Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Krok za krokom III. 22/23 [i] 09:15 Xena IV. 5/22 [i] 10:00 Znamenie štyroch [i] 11:35 Monk V. 7/16 [i] 12:25 Odpadlík IV. 22/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Nezvestní III. 18/19 [i] 14:10 Myšlienky vraha II. 22/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom III. 23/23 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 John Q [i] 00:20 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 01:15 Vražedný útok [i] 03:00 Kyle XY II. 6/13 [i] 03:40 Wolffov revír II. 25/26 [i] 04:50 Stone v utajení 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 22/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:50 Nash Bridges 39/54 [i] 10:40 Nash Bridges 40/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 307 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 97/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 213/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 214/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Bláznivý [i] 00:35 Oheň [i] 01:20 Nash Bridges 39/54 [i] 02:05 Sila lásky I. 307 [i] 02:55 Atentáty, ktoré otriasli svetom 21/26 [i] 03:20 Sila lásky III. 213/244 [i] 04:10 Sila lásky III. 214/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Poklady islamu v Stredomorí 2/5 [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 Zahraj nám,muzika,vesele [i] 14:10 Putovanie za tvorbou maliara Petra Matejku [i] 14:35 VAT [i] 15:05 TKN [i] 15:35 Spomienky na Treviso [i] 16:15 Magazín NHL [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Utajená reč peňazí 5/13 [i] 19:20 Invencie: Jakub Klimo - Skutočnosť a sen [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Odhalenie tajomstva Pocahontas [i] 21:05 Diagnóza 166 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Simpsonovci VIII. 16,17 [i] 06:30 PROMI NOVINY [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 6 [i] 08:50 Oceľoví žraloci [i] 10:40 Sopka [i] 12:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 13:25 Medicopter 117 77 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 18,19 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 7 [i] 21:15 Knight Rider - V nesprávnych rukách - FINÁLE SERIÁLU 17/17 [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt I. 5,6 [i] 23:50 Mafstory [i] 00:55 Votrelci [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 22 [i] 03:50 Simpsonovci VIII. 18,19 [i] 04:30 Tichý plač [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 27 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 7 [i] 06:45 Derrick II. 16 [i] 07:45 Magnum III. 14,15 [i] 09:25 Derrick II. 16 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 7 [i] 11:20 Magnum III. 14 [i] 12:10 Zorro 87 [i] 12:35 Zasľúbená zem 3 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 120 [i] 14:20 Panelák 223 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 91,92 [i] 17:15 Láska nezomiera 69,70 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 22:00 Rodina špiónov 1/2 [i] 23:40 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 01:10 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 121 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 19/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 07:55 Zoom 14/221 [i] 08:00 Wildfire III. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 18/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 10:55 Zoom 14/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 19/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 16/24 [i] 13:00 Wildfire III. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 18/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 20/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 17/24 [i] 17:55 Zoom 14/221 [i] 18:00 Wildfire III. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 19/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 21:00 Boj o čas 6/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 6/14 [i] 23:00 CSI: New York IV. 5/21 [i] 23:55 Zoom 14/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 6/18 [i] 01:00 Boj o čas 6/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 6/14 [i] 02:50 CSI: New York IV. 5/21 [i] 03:35 Rodinné právo II. 17/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 6 [i] 06:00 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 26 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 09:35 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 10:30 Jak věci fungují: Dříví [i] 10:55 Jak to dělají 7 [i] 11:25 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 12:20 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 13:15 Americký chopper: Intel - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 16:25 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 17:20 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 19:10 Jak věci fungují: Hliník [i] 19:40 Jak to dělají 8 [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 21:00 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 21:55 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 23:45 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 00:40 Bratři Ludolfové 7 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak věci fungují: Hliník [i] 04:35 Jak to dělají 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příběh Robina Hooda a jeho družiny [i] 10:20 Bejvávalo [i] 11:10 Pořád se něco děje [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 15/23 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:30 Věda je zábava 12/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 6/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kosatec sibiřský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy 4/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 6/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 6/13 [i] 22:50 V hlavní roli Pancho Villa [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sex ve městě II 4/18 [i] 01:05 McLeodovy dcery IV 21/32 [i] 01:50 Chcete mě? [i] 02:05 Vltava v obrazech 54/86 [i] 02:20 Na cestě po Pandžšíru [i] 02:50 Pořád se něco děje [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 1/26 [i] 06:20 Včelka Mája 1/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 10/40 [i] 07:30 Zpackaný životy: Loupež [i] 07:45 Nehasit! Hořím! [i] 08:10 Po stopách [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Nefertiti [i] 10:30 Vzkaz Jana Petránka [i] 10:50 168 hodin [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 54/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 5/5 [i] 16:00 Velázquez: Obrazy v obrazech [i] 16:55 Výtvarnické konfese 5/8 [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících -T- [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Čtenářský deník... Petra [i] 19:45 Knižní svět [i] 20:00 Apartmá v hotelu Plaza [i] 21:55 Hranice v psychosomatice [i] 22:25 Requiem za 116 vesnic [i] 23:05 Q [i] 23:35 Richard III. [i] 01:20 V odborné péči 23/43 [i] 01:45 Film o filmu Pouta [i] 01:55 Retro [i] 02:20 Tajemství mrtvých mužů 2/13 [i] 03:05 Terra musica 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo pedagoga Pavla [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Dobrodružství vědy a techniky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 2 [i] 09:30 Jack a Sarah [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VII 1 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 15 [i] 13:55 Pohřešovaní III 5 [i] 14:50 Krok za krokem 22 [i] 15:15 Smallville VI 19 [i] 16:05 Vražedná čísla 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 17 [i] 18:30 Ulice 1623, 1624 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 165 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 2 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 6 [i] 23:05 Šestý den [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas II 15 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 29 [i] 06:40 Pět holek na krku 62 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 18 [i] 07:45 M*A*S*H 98 [i] 08:20 Frasier II 3 [i] 08:50 Právo a pořádek II 1 [i] 09:50 Policie Hamburk III 24 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 18 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 19 [i] 12:40 M*A*S*H 99 [i] 13:15 Chůva k pohledání I 15 [i] 13:45 Čarodějky IV 10 [i] 14:45 Médium IV 11 [i] 15:45 Julie Lescautová V 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 19 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:10 Na doživotí II 9 [i] 23:05 Ochrana svědků I 12 [i] 00:00 Wolffův revír II 4 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Výklad snů 03:45 Na čem záleží 33 [i] 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:45 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Lampáreň [i] 06:15 Macocha 116/120 [i] 07:05 Keď budeš moja 135-136/238 [i] 09:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 116/160 [i] 10:35 Viktória 110/171 [i] 11:30 Spýtaj sa Harriet 3/13 [i] 11:55 Ulica III. 116/259 [i] 13:10 Rebeli I. 162/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 115/351 [i] 14:55 Spýtaj sa Harriet 3/13 [i] 15:25 Macocha 117/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 137-138/238 [i] 18:05 Ulica III. 117/259 [i] 19:00 Rebeli I. 163/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 117/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 22/178 [i] 22:25 Viktória 111/171 [i] 23:15 Námestie Piatich mesiacov [i] 01:10 Pravá tvár vášne 22/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 117/259 [i] 03:05 Viktória 111/171 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Námestie Piatich mesiacov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Zítra nehrajeme! [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:40 Malý lord Fauntleroy [i] 15:25 Půlnoční let [i] 17:10 Návrat do ztraceného světa [i] 18:50 Hrdinové války [i] 20:55 Hollywood Sever [i] 22:25 Smrtící lekce [i] 00:05 Načasovaná smrt [i] 01:35 Mrtvá hlídka [i] 03:10 Zavaleni [i] 04:45 Hollywood Sever [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:40 Fotbal [i] 20:10 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 10 [i] 06:00 Ochránce I 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 10:00 Zamilovaná Grace [i] 12:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 16:00 Stávka! [i] 18:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 20:00 Médium III 21 [i] 21:00 Ženské kouzlo [i] 23:00 Svatební přání [i] 01:00 Moc a láska [i] 03:00 Slib věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 06:00 Ecoluxe 01 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 18 [i] 07:25 Znovuobjevitelé 19 [i] 07:55 Zvířecí rekordmani 08 [i] 08:50 Mistři švindlu 47 [i] 09:30 Mistři švindlu 48 [i] 10:10 Buď já nebo pes 53 [i] 11:05 Skryté možnosti 49 [i] 11:35 Skryté možnosti 50 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 02 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 07 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 27 [i] 16:15 Mistři švindlu 01 [i] 16:50 Mistři švindlu 02 [i] 17:25 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 17:55 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 08 [i] 19:20 Proč je to tak? 25 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 03 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 04 [i] 21:15 Jak přežít Everest 02 [i] 22:15 Impéria 07 [i] 23:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 07 [i] 23:50 Venku v zimě 07 [i] 00:20 Miliardové katastrofy 02 [i] 01:20 Stroj, který nás stvořil [i] 02:25 Místa ve Středomoří 14 [i] 03:30 Toulky Maďarskem 02 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 07:35 Silnice č. 30 [i] 09:00 Ca$h [i] 10:40 První neděle [i] 12:20 Rozchod! [i] 14:05 El paso [i] 15:55 Holky fotbal nehrajou [i] 17:30 Othello [i] 19:35 Táta: matka pluku [i] 21:00 Na stojáka 70 [i] 21:30 Californication III. 6 [i] 22:00 Vůně Kalahari 1 [i] 23:50 Červený pás [i] 01:25 Po přečtení spalte [i] 03:00 Bratři Solomonovi [i] 04:35 Táta: matka pluku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2