Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 09:00 Xena IV. 7/22 [i] 09:45 Snehová guľa [i] 11:35 Monk V. 9/16 [i] 12:25 Odpadlík V. 2/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 V tieni zločinu I. 1/22 [i] 14:10 Odložený prípad I. 1/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 2/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 22:45 Vytrvalý [i] 00:25 Vyhnaní z pekiel [i] 02:25 Kyle XY II. 7/13 [i] 03:05 Wolffov revír: Musíš zabiť [i] 04:50 Stone v utajení 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko dnes [i] 05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 24/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:45 Nash Bridges 43/54 [i] 10:40 Nash Bridges 44/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 309 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 99/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 217/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 218/244 [i] 18:20 Dr.House II. 1/24 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Nevera po slovensky 1/3 [i] 22:15 Hore nohami [i] 23:40 Oheň [i] 00:25 Nash Bridges 43/54 [i] 01:10 Nash Bridges 44/54 [i] 01:55 Sila lásky I. 309 [i] 02:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 23/26 [i] 03:10 Sila lásky III. 217/244 [i] 04:00 Sila lásky III. 218/244 [i] 04:50 Atentáty, ktoré otriasli svetom 23/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Slávnosť osamelej palmy [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Za siedmimi horami [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor - Život s poraneným srdcom [i] 14:00 Žijúce kamene [i] 14:30 Homo Aquarius [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Hlas Európy [i] 19:00 Dizajn 5/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Život s chladnou krvou 5/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Aféry 2 [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 8 [i] 09:15 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 12:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 13:25 Medicopter 117 79 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 22,23 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 9 [i] 21:15 Life: Najbohatší policajt 7,8 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Profesionáli III. 2 [i] 00:45 Zabijak [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 03:15 Simpsonovci VIII. 22,23 [i] 04:00 Nebezpečná krása [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 29 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 9 [i] 06:45 Derrick II. 18 [i] 07:45 Magnum III. 18,19 [i] 09:25 Derrick II. 18 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 9 [i] 11:20 Magnum III. 18 [i] 12:10 Tarzan 29 [i] 12:35 Zasľúbená zem 5 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 122 [i] 14:20 Panelák 225 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 95,96 [i] 17:15 Láska nezomiera 73,74 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:10 PREMIÉRA: Boj o moc 2/2 [i] 23:45 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 01:30 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 123 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 21/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 18/24 [i] 07:55 Zoom 15/221 [i] 08:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 20/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 10:55 Zoom 15/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 21/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 18/24 [i] 13:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 20/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 22/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 19/24 [i] 17:55 Zoom 15/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 21/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 21/22 [i] 22:00 Zachraň mě V. 22/22 [i] 23:00 CSI: New York IV. 7/21 [i] 23:55 Zoom 15/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 8/18 [i] 01:00 Zachraň mě V. 21/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 22/22 [i] 02:50 CSI: New York IV. 7/21 [i] 03:35 Rodinné právo II. 19/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 8 [i] 06:00 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 30 [i] 07:45 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 09:35 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 10:30 Jak věci fungují: Železo [i] 10:55 Jak to dělají 9 [i] 11:25 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 12:20 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 13:15 Americký chopper: Austrálie - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 31 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 16:25 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 17:20 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 18:15 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 19:10 Jak věci fungují: Sůl [i] 19:40 Jak to dělají 10 [i] 20:05 Očitá svědectví 3 [i] 20:35 Očitá svědectví 4 [i] 21:00 Z ráje do pekla 11 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Zvrácené myšlení [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 23:45 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 00:40 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 01:10 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 01:40 Očitá svědectví 3 [i] 02:10 Očitá svědectví 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak věci fungují: Sůl [i] 04:35 Jak to dělají 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ztracená patrola [i] 10:10 Program orchestru Karla Vlacha [i] 11:10 Námořnický karneval [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 23/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 17/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 6/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 6/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Kamarád Timmy 6/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 1/13 [i] 20:55 Máte slovo [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Taggart [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 23:25 Sex ve městě II 6/18 [i] 23:50 McLeodovy dcery IV 23/32 [i] 00:35 Musilok [i] 01:05 Rajské zahrady II 6/13 [i] 01:20 Hledání ztraceného času [i] 01:40 Hledám práci [i] 02:05 Blues ze Staré Pekárny/Sólo pro... [i] 02:45 Tisíc let české myslivosti [i] 03:10 Pavlač Ester Kočičkové 7/12 [i] 03:40 Námořnický karneval [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 3/26 [i] 06:20 Včelka Mája 3/104 [i] 06:45 Tak to vidím já 6/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:20 Kapusta 12/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:05 Řidiči profesionálové 6/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy 4/23 [i] 10:40 Na plovárně s Miroslavem Jindrou [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Český Honza [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:15 GEN [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Přežili rok 2000 [i] 17:05 Designtrend 6/13 [i] 17:25 Svobody se nevzdáme 2/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Dům se zelenou střechou [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Malý obchod hrůz [i] 23:10 Evropský manuál [i] 23:30 Pavlač Ester Kočičkové 7/12 [i] 23:55 Po stopách Gándhího [i] 00:50 V odborné péči 24/43 [i] 01:15 Jazz club [i] 02:10 Z vysokého rodu [i] 02:50 Příběh věže [i] 03:05 Malostranské věže [i] 03:25 Staronové věže [i] 03:45 Rozhlednové rarity [i] 04:05 Výtvarnické konfese 5/8 [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 4 [i] 09:30 Klub odložených žen [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 3 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 17 [i] 13:55 Pohřešovaní III 7 [i] 14:45 Krok za krokem II 2 [i] 15:15 Smallville VI 21 [i] 16:05 Vražedná čísla 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 19 [i] 18:30 Ulice 1627, 1628 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 166 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas IX 6 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:45 Máš padáka! [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas II 17 [i] 01:15 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Horoskopičiny [i] 03:00 Áčko [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 31 [i] 06:40 Pět holek na krku 64 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 20 [i] 07:45 M*A*S*H 100 [i] 08:20 Frasier II 5 [i] 08:45 Právo a pořádek II 3 [i] 09:45 Právo a pořádek II 4 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 20 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 21 [i] 12:40 M*A*S*H 101 [i] 13:15 Chůva k pohledání I 17 [i] 13:45 Čarodějky IV 12 [i] 14:45 Médium IV 13 [i] 15:45 Julie Lescautová V 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 21 [i] 20:00 TOP STAR: Helena Vondráčková [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 20 [i] 23:15 Melinda a Melinda [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 35 [i] 04:30 Na čem záleží 36 [i] 04:55 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Macocha 118/120 [i] 07:05 Keď budeš moja 139-140/238 [i] 09:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 118/160 [i] 10:40 Viktória 112/171 [i] 11:25 Spýtaj sa Harriet 5/13 [i] 11:55 Ulica III. 118/259 [i] 13:10 Rebeli I. 164/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 117/351 [i] 14:55 Spýtaj sa Harriet 5/13 [i] 15:20 Macocha 119/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 141-142/238 [i] 18:05 Ulica III. 119/259 [i] 19:00 Rebeli I. 165/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 119/160 [i] 21:35 Pravá tvár vášne 24/178 [i] 22:25 Viktória 113/171 [i] 23:15 V temnom lese [i] 00:55 Pravá tvár vášne 24/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 119/259 [i] 03:15 Viktória 113/171 [i] 03:55 V temnom lese [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:35 Táta k Vánocům [i] 15:10 Zloději času [i] 17:05 Tučňák Amundsen [i] 18:40 Ester to rozčísne [i] 20:25 Parádní jízda [i] 22:05 Jiný život [i] 23:45 Advokát chudých [i] 01:30 Anatomie pekla [i] 02:50 Jiná perspektiva [i] 04:40 Parádní jízda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:45 Běžecké lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Tenis [i] 18:45 Zimní sporty [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 21:15 Bojové sporty [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Pro wrestling [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 12 [i] 06:00 Ochránce I 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII 1 [i] 10:00 Rodina podle plánu [i] 12:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 2 [i] 16:00 Bláznivá svatba [i] 18:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 20:00 Médium IV 2 [i] 21:00 Uloupená nevinnost [i] 23:00 Nebezpečná seznamka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 03:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 04:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 06:00 Ecoluxe 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 22 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 23 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 10 [i] 09:00 Mistři švindlu 03 [i] 09:35 Mistři švindlu 04 [i] 10:10 Buď já nebo pes 55 [i] 11:05 Skryté možnosti 53 [i] 11:35 Skryté možnosti 54 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 04 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Osama je kdekdo [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 16:10 Mistři švindlu 05 [i] 16:45 Mistři švindlu 06 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 10 [i] 19:20 Proč je to tak? 29 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 07 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 08 [i] 21:15 Jak přežít Everest 04 [i] 22:15 Impéria 09 [i] 23:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 09 [i] 23:50 Venku v zimě 09 [i] 00:20 Miliardové katastrofy 04 [i] 01:20 Tajemství dávných léčitelů 02 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 16 [i] 03:30 Toulky Maďarskem 04 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 6 [i] 06:00 Stará známost [i] 07:55 Děti noci [i] 09:15 Před kamerou 7 [i] 09:45 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 11:50 Horton [i] 13:15 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 14:50 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 16:45 Manuel a Manuela [i] 18:20 Domácí mazlíček [i] 20:00 Na stojáka 41 [i] 20:30 Otče náš [i]