Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Tomu neuveríš! [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 07:25 Alf III. 15/25 [i] 07:50 Všetko, čo máš [i] 09:30 Maximálna turbulencia [i] 11:00 Daltonovci: Kreténi divokého západu [i] 12:35 Hulk [i] 15:10 Kráčajúca skala [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Biely drak [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Klik [i] 22:35 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:15 Dlhý víkend [i] 01:45 V zajatí mimozemšťanov [i] 03:15 Fletch žije [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy STV [i] 05:40 Góly body sekundy [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:45 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 38/39 [i] 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala 21/51 [i] 07:30 Náhradníci I. 10/21 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:30 Robin Hood 6/13 [i] 10:20 Chudobní milionári 6/12 [i] 11:10 Divoká Čína 2/6 [i] 12:00 Motormagazín [i] 12:20 Eurovision Song Contest 2010 [i] 14:15 Kyklop [i] 15:50 Capri 6/12 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Taký neveselý príbeh [i] 22:45 Vražedné pátranie [i] 00:30 Kameňák 2 [i] 02:05 Chudobní milionári 6/12 [i] 02:55 Vražedné pátranie [i] 04:25 Správy STV [i] 04:45 Góly body sekundy [i] 04:55 Divoká Čína 2/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Halali [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 10:00 Kaleidoskop [i] 10:25 Lincolnova posledná noc 1/2 [i] 11:20 TKN [i] 11:45 Heidi 6/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Prázdninové vysielanie [i] 13:40 Prázdninové vysielanie [i] 14:15 Autoportréty [i] 14:25 Duchovia 19/34 [i] 14:55 Poltón [i] 15:30 GEN.sk [i] 15:45 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:45 Čo robím, tomu musím žiť [i] 17:30 Motormagazín [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:50 Magazín Ligy majstrov [i] 19:15 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk + cz [i] 21:25 Anjeli strážni Lisy Stansfield [i] 22:00 Neger, neger, čierna tvár 1/2 [i] 23:30 BJD 2008 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:05 Neger, neger, čierna tvár 1/2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Agent [i] 06:35 Princezná Sissi [i] 07:00 Káčerovo [i] 07:30 Simpsonovci IX. 9, 10 [i] 08:20 Sladkých 17 [i] 10:15 Vydajom k dokonalosti [i] 12:15 Šaman [i] 14:20 PREMIÉRA: Johnny Kapahala sa vracia [i] 16:00 Opatrovateľka [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 20 [i] 20:45 Kráľovstvo ohňa [i] 23:00 Univerzálny vojak: Späť v akcii [i] 00:40 Gangy New Yorku [i] 03:20 Univerzálny vojak: Späť v akcii [i] 04:40 Sladkých 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Chobotnica III. 6, 7/7 [i] 07:20 Siska 1/36 [i] 08:25 V uliciach San Francisca 98, 99 [i] 10:00 Miazgovci 34, 35/35 [i] 11:00 Miazgovci 1, 2/35 [i] 11:50 Julie Lescautová III. 11 [i] 13:35 "My všichni školou povinní" 3 [i] 14:45 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 16:30 Sudca 2/2 [i] 18:00 "Hříšní lidé Města pražského" 7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Stredomorie [i] 22:15 Mačka a pes [i] 00:00 V uliciach San Francisca 98, 99 [i] 01:40 Ciciak [i] 02:55 Nočné reprízy 04:00 Chobotnica IV. 1, 2/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 24/31 [i] 07:00 Rodinné právo 17/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 16/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 7/13 [i] 12:00 Alias V. 13/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 13/22 [i] 14:00 All Saints VI. 40/43 [i] 15:00 All Saints VI. 41/43 [i] 16:00 Alias V. 14/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 4/13 [i] 18:00 Dr. House V. 1/24 [i] 19:00 Třetí hlídka 16/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 19/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 7/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 23/25 [i] 02:05 Genesis - vrahova duše 19/22 [i] 03:05 Joan z Arkádie 23/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Tahače [i] 05:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motocykly [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Top Trumps: Obrovské lodě [i] 06:50 Top Trumps: Hasičské stříkačky [i] 07:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 08:10 Nutné k přežití: Mexiko [i] 09:05 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 10:00 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 11:50 Megainženýrství: Město na vodě [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 13:40 Top Trumps: Obrovské lodě [i] 14:10 Top Trumps: Hasičské stříkačky [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 15:30 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 16:25 Jak věci fungují: Pryž [i] 16:55 Jak to dělají 12 [i] 17:20 Megainženýrství: Město na vodě [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 19:10 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 20:05 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 21:00 Tuning 2008: Lamborghini [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 23:45 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 00:40 Přežili kousnutí 3 [i] 01:40 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 02:40 Lovci tornád: Lovci tornád [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 23/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 07:20 Ztracené hračky 6/13 [i] 07:30 Záhada hradu Černá růže 4/13 [i] 07:50 Hurá, škola! [i] 08:05 Zpívánky [i] 08:10 Tři mušketýři [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Baletní střevíčky [i] 11:40 Film o seriálu Poste restante [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Pod vlivem úplňku [i] 15:15 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 15:30 Robin Hood 8/26 [i] 16:15 Profesionálové 12/57 [i] 17:05 Škola SPMP Modrý klíč [i] 17:15 Automat na přání [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Kapka naděje [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Horší už to nebude [i] 00:25 13. komnata Michala Maška [i] 00:55 Pošta pro tebe [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:30 Ajťáci II 2/6 [i] 02:55 Uvolněte se, prosím [i] 03:40 Folklorní magazín [i] 04:00 Ladí neladí
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 09:50 Podzemní Čechy II [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Náš venkov [i] 10:45 Folklorní magazín [i] 11:10 ...a tuhle znáte? [i] 11:40 Hledání ztraceného času [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 9/20 [i] 13:25 Musilok [i] 13:55 Ajťáci II 2/6 [i] 14:20 Ladí neladí [i] 15:20 Království divočiny: Předivo života 13/13 [i] 15:50 Rajské zahrady II 7/13 [i] 16:10 Zasvěcení: Benediktini [i] 16:40 Úsměvy Jany Paulové [i] 17:20 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 1/6 [i] 17:35 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 17:50 Jak dobře digitálně naladit [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Senzační Spiderman 24 [i] 06:20 Batman vítězí III 8 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 15, 16 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 67 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 Super náhradník [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Barbora řádí [i] 13:55 Od zítřka nečaruji [i] 15:30 Záměna [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Anno 2009 [i] 22:05 Těsně vedle [i] 00:20 Sexperiment [i] 02:15 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:35 Země dinosaurů 23 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla 23 [i] 07:25 Bejbybum II 1 [i] 07:50 Fresh Prince V 16 [i] 08:20 Chůva k pohledání II 5 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 110 [i] 10:20 M*A*S*H 111 [i] 10:55 Knight Rider I 1 [i] 12:00 To je vražda, napsala IV 6 [i] 13:05 Poslední let [i] 15:10 Rodinka na tripu [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 6 [i] 20:00 Pan Božský [i] 22:15 D-Tox [i] 00:15 Návštěvní hodiny [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Helicops III 7 [i] 04:45 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 07:55 Keď budeš moja 153-154/238 [i] 09:55 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:30 Rebeli I. 171/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej IV. 2/4 [i] 14:20 Columbov návrat 2/3 [i] 16:05 Keď budeš moja 155-156/238 [i] 18:05 Gossip Girl I. 1/18 [i] 19:00 Rebeli I. 172/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 21:40 Pachuť smrti [i] 23:20 Nahá korisť [i] 01:15 Columbov návrat 2/3 [i] 02:45 Lampáreň [i] 03:40 112 [i] 04:55 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Synův pokoj [i] 13:45 Klára a já [i] 15:15 Příběh z Bronxu [i] 17:20 Emil a detektivové [i] 19:10 Klára a já [i] 20:40 Čas minulosti [i] 22:15 Úzký kruh [i] 23:50 Kokoda [i] 01:25 Obraz Doriana Graye [i] 02:55 Švindl [i] 04:35 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skeleton [i] 06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 22:15 Klasické lyžování [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Rychlobruslení [i] 01:15 Rychlobruslení [i] 01:30 Krasobruslení [i] 02:30 Freestyle lyžování [i] 02:45 Krasobruslení [i] 03:00 Short track [i] 03:15 Boby [i] 03:30 Short track [i] 04:00 Short track [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 21 [i] 06:00 Ochránce I 22 [i] 07:00 Fielderova volba [i] 09:00 Po letech [i] 11:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 12:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 14:00 Válka Mary Kay [i] 16:00 Příběh Charlieho andílků [i] 18:00 Dobrá manželka 7 [i] 19:00 Dobrá manželka 8 [i] 20:00 Pomluva [i] 22:00 Únos za bílého dne [i] 00:00 Hříchy minulosti [i] 02:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 03:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 04:00 Drzá Jordan IV 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 06:00 Keltské mýty 02 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 07:15 Jak přežít Everest 05 [i] 08:10 Venku v zimě 09 [i] 08:40 Venku v zimě 10 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 16 [i] 10:05 Po proudu Yukonu [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 09 [i] 11:25 Co opravdu jíme 11 [i] 12:00 Co opravdu jíme 12 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 15 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Rybaření na chalupě 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 39 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 05 [i] 15:50 Tělo v číslech 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 23 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 01 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 02 [i] 18:40 Velká čínská zeď 02 [i] 19:45 Jsme zvědaví 02 [i] 20:50 Maximální dopad 01 [i] 21:50 Řím: Vliv a nadvláda 01 [i] 22:50 Řím: Vliv a nadvláda 02 [i] 23:50 1983: Na prahu zkázy 01 [i] 00:45 1983: Na prahu zkázy 02 [i] 01:25 Lidé a místa na Zemi: Lofoten [i] 01:40 Králové a královny 05 [i] 02:10 Králové a královny 06 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 11 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 01 [i] 04:55 Maximální dopad 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dům naruby [i] 07:45 Zlatý Glóbus 2010 [i] 09:15 Romulus, můj otec [i] 10:55 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 11:20 Vůně Kalahari 2 [i] 12:15 Vůně Kalahari 3 [i] 13:10 Domácí mazlíček [i] 14:45 College Road Trip [i] 16:10 Já a moje příšera [i] 18:00 Valkýra [i] 20:00 Street Kings [i] 21:50 Sex ve městě [i] 00:15 Karanténa [i] 01:45 Volný jako pták [i] 03:20 Odvlečen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 08:00 Řeč nepřítele [i] 09:45 Před kamerou 8 [i] 10:15 Zbožňuju trable [i] 12:15 Dobrý den, smutku [i] 13:50 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 15:05 Paříži, miluji Tě [i] 17:05 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 17:30 10 000 př. n. l. [i] 19:15 Dítě z Marsu [i] 21:00 Californication III. : Víš, je to tak… 7 [i] 21:30 Vincentův svět V. : Dívej se nahoru, když chceš dolů 7