Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto I. [i] 06:35 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 12-13/13 [i] 07:20 Flintstonovci I. 21/25 [i] 07:45 Moja mama veterinárka II. 11/13 [i] 08:45 Moja druhá láska [i] 10:35 Nikdy to nevzdávaj! [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Klik [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Láska cez internet [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Lara Croft - Tomb Rider [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Fringe 19/20 [i] 23:25 Painkiller Jane [i] 00:55 Deviata brána [i] 03:10 Lara Croft - Tomb Rider [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:50 Motormagazín [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 39/39 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 22/51 [i] 08:00 Náhradníci I. 11/21 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Zlatá brána [i] 09:40 Čudák Zerbino [i] 10:35 Prehistorický park 6/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Výlet po Dunaji [i] 16:25 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 22:05 Narodený 4.júla [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Agatha Christie : Poirot [i] 02:05 Chodili sme spolu [i] 02:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Môj dom, môj hrad [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 Javorový list [i] 07:30 Beh mužov 2x15 km [i] 09:15 Kapura [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 11:35 Farmárska revue [i] 11:50 Chichôtka [i] 12:45 Anjeli strážni Lisy Stansfield [i] 13:15 Skon Paľa Ročku [i] 14:05 Slovo [i] 14:10 Orientácie [i] 14:45 Folklórny festival Východná 2009 [i] 15:45 V službách zákona [i] 16:50 Noc v archíve [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 Summary B [i] 18:30 5 kruhov [i] 18:35 Javorový list [i] 18:45 Olympijské štúdio [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Milenky 2/3 [i] 20:55 Umenie 2010 [i] 21:20 Poltón [i] 21:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 21:55 Biatlon žien 12,5 km [i] 22:45 Obrovský slalom mužov -2.kolo [i] 00:10 Rýchlokorčuľovanie žien 1500m [i] 01:45 Krasokorčuľovanie - originálne tance [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Vydajom k dokonalosti [i] 07:50 Formula! [i] 10:00 Profesionáli II. 7 [i] 10:50 Stratené duše II 15, 16 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 20 [i] 14:00 Autosalón [i] 14:25 Zabudnuté tajomstvá [i] 16:10 Znásilnil ma telocvikár [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMIÉRA: Bravo Girls: Všetko alebo nič [i] 22:00 Trhni si! [i] 23:55 Bazén [i] 01:35 Správny policajt [i] 03:25 Bazén [i] 04:55 Trhni si! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:35 Miazgovci 34, 35/35 [i] 08:25 Miazgovci 1, 2/35 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 100, 101 [i] 11:00 Miazgovci 3, 4 [i] 12:00 Februárová výhra [i] 13:40 Srdce z požičovne [i] 15:15 Stredomorie [i] 17:00 Mačka a pes [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Letisko 1975 [i] 22:25 Srdce z požičovne [i] 00:00 Temnota [i] 01:50 Upíri na ústupe [i] 03:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 25/31 [i] 07:00 Rodinné právo 18/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 17/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 18/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 8/13 [i] 12:00 Alias V. 14/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 14/22 [i] 14:00 All Saints VI. 42/43 [i] 15:00 All Saints VI. 43/43 [i] 16:00 Alias V. 15/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 5/13 [i] 18:00 Dr. House V. 2/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 17/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 22:00 Na Hromnice o den více [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 20/23 [i] 01:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 02:35 Joan z Arkádie II. 1/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Lamborghini [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Jak věci fungují: Voda [i] 06:50 Jak to dělají 13 [i] 07:15 Možné i nemožné 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 09:05 Očitá svědectví 5 [i] 09:35 Očitá svědectví 6 [i] 10:00 Lovci tornád: Lovci tornád [i] 10:55 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 11:50 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 12:45 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 13:40 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 14:35 Možné i nemožné 6 [i] 15:30 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 16:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 16:25 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 17:20 Top Trumps: Válečné lodě [i] 17:50 Top Trumps: Vozidlo pro každý terén [i] 18:15 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 19:10 Tuning 2008: Lamborghini [i] 20:05 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa: Keňa [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa 3 [i] 22:50 Ženy vražedkyně: Temná tajemství [i] 23:45 Z ráje do pekla 12 [i] 00:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 01:40 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 02:40 Možné i nemožné 6 [i] 03:40 Jak věci fungují: Voda [i] 04:05 Megainženýrství: Město na vodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sedm slov Jana Skácela [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 17/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 2/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 7/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 7/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertův švagr [i] 14:15 Sobota [i] 15:45 Retro [i] 16:10 Kaleidoskop [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 17:05 Horákovi 21/26 [i] 18:00 Pan Tau 8/33 [i] 18:35 Na cestě za Milicou z Vojvodiny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Otec neznámý aneb cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Komisař Montalbano [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:50 Deadwood III 3/12 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Film o seriálu Poste restante [i] 01:00 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 01:50 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 02:40 Za obzorem 7/26 [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Zasvěcení: Benediktini [i] 10:00 Tisíc let české myslivosti [i] 10:25 Československý filmový týdeník 769/2379 [i] 10:40 Čtenářský deník... Tereza [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Za obzorem 8/26 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Chcete je? [i] 12:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 13:00 Tamerlán [i] 14:00 Cesta na souš [i] 14:55 Mýty a fakta historie: Archa [i] 15:45 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 16:40 Kde peníze pomáhají [i] 16:50 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 17:15 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 3-2-1 Tučňáci! 24 [i] 06:20 Senzační Spiderman 25 [i] 06:45 Batman vítězí III 9 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 68 [i] 07:35 Babicovy dobroty [i] 08:10 Koření [i] 09:05 Batman se vrací [i] 11:30 Dobrá voda 2 [i] 12:55 Homolka a tobolka [i] 14:45 Top Gun [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 33 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 21:55 Střepiny [i] 22:25 Mr.GS [i] 23:05 Vnitřní záležitosti [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas II 22 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Horoskopičiny [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Země dinosaurů 24 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 24 [i] 07:15 Bejbybum II 2 [i] 07:40 Chůva k pohledání II 6 [i] 08:10 Svět ve válce 2 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 112 [i] 10:25 M*A*S*H 113 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 To je vražda, napsala IV 7 [i] 13:55 Vždyť je to hračka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 7 [i] 20:00 Vraždy v Londýně I 3 [i] 21:45 Řekni, kdo tě zabil 8 [i] 22:40 Hlava nad vodou [i] 00:20 Svět 2010 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Wolffův revír [i] 03:20 Wolffův revír [i] 04:05 Wolffův revír [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 08:05 Keď budeš moja 155-156/238 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:10 Chuťovky [i] 12:35 Rebeli I. 172/215 [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej IV. 3/4 [i] 14:30 Columbov návrat 3/3 [i] 16:15 Keď budeš moja 157-158/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 2/18 [i] 19:00 Rebeli I. 173/215 [i] 20:00 Klub odložených žien [i] 21:55 Skutočný príbeh: Tyranstvo srdca - Príbeh Laurie [i] 23:35 More strachu [i] 01:10 Columbov návrat 3/3 [i] 02:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Příběh z Bronxu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hotýlek [i] 13:40 Swing [i] 15:10 Návrat do ztraceného světa [i] 16:45 Samotář Jim [i] 18:15 Poslední plavky [i] 19:50 Dívka snů [i] 21:40 Vlastní pravidla [i] 23:35 Židovské kladivo [i] 01:05 Královna ročníku [i] 02:55 Doktor Martin [i] 04:25 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky na lyžích [i] 06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Skoky na lyžích [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:45 Biatlon [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 22:00 Biatlon [i] 22:45 Alpské lyžování [i] 23:45 Boby [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 22 [i] 06:00 Život v divočině 1 [i] 07:00 Život v divočině 12 [i] 08:00 Život v divočině 13 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 10:00 Válka Mary Kay [i] 12:00 Pomluva [i] 14:00 Hříchy minulosti [i] 16:00 Speciální zásilka [i] 18:00 Příběh Charlieho andílků [i] 20:00 Dobrá manželka 9 [i] 21:00 Dobrá manželka 10 [i] 22:00 Médium IV 6 [i] 23:00 Médium IV 11 [i] 00:00 Neposlušné srdce [i] 02:00 Médium IV 12 [i] 03:00 Život v divočině 12 [i] 04:00 Život v divočině 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 16 [i] 07:15 Sancho [i] 08:15 On the Spot 02 [i] 09:15 Jaro na chalupě 04 [i] 10:10 Jamieho Amerika 04 [i] 11:10 Impéria 24 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:30 Vášnivý jedlík 17 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:30 Generace XXL 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 40 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 01 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 03 [i] 16:45 Mistři švindlu 24 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 03 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 04 [i] 18:40 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 20:50 S větrem o závod [i] 21:50 Impéria 25 [i] 22:55 Řím: Vliv a nadvláda 03 [i] 23:55 Impéria 07 [i] 01:00 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 02:00 Pohromy století 31 [i] 02:55 On the Spot 02 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 06:00 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 07:35 Jumper [i] 09:05 Děti noci [i] 10:30 Před kamerou 8 [i] 11:00 Simpsonovi ve filmu [i] 12:25 Cestující [i] 13:55 Oko bere [i] 15:55 Ca$h [i] 17:40 Divoši [i] 19:30 Před kamerou 9 [i] 20:00 Předčítač [i] 22:05 Konspirace v El Escorial [i] 00:15 Californication III. 7 [i] 00:45 Na stojáka 70 [i] 01:15 Všechno nebo nic [i] 02:35 Ten Největší [i] 04:25 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Dítě z Marsu [i] 07:45 Keith [i] 09:20 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 09:45 Zatmění slunce [i] 11:50 Noční můra od vedle [i] 13:20 Před kamerou 8 [i] 13:50 Malý Dodo [i] 15:05 Romeo a Julie se berou [i] 16:35 Naděje umírá poslední [i] 18:20 Eragon [i] 20:05 Gone Baby Gone [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Srdce z kamene 6 [i] 22:55 Hory mají oči 2 [i] 00:20 Síla odvahy [i] 02:15 Žena pro dva muže