Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto [i] 06:55 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 9/13 [i] 07:20 Flintstonovci I. 19/25 [i] 07:45 Malí géniovia 2: Superdecká [i] 09:15 Pozri, kto to hovorí III. [i] 11:00 90210: Nová generácia 24/24 [i] 11:50 Škaredá Betty I. 23/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Allan Quartermain a Stratené Mesto Zlata [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Lavína [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kráľ Škorpión 2: Zrod bojovníka [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Fringe 17/20 [i] 23:35 V pavúčej sieti [i] 01:15 Chvenie 4 [i] 02:55 Drak prichádza [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Motormagazín [i] 07:05 Náhradníci I. 7/21 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 35/39 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 18/51 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Zlatá brána [i] 09:30 Alizuna [i] 10:35 Prehistorický park 4/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov [i] 16:25 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 21:50 Prepadnutie v Pacifiku [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Chodili sme spolu [i] 02:20 Obete a tí druhí [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Národnostné správy [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Seniori [i] 06:40 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Test magazín [i] 08:25 Môj dom, môj hrad [i] 08:50 Cesty nádeje [i] 09:15 Kapura [i] 10:00 Farmárska revue [i] 10:15 Retro noviny [i] 10:30 Československý filmový týždenník [i] 10:45 Osobnosti duchovného života [i] 11:10 O smelom krajčírikovi [i] 12:15 Anjeli strážni Vladimíra Černušáka [i] 12:45 Slovo [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Família [i] 13:40 Folklórny festival Detva 2009 [i] 14:55 Najatý klaun [i] 16:20 Spomienky na Treviso [i] 16:55 Futbal Premier League [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Autoportréty [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 20:55 Umenie 2010 [i] 21:25 Noc v archíve [i] 22:25 Slovo [i] 22:30 Poltón [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Objekt túžby [i] 08:00 Veľký tato [i] 10:00 Profesionáli II. 2 [i] 10:50 Stratené duše II 11, 12 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 18 [i] 14:00 Autosalón [i] 14:25 V osídlach vášne [i] 16:10 48 hodín [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:15 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Pozná ju ako svoje boty [i] 22:45 Prvotný strach [i] 01:10 Kyborg [i] 02:35 Krvilačná pomsta [i] 03:55 Prvotný strach [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Chobotnica II. 6/6 [i] 07:10 Chobotnica III. 1/7 [i] 08:10 Miazgovci 26,27 [i] 09:00 V uliciach San Francisca 92,93 [i] 10:55 Zorro 84,85 [i] 11:40 Februárová výhra [i] 13:30 Život hviezdy [i] 15:15 Big Ben XIII - Viedenská krv [i] 16:55 Moje meno je Nikto [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Stratená dcéra 1,2/2 [i] 23:35 Boogeyman [i] 01:10 CHUD 2 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 21/31 [i] 07:00 Rodinné právo 14/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 9/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 10/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 4/13 [i] 12:00 Alias V. 10/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 10/22 [i] 14:00 All Saints VI. 34/43 [i] 15:00 All Saints VI. 35/43 [i] 16:00 Alias V. 11/17 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 1/13 [i] 18:00 Boj o čas 12/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 12/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 22:00 Kat [i] 00:20 Pacovo mužstvo IV. 18/23 [i] 01:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/9 [i] 02:35 Joan z Arkádie 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 06:25 Jak věci fungují: Olovo [i] 06:50 Jak to dělají 3 [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 09:05 Očitá svědectví 1 [i] 09:35 Očitá svědectví 2 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 10:55 Říční příšery - sumec zabiják [i] 11:50 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 12:45 Nutné k přežití: Alabama [i] 13:40 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 14:35 Možné i nemožné 4 [i] 15:30 Hry s časem: Polykání ohně [i] 16:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 16:25 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 17:20 Top Trumps: Obrovské jachty [i] 17:50 Top Trumps: Superrychlá letadla [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 19:10 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Střely k křivkou letu [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa: Belize [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 5 [i] 22:50 Ženy vražedkyně: Osudová přitažlivost [i] 23:45 Z ráje do pekla 10 [i] 00:40 Hry s časem: Šrotování aut, dřevorubectví a skateboard [i] 01:40 Bořiči mýtů: Střely k křivkou letu [i] 02:40 Možné i nemožné 4 [i] 03:40 Jak věci fungují: Olovo [i] 04:05 Megainženýrství: Podzemní město [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Ferda II 15/26 [i] 06:30 Sedm služeb čerta Bonifáce [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 5/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 5/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:05 Teď vedou, babička s dědou [i] 14:15 Děvčata, nedejte se! [i] 15:45 Retro [i] 16:10 Kaleidoskop [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo pedagoga Pavla [i] 17:05 Horákovi 19/26 [i] 18:00 Pan Tau 6/33 [i] 18:35 Na cestě za Abdulem z Pandžšíru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zasaženi bleskem [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Komisař Montalbano [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Deadwood III 1/12 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Uvolněte se, prosím [i] 01:20 Arakain [i] 02:20 Evropský manuál [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Boromejky [i] 05:55 Dusík Jan Ladislav: Sonata D dur op. 69, č. 3 pro klavír. [i] 06:10 Črty k Chopinovu portrétu [i] 06:40 Počesku [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Jaroslav Kurzweil [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 767/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Petra [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 6/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Můj strýček [i] 12:00 V zámku a podzámčí [i] 13:45 Bečička [i] 14:25 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 15:20 Život na pobřeží 3/10 [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Pompeje [i] 16:50 Kamera na cestách: Tajemný ostrov na konci světa [i] 17:40 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci 6/6 [i] 19:25 Sedm klaunů 19:35 Simpsonovi XIX 7/20 [i] 20:00 Z vysokého rodu [i] 20:40 Příběh věže [i] 20:55 Malostranské věže [i] 21:15 Staronové věže [i] 21:35 Rozhlednové rarity [i] 22:00 Na plovárně s Miroslavem Jindrou [i] 22:25 Vzkaz Jana Petránka [i] 22:45 Irina Palm [i] 00:25 Basement Sessions 2/6 [i] 01:20 Čétéčko [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:35 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 03:25 Kamera na cestách: Tajemný ostrov na konci světa [i] 04:20 Na cestě po Ceutě a Melille [i] 04:45 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Dobrodružství Antje a jejích přátel 11, 12 [i] 06:40 3-2-1 Tučňáci! 22 [i] 07:05 Senzační Spiderman 21 [i] 07:30 Batman vítězí III 5 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 64 [i] 08:25 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 09:55 Marco Polo 2/2 [i] 11:40 To nevymyslíš [i] 12:45 Ecce homo Homolka [i] 14:20 Sedm let v Tibetu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 31 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Stupeň 7: Konec světa 1/2 [i] 21:45 Střepiny [i] 22:15 Stupeň 7: Konec světa 2/2 [i] 23:55 Myšlenky na vraždu [i] 01:25 Novashopping 01:45 Mr.GS [i] 02:15 Střepiny [i] 02:40 Horoskopičiny [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:35 Země dinosaurů 20 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla 20 [i] 07:25 Bejbybum I 11 [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 16 [i] 08:20 Hitlerovi bodyguardi 13 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 96 [i] 10:25 M*A*S*H 97 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 To je vražda, napsala III 16 [i] 13:55 Smysluplná vražda [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 17 [i] 20:00 Vraždy v Londýně I 1 [i] 21:45 Řekni, kdo tě zabil 6 [i] 22:40 Superpoldové [i] 00:40 Svět 2010 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Big Ben IV 6 [i] 04:25 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 07:00 Keď budeš moja 131-132/238 [i] 08:45 Prípady Alice Neversovej IV. 1/4 [i] 09:35 Muži na stromoch II. 14/14 [i] 10:20 Slávici na ulici [i] 11:25 Chuťovky [i] 12:50 Rebeli I. 160/215 [i] 13:40 Prípady Alice Neversovej IV. 1/4 [i] 14:35 Columbov návrat 1/3 [i] 16:15 Keď budeš moja 133-134/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 14/14 [i] 19:00 Rebeli I. 161/215 [i] 20:00 Čarodejnice z Eastwicku [i] 22:05 Skutočný príbeh: Cena za zlomené srdce [i] 23:45 Objednávka na neveru [i] 01:05 Columbov návrat 1/3 [i] 02:45 Čarodejnice z Eastwicku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tátou proti své vůli [i] 13:35 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 15:15 Všechny děti potřebují lásku [i] 16:45 Ester to rozčísne [i] 18:30 Cesta Černého měsíce [i] 20:10 Johanka z Arku 1. [i] 21:45 Jiná perspektiva [i] 23:35 Anatomie pekla [i] 00:55 Smrtící vloupání [i] 02:15 Kořist [i] 03:45 Johanka z Arku 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Sáně [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:20 Krasobruslení [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Box [i] 22:00 Bowls [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Klasické lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 8 [i] 06:00 Ochránce I 9 [i] 07:00 Život v divočině 10 [i] 08:00 Život v divočině 11 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 10:00 Stávka! [i] 12:00 Odvážná holka [i] 14:00 Detektiv Monroe [i] 16:00 Dobrá čarodějka [i] 18:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 6 [i] 20:00 Dobrá manželka 5 [i] 21:00 Dobrá manželka 6 [i] 22:00 Médium III 17 [i] 23:00 Médium III 18 [i] 00:00 Dva muži šli do války [i] 02:00 Médium III 19 [i] 03:00 Život v divočině 10 [i] 04:00 Život v divočině 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 13 [i] 05:30 Zhýčkaní 01 [i] 06:00 Země krásná neznámá 14 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 07:15 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 08:15 Po proudu Yukonu [i] 09:15 Jaro na chalupě 02 [i] 10:10 Jamieho Amerika 02 [i] 11:10 Impéria 22 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 12:30 Jamieho drůbeží hostina [i] 13:30 Rybaření na chalupě 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 38 [i] 15:35 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 22 [i] 17:20 Mistři švindlu 47 [i] 18:00 Mistři švindlu 48 [i] 18:40 Velká čínská zeď 01 [i] 19:40 Jsme zvědaví 01 [i] 20:45 Tuningmánie 11 [i] 21:20 Tuningmánie 12 [i] 21:55 Impéria 23 [i] 23:00 Řím: Vliv a nadvláda 01 [i] 00:00 Strategie útěku [i] 01:00 Jak přežít v Alcatrazu [i] 02:00 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 02:55 Po proudu Yukonu [i] 03:55 Evropská velkoměsta 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Věřte mi [i] 07:45 College Road Trip [i] 09:05 Já a moje příšera [i] 10:55 Stará známost [i] 12:50 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 14:05 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 15:55 Bláznovo zlato [i] 17:45 Quantum of Solace [i] 19:30 Před kamerou 7 [i] 20:00 Valkýra [i] 22:00 Odvlečen [i] 00:00 True Blood - Pravá krev II. : Na druhé straně není nic 12 [i] 00:55 Californication III. 5 [i] 01:25 Na stojáka 69 [i] 01:55 Děti Anakondy [i] 03:25 Až na krev [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Moulin Rouge [i] 08:05 Chcete být hvězdou? [i] 09:45 10 000 př. n. l. [i] 11:35 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 12:50 Miliónový pes [i] 14:35 Zbožňuju trable [i] 16:35 Jak na holky [i] 18:10 Noc v muzeu [i]