Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Krok za krokom IV. 3/24 [i] 09:10 Xena IV. 9/22 [i] 10:05 Znásilnená [i] 11:35 Monk V. 11/16 [i] 12:30 Odpadlík V. 4/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 3/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 3/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 4/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rande naslepo [i] 21:50 Mentalista I. 7/23 [i] 22:40 112 [i] 23:20 Šelma 5/13 [i] 00:15 Železný orol III. [i] 02:00 Kyle XY II. 8-9/13 [i] 03:25 Wolffov revír III. 2/26 [i] 04:50 Stone v utajení 25/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:00 Nepokojná láska 1/5 [i] 09:05 Vtipnejší vyhráva [i] 09:50 Nash Bridges 47/54 [i] 10:40 Nash Bridges 48/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 311 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 101/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 221/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 222/244 [i] 18:20 Dr.House II. 3/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Valentínska pieseň [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Klinika Grace V. 19/24 [i] 23:00 Polnočný beh [i] 01:00 Nash Bridges 47/54 [i] 01:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 24/26 [i] 02:15 Sila lásky I. 311 [i] 03:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 24/26 [i] 03:30 Sila lásky III. 221/244 [i] 04:15 Sila lásky III. 222/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Polícia [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Cesty nádeje [i] 06:35 Farmárska revue [i] 07:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:15 ZOH 2010 Vancouver [i] 07:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 09:25 Ranný magazín [i] 11:40 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:25 Prázdninové vysielanie [i] 13:00 Prázdninové vysielanie [i] 13:25 Prázdninové vysielanie [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Poklady sveta IV. [i] 14:35 Poklady sveta IV. [i] 14:55 Motormagazín [i] 15:15 Slovenské misie [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:55 Regionálny denník [i] 17:25 VAT [i] 18:00 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:02 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:30 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:35 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:45 ZOH 2010 Vancouver [i] 18:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:25 ZOH 2010 Vancouver [i] 20:30 Správy - Hírek [i] 20:40 Keno 10 [i] 20:45 Poklady islamu v Stredomorí 3/5 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania 03:55 ZOH 2010 Vancouver [i] 04:00 ZOH 2010 Vancouver [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Autosalón [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 Panelák V. 10 [i] 08:15 5 dní do polnoci 1, 2/2 [i] 11:40 Späť v hre [i] 13:25 SHARK II. 5 [i] 14:25 Tru Calling 1/26 [i] 15:20 Simpsonovci IX. 1, 2/25 [i] 16:10 Agent 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 11 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 11 [i] 21:00 Aféry - Pažravec 3 [i] 21:45 Profesionáli II. 7 [i] 22:45 Jade [i] 00:30 Črepiny [i] 01:10 Skočiť, či nie?! [i] 02:25 SHARK II. [i] 03:10 Tru Calling [i] 03:50 Jade [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Doktorka Quinnová 124 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 11 [i] 06:55 Derrick II. 20 [i] 08:00 Magnum III. 22, 23/23 [i] 09:35 Derrick II. 20 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 11 [i] 11:25 Magnum III. 22 [i] 12:15 Tarzan 31 [i] 12:40 Zasľúbená zem 7 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 124 [i] 14:25 Panelák 227 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 99, 100 [i] 17:15 Láska nezomiera 77, 78 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 22:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 5, 6 [i] 23:55 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 01:35 Magnum III. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka III. 2/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 20/24 [i] 07:55 Zoom 16/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 22/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 10:55 Zoom 16/221 [i] 11:00 Třetí hlídka III. 2/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 20/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 22/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 16:00 Třetí hlídka III. 3/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 21/24 [i] 17:55 Zoom 16/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VI. 1/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 22:00 Ti druzí 12/13 [i] 23:00 CSI: New York IV. 9/21 [i] 23:55 Zoom 16/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 10/18 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 02:00 Ti druzí 12/13 [i] 02:45 CSI: New York IV. 9/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 21/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 34 [i] 07:45 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 09:35 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 10:30 Jak věci fungují: Pšenice [i] 10:55 Jak to dělají 11 [i] 11:25 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 12:20 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 13:15 Americký chopper: Austrálie - část 3 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Nutné k přežití: Mexiko [i] 16:25 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 17:20 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 18:15 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 19:10 Jak věci fungují: Pryž [i] 19:40 Jak to dělají 12 [i] 20:05 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 21:00 Přežili kousnutí 3 [i] 21:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 23:45 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 00:40 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 01:10 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 01:40 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 02:40 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak věci fungují: Pryž [i] 04:35 Jak to dělají 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 23/78 [i] 09:00 Poručík Alexandr Rjepkin [i] 10:30 Znovu Na Vlachovce [i] 11:05 Podivuhodní živočichové 1/4 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 25/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 19/23 [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 7/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka hladká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 25 [i] 21:00 Na cestě po jižní Arménii [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Nelítostná rasa [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:30 Sex ve městě VI 19/20 [i] 01:05 McLeodovy dcery IV 25/32 [i] 01:50 Kaleidoskop [i] 02:15 Bigbít 7/42 03:10 Z metropole [i] 03:40 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček s Dádou 06:10 Zpívánky [i] 06:20 Tom, nejlepší přítel 5/26 [i] 06:45 Včelka Mája 5/104 [i] 07:05 Bydlení je hra [i] 07:30 POKR [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 6/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 62/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Knižní svět [i] 10:40 Čtenářský deník... Tomáš Zmeškal: Milostný dopis klínovým písmem [i] 10:55 Československý filmový týdeník 768/2379 [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Nevzdávej to [i] 12:30 Bílé ovce [i] 12:45 Sněhová koule [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 11/40 [i] 13:50 Asi son 1/10 [i] 14:00 Tak to vidím já 6/7 [i] 14:15 Kůň pro Danny [i] 15:40 Kde peníze pomáhají [i] 15:50 Génius přírody [i] 16:45 Život na pobřeží 3/10 [i] 17:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 18:00 Olympijské studio - ZOH Vancouver 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 6 [i] 09:30 Syn draka 1/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 5 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 19 [i] 13:55 Pohřešovaní III 9 [i] 14:45 Krok za krokem II 4 [i] 15:15 Smallville VII 1 [i] 16:05 Vražedná čísla 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 21 [i] 18:30 Ulice 1631, 1632 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 7 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mentalista 12 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba V 7 [i] 23:25 Pravda [i] 01:05 Bujné fantazie 26 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Áčko [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dexterova laboratoř II 33 [i] 06:55 Pět holek na krku 66 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:05 Chůva k pohledání I 22 [i] 08:35 M*A*S*H 105 [i] 09:05 Frasier II 7 [i] 09:30 Právo a pořádek II 7 [i] 10:30 To je vražda, napsala IV 1 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu II 23 [i] 12:25 M*A*S*H 106 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 9 [i] 13:35 Čarodějky IV 14 [i] 14:35 Médium IV 15 [i] 15:35 Julie Lescautová V 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 1 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 13 [i] 23:15 Ochrana svědků II 1 [i] 00:10 Wolffův revír II 6 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 38 [i] 04:15 Autosalon [i] 04:55 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Macocha 120/120 [i] 06:25 Keď budeš moja 143-144/238 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 120/160 [i] 10:05 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 11:40 Ulica III. 120/259 [i] 13:00 Rebeli I. 166/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 119/351 [i] 14:50 Spýtaj sa Harriet 7/13 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 1/129 [i] 16:15 Keď budeš moja 145-146/238 [i] 18:00 Ulica III. 121/259 [i] 19:00 Rebeli I. 167/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 121/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 25/178 [i] 22:35 Viktória 114/171 [i] 23:30 Duchovia z Hopewellu [i] 01:05 Pravá tvár vášne 25/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 121/259 [i] 03:10 Viktória 114/171 [i] 03:50 Júlia - Cesty za šťastím 119/351 [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Půlnoční let [i] 13:45 Všechny děti potřebují lásku [i] 15:15 Hotýlek [i] 16:50 Johanka z Arku 1. [i] 18:25 Tučňák Amundsen [i] 20:00 Stíny mrtvých [i] 21:50 Švindl [i] 23:30 Sestry [i] 01:05 Advokát chudých [i] 02:50 Mumie [i] 04:30 Tučňák Amundsen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Severská kombinace [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Alpské lyžování [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Krasobruslení [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Biatlon [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 20:15 Krasobruslení [i] 21:30 Klasické lyžování [i] 23:00 Snowboarding [i] 00:15 Rychlobruslení [i] 01:45 Krasobruslení [i] 02:30 Rychlobruslení [i] 03:00 Rychlobruslení [i] 03:45 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 16 [i] 06:00 Ochránce I 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 3 [i] 10:00 Svatební mrákoty [i] 12:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 4 [i] 16:00 Svatební přání [i] 18:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 20:00 Médium IV 4 [i] 21:00 Neposlušné srdce [i] 23:00 Uloupená nevinnost [i] 01:00 Zamilovaná Grace [i] 03:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 39 [i] 06:00 Zázračná planeta 01 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 26 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 27 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 12 [i] 09:00 Mistři švindlu 07 [i] 09:35 Mistři švindlu 08 [i] 10:10 Buď já nebo pes 57 [i] 11:05 Skryté možnosti 57 [i] 11:35 Skryté možnosti 58 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 06 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Zázračná planeta 01 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 31 [i] 16:10 Mistři švindlu 09 [i] 16:45 Mistři švindlu 10 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 12 [i] 19:20 Tělo v číslech 01 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 11 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 12 [i] 21:15 Jak přežít Everest 06 [i] 22:15 Impéria 10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 01 [i] 00:15 Za hranice lidských možností 01 [i] 01:15 Sexuální revoluce 01 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 18 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 06 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 8 [i] 06:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy II. 7 [i] 08:25 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 11:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 12:30 Ca$h [i] 14:15 Moondance Alexander [i] 15:45 Batman - Gothamský rytíř [i] 17:00 College Road Trip [i] 18:25 Město Ember [i] 20:00 Po přečtení spalte [i] 21:35 Na stojáka 70 [i] 22:10 Červený pás [i] 23:50 Konspirace v El Escorial