Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 09:10 Xena IV. 10/22 [i] 10:00 Ničivá stopa [i] 11:40 Monk V. 12/16 [i] 12:30 Odpadlík V. 5/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 V tieni zločinu I. 4/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 4/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 5/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 Môj tichý partner [i] 00:55 Únik z Puerto Vallarta [i] 03:00 Kyle XY II. 10/13 [i] 03:45 Wolffov revír III. 3/26 [i] 04:50 Stone v utajení 26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko dnes [i] 05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:00 Nepokojná láska 2/5 [i] 09:05 Vtipnejší vyhráva [i] 09:50 Nash Bridges 49/54 [i] 10:40 Nash Bridges 50/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 312 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 102/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 223/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 224/244 [i] 18:20 Dr.House II. 4/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:45 Krok vpred [i] 00:35 Oheň [i] 01:20 Nash Bridges 49/54 [i] 02:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 25/26 [i] 02:30 Sila lásky I. 312 [i] 03:20 Atentáty, ktoré otriasli svetom 25/26 [i] 03:45 Sila lásky III. 223/244 [i] 04:35 Sila lásky III. 224/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy a komentáre [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 08:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 10:20 Ranný magazín [i] 12:35 Regionálny denník [i] 13:05 Živá panoráma [i] 13:30 Prázdninové vysielanie [i] 14:00 Prázdninové vysielanie [i] 14:25 Prázdninové vysielanie [i] 14:55 Poklady islamu v Stredomorí 3/5 [i] 15:45 Magazín Ligy majstrov [i] 16:20 Národnostný magazín [i] 16:50 Regionálny denník [i] 17:25 Môj dom, môj hrad [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 Test magazín [i] 19:05 Utajená reč peňazí 6/13 [i] 19:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:20 Portréty [i] 20:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:30 Keno 10 [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Simpsonovci IX. [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 11 [i] 09:20 Vojna dobytkárov 1, 2/2 [i] 12:30 Agent 2 [i] 13:25 SHARK II. 6 [i] 14:25 Tru Calling 2 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 3, 4 [i] 16:10 Agent 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 12 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 12 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt I. 9, 10 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Prepadnutie v búrke [i] 01:35 SHARK II. [i] 02:15 Tru Calling [i] 03:00 Obvinený [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 125 [i] 05:45 Tarzan 32 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 12 [i] 06:55 Derrick II. 21 [i] 08:00 Magnum IV. 1, 2/25 [i] 09:35 Derrick II. 21 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 12 [i] 11:25 Magnum IV. 1/25 [i] 12:15 Tarzan 32 [i] 12:40 Zasľúbená zem 8 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 125 [i] 14:25 Panelák 228 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 101, 102 [i] 17:15 Láska nezomiera 79, 80 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 22:00 Rodina špiónov 2/2 [i] 00:30 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 3/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 21/24 [i] 07:55 Zoom 16/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 1/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 10:55 Zoom 16/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 3/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 21/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 1/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 4/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 22/24 [i] 17:55 Zoom 16/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 2/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 21:00 Boj o čas 7/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 7/14 [i] 23:00 CSI: New York IV. 10/21 [i] 23:55 Zoom 16/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 11/18 [i] 01:00 Boj o čas 7/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 7/14 [i] 02:50 CSI: New York IV. 10/21 [i] 03:35 Rodinné právo II. 22/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 05:30 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 36 [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 09:35 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 10:30 Jak věci fungují: Pryž [i] 10:55 Jak to dělají 12 [i] 11:25 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 12:20 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 13:15 Americký chopper: Byron Nelson 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 37 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 16:25 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 17:20 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 18:15 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 19:10 Jak věci fungují: Voda [i] 19:40 Jak to dělají 13 [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 21:00 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 21:55 Megainženýrství: Město na vodě [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:45 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 00:40 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 01:10 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 02:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak věci fungují: Voda [i] 04:35 Jak to dělají 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Večírek [i] 10:35 Bejvávalo [i] 11:25 Školení [i] 11:40 Pořád se něco děje [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 26/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy 20/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 13/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 7/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač trojzubý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy 5/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 7/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 7/13 [i] 22:50 Soupeři [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě II 7/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery IV 26/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Vltava v obrazech 55/86 [i] 02:15 Kluci v akci [i] 02:40 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 03:05 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:30 Objektiv [i] 06:55 Sváteční slovo publicisty a politika Ladislava Vrchovského [i] 07:00 Náš venkov [i] 07:20 Záhady Toma Wizarda [i] 07:35 Angličtina pro nejmenší 11/40 [i] 07:45 Asi son 1/10 [i] 07:50 Zpackaný životy: Znásilnění [i] 08:05 Nehasit! Hořím! [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Postřehy odjinud [i] 09:15 Kosmopolis [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Pompeje [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Retro [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Bydlení je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 Hřiště 7 [i] 14:45 Evropský manuál [i] 15:05 Vltava v obrazech 55/86 [i] 15:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 15:35 Louvre 1/3 [i] 16:25 Výtvarnické konfese 6/8 [i] 16:55 Ondřejova filmová škola [i] 17:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 17:30 Game Page [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 7 [i] 09:30 Valentino [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 6 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 20 [i] 13:55 Pohřešovaní III 10 [i] 14:45 Krok za krokem II 5 [i] 15:15 Smallville VII 2 [i] 16:05 Vražedná čísla 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 22 [i] 18:30 Ulice 1633, 1634 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 167 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 3 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 7 [i] 23:05 Muž bez stínu [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas II 19 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 34 [i] 06:55 Pět holek na krku 67 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:05 Chůva k pohledání II 1 [i] 08:35 M*A*S*H 106 [i] 09:00 Frasier II 8 [i] 09:30 Právo a pořádek II 8 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 2 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu II 24 [i] 12:25 M*A*S*H 107 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 10 [i] 13:30 Čarodějky IV 15 [i] 14:30 Médium IV 16 [i] 15:30 Julie Lescautová V 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 2 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:10 Na doživotí II 10 [i] 23:05 Ochrana svědků II 2 [i] 00:00 Wolffův revír II 7 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Výklad snů 03:45 Na čem záleží 39 [i] 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:45 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:35 Naučím ťa milovať 1/129 [i] 06:30 Keď budeš moja 145-146/238 [i] 08:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 121/160 [i] 10:20 Viktória 114/171 [i] 11:10 Spýtaj sa Harriet 8/13 [i] 11:40 Ulica III. 121/259 [i] 13:00 Rebeli I. 167/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 120/351 [i] 14:50 Spýtaj sa Harriet 8/13 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 2/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 147-148/238 [i] 18:00 Ulica III. 122/259 [i] 19:00 Rebeli I. 168/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 122/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 26/178 [i] 22:35 Viktória 115/171 [i] 23:25 Bezmocní [i] 01:10 Pravá tvár vášne 26/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Viktória 115/171 [i] 03:15 Bezmocní [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Hotýlek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dokonalí andílkové [i] 13:40 Někdo musí z kola ven [i] 15:15 Zkouška dospělosti [i] 16:50 Hlavní zprávy [i] 18:35 Stíny mrtvých [i] 20:25 Puckoon [i] 21:50 Doktor Martin [i] 23:20 Obraz Doriana Graye [i] 00:50 Intermission [i] 02:35 Jiný život [i] 04:15 Stíny mrtvých [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Sáně [i] 06:00 Snowboarding [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Rychlobruslení [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Klasické lyžování [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:30 Biatlon [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 20:30 Klasické lyžování [i] 21:15 Snowboarding [i] 21:45 Biatlon [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:30 Rychlobruslení [i] 01:00 Sáně [i] 01:30 Krasobruslení [i] 03:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 17 [i] 06:00 Ochránce I 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 4 [i] 10:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 12:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 5 [i] 16:00 Ženské kouzlo [i] 18:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 20:00 Médium IV 5 [i] 21:00 Válka Mary Kay [i] 23:00 Pomluva [i] 01:00 Uloupená nevinnost [i] 03:00 Záhadná žena: Fotografie [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 06:00 Zázračná planeta 02 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 28 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 29 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 13 [i] 09:00 Mistři švindlu 09 [i] 09:35 Mistři švindlu 10 [i] 10:10 Buď já nebo pes 58 [i] 11:05 Skryté možnosti 59 [i] 11:35 Skryté možnosti 60 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 07 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Zázračná planeta 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 32 [i] 16:10 Mistři švindlu 11 [i] 16:45 Mistři švindlu 12 [i] 17:20 Pokusní králíci 01 [i] 17:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 01 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 13 [i] 19:20 Tělo v číslech 02 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 13 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 14 [i] 21:15 Léto očima vědy [i] 22:15 Impéria 11 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 02 [i] 00:15 Za hranice lidských možností 02 [i] 01:15 Sexuální revoluce 02 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 19 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 07 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 7 [i] 06:00 Ca$h [i] 07:45 Před kamerou 8 [i] 08:15 Batman - Gothamský rytíř [i] 09:30 College Road Trip [i] 10:55 Město Ember [i] 12:30 Last minute Maroko [i] 14:00 Dobyvatelé ztracené archy [i] 15:55 Divoši [i] 17:50 Bolt - pes pro každý případ [i] 19:25 The Dukes [i] 21:00 Na stojáka 41 [i] 21:30 Californication III. 7 [i] 22:00 Vůně Kalahari 2 [i] 23:00 Vůně Kalahari 3 [i] 23:55 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství [i] 01:25 Sex ve městě [i] 03:50 The Dukes