Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 09:10 Xena IV. 12/22 [i] 10:00 Superfantozzi [i] 11:40 Monk V. 14/16 [i] 12:35 Odpadlík V. 7/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 6/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 6/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 1/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 7/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 22:45 Pearl Harbor [i] 02:05 Miesto činu: Krstiteľ [i] 03:40 Wolffov revír III. 5-6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Nepokojná láska 4/5 [i] 09:20 Vtipnejší vyhráva [i] 10:00 Repete z repete [i] 10:35 Nash Bridges 53/54 [i] 11:25 Sila lásky II. 1/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 104/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 227/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 228/244 [i] 18:20 Dr.House II. 6/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Nevera po slovensky 2/3 [i] 22:20 Odvrátená tvár hôr [i] 00:05 Oheň [i] 00:55 Nash Bridges 53/54 [i] 01:40 Vtipnejší vyhráva [i] 02:25 Sila lásky II. 1/357 [i] 03:15 Sila lásky III. 227/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 228/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 ZOH 2010 Vancouver [i] 05:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 06:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 11:15 Ranný magazín [i] 13:25 Živá panoráma [i] 14:00 Prázdninové vysielanie [i] 14:30 Prázdninové vysielanie [i] 14:55 Prázdninové vysielanie [i] 15:20 Prázdninové vysielanie [i] 16:00 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Kvarteto [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:50 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:55 Keno 10 [i] 21:00 Futbal Európska liga [i] 23:00 Profesionál [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:00 Halali [i] 00:25 Správy STV [i] 00:50 Kvarteto [i] 01:20 Suterén [i] 02:50 International Gypsy FEST [i] 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci IX. [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 13 [i] 09:15 Strata kontroly [i] 10:50 Hon na podpaľača [i] 12:30 Agent 4 [i] 13:25 SHARK II. 8 [i] 14:25 Tru Calling 4 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 7, 8 [i] 16:10 Agent 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 14 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 14 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt I. + II. 11/11, 1/21 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Profesionáli III. 4 [i] 00:45 Záhada diamantu [i] 02:15 SHARK II. [i] 02:55 Tru Calling [i] 03:40 Simpsonovci IX. [i] 04:20 Stratený svet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 127 [i] 05:45 Tarzan 34 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 14 [i] 06:55 Derrick II. 23 [i] 08:00 Magnum IV. 5, 6 [i] 09:35 Derrick II. 23 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 14 [i] 11:25 Magnum IV. 5 [i] 12:15 Tarzan 34 [i] 12:40 Zasľúbená zem 10 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 127 [i] 14:25 Panelák 230 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 105, 106 [i] 17:15 Láska nezomiera 83, 84 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Charleston [i] 22:15 Diamanty 1/2 [i] 00:00 Charleston [i] 01:45 Magnum IV. [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 5/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 23/24 [i] 07:55 Zoom 17/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 3/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 10:55 Zoom 17/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 5/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 23/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 3/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 6/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 24/24 [i] 17:55 Zoom 17/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 4/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 21:00 Dr. House V. 1/24 [i] 22:00 Dr. House V. 2/24 [i] 23:00 CSI: New York IV. 12/21 [i] 23:55 Zoom 17/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 13/18 [i] 01:00 Dr. House V. 1/24 [i] 02:00 Dr. House V. 2/24 [i] 02:50 CSI: New York IV. 12/21 [i] 03:35 Rodinné právo II. 24/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 05:30 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 40 [i] 07:45 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:40 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 09:35 Výroba prototypů: Oblek pro superhrnidu Gecko [i] 10:30 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 10:55 Jak to dělají 14 [i] 11:25 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 12:20 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 13:15 Americký chopper: Chopper pro Silver State 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 41 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 42 [i] 15:30 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 16:25 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 17:20 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 18:15 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 19:10 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 19:40 Jak to dělají 15 [i] 20:05 Očitá svědectví 5 [i] 20:35 Očitá svědectví 6 [i] 21:00 Z ráje do pekla 12 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Temná tajemství [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Žralok ukousl nohu [i] 23:45 Opravna vraků: Procitnutí [i] 00:40 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Požární stříkačky [i] 01:10 Ďábelské stroje: Zaoceánská soutěž: Záběr na čtyři kola [i] 01:40 Očitá svědectví 5 [i] 02:10 Očitá svědectví 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 04:35 Jak to dělají 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podezření [i] 10:35 Jak se vám líbí? [i] 11:35 Kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 28/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 22/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 7/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 7/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 7/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 2/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Sex ve městě II 9/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery IV 28/32 [i] 01:30 Teď ve svém štěstí prosím o pomoc [i] 02:20 Podzemní Čechy II [i] 02:45 Hledání ztraceného času 2 [i] 03:05 Budiž Buty [i] 03:30 Utajená řeč peněz 6/13 [i] 03:45 Kytarové duo Rafael Catalá, Arnoldo Moreno [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:30 Medicína pro 21. století [i] 09:45 Řidiči profesionálové 7/13 [i] 10:05 Letecké katastrofy 5/23 [i] 11:00 Čtenářský deník... Tomáš Zmeškal: Milostný dopis klínovým písmem [i] 11:15 Za obzorem 7/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:25 Ptačí král [i] 14:35 Pat a Mat 7/28 [i] 14:45 Bludiště [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:45 PORT [i] 16:15 Evropa dnes [i] 16:45 Prizma [i] 17:05 Tisíc let české myslivosti [i] 17:35 Přežili rok 2000 [i] 17:40 Designtrend 7/13 [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 9 [i] 09:30 Pomáda 2 [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 8 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 22 [i] 13:55 Pohřešovaní III 12 [i] 14:45 Krok za krokem II 7 [i] 15:15 Smallville VII 4 [i] 16:05 Vražedná čísla 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 24 [i] 18:30 Ulice 1637, 1638 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 168 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 7 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:45 Světák [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas II 21 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Horoskopičiny [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 36 [i] 06:55 Pět holek na krku 69 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:05 Chůva k pohledání II 3 [i] 08:35 M*A*S*H 108 [i] 09:05 Frasier II 10 [i] 09:35 Právo a pořádek II 10 [i] 10:35 To je vražda, napsala IV 4 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu II 26 [i] 12:30 M*A*S*H 109 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 12 [i] 13:35 Čarodějky IV 17 [i] 14:35 JAG I 2 [i] 15:40 Julie Lescautová VI 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 4 [i] 20:00 TOP STAR: Karel Svoboda [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 21 [i] 23:15 Smrtící víkend [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 42 [i] 04:15 Na čem záleží 43 [i] 04:40 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 3/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 149-150/238 [i] 08:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 123/160 [i] 10:20 Viktória 116/171 [i] 11:15 Spýtaj sa Harriet 10/13 [i] 11:40 Ulica III. 123/259 [i] 13:00 Rebeli I. 169/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 122/351 [i] 14:50 Spýtaj sa Harriet 10/13 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 4/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 151-152/238 [i] 18:00 Ulica III. 124/259 [i] 19:00 Rebeli I. 170/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 124/160 [i] 21:35 Pravá tvár vášne 28/178 [i] 22:30 Viktória 117/171 [i] 23:25 Hmly Avalonu 1/2 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 28/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Ulica III. 124/259 [i] 03:05 Viktória 117/171 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Hmly Avalonu 1/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Buster [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:35 Dokonalí andílkové [i] 15:10 Mezi námi právníky [i] 16:45 Kulička a Toník [i] 18:35 200 Cigaret [i] 20:20 Rabbit-Proof Fence [i] 22:00 Jindabyne [i] 00:05 [i] 01:30 Šikana [i] 03:20 Čtyři psi hrají poker [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Sáně [i] 06:00 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Alpské lyžování [i] 10:00 Lední hokej [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Rychlobruslení [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Rychlobruslení [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Biatlon [i] 20:45 Klasické lyžování [i] 22:00 Biatlon [i] 23:45 Rychlobruslení [i] 00:45 Biatlon [i] 01:45 Snowboarding [i] 02:00 Krasobruslení [i] 03:00 Krasobruslení [i] 04:00 Snowboarding [i] 04:15 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 19 [i] 06:00 Ochránce I 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 6 [i] 10:00 Staré hříchy [i] 12:00 McLeodovy dcery V 26 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 7 [i] 16:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 18:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 20:00 Médium IV 12 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Hlavolam [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 03:00 Zlomek sekundy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 06:00 Zázračná planeta 04 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 32 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 33 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 15 [i] 09:00 Mistři švindlu 13 [i] 09:35 Mistři švindlu 14 [i] 10:10 Buď já nebo pes [i] 11:10 Skryté možnosti 63 [i] 11:40 Skryté možnosti 64 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 22 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 09 [i] 13:10 Nejtěžší práce historie 01 [i] 14:10 Zázračná planeta 04 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 34 [i] 16:10 Mistři švindlu 15 [i] 16:45 Mistři švindlu 16 [i] 17:20 Pokusní králíci 03 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 03 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 15 [i] 19:20 Tělo v číslech 04 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 17 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 18 [i] 21:15 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 22:15 Impéria 13 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 03 [i] 00:20 Tajemství smrti [i] 01:15 Sexuální revoluce 04 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 21 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 09 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 7 [i] 06:00 Quantum of Solace [i] 07:50 Beowulf [i] 09:45 Jak ukrást nevěstu [i] 11:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 13:15 Tajemství polévky rámen [i] 15:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 16:35 Bláznovo zlato [i] 18:25 Cesta do středu Země [i] 20:00 Na stojáka 71 [i] 20:30 Živoucí důkaz [i] 22:00 Smrt v poutech beznaděje [i] 23:30 Zahulíme, uvidíme 2