Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Finist - jasný sokol [i] 07:30 Malí kovboji [i] 09:00 Lov na myš [i] 10:45 Veľké víťazstvo [i] 13:05 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 14:40 Stepfordské paničky [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Foter je lotor [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Charlieho anjeli: Na plný plyn [i] 22:35 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i] 00:25 Hra o prežitie [i] 02:15 Netvor z púšte [i] 03:40 Fletch [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Olympijské štúdio [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Reportéri [i] 06:55 Náhradníci I. 8/21 [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 36/39 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 19/51 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Góóól [i] 09:30 Robin Hood 5/13 [i] 10:15 Chudobní milionári 5/12 [i] 11:05 Show Billa Cosbyho VIII 16/25 [i] 11:35 Divoká Čína 1/6 [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:45 Zvláštny agent Pollifaxová [i] 14:20 Stratený poklad Aztékov [i] 15:50 Capri 5/12 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:45 Postav dom, zasaď strom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Morské víly [i] 23:10 Schimanski: Smrť na sídlisku [i] 00:50 Kameňák [i] 02:35 Show Billa Cosbyho VIII 16/25 [i] 03:00 Schimanski: Smrť na sídlisku [i] 04:30 Správy STV [i] 04:55 Divoká Čína 1/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Kaleidoskop [i] 07:00 ZOH Vancouver 2010 [i] 07:05 Dobré rána Kanada -prehľad [i] 07:15 Javorový list [i] 07:30 Summary A [i] 08:00 Otvárací ceremoniál ZOH Vancouver 2010 [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Heidi 5/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 18/34 [i] 13:40 Hokejová 80 [i] 14:45 Poltón [i] 15:10 GEN.sk [i] 15:25 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Študentské filmy [i] 17:15 Elixír [i] 17:40 Autoportréty [i] 17:45 Večerníček [i] 18:00 ZOH Vancouver 2010 [i] 18:05 Summary [i] 18:30 Päť kruhov [i] 18:35 Olympijské štúdio [i] 18:40 Pavel Malovič [i] 18:55 Magazín Ligy majstrov 1/32 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Anjeli strážni Jany Gantnerovej - Šoltýsovej [i] 20:30 ZOH Vancouver 2010 [i] 20:35 Javorový list [i] 20:40 Zjazd Muži [i] 21:55 Biatlon Ženy - 7,5 km [i] 23:20 Olympijské štúdio [i] 23:35 BJD 2008 [i] 00:25 Motormagazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:29 Záver vysiealnia 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Princezná Sissi [i] 07:25 Káčerovo [i] 07:50 Simpsonovci VIII. 24,25/25 [i] 08:40 Volanie divočiny [i] 10:30 PREMIÉRA: Svadobná horúčka [i] 12:15 Dokonalé manželstvo [i] 14:15 PREMIÉRA: Johnny Tsunami [i] 16:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 19 [i] 20:45 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:30 Rozsudok smrti [i] 01:30 Krvavá lúpež [i] 03:00 Rozsudok smrti [i] 04:40 Svadobná horúčka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Chobotnica III. 2,3 [i] 07:30 Siska II. 33/33 [i] 08:30 V uliciach San Francisca 94,95 [i] 10:15 Miazgovci 28,29,30,31 [i] 12:10 Julie Lescautová III. 10 [i] 13:55 My všichni školou povinní 2 [i] 15:10 "Císař a tambor" [i] 16:35 Sudca 1/2 [i] 18:10 "Hříšní lidé Města pražského" 6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Big Ben XIII 5/5 [i] 22:10 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 00:15 V uliciach San Francisca 94,95 [i] 01:55 Blbec v Amerike [i] 03:25 Hamburger Hill [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 22/31 [i] 07:00 Rodinné právo 15/23 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 11/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 12/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 5/13 [i] 12:00 Alias V. 11/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 11/22 [i] 14:00 All Saints VI. 36/43 [i] 15:00 All Saints VI. 37/43 [i] 16:00 Alias V. 12/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 2/13 [i] 18:00 Boj o čas 13/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 13/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 18/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 6/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 21/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 18/22 [i] 03:00 Joan z Arkádie 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 05:30 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 06:00 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 06:25 Top Trumps: Obrovské jachty [i] 06:50 Top Trumps: Superrychlá letadla [i] 07:15 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 08:10 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 09:05 Říční příšery: Piraňa [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 11:50 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 13:40 Top Trumps: Obrovské jachty [i] 14:10 Top Trumps: Superrychlá letadla [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 15:30 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 16:25 Jak věci fungují: Dříví [i] 16:55 Jak to dělají 7 [i] 17:20 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 19:10 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 21:00 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 23:45 Říční příšery: Piraňa [i] 00:40 Přežili kousnutí 2 [i] 01:40 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 22/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 07:25 Ztracené hračky 5/13 [i] 07:35 Záhada hradu Černá růže 3/13 [i] 07:55 Hurá, škola! [i] 08:10 Kůň pro Danny [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Souboj o poklad Yankee Zephyru [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:15 Devatero řemesel [i] 13:40 Paní Brownová [i] 15:25 Robin Hood 7/26 [i] 16:15 Profesionálové 11/57 [i] 17:10 Kde peníze pomáhají [i] 17:20 Sonáta pro zrzku [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Silvestrovský bonus [i] 21:00 SILVESTR 2009 - finále [i] 22:05 G.I. Jane [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Stigmata [i] 01:55 Michael Jackson: Odkaz [i] 02:50 13. komnata Josefa Klímy [i] 03:20 Folklorika [i] 03:45 Devatero řemesel [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Za obzorem 6/26 [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Po stopách [i] 06:15 Retro [i] 06:40 Diagnóza [i] 06:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Buddha, včely a obří sršně [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Dům se zelenou střechou [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XIX 8/20 [i] 13:30 Sabotáž [i] 14:00 Ajťáci II 1/6 [i] 14:25 Moje rodina V 6/14 [i] 15:00 Olympijské studio [i] 18:00 Olympijské studio [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Senzační Spiderman 22 [i] 06:10 Batman vítězí III 6 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 13, 14 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 65 [i] 07:30 Vteřiny před katastrofou [i] 08:25 Občanské judo [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:50 Pomáda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Ideál septimy [i] 14:05 Poplach v oblacích [i] 15:30 Druhá nebo první [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lemra líná [i] 22:00 Přepadení 2: Temné území [i] 23:50 Oktoberfest [i] 01:45 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Zlatíčka [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 37 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Země dinosaurů 21 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 21 [i] 07:15 Bejbybum I 12 [i] 07:40 Fresh Prince V 15 [i] 08:10 Sabrina - mladá čarodějnice I 22 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 103 [i] 10:05 Super drbna II 3 [i] 11:05 To je vražda, napsala III 22 [i] 12:05 Columbo [i] 14:10 Superman II [i] 16:40 Dej si pohov, kámoši [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice II 1 [i] 20:00 Ostrov [i] 22:55 Satan přichází [i] 01:10 Duch ohně [i] 02:50 Volejte Věštce 04:30 Helicops III 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 06:45 Návrat do tajomnej záhrady [i] 08:20 Vianočný bozk [i] 09:50 Zamilovaný princ [i] 11:25 Strašiak menom manželstvo [i] 13:30 Úskalia lásky [i] 15:05 Nečakaná láska [i] 16:45 So ženatým - nikdy! [i] 18:35 Láska nebeská [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 21:35 Bol som dobrý? [i] 23:20 Posledné znamenie [i] 00:45 Úskalia lásky [i] 02:20 Bol som dobrý? [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Nejlepší přítelkyně [i] 06:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:35 Artušův meč [i] 15:05 Swing [i] 16:35 Poslední plavky [i] 18:10 Návrat do ztraceného světa [i] 19:50 Samotář Jim [i] 21:20 Čtyři psi hrají poker [i] 23:00 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 00:45 Šňup [i] 02:25 Načasovaná smrt [i] 03:55 Samotář Jim [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Skoky na lyžích [i] 06:30 Olympijské hry [i] 06:40 Alpské lyžování [i] 07:10 Olympijské hry [i] 07:20 Skoky na lyžích [i] 08:20 Olympijské hry [i] 08:25 Olympijské hry [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Olympijské hry [i] 12:30 Olympijské hry [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Olympijské hry [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Biatlon [i] 23:15 Rychlobruslení [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 02:00 Short track [i] 03:00 Short track [i] 04:30 Freestyle lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 14 [i] 06:00 Ochránce I 15 [i] 07:00 Ochránce I 16 [i] 08:00 Být Erikou 1 [i] 09:00 Být Erikou 2 [i] 10:00 Být Erikou 3 [i] 11:00 Být Erikou 4 [i] 12:00 Být Erikou 5 [i] 13:00 Být Erikou 6 [i] 14:00 Být Erikou 7 [i] 15:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 16:00 Zamilovaná Grace [i] 18:00 Dobrá manželka 5 [i] 19:00 Dobrá manželka 6 [i] 20:00 Polibek [i] 22:00 Ženské kouzlo [i] 00:00 Svatební horečka [i] 02:00 Být Erikou 1 [i] 03:00 Být Erikou 2 [i] 04:00 Být Erikou 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 06:00 Keltské mýty 01 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 07:15 Jak přežít Everest 04 [i] 08:10 Venku v zimě 07 [i] 08:40 Venku v zimě 08 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 15 [i] 10:05 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 11:00 Řeč hmyzí říše 08 [i] 11:20 Jimmova farma [i] 11:55 Jimmova farma [i] 12:30 Vášnivý jedlík 13 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:30 Rybaření na chalupě 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 38 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 04 [i] 15:50 Tělo v číslech 03 [i] 16:45 Mistři švindlu 22 [i] 17:20 Mistři švindlu 47 [i] 18:00 Mistři švindlu 48 [i] 18:40 Velká čínská zeď 01 [i] 19:40 Jsme zvědaví 01 [i] 20:45 Maximální dopad 02 [i] 21:45 Éra Tudorovců [i] 22:45 Řím: Vliv a nadvláda 01 [i] 23:45 Strategie útěku [i] 00:45 Pevnosti Británie [i] 01:40 Králové a královny 03 [i] 02:10 Králové a královny 04 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 10 [i] 03:45 Evropská velkoměsta 12 [i] 04:55 Maximální dopad 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Oko bere [i] 08:05 Táta: matka pluku [i] 09:30 Osudové selhání [i] 11:20 Vůně Kalahari 1 [i] 13:10 A zase jedna Popelka [i] 14:40 Hancock [i] 16:15 El paso [i] 18:05 Zlatý kompas [i] 20:00 Tropická bouře [i] 21:50 Úhel pohledu [i] 23:20 Rezident Evil: Zánik [i] 00:55 Stiletto [i] 02:35 Smrtonosná past [i] 04:45 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Keith [i] 07:35 Malý Dodo [i] 08:50 Vesmírní opičáci [i] 10:10 Než si pro nás přijde [i] 11:45 Jako Mike 2 [i] 13:20 Jmenovec [i] 15:20 Starší syn [i] 16:45 Animovaný život