88 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 22:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 7,8 [i] 23:50 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 01:25 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 130 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 7/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 1/21 [i] 07:55 Zoom 18/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 5/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 10:55 Zoom 18/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 7/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 1/21 [i] 13:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 5/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 8/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 2/21 [i] 17:55 Zoom 18/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 6/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 22:00 Ti druzí 13/13 [i] 23:00 CSI: New York IV. 14/21 [i] 23:55 Zoom 18/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 15/18 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 02:00 Ti druzí 13/13 [i] 02:45 CSI: New York IV. 14/21 [i] 03:30 Rodinné právo III. 2/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 43 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 44 [i] 07:45 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 09:35 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 10:30 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 10:55 Jak to dělají 16 [i] 11:25 Opravdu velké věci 1 [i] 12:20 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro farmářské sdružení Iowa Farm Bureau - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 45 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 15:30 Nutné k přežití: Yukon [i] 16:25 Opravdu velké věci 1 [i] 17:20 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 18:15 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 19:10 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 19:40 Jak to dělají 17 [i] 20:05 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 21:00 Přežili kousnutí 4 [i] 21:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Pozor na Charlieho Bullwarea [i] 23:45 Opravna vraků: Camaro [i] 00:40 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motorky čtyřkolky [i] 01:10 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Sportovní auta [i] 01:40 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 02:40 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 04:35 Jak to dělají 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 24/78 [i] 09:00 Sobota [i] 10:30 Písničky s ozvěnou [i] 11:00 Podivuhodní živočichové 2/4 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 30/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 1/22 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 8/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvězdnice alpská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 26 [i] 21:00 Na cestě po Vojvodině [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 BAT 21 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Sex ve městě VI 20/20 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 30/32 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Retro [i] 02:45 Madeira - historie ve víně [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Experiment [i] 09:55 Francie s ozvěnou domova 7/16 [i] 10:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 63/72 [i] 10:30 Kalendárium [i] 10:45 Evropa dnes [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Cesta na souš [i] 13:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 12/40 [i] 13:55 Tak to vidím já 7/7 [i] 14:10 Tři mušketýři [i] 15:30 Bydlení je hra [i] 15:55 Knižní svět [i] 16:10 Čtenářský deník... Tereza [i] 16:25 Máte slovo [i] 17:15 Československý filmový týdeník 769/2379 [i] 17:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie III 11 [i] 09:30 Dva k sežrání [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk VII 10 [i] 12:55 Walker Texas Ranger VII 24 [i] 13:45 Pohřešovaní III 14 [i] 14:40 Krok za krokem II 9 [i] 15:10 Smallville VII 6 [i] 16:05 Vražedná čísla II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York II [i] 18:30 Ulice 1641, 1642 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 8 [i] 21:00 Víkend [i] 21:45 Mentalista 13 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba V 8 [i] 23:35 Z jiného úhlu [i] 01:10 Bujné fantazie 27 [i] 01:35 Novashoping 02:00 Áčko [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 38 [i] 06:55 Pět holek na krku 71 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Chůva k pohledání II 7 [i] 08:25 M*A*S*H 113 [i] 08:55 Frasier II 12 [i] 09:30 Právo a pořádek II 12 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 8 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 1 [i] 12:30 M*A*S*H 114 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 14 [i] 13:35 Čarodějky IV 19 [i] 14:35 JAG I 4 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 8 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 15 [i] 23:20 Ochrana svědků II 3 [i] 00:15 Wolffův revír II 9 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 45 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 5/129 [i] 06:25 Keď budeš moja 157-158/238 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 125/160 [i] 10:05 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 11:40 Ulica III. 125/259 [i] 12:55 Rebeli I. 173/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 124/351 [i] 14:45 Spýtaj sa Harriet 12/13 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 6/129 [i] 16:00 Keď budeš moja 159-160/238 [i] 18:00 Ulica III. 126/259 [i] 19:00 Rebeli I. 174/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 126/160 [i] 21:35 Pravá tvár vášne 29/178 [i] 22:35 Viktória 118/171 [i] 23:25 Smrtiaca spoveď [i] 01:05 Pravá tvár vášne 29/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Viktória 118/171 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:45 112 [i] 04:20 Smrtiaca spoveď [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Čas minulosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Stíny mrtvých [i] 13:55 Zkouška dospělosti [i] 15:30 Rabbit-Proof Fence [i] 17:05 Návrat do ztraceného světa [i] 18:40 Loupežník Hotzenplotz [i] 20:15 Dívka snů [i] 22:05 Zkratky ke štěstí [i] 23:45 Kung Phooey! [i] 01:20 Kokoda [i] 02:55 Úzký kruh [i] 04:25 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Lední hokej [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Olympijské hry [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Olympijské hry [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Klasické lyžování [i] 22:00 Klasické lyžování [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 00:15 Klasické lyžování [i] 01:00 Krasobruslení [i] 01:45 Krasobruslení [i] 03:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Život v divočině 1 [i] 06:00 Život v divočině 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 10:00 Příběh Charlieho andílků [i] 12:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 2 [i] 16:00 Pomluva [i] 18:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 20:00 Médium V 2 [i] 21:00 Zlomek sekundy [i] 23:00 Hříchy minulosti [i] 01:00 Dynastie: Rub a líc [i] 03:00 Přísahal jsem pomstu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 40 [i] 06:00 Zázračná planeta 06 [i] 07:05 Proč je to tak? 21 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 17 [i] 09:00 Mistři švindlu 17 [i] 09:35 Mistři švindlu 18 [i] 10:10 Buď já nebo pes 20 [i] 10:40 Buď já nebo pes 21 [i] 11:10 Skryté možnosti 67 [i] 11:40 Skryté možnosti 68 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 11 [i] 13:10 Nejtěžší práce historie 03 [i] 14:10 Zázračná planeta 06 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 36 [i] 16:10 Mistři švindlu 19 [i] 16:45 Mistři švindlu 20 [i] 17:20 Pokusní králíci 05 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 05 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 17 [i] 19:20 Zázračné smysly 02 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 21 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 22 [i] 21:20 Budoucnost vody 01 [i] 22:20 Impéria 15 [i] 23:25 Pod dohledem kamer 01 [i] 00:25 Lodě, které změnily svět 01 [i] 01:15 On the Spot 04 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 23 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 11 [i] 03:45 Kanál v Hangzhou 01 [i] 04:20 Kanál v Hangzhou 02 [i] 04:55 Budoucnost vody 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Simpsonovi ve filmu [i] 07:30 Oko bere [i] 09:30 Před kamerou 9 [i] 10:00 Ca$h [i] 11:45 Divoši [i] 13:40 Manuel a Manuela [i] 15:15 Živoucí důkaz [i] 16:45 Horton [i] 18:10 Bellamy [i] 20:00 Hancock [i] 21:35 Tropická bouře [i] 23:25 Poloprofesionál [i] 01:05 The Dukes [i] 02:40 Katastrofa v Číně: Slzy Sečuánské provincie [i] 03:20 Až na krev [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Eragon [i] 11:45 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 12:15 Vesmírní opičáci [i] 13:35 Vůně Kalahari : Zlatý důl 2