Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Návrat z chatrče [i] 09:00 Krok za krokom IV. 7/24 [i] 09:25 Xena IV. 13/22 [i] 10:15 Prednosta stanice [i] 11:45 Monk V. 15/16 [i] 12:35 Odpadlík V. 8/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 7/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 7/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 2/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 8/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:55 Kráčajúca skala [i] 22:20 Dvojitý úder [i] 01:40 Bavorák [i] 04:25 Wolffov revír III. 7/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Nepokojná láska 5/5 [i] 09:20 Vtipnejší vyhráva [i] 10:00 Repete z repete [i] 10:30 Nash Bridges 54/54 [i] 11:25 Sila lásky II. 2/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 105/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 229/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 230/244 [i] 18:20 Dr.House II. 7/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kyklop [i] 21:50 Špinaví, prehnití grázli [i] 23:45 Darwinove ceny [i] 01:30 Nash Bridges 54/54 [i] 02:25 Sila lásky II. 2/357 [i] 03:15 Sila lásky III. 229/244 [i] 04:05 Sila lásky III. 230/244 [i] 04:55 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 11:15 Ranný magazín [i] 13:20 Regionálny denník [i] 13:50 Živá panoráma [i] 14:10 Prázdninové vysielanie [i] 14:50 Prázdninové vysielanie [i] 15:15 Prázdninové vysielanie [i] 15:50 Krajina ľudí a dropa [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:55 Regionálny denník [i] 17:25 Televíkend [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:50 Kaleidoskop [i] 19:15 Polícia [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Lincolnova posledná noc 1/2 [i] 21:15 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 21:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:05 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:10 Collegium Musicum - koncert v divadle Aréna [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Televíkend [i] 02:30 Krajina ľudí a dropa [i] 02:55 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 03:20 International Gypsy Fest 1/2 [i] 04:10 International Gypsy Fest 2/2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 14 [i] 09:00 Obvinený [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt I. + II. 11/11, 1/21 [i] 12:30 Agent 5 [i] 13:25 SHARK II. 9 [i] 14:25 Tru Calling 5 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 9, 10 [i] 16:10 Agent 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 15 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 15 [i] 21:15 Pod toskánskym slnkom [i] 23:30 Anjel smrti [i] 01:25 Strata pamäti [i] 02:50 SHARK II. [i] 03:35 Tru Calling [i] 04:15 Anjel smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 128 [i] 05:45 Tarzan 35 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 15 [i] 06:55 Derrick II. 24 [i] 08:00 Magnum IV. 7, 8 [i] 09:35 Derrick II. 24 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 15 [i] 11:25 Magnum IV. 7 [i] 12:15 Tarzan 35 [i] 12:40 Zasľúbená zem 11 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 128 [i] 14:25 Panelák 231 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 107, 108 [i] 17:15 Láska nezomiera (85, 86) [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 7 [i] 21:00 Siska 1/36 [i] 22:20 PREMIÉRA: Sudca 2/2 [i] 00:00 Magnum IV. [i] 00:45 Tarzan [i] 01:10 Zasľúbená zem [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 6/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 24/24 [i] 07:55 Zoom 18/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 4/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 10:55 Zoom 18/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 6/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 24/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 4/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 7/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 1/21 [i] 17:55 Zoom 18/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 5/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 21:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 23:10 Zoom 18/221 [i] 23:15 CSI: New York IV. 13/21 [i] 00:15 Ďáblův sluha 14/18 [i] 01:10 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 03:15 CSI: New York IV. 13/21 [i] 04:00 Rodinné právo III. 1/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Požární stříkačky [i] 05:30 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Záběr na čtyři kola [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 41 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 42 [i] 07:45 Nutné k přežití: Belize [i] 08:40 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 09:35 Výroba prototypů: Hlídací pes Robo [i] 10:30 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 10:55 Jak to dělají 15 [i] 11:25 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 12:20 Opravna vraků: Procitnutí [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro Silver State 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 43 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 44 [i] 15:30 Nutné k přežití: Belize [i] 16:25 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 17:20 Opravna vraků: Procitnutí [i] 18:15 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 19:10 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 19:40 Jak to dělají 16 [i] 20:05 Možné i nemožné 6 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 21:55 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Levhart útočí [i] 23:45 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 00:40 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Tahače [i] 01:10 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Motocykly [i] 01:40 Možné i nemožné 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak to funguje: Barometr/Elektrické kolo/Elektrický motor/Horký bazének [i] 04:35 Jak to dělají 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:45 Studio B [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 29/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 23/23 [i] 14:55 Franklin 15/52 [i] 15:20 Zpívánky [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 4/13 [i] 15:45 Kde peníze pomáhají [i] 15:55 Ovečka Shaun 32/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 10/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Ať žijí rytíři! 7/7 [i] 21:00 13. komnata Michala Maška [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě VI 20/20 [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Někdo se dívá [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 McLeodovy dcery IV 29/32 [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Sabotáž [i] 02:50 Na cestě po jižní Arménii [i] 03:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Franta - všude, jinde [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Ondřejova filmová škola [i] 09:40 Neobyčejné životy [i] 10:35 Já a moje rodina 7/26 [i] 10:50 Přežili rok 2000 [i] 11:00 Designtrend 7/13 [i] 11:10 Na stopě [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Nevzdávej to [i] 13:05 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 14:00 Film o filmu Děšťová víla [i] 14:15 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:00 Království divočiny: Předivo života 13/13 [i] 15:30 Experiment [i] 15:55 Rodina a já [i] 16:15 Francie s ozvěnou domova 7/16 [i] 16:35 Střípky času [i] 16:55 Dvaasedmdesát jmen české historie 63/72 [i] 17:10 Chcete mě? [i] 17:30 Auto Moto Revue [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 10 [i] 09:30 Expert na vraždu: Poslední dostih [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 9 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 23 [i] 13:55 Pohřešovaní III 13 [i] 14:45 Krok za krokem II 8 [i] 15:15 Smallville VII 5 [i] 16:05 Vražedná čísla II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV [i] 18:30 Ulice 1639, 1640 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:55 Deuce Bigalow: Evropský gigolo [i] 23:25 Phoenix [i] 01:15 Novashopping 01:40 Stahovák [i] 02:05 Zlatíčka [i] 03:00 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 37 [i] 06:55 Pět holek na krku 70 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:05 Chůva k pohledání II 4 [i] 08:35 M*A*S*H 109 [i] 09:05 Frasier II 11 [i] 09:35 Právo a pořádek II 11 [i] 10:35 To je vražda, napsala IV 5 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu II 27 [i] 12:30 M*A*S*H 110 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 13 [i] 13:35 Čarodějky IV 18 [i] 14:35 JAG I 3 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 5 [i] 20:00 Mumie se vrací [i] 22:45 Constantine [i] 01:15 Lupiči těl [i] 02:45 Volejte Věštce 04:30 Na čem záleží 44 [i] 04:55 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 4/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 151-152/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 124/160 [i] 10:20 Viktória 117/171 [i] 11:15 Spýtaj sa Harriet 11/13 [i] 11:40 Ulica III. 124/259 [i] 13:00 Rebeli I. 170/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 123/351 [i] 14:50 Spýtaj sa Harriet 11/13 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 5/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 153-154/238 [i] 18:00 Ulica III. 125/259 [i] 19:00 Rebeli I. 171/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 125/160 [i] 21:35 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 23:10 Hmly Avalonu 2/2 [i] 00:55 Lampáreň [i] 01:35 Ulica III. 125/259 [i] 02:15 Viktória 117/171 [i] 03:00 Lampáreň [i] 03:35 112 [i] 04:45 Hmly Avalonu 2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Mezi námi právníky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:35 Malcolm X [i] 16:50 Real je naše vášeň [i] 18:25 Johanka z Arku 1. [i] 20:00 Podvedený osud [i] 21:35 Noční můra [i] 23:00 Proč jsem se jen ženil [i] 01:00 Requiem [i] 02:45 Osudný den [i] 04:20 Podvedený osud [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Biatlon [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Klasické lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Klasické lyžování [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:45 Krasobruslení [i] 03:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 20 [i] 06:00 Ochránce I 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 7 [i] 10:00 Polibek [i] 12:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 16:00 Pomluva [i] 18:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 16 [i] 20:00 Médium V 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 23:00 Médium IV 4 [i] 00:00 Médium IV 5 [i] 01:00 Po letech [i] 03:00 Doživotní trest [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 06:00 Zázračná planeta 05 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 34 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 35 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 16 [i] 09:00 Mistři švindlu 15 [i] 09:35 Mistři švindlu 16 [i] 10:10 Buď já nebo pes [i] 11:10 Skryté možnosti 65 [i] 11:40 Skryté možnosti 66 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 23 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 10 [i] 13:10 Nejtěžší práce historie 02 [i] 14:10 Zázračná planeta 05 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 35 [i] 16:10 Mistři švindlu 17 [i] 16:45 Mistři švindlu 18 [i] 17:20 Pokusní králíci 04 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 04 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 16 [i] 19:20 Zázračné smysly 01 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 19 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 20 [i] 21:20 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 22:20 Impéria 14 [i] 23:25 Forenzní laboratoř [i] 00:20 Smrtící plavba [i] 01:15 Rolling Stones [i] 02:10 Místa ve Středomoří 22 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 10 [i] 03:50 Neviditelné mimikry 01 [i] 04:25 Neviditelné mimikry 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 07:30 Bláznovo zlato [i] 09:20 A zase jedna Popelka [i] 10:50 Cesta do středu Země [i] 12:20 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 14:25 Stará známost [i] 16:20 Silnice č. 30 [i] 17:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 8 [i] 20:00 Clona [i] 21:25 Kamarádova holka [i] 23:15 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 00:55 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 02:50 Bratři Solomonovi [i] 04:25 Děti Anakondy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vzbuďte se, vojáci! [i] 12:05 Noc v muzeu [i] 13:50 Nikdo není sám [i]