Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 09:00 Xena IV. 11/22 [i] 09:50 Smrtiaca vlna [i] 11:40 Monk V. 13/16 [i] 12:30 Odpadlík V. 6/22 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 V tieni zločinu I. 5/22 [i] 14:15 Odložený prípad I. 5/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 6/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Športové noviny [i] 20:00 Bátoryčka: Krvavá grófka [i] 22:00 Žena v utajení [i] 23:40 Alias V. 3/17 [i] 00:35 Traveler 3/8 [i] 01:25 Jazda smrti [i] 02:55 Kyle XY II. 11/13 [i] 03:35 Wolffov revír III. 4/26 [i] 04:50 Kobra 11 XII. 10/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy STV [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:00 Nepokojná láska 3/5 [i] 09:05 Vtipnejší vyhráva [i] 09:50 Nash Bridges 51/54 [i] 10:40 Nash Bridges 52/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 313 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 103/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 225/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 226/244 [i] 18:20 Dr.House II. 5/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák 2 [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 6/22 [i] 22:35 Miesto činu: Požiarnici [i] 00:05 Oheň [i] 00:55 Nash Bridges 51/54 [i] 01:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 26/26 [i] 02:05 Sila lásky I. 313 [i] 02:55 Atentáty, ktoré otriasli svetom 26/26 [i] 03:20 Sila lásky III. 225/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 226/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Národnostný magazín [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:25 Ranný magazín [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Prázdninové vysielanie [i] 13:00 Prázdninové vysielanie [i] 13:30 Prázdninové vysielanie [i] 13:55 Môj dom, môj hrad [i] 14:30 Utajená reč peňazí 6/13 [i] 14:50 Elixír [i] 15:20 5 minút po dvanástej [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Mama to vie najlepšie [i] 18:00 Svätá omša na Popolcovú stredu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 O živote po živote [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 23:35 Portréty [i] 23:40 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 01:50 Návraty z histórie ZOH [i] 01:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:20 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Simpsonovci IX. [i] 06:00 PRVÉ NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 12 [i] 09:15 Prepadnutie v búrke [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt I. 9, 10 [i] 12:30 Agent 3 [i] 13:25 SHARK II. 7 [i] 14:25 Tru Calling 3 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 5, 6 [i] 16:10 Agent 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 13 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 13 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 22:00 Vtierka Castle 9 [i] 22:55 Kosti II 9 [i] 23:45 Votrelec 3 [i] 01:50 SHARK II. [i] 02:30 Tru Calling [i] 03:15 Votrelec 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 126 [i] 05:45 Tarzan 33 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 13 [i] 06:55 Derrick II. 22 [i] 08:00 Magnum IV. 3, 4 [i] 09:35 Derrick II. 22 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 13 [i] 11:25 Magnum IV. 3 [i] 12:15 Tarzan 33 [i] 12:40 Zasľúbená zem 9 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 126 [i] 14:25 Panelák 229 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 103, 104 [i] 17:15 Láska nezomiera 81, 82 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 23 [i] 21:40 M*A*S*H* 7, 8, 9 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:35 Črepiny [i] 00:00 30 prípadov majora Zemana 23 [i] 01:20 Magnum IV. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 4/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 22/24 [i] 07:55 Zoom 17/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 2/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 10:55 Zoom 17/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 4/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 22/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 2/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 5/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 23/24 [i] 17:55 Zoom 17/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 3/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 23:00 CSI: New York IV. 11/21 [i] 23:55 Zoom 17/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 12/18 [i] 01:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 02:45 CSI: New York IV. 11/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 23/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 05:30 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 38 [i] 07:45 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 09:35 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 10:30 Jak věci fungují: Voda [i] 10:55 Jak to dělají 13 [i] 11:25 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 12:20 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 13:15 Americký chopper: Byron Nelson 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 16:25 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 17:20 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 18:15 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 19:10 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 19:40 Jak to dělají 14 [i] 20:05 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 21:00 Lovci tornád: Lovci tornád [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 23:45 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 00:40 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 01:10 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 01:40 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 02:40 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 04:35 Jak to dělají 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 2/13 [i] 10:10 Zlatý slavík 1984 [i] 11:00 Noc na zámku [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 27/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 21/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 15:10 Zpackaný životy: Akce Orion [i] 15:20 Nehasit! Hořím! [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 7/26 [i] 16:10 Tak to vidím já 7/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hnědásek osikový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Kruté radosti [i] 01:30 Sex ve městě II 8/18 [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 27/32 [i] 02:40 Přísně tajné vraždy 7/42 [i] 02:55 Den D 7/13 [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i] 09:35 Výtvarnické konfese 6/8 [i] 10:05 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 7/7 [i] 10:20 Louvre 1/3 [i] 11:15 Kurs Karibské ostrovy [i] 11:55 AZ-kvíz [i] 12:20 Kluci v akci [i] 12:40 Černé ovce [i] 12:55 Reportéři ČT [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava 13/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:20 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 16:10 Řidiči profesionálové 7/13 [i] 16:25 Podzemní Čechy II [i] 16:50 Utajená řeč peněz 6/13 [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 8 [i] 09:30 Syn draka 2/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk VII 7 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 21 [i] 13:55 Pohřešovaní III 11 [i] 14:45 Krok za krokem II 6 [i] 15:15 Smallville VII 3 [i] 16:05 Vražedná čísla 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 23 [i] 18:30 Ulice 1635, 1636 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 21:10 Dr. House V 14 [i] 22:05 Desperado [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas II 20 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Mr.GS [i] 01:45 Zlatíčka [i] 02:40 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 35 [i] 06:55 Pět holek na krku 68 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:05 Chůva k pohledání II 2 [i] 08:35 M*A*S*H 107 [i] 09:05 Frasier II 9 [i] 09:35 Právo a pořádek II 9 [i] 10:35 To je vražda, napsala IV 3 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu II 25 [i] 12:30 M*A*S*H 108 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 11 [i] 13:35 Čarodějky IV 16 [i] 14:35 JAG I 1 [i] 15:40 Julie Lescautová V 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 3 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek I 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 14 [i] 00:20 Wolffův revír II 8 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 40 [i] 04:25 Na čem záleží 41 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 2/129 [i] 06:20 Keď budeš moja 147-148/238 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 122/160 [i] 10:15 Viktória 115/171 [i] 11:10 Spýtaj sa Harriet 9/13 [i] 11:35 Ulica III. 122/259 [i] 12:55 Rebeli I. 168/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 121/351 [i] 14:45 Spýtaj sa Harriet 9/13 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 3/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 149-150/238 [i] 18:00 Ulica III. 123/259 [i] 19:00 Rebeli I. 169/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 123/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 27/178 [i] 22:25 Viktória 116/171 [i] 23:15 Pilotova žena [i] 00:50 Pravá tvár vášne 27/178 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 123/259 [i] 03:05 Viktória 116/171 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 Pilotova žena [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Zkouška dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zloději času [i] 14:00 Půlnoční let [i] 15:45 Buster [i] 17:25 Zachraňte Mozarta [i] 18:40 Puckoon [i] 20:05 200 Cigaret [i] 21:45 Čekání znamená smrt I. [i] 23:20 Královna ročníku [i] 01:05 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 02:50 Pohřbené lži [i] 04:35 Puckoon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Lední hokej [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Lední hokej [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Lední hokej [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 21:30 Klasické lyžování [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Rychlobruslení [i] 01:30 Short track [i] 03:00 Short track [i] 04:15 Snowboarding [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 18 [i] 06:00 Ochránce I 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 5 [i] 10:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 12:00 McLeodovy dcery V 25 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 6 [i] 16:00 Polibek [i] 18:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 14 [i] 20:00 Médium IV 6 [i] 21:00 Dobrá manželka 7 [i] 22:00 Dobrá manželka 8 [i] 23:00 Polibek [i] 01:00 Hlavolam [i] 03:00 Staré hříchy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Léto očima vědy [i] 06:00 Zázračná planeta 03 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 30 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 31 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 14 [i] 09:00 Mistři švindlu 11 [i] 09:35 Mistři švindlu 12 [i] 10:10 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 11:15 Skryté možnosti 61 [i] 11:45 Skryté možnosti 62 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 08 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Zázračná planeta 03 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 33 [i] 16:10 Mistři švindlu 13 [i] 16:45 Mistři švindlu 14 [i] 17:20 Pokusní králíci 02 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 02 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 14 [i] 19:20 Tělo v číslech 03 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 15 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 16 [i] 21:15 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 22:15 Impéria 12 [i] 23:20 On the Spot 04 [i] 00:20 Za hranice lidských možností 03 [i] 01:20 Sexuální revoluce 03 [i] 02:15 Místa ve Středomoří 20 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 08 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 8 [i] 06:00 Last minute Maroko [i] 07:30 Dobyvatelé ztracené archy [i] 09:25 Divoši [i] 11:15 11. hodina [i] 12:50 Quantum of Solace [i] 14:35 Beowulf [i] 16:25 Jak ukrást nevěstu [i] 18:10 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 20:00 Stmívání [i] 22:00 T.M.A. [i] 23:40 Odvlečen [i] 01:45 Zákony Brooklynu [i] 03:25 Stmívání [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Cyklón [i] 11:35 Chcete být hvězdou? [i] 13:15 Keith [i] 14:50 Před kamerou 8 [i]