Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 10-11/13 [i] 07:20 Flintstonovci I. 20/25 [i] 07:45 Moja mama veterinárka II. 10/13 [i] 08:45 Moja prvá láska [i] 10:40 Charlieho anjeli: Na plný plyn [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Vojačka Benjaminová [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Sexi Pistols [i] 21:40 Partička [i] 22:15 Fringe 18/20 [i] 23:20 Smrtiace kobylky [i] 00:55 Strach v priamom prenose [i] 02:35 Zlomyseľný [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:50 Motormagazín [i] 07:10 Náhradníci I. 9/21 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 37/39 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 20/51 [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:50 Zlatá brána [i] 09:40 Medulienka [i] 10:35 Prehistorický park 5/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov [i] 16:30 Pošta pre Teba [i] 17:35 Zmenáreň [i] 18:05 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 22:05 Skaza letu 4938 [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:35 Chodili sme spolu [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Národnostné správy [i] 05:35 Správy STV [i] 05:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:20 Elixír [i] 06:50 Test magazín [i] 07:00 ZOH Vancouver 2010 [i] 07:05 Dobré ráno Kanada-prehľad [i] 07:15 Javorový list [i] 07:30 Hokej Ženy SR:Kanada [i] 09:40 Skoky Muži [i] 11:25 Kapura [i] 12:10 Farmárska revue [i] 12:25 Šaty robia človeka [i] 12:35 Modrý Jonatán [i] 13:30 Slovo [i] 13:35 Orientácie [i] 14:10 Família [i] 14:40 Jahňa chudobného [i] 15:55 Noc v archíve [i] 17:00 V službách zákona [i] 18:00 ZOH Vancouver 2010 [i] 18:02 Summary A+B [i] 18:30 Päť kruhov súťaž [i] 18:35 Javorový list [i] 18:40 Olympijské štúdio [i] 18:50 Poklady sveta IV. [i] 19:05 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Róbert Pukalovič [i] 20:15 ZOH Vancouver 2010 [i] 21:35 Javorový list [i] 21:40 Olympijské štúdio [i] 21:50 Zjazd -superkombinácia Ženy -2 [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV [i] 00:19 Záver vysiealnia
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Nebezpečné prebudenie [i] 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 10:00 Profesionáli II. 15 [i] 10:50 Stratené duše II 13,14 [i] 12:25 Črepiny PLUS [i] 13:10 C. S. I. : Kriminálka New York V. 19 [i] 14:00 Autosalón [i] 14:30 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 EXCLUSIV - AKO SA ZABÁVAJÚ SLOVENSKÍ MILIONÁRI [i] 21:00 Späť v hre [i] 22:45 Hra na skrývačku [i] 00:40 Galský kráľ [i] 02:45 Nebezpečné prebudenie [i] 04:15 Hra na skrývačku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 My všichni školou povinní 2 [i] 06:20 Chobotnica III. 4,5 [i] 08:20 Miazgovci 28,29 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 96,97 [i] 11:00 Miazgovci 32,33 [i] 12:00 Februárová výhra [i] 13:30 Big Ben XIII 5/5 [i] 15:15 Na safari za šťastím [i] 17:00 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Letisko [i] 23:00 Na safari za šťastím [i] 00:40 Nenávisť [i] 02:20 May [i] 03:50 Strach [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 23/31 [i] 07:00 Rodinné právo 16/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 14/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 6/13 [i] 12:00 Alias V. 12/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 12/22 [i] 14:00 All Saints VI. 38/43 [i] 15:00 All Saints VI. 39/43 [i] 16:00 Alias V. 13/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 3/13 [i] 18:00 Třetí hlídka 14/22 [i] 19:00 Třetí hlídka 15/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 22/25 [i] 22:00 Španglicky snadno a rychle [i] 00:35 Pacovo mužstvo IV. 19/23 [i] 01:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/9 [i] 02:45 Joan z Arkádie 22/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 06:00 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 06:25 Jak věci fungují: Hliník [i] 06:50 Jak to dělají 8 [i] 07:15 Možné i nemožné 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Střely k křivkou letu [i] 09:05 Očitá svědectví 3 [i] 09:35 Očitá svědectví 4 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 10:55 Říční příšery: Piraňa [i] 11:50 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 12:45 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 13:40 Bořiči mýtů: Střely k křivkou letu [i] 14:35 Možné i nemožné 5 [i] 15:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 16:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 16:25 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 17:20 Top Trumps: Obrovské lodě [i] 17:50 Top Trumps: Hasičské stříkačky [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 19:10 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 20:05 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa 1 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa 2 [i] 22:50 Ženy vražedkyně: Zvrácené myšlení [i] 23:45 Z ráje do pekla 11 [i] 00:40 Hry s časem 14 [i] 01:40 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 02:40 Možné i nemožné 5 [i] 03:40 Jak věci fungují: Hliník [i] 04:05 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Experiment [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 16/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 1/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 6/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sanitka 6/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ptačí král [i] 14:15 Poručík Alexandr Rjepkin [i] 15:50 Retro [i] 16:15 Kaleidoskop [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo publicisty a politika Ladislava Vrchovského [i] 17:05 Horákovi 20/26 [i] 18:00 Pan Tau 7/33 [i] 18:35 Na cestě za Silvou z jižní Arménie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Rybáři [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Komisař Montalbano [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Deadwood III 2/12 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 01:25 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 02:20 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Crescendo 06:45 Prof. Dalibor Povolný [i] 07:10 Ještě jsem tady - Inka Machulková [i] 07:40 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 768/2379 [i] 08:45 Krásný ztráty [i] 09:20 Čtenářský deník... Tomáš Zmeškal: [i] 09:35 Knižní svět [i] 09:50 Za obzorem 7/26 [i] 10:10 Film 2010 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 11:40 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 12:00 Román lásky a cti [i] 12:55 Království divočiny: Předivo života 12/13 [i] 13:25 Sněhová koule [i] 14:20 Život na pobřeží 3/10 [i] 15:05 Mýty a fakta historie: Pompeje [i] 15:55 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 16:50 Za domy milovníků umění s 7/7 [i] 17:10 Ajťáci II 1/6 [i] 17:35 Simpsonovi XIX 8/20 [i] 18:00 Olympijské studio [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 13, 14 [i] 06:20 3-2-1 Tučňáci! 23 [i] 06:45 Senzační Spiderman 23 [i] 07:10 Batman vítězí III 7 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 66 [i] 08:00 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření [i] 09:35 Batman [i] 12:05 Dobrá voda 1 [i] 13:20 Hogo fogo Homolka [i] 14:55 Jen blázni spěchají [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 10 důvodů, proč tě nenávidím [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Síť [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas II 18 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Horoskopičiny [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Země dinosaurů 22 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla 22 [i] 07:20 Bejbybum I 13 [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice II 1 [i] 08:15 Svět ve válce 1 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 104 [i] 10:25 M*A*S*H 105 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Propadlí lásce [i] 15:15 Vzkaz v láhvi [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice II 2 [i] 20:00 Vraždy v Londýně I 2 [i] 21:45 Řekni, kdo tě zabil 7 [i] 22:45 Záhadné zmizení [i] 00:50 Svět 2010 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:00 Wolffův revír [i] 03:50 Wolffův revír [i] 04:35 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 07:10 Nečakaná láska [i] 08:45 So ženatým - nikdy! [i] 10:30 Život v nebi [i] 12:50 Od srdca k srdcu [i] 14:25 Odviate vetrom 1/2 [i] 16:15 Odviate vetrom 2/2 [i] 18:35 Láska nebeská [i] 20:00 Keď Harry stretol Sally [i] 21:40 Láska a iné trapasy [i] 23:30 Život v nebi [i] 01:10 Láska a iné trapasy [i] 02:45 Lampáreň [i] 04:00 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Swing [i] 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:40 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 15:20 Synův pokoj [i] 17:00 Dohozená svatba [i] 18:35 Padělatel [i] 20:05 Johanka z Arku 2. [i] 21:40 Osudný den [i] 23:15 Šikana [i] 01:05 Job [i] 02:40 Smrtící lekce [i] 04:20 Johanka z Arku 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Sáně [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Alpské lyžování [i] 07:15 Olympijské hry [i] 07:25 Biatlon [i] 08:15 Olympijské hry [i] 08:25 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Biatlon [i] 21:30 Severská kombinace [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 23:00 Severská kombinace [i] 23:30 Rychlobruslení [i] 00:00 Sáně [i] 02:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 4 [i] 06:00 Být Erikou 5 [i] 07:00 Být Erikou 6 [i] 08:00 Být Erikou 7 [i] 09:00 Být Erikou 8 [i] 10:00 Být Erikou 9 [i] 11:00 Být Erikou 10 [i] 12:00 Být Erikou 11 [i] 13:00 Být Erikou 12 [i] 14:00 Být Erikou 13 [i] 15:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 16:00 Svatební mrákoty [i] 18:00 Ženské kouzlo [i] 20:00 Dobrá manželka 7 [i] 21:00 Dobrá manželka 8 [i] 22:00 Polibek [i] 00:00 Svatební přání [i] 02:00 Slib věčné lásky [i] 04:00 Ochránce I 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 07:15 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 08:15 On the Spot 01 [i] 09:15 Jaro na chalupě 03 [i] 10:10 Jamieho Amerika 03 [i] 11:10 Impéria 23 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:30 Vášnivý jedlík 15 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Rybaření na chalupě 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 39 [i] 15:30 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 10 [i] 16:45 Mistři švindlu 23 [i] 17:20 Mistři švindlu v Las Vegas 01 [i] 18:00 Mistři švindlu v Las Vegas 02 [i] 18:40 Velká čínská zeď 02 [i] 19:45 Jsme zvědaví 02 [i] 20:50 Tuningmánie 13 [i] 21:20 Tuningmánie 14 [i] 21:55 Impéria 24 [i] 23:00 Řím: Vliv a nadvláda 02 [i] 00:00 1983: Na prahu zkázy 01 [i] 00:50 1983: Na prahu zkázy 02 [i] 01:30 Hranice možností [i] 02:00 Pohromy století 30 [i] 02:55 On the Spot 01 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Holky fotbal nehrajou [i] 07:40 První neděle [i] 09:20 Před kamerou 7 [i] 09:50 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 11:50 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 13:55 Tohle je Sparta! [i] 15:20 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 18:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 19:30 Před kamerou 8 [i] 20:00 Stmívání [i] 22:00 T.M.A. [i] 23:40 Californication III. 6 [i] 00:10 Přežij [i] 01:45 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 03:20 Smrtonosná past 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 07:30 Saawariya [i] 09:45 Čistá barva [i] 11:30 Pozdravy z pobřeží [i] 13:25 Probuzení tmy [i] 15:00 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 17:00 Zapomenutý ostrov [i] 18:30 Křižovatka smrti 3 [i] 20:00 V údolí Elah [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Škrábance 3 [i] 22:55 Sejmi je všechny [i] 00:20 Prachy [i] 01:50 Smrtonosná past 4.0 [i] 03:55 V údolí Elah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Záchrana australských zvířat: Vypuštění klokana [i] 05:35 Veterinář na volné noze 11 [i] 06:00 Lemuří ulička: Oběť náhody [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 80 [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 29 [i] 07:15 Nejzábavnější zvířata na zemi 30 [i] 07:45 Zvířecí policie: Naděje umírá poslední [i] 08:40 Záchrana australských zvířat: Příběh Boska [i] 09:05 Miamská veterinární policie: Útok buldoka [i] 09:55 Veterinární policie Houston: Láska mláďat [i] 10:50 Veterinář na volné noze 12 [i] 11:15 Záchrana mazlíčků 80 [i] 11:45 Zvířata jako my: City zvířat [i] 12:40 Tajuplní tvorové ostrova Jao 1 [i] 13:05 Tajuplní tvorové ostrova Jao 2