Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Krok za krokom III. 21/23 [i] 08:55 Xena IV. 4/22 [i] 09:50 Takí istí špióni ako my [i] 11:35 Monk V. 6/16 [i] 12:30 Odpadlík IV. 21/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Nezvestní III. 17/19 [i] 14:10 Myšlienky vraha II. 21/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Krok za krokom III. 22/23 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ja som ty a ty si ja [i] 21:40 Mentalista I. 6/23 [i] 22:35 112 [i] 23:10 Šelma 4/13 [i] 00:10 Železný orol II. [i] 01:55 Kyle XY II. 4-5/13 [i] 03:20 Wolffov revír II. 24/26 [i] 04:50 Stone v utajení 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 21/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Pesničky z Repete [i] 09:45 Nash Bridges 37/54 [i] 10:35 Nash Bridges 38/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 306 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 96/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 211/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 212/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska je slovo na päť písmen [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Klinika Grace V. 18/24 [i] 22:50 Môj otec [i] 00:45 Nash Bridges 37/54 [i] 01:35 Sila lásky I. 306 [i] 02:25 Atentáty, ktoré otriasli svetom 20/26 [i] 02:50 Sila lásky III. 211/244 [i] 03:40 Sila lásky III. 212/244 [i] 04:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 20/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 TKN [i] 07:15 Farmárska revue [i] 07:30 Retro noviny [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Milenky 1/3 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Poklady sveta IV. [i] 13:50 Poklady sveta IV. [i] 14:05 Odysseove cesty [i] 14:30 Umenie 2010 [i] 15:05 Odpískané [i] 15:35 Motormagazín [i] 15:55 Život na špičkách [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Vice-Versa 5/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Poklady islamu v Stredomorí 2/5 [i] 21:05 Magazín NHL [i] 21:25 Invencie: Jakub Klimo - Skutočnosť a sen [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:40 Anjeli strážni Vladimíra Černušáka [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysiealnia
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Autosalón [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 PRVÉ NOVINY 07:30 Panelák V. 5 [i] 08:15 V osídlach vášne [i] 09:55 Oni sa vrátia [i] 11:30 48 hodín [i] 13:25 SHARK II. 4 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 16,17 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 6 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:00 Profesionáli II. 15 [i] 22:55 Sopka [i] 01:00 Črepiny [i] 01:30 Oceľoví žraloci [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 21 [i] 03:45 Dracula [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Tarzan 26 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda I. 6 [i] 06:45 Derrick II. 15 [i] 07:45 Magnum III. 12,13 [i] 09:25 Derrick II. 15 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda I. 6 [i] 11:20 Magnum III. 12 [i] 12:10 Zorro 86 [i] 12:35 Zasľúbená zem 2 [i] 13:30 Doktorka Quinnová 119 [i] 14:20 Panelák 222 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 89,90 [i] 17:15 Láska nezomiera 67,68 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 22:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 3,4 [i] 23:55 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 01:30 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 120 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 18/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 07:55 Zoom 13/221 [i] 08:00 Wildfire III. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 17/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 10:55 Zoom 13/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 18/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 15/24 [i] 13:00 Wildfire III. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 17/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 19/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 16/24 [i] 17:55 Zoom 13/221 [i] 18:00 Wildfire III. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 18/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/9 [i] 22:00 Ti druzí 11/13 [i] 23:00 CSI: New York IV. 4/21 [i] 23:55 Zoom 13/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 5/18 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/9 [i] 02:00 Ti druzí 11/13 [i] 02:45 CSI: New York IV. 4/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 16/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 06:00 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 24 [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 09:35 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 10:30 Jak věci fungují: Obilí [i] 10:55 Jak to dělají 6 [i] 11:25 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 12:20 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 13:15 Americký chopper: Intel - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 16:25 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 17:20 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 19:10 Jak věci fungují: Dříví [i] 19:40 Jak to dělají 7 [i] 20:05 Říční příšery: Piraňa [i] 21:00 Přežili kousnutí 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Žralok útočí na klec [i] 23:45 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 00:40 Bratři Ludolfové 6 [i] 01:40 Říční příšery: Piraňa [i] 02:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak věci fungují: Dříví [i] 04:35 Jak to dělají 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 22/78 [i] 09:00 Děvčata, nedejte se! [i] 10:30 Znovu Na Vlachovce [i] 11:05 Tajemství pohlaví 3/3 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 20/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 14/23 [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 6/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Orel mořský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 24 [i] 21:00 Na cestě po Pandžšíru [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Zatmívání [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Sex ve městě VI 18/20 [i] 00:55 McLeodovy dcery IV 20/32 [i] 01:40 Kaleidoskop [i] 02:05 Osudové okamžiky [i] 02:20 Werichiáda [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Benjamin Kvítko 26/26 [i] 06:35 Bořek stavitel 26/26 [i] 06:45 Merlin, kouzelné štěně 26/26 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 08:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 61/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:20 Bílé ovce [i] 12:35 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 10/40 [i] 13:40 Eat it 6/6 [i] 13:45 Tak to vidím já 5/7 [i] 14:00 Kayla [i] 15:35 Život na pobřeží 2/10 [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Hodný, zlý a ošklivý [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 2/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Černí andělé [i] 22:15 Krásný ztráty [i] 22:55 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 6/42 [i] 00:50 Vzkaz Jana Petránka [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Petra [i] 01:35 V odborné péči 22/43 [i] 02:00 Máte slovo 02:45 POKR [i] 03:15 Československý filmový týdeník 767/2379 [i] 03:25 Crescendo [i] 04:15 Kdo je... Josef Palivec [i] 04:40 Trojnásobný génius [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie III 1 [i] 09:30 Poslední mohykán [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 16 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 14 [i] 13:55 Pohřešovaní III 4 [i] 14:50 Krok za krokem 21 [i] 15:15 Smallville VI 18 [i] 16:05 Vražedná čísla 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 16 [i] 18:30 Ulice 1621, 1622 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 6 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mentalista 11 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba V 6 [i] 23:30 Nečekaný zločin [i] 01:05 Bujné fantazie 25 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 28 [i] 06:45 Pět holek na krku 61 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 M*A*S*H 97 [i] 07:55 Frasier II 2 [i] 08:25 Právo a pořádek I 22 [i] 09:25 Policie Hamburk III 23 [i] 10:20 To je vražda, napsala III 17 [i] 11:50 Kauzy z Bostonu II 18 [i] 12:45 M*A*S*H 98 [i] 13:15 Chůva k pohledání I 14 [i] 13:45 Čarodějky IV 9 [i] 14:45 Médium IV 10 [i] 15:45 Julie Lescautová V 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 18 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 11 [i] 23:15 Ochrana svědků I 11 [i] 00:10 Wolffův revír II 3 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 32 [i] 04:15 Autosalon [i] 04:55 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Macocha 115/120 [i] 06:50 Keď budeš moja 133-134/238 [i] 09:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 115/160 [i] 10:25 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 12:00 Ulica III. 115/259 [i] 13:15 Rebeli I. 161/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 114/351 [i] 14:55 Spýtaj sa Harriet 2/13 [i] 15:25 Macocha 116/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 135-136/238 [i] 18:05 Ulica III. 116/259 [i] 19:00 Rebeli I. 162/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 116/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 21/178 [i] 22:20 Viktória 110/171 [i] 23:10 Krvná pomsta 2/2 [i] 00:45 Pravá tvár vášne 21/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 116/259 [i] 02:50 Viktória 110/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 114/351 [i] 04:15 Krvná pomsta 2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 13:50 Pik a Amadeus [i] 15:20 Někdo musí z kola ven [i] 16:55 Děti z ostrova pokladů 1 [i] 18:35 V moci snů [i] 20:20 Zítra nehrajeme! [i] 22:05 Zbytečnosti [i] 00:10 Básník války [i] 01:50 Chuť melounů [i] 03:45 Paranoia [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Skoky na lyžích [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Bowls [i] 15:30 Běžecké lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 9 [i] 06:00 Ochránce I 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 10:00 Štěstí věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 16:00 Manžel na objednávku [i] 18:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 20:00 Médium III 20 [i] 21:00 Svatební horečka [i] 23:00 Detektiv Monroe [i] 01:00 Manžel na objednávku [i] 03:00 Moc a láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 38 [i] 06:00 Komu patří moře? [i] 07:00 Znovuobjevitelé 16 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 17 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 07 [i] 09:00 Mistři švindlu [i] 10:10 Buď já nebo pes 52 [i] 11:05 Skryté možnosti 47 [i] 11:35 Skryté možnosti 48 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 12:35 Nigella vaří narychlo 01 [i] 13:10 Time Team [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 06 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 26 [i] 16:15 Mistři švindlu 47 [i] 16:50 Mistři švindlu 48 [i] 17:25 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 17:55 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 07 [i] 19:20 Proč je to tak? 24 [i] 20:15 Znovuobjevitelé 01 [i] 20:45 Znovuobjevitelé 02 [i] 21:15 Jak přežít Everest 01 [i] 22:15 Impéria 06 [i] 23:20 Jednotka pro vyšetřování nehod 06 [i] 23:50 Venku v zimě 06 [i] 00:20 Miliardové katastrofy 01 [i] 01:20 Příběh o Indii 06 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 13 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 01 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 08:00 Před kamerou 7 [i] 08:30 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 10:25 Bláznovo zlato [i] 12:15 Quantum of Solace [i] 14:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 15:35 Silnice č. 30 [i] 17:05 První neděle [i] 18:45 Rozchod! [i] 20:30 Sex ve městě [i] 22:55 Karanténa [i] 00:25 Je to fajn [i] 01:55 Stiletto [i] 03:35 Sex ve městě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vibrace [i] 11:35 Jen proto, že jsme jiní [i] 13:05 Dítě z Marsu