Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Stone v utajení 19/26 [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:10 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 8/13 [i] 06:35 Flintstonovci I. 18/25 [i] 07:00 Alf III. 13-14/25 [i] 07:55 Malí obri [i] 09:50 Pozri, kto to hovorí [i] 11:35 Agenti 00 [i] 13:10 Aljaška [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Súboj o poklad templárov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Na pokraji smrti [i] 22:25 Chladná pomsta [i] 00:25 Fanatik [i] 02:25 Matador [i] 03:55 Ľudia z predmestia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:00 Góly body sekundy [i] 06:10 Reportéri [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Náhradníci I. 6/21 [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 34/39 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 17/51 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 Hádaj kto nás pozval [i] 09:35 Heidi 4/26 [i] 10:00 Robin Hood 4/13 [i] 10:45 Chudobní milionári 4/12 [i] 11:35 Hopla! [i] 12:05 Poklady civilizácie 4/4 [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:20 Kráľ Ralph [i] 15:00 Elektrický jazdec [i] 17:05 Show Billa Cosbyho VIII 15/25 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Hľadanie spravodlivosti [i] 22:55 Hunter: Opäť v akcii [i] 00:35 Modrý motýľ [i] 02:15 Show Billa Cosbyho VIII 15/25 [i] 02:45 Hunter: Opäť v akcii [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:45 Poklady civilizácie 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Kaleidoskop [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 09:05 Rieky Francúzska [i] 09:30 Goldina pomsta [i] 10:20 GEN.sk [i] 10:35 Medicína [i] 11:35 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej - komplexy [i] 13:05 Duchovia 17/34 [i] 13:40 Hokejová 80 [i] 14:45 Kapura [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:45 Študentské filmy [i] 16:20 Seniori [i] 16:45 Piano revue [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Vladimír Hurban Vladimirov [i] 18:55 Vinica zrie [i] 19:20 Invencie: Ján Berger - Svetlo a farba [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:20 Retro noviny [i] 21:35 Anjeli strážni Vladimíra Černušáka [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:45 BJD 2008 [i] 00:30 Motormagazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:25 Princezná Sissi [i] 05:50 Spider-Man bez hraníc [i] 06:30 Tutenstein - malý faraón [i] 07:15 Spider-Man [i] 08:00 Káčerovo [i] 08:25 Simpsonovci VIII. 14, 15 [i] 09:15 Objekt túžby [i] 11:30 Pán Magor [i] 13:15 Prežiť [i] 15:45 Firewalker [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 18 [i] 20:45 Veľký tato [i] 22:55 Nie je čo stratiť [i] 00:50 Prežiť [i] 02:50 Votrelec [i] 04:40 PRVÉ NOVINY 04:55 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Chobotnica II. 4,5 [i] 06:10 Chobotnica II. [i] 07:15 Siska 68 [i] 08:15 V uliciach San Francisca 90,91 [i] 10:00 Zorro 82,83 [i] 10:45 Miazgovci 26,27 [i] 11:45 Julie Lescautová III. 9 [i] 13:30 "My všichni školou povinní" 1/13 [i] 14:35 Lotrando a Zubejda [i] 16:25 Desiaty muž [i] 18:10 "Hříšní lidé Města pražského" 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Big Ben XIII - Viedenská krv [i] 22:00 Moje meno je Nikto [i] 00:00 V uliciach San Francisca 90,91 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 20/31 [i] 07:00 Rodinné právo 13/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 8/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 3/13 [i] 12:00 Alias V. 9/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 9/22 [i] 14:00 All Saints VI. 32/43 [i] 15:00 All Saints VI. 33/43 [i] 16:00 Alias V. 10/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 18:00 Boj o čas 11/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 11/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 17/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 5/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 19/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 17/22 [i] 03:00 Joan z Arkádie 19/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 5 [i] 06:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 06:25 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 07:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 08:10 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 09:05 Říční příšery - sumec zabiják [i] 10:00 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 11:50 Megainženýrství: Podzemní město [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 13:40 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 14:35 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 15:30 Tuning 2008: Dodávka jako reklamní předmět [i] 16:25 Jak věci fungují: Krocani [i] 16:55 Jak to dělají 2 [i] 17:20 Megainženýrství: Podzemní město [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 19:10 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 21:00 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Alabama [i] 23:45 Říční příšery - sumec zabiják [i] 00:40 Přežili kousnutí 1 [i] 01:40 Běsnění: Běsnění živlů [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 21/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 07:15 Ztracené hračky 4/13 [i] 07:25 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 Kayla [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Hon na myš [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Truman Show [i] 15:15 Robin Hood 6/26 [i] 16:05 Profesionálové 10/57 [i] 16:55 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Film o filmu Děšťová víla [i] 17:15 Divoký koník Ryn [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 SILVESTR 2009 - 1. část [i] 20:55 SILVESTR 2009 - 2. část [i] 22:00 Muž v ohni [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Pancéřová holka [i] 02:05 13. komnata Jana Kašpara [i] 02:35 Pošta pro tebe [i] 03:30 Všechnopárty [i] 04:10 Folklorní magazín [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese 4/8 [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Pandománie [i] 09:15 Postřehy odjinud [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Můj otec generál [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XIX 7/20 [i] 13:35 Musilok [i] 14:05 Ajťáci 6/6 [i] 14:30 Basement Sessions 2/6 [i] 15:25 Království divočiny: Předivo života 11/13 [i] 15:50 Pohádka z kamene [i] 16:20 Rajské zahrady II 6/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Boromejky [i] 17:05 Úsměvy Marie Drahokoupilové [i] 17:45 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 6/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 5/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Nominační večer Českého lva [i] 21:40 Trilobit Beroun 2009 [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Filmopolis [i] 23:30 Pozdní sběr [i] 01:05 Roy Hargrove Quintet [i] 02:05 Sešli se... [i] 02:50 Khamoro 2000 [i] 03:30 ČT Live - Lucie Bílá [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:50 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Senzační Spiderman 20 [i] 06:20 Batman vítězí III 4 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 11, 12 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 63 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:40 Občanské judo [i] 09:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:15 Marco Polo 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tetička [i] 14:15 Na Hromnice o den více [i] 16:10 Lavina století [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledově ostří [i] 21:50 Přepadení v Pacifiku [i] 23:50 Hlava nehlava [i] 02:05 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Wolffův revír [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Země dinosaurů 19 [i] 06:50 Pokémon: Diamant a perla 19 [i] 07:15 Bejbybum I 10 [i] 07:40 Fresh Prince V 14 [i] 08:05 Sabrina - mladá čarodějnice I 15 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 95 [i] 10:10 Super drbna II 2 [i] 11:05 To je vražda, napsala III 15 [i] 12:05 Columbo [i] 14:10 Superman [i] 17:05 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 16 [i] 20:00 Mořská panna [i] 22:20 Ďáblova duše [i] 00:30 Spoutaný vrah [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Helicops III 5 [i] 04:50 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 07:00 Keď budeš moja 129-130/238 [i] 08:40 Muži na stromoch II. 13/14 [i] 09:30 Slávici na ulici [i] 10:35 Chuťovky [i] 11:55 Rebeli I. 159/215 [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej III. 4/4 [i] 14:30 Columbo VII. 4/4 [i] 16:15 Keď budeš moja 131-132/238 [i] 18:05 Muži na stromoch II. 13/14 [i] 19:00 Rebeli I. 160/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 21:40 Drž si odstup [i] 23:15 Prijateľné riziko [i] 00:50 Columbo VII. 4/4 [i] 02:25 Lampáreň [i] 03:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pik a Amadeus [i] 13:35 Hlavní zprávy [i] 15:20 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 17:00 Nevěsta na útěku [i] 19:00 Real je naše vášeň [i] 20:35 Dohozená svatba [i] 22:10 Lekce umírání [i] 23:40 Předmět lásky [i] 01:10 Mírotvorce [i] 02:45 Návnada [i] 04:20 Dohozená svatba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:00 Sáně [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:40 Zimní sporty [i] 17:45 Klasické lyžování [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Zimní sporty [i] 20:15 Klasické lyžování [i] 21:45 Box [i] 23:45 Bojové sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:55 Zimní sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 7 [i] 06:00 Ochránce I 8 [i] 07:00 Dynastie: Rub a líc [i] 09:00 Odvážná holka [i] 11:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 12:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 14:00 Stávka! [i] 16:00 Céline [i] 18:00 Dobrá manželka 3 [i] 19:00 Dobrá manželka 4 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 22:00 Nebezpečná seznamka [i] 00:00 Detektiv Monroe [i] 02:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 03:00 Drzá Jordan IV 2 [i] 04:00 Drzá Jordan IV 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 06:00 Obnažená planeta 06 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 07:15 Jak přežít Everest 03 [i] 08:10 Venku v zimě 05 [i] 08:40 Venku v zimě 06 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 14 [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 11:00 Řeč hmyzí říše 07 [i] 11:20 Jimmova farma [i] 11:55 Jimmova farma [i] 12:30 Jamieho vepřové hody [i] 13:30 Rybaření na chalupě 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 37 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 03 [i] 15:50 Tělo v číslech 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 21 [i] 17:20 Mistři švindlu 45 [i] 18:00 Mistři švindlu 46 [i] 18:40 Zhýčkaní 13 [i] 19:10 Zhýčkaní 01 [i] 19:45 Zázračné smysly 04 [i] 20:50 Piráti silnic 09 [i] 21:20 Piráti silnic 10 [i] 21:45 Lidé a místa na Zemi: Lofoten [i] 22:00 On the Spot 04 [i] 22:55 Město zkázy [i] 23:55 Forenzní laboratoř [i] 00:50 Odkud přicházíme 06 [i] 01:50 Králové a královny 01 [i] 02:20 Králové a královny 02 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 09 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 07:15 Ca$h [i] 08:55 Darjeeling s ručením omezeným [i] 10:30 Divoši [i] 12:25 Last minute Maroko [i] 13:55 Děti noci [i] 15:20 Revoluce paní Ratcliffové [i] 17:00 Simpsonovi ve filmu [i] 18:25 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 20:00 Město Ember [i] 21:35 Beowulf [i] 23:30 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 01:15 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství [i] 02:45 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 04:40 Všechno nebo nic [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Dobrý den, smutku [i] 07:35 Naděje umírá poslední [i] 09:20 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 11:25 Filmy a filmové hvězdy II. 6 [i] 11:55 Romeo a Julie se berou [i] 13:25 Zatmění slunce [i] 15:35 Nikdo není sám [i] 17:20 Je nám osmnáct [i] 18:55 Moulin Rouge [i] 21:00 Californication III. : Hloupí, ale šťastní 5