Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Krok za krokom III. 23/23 [i] 09:00 Xena IV. 6/22 [i] 09:50 Transakcia storočia [i] 11:35 Monk V. 8/16 [i] 12:25 Odpadlík V. 1/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Nezvestní III. 19/19 [i] 14:10 Myšlienky vraha II. 23/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom IV. 1/24 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dom pri jazere [i] 21:55 Nikdy ma neopustíš [i] 23:30 Alias V. 2/17 [i] 00:25 Traveler 2/8 [i] 01:20 Stratené mesto [i] 03:40 Wolffov revír II. 26/26 [i] 04:50 Stone v utajení 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 21/26 [i] 05:25 Správy STV [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 23/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:50 Nash Bridges 41/54 [i] 10:40 Nash Bridges 42/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 308 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 98/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 215/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 216/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 5/22 [i] 22:45 Miesto činu: Stratená dcéra [i] 00:15 Oheň [i] 01:00 Nash Bridges 41/54 [i] 01:45 Sila lásky I. 308 [i] 02:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 22/26 [i] 03:00 Sila lásky III. 215/244 [i] 03:50 Sila lásky III. 216/244 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 22/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Odhalenie tajomstva Pocahontas [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:30 Kalendárium [i] 13:45 Separé [i] 14:10 Utajená reč peňazí 5/13 [i] 14:35 Seniori [i] 15:00 5 minút po dvanástej - komplexy [i] 16:10 Diagnóza 166 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Autoportréty [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Život s poraneným srdcom [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Slávnosť osamelej palmy [i] 21:00 Homo Aquarius [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 PRVÉ NOVINY 06:10 PROMI NOVINY [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 PRVÉ NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 7 [i] 09:20 Tichý plač [i] 10:50 Life: Najbohatší policajt I. 5,6 [i] 12:30 Knight Rider - V nesprávnych rukách - FINÁLE SERIÁLU 17/17 [i] 13:25 Medicopter 117 78 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 20,21 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 8 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 22:00 Vtierka Castle 8 [i] 22:55 Kosti II 8 [i] 23:45 Stopár [i] 01:20 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 23 [i] 02:00 Simpsonovci VIII. 20,21 [i] 02:45 Kosti II 8 [i] 03:25 Stopár [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 28 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 8 [i] 06:45 Derrick II. 17 [i] 07:45 Magnum III. 16,17 [i] 09:25 Derrick II. 17 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 8 [i] 11:20 Magnum III. 16 [i] 12:10 Zorro 88 [i] 12:35 Zasľúbená zem 4 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 121 [i] 14:20 Panelák 224 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 93,94 [i] 17:15 Láska nezomiera 71,72 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 22 [i] 21:45 M*A*S*H* 4,5,6 [i] 23:10 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 22 [i] 01:35 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 122 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 20/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 07:55 Zoom 14/221 [i] 08:00 Wildfire III. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 19/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 10:55 Zoom 14/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 20/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 17/24 [i] 13:00 Wildfire III. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 19/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 21/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 18/24 [i] 17:55 Zoom 14/221 [i] 18:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 20/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 22/25 [i] 23:00 CSI: New York IV. 6/21 [i] 23:55 Zoom 14/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 7/18 [i] 01:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 22/25 [i] 02:45 CSI: New York IV. 6/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 18/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 7 [i] 06:00 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 28 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 09:35 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i] 10:30 Jak věci fungují: Hliník [i] 10:55 Jak to dělají 8 [i] 11:25 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 12:20 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 13:15 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 16:25 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 17:20 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 19:10 Jak věci fungují: Železo [i] 19:40 Jak to dělají 9 [i] 20:05 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 21:55 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 23:45 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 00:40 Bratři Ludolfové 8 [i] 01:40 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak věci fungují: Železo [i] 04:35 Jak to dělají 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 1/13 [i] 10:05 Zlatý slavík 1983 [i] 10:35 Dlouhý čas loučení [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 16/23 [i] 15:05 Zpackaný životy: Znásilnění [i] 15:20 Nehasit! Hořím! [i] 15:45 Návštěva v ZOO [i] 15:50 Hrůzostrašný dějepis 6/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 6/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žofínský prales [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Taggart [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Zatracení [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Sex ve městě II 5/18 [i] 01:20 McLeodovy dcery IV 22/32 [i] 02:05 Přísně tajné vraždy 6/42 [i] 02:20 Den D 6/13 [i] 03:05 Kde peníze pomáhají [i] 03:15 Pořád se něco děje [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 2/26 [i] 06:20 Včelka Mája 2/104 [i] 06:45 Pat a Mat 6/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:30 Křesťanské umění na Moravě [i] 07:50 Výtvarnické konfese 5/8 [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Za domy milovníků umění s 6/7 [i] 09:50 Velázquez: Obrazy v obrazech [i] 10:50 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 5/5 [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 12/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Tak trochu jiný středověk aneb Jak se točili rytíři [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 16:05 Řidiči profesionálové 6/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 5/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musilok [i] 19:30 Kapusta 12/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Vojna a mír 4/4 [i] 22:15 Dokumentární klub: Po stopách [i] 23:10 Podvodníci [i] 00:50 Divadlo žije! [i] 01:15 Q [i] 01:45 Oscar Peterson [i] 02:35 Podzemní Čechy II [i] 03:00 Utajená řeč peněz 5/13 [i] 03:20 Deník Otty Wolfa [i] 04:15 Hana a Petr Ulrychovi a Javory [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 3 [i] 09:30 Obrázky Hollis Woodsové [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 2 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 16 [i] 13:55 Pohřešovaní III 6 [i] 14:45 Krok za krokem II 1 [i] 15:15 Smallville VI 20 [i] 16:05 Vražedná čísla 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 18 [i] 18:30 Ulice 1625, 1626 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 21:10 Dr. House V 13 [i] 22:05 Predátor z hlubin [i] 23:35 Kriminálka Las Vegas II 16 [i] 00:25 Novashopping 00:45 Zlatíčka [i] 01:40 Horoskopičiny [i] 02:30 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 30 [i] 06:40 Pět holek na krku 63 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 19 [i] 07:45 M*A*S*H 99 [i] 08:20 Frasier II 4 [i] 08:45 Právo a pořádek II 2 [i] 09:45 Policie Hamburk III 25 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 19 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 20 [i] 12:40 M*A*S*H 100 [i] 13:15 Chůva k pohledání I 16 [i] 13:45 Čarodějky IV 11 [i] 14:45 Médium IV 12 [i] 15:45 Julie Lescautová V 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 20 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek I 6 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 12 [i] 00:20 Wolffův revír II 5 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 34 [i] 04:25 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Macocha 117/120 [i] 07:10 Keď budeš moja 137-138/238 [i] 09:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 117/160 [i] 10:40 Viktória 111/171 [i] 11:35 Spýtaj sa Harriet 4/13 [i] 12:00 Ulica III. 117/259 [i] 13:15 Rebeli I. 163/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 116/351 [i] 15:00 Spýtaj sa Harriet 4/13 [i] 15:25 Macocha 118/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 139-140/238 [i] 18:00 Ulica III. 118/259 [i] 19:00 Rebeli I. 164/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 118/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 23/178 [i] 22:25 Viktória 112/171 [i] 23:15 Ukradli torzo Jupitera! [i] 00:55 Pravá tvár vášne 23/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 118/259 [i] 03:15 Viktória 112/171 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:45 Ukradli torzo Jupitera! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Půlnoční let [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fantom opery [i] 14:25 Tátou proti své vůli [i] 15:55 Dokonalí andílkové [i] 17:30 Padělatel [i] 19:00 Nevěsta na útěku [i] 21:00 Proměna Placida Lakea [i] 22:30 Mumie [i] 00:10 Job [i] 01:45 Předmět lásky [i] 03:15 Mrtví pouště [i] 04:45 Proměna Placida Lakea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Olympijské hry [i] 18:15 Zimní sporty [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:20 Jezdectví [i] 20:20 Jezdectví [i] 20:25 Golf [i] 21:25 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:00 Jachtink [i] 22:20 Jachtink [i] 22:25 All sports [i] 22:45 Tenis [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:15 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 11 [i] 06:00 Ochránce I 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 10:00 Slib věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 1 [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 20:00 Médium III 22 [i] 21:00 Dobrá manželka 5 [i] 22:00 Dobrá manželka 6 [i] 23:00 Bláznivá svatba [i] 01:00 Zamilovaná Grace [i] 03:00 Manžel na objednávku [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 06:00 Ecoluxe 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 20 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 21 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 09 [i] 09:00 Mistři švindlu 01 [i] 09:35 Mistři švindlu 02 [i] 10:10 Buď já nebo pes 54 [i] 11:05 Skryté možnosti 51 [i] 11:35 Skryté možnosti 52 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 03 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 08 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 28 [i] 16:15 Mistři švindlu 03 [i] 16:50 Mistři švindlu 04 [i] 17:25 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 17:55 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 09 [i] 19:20 Proč je to tak? 28 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 05 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 06 [i] 21:15 Jak přežít Everest 03 [i] 22:15 Impéria 08 [i] 23:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 08 [i] 23:50 Venku v zimě 08 [i] 00:20 Miliardové katastrofy 03 [i] 01:20 Tajemství dávných léčitelů 01 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 15 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 03 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 El paso [i] 07:50 Před kamerou 7 [i] 08:20 Holky fotbal nehrajou [i] 09:55 Othello [i] 11:55 Já a moje příšera [i] 13:45 Moondance Alexander [i] 15:15 Dům naruby [i] 17:00 Cesta do středu Země [i] 18:35 Děti noci