Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Krok za krokom III. 20/23 [i] 09:15 Xena IV. 4/22 [i] 10:00 Noc na Karlštejne [i] 11:40 Monk V. 5/16 [i] 12:30 Odpadlík IV. 20/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Nezvestní III. 16/19 [i] 14:15 Myšlienky vraha II. 20/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 21/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tomu neuveríš! [i] 20:50 Smrtonosná zbraň 3 [i] 23:00 Delta Force One: Stratená hliadka [i] 00:50 Nezmieriteľní [i] 03:00 Gumball 3000 Rally [i] 04:05 Kobra 11 XII. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 20/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 35/54 [i] 10:35 Nash Bridges 36/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 305 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 95/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 209/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 210/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 21:50 Ryba menom Wanda [i] 23:40 Prci, prci, prcičky v tábore [i] 01:20 Sila lásky I. 305 [i] 02:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 19/26 [i] 02:35 Sila lásky III. 209/244 [i] 03:25 Sila lásky III. 210/244 [i] 04:10 Atentáty, ktoré otriasli svetom 19/26 [i] 04:40 Divoký anjel 95/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 City folk 2006 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Život s chladnou krvou 4/5 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 Dizajn 4/17 [i] 13:45 Família [i] 14:20 Večer na tému [i] 16:00 Obrázky z prírody [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Goldina pomsta [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Panelák V. 4 [i] 08:40 Zavraždená, ale. . [i] 10:35 Lietajúce oko [i] 12:30 Knight Rider - Nič nie je, ako bývalo 16 [i] 13:25 Medicopter 117 76 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 14, 15 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 5 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 5 [i] 21:15 Penelope [i] 23:15 PREMIÉRA: Firewalker [i] 01:15 Kyborg [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. [i] 03:20 Penelope [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 118 [i] 05:45 Tarzan 25 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 5 [i] 06:55 Derrick II. 14 [i] 08:00 Magnum III. 10,11 [i] 09:35 Derrick II. 14 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 5 [i] 11:30 Magnum III. 10 [i] 12:20 Zorro 81 [i] 12:40 Zasľúbená zem 1/65 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 118 [i] 14:25 Panelák 221 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 87,88 [i] 17:15 Láska nezomiera 65,66 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 5 [i] 20:55 Siska 68 [i] 22:00 Desiaty muž [i] 23:45 Magnum III. 11 [i] 00:35 Zasľúbená zem 1/65 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 17/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 07:55 Zoom 13/221 [i] 08:00 Wildfire III. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 16/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 10:55 Zoom 13/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 17/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 14/24 [i] 13:00 Wildfire III. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 16/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 18/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 15/24 [i] 17:55 Zoom 13/221 [i] 18:00 Wildfire III. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 17/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 22:00 Podstata strachu 1/13 [i] 23:00 CSI: New York IV. 3/21 [i] 23:55 Zoom 13/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 4/18 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 02:00 Podstata strachu 1/13 [i] 02:45 CSI: New York IV. 3/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 15/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 4 [i] 06:00 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 22 [i] 07:45 Nutné k přežití: Island [i] 08:40 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 09:35 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 10:30 Jak věci fungují: Káva [i] 10:55 Jak to dělají 5 [i] 11:25 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 12:20 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 13:15 Americký chopper: Peavey - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 23 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Nutné k přežití: Island [i] 16:25 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 17:20 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 19:10 Jak věci fungují: Obilí [i] 19:40 Jak to dělají 6 [i] 20:05 Možné i nemožné 4 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 21:55 Hry s časem: Šrotování aut, dřevorubectví a skateboard [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 23:45 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 00:40 Bratři Ludolfové 5 [i] 01:40 Možné i nemožné 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak věci fungují: Obilí [i] 04:35 Jak to dělají 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:30 Werichiáda [i] 10:20 Toulky krajem [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 19/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 13/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 15:10 Franklin 13/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 15:55 Návštěva v ZOO [i] 16:00 Ovečka Shaun 30/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 8/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Ať žijí rytíři! 5/7 [i] 21:00 13. komnata Jana Kašpara [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě VI 18/20 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Kmotr III 1/2 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery IV 19/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:25 Rajské zahrady II 5/13 [i] 02:40 Charlie Chaplin [i] 03:10 Kdo je... Josef Palivec [i] 03:35 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Události v regionech Brno 04:30 Události v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 5/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 25/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 25/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 25/26 [i] 06:45 Já a moje rodina 5/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 5/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Zahrajem si na vojáky [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 5/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:30 Království divočiny: Předivo života 11/13 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 5/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 61/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Jaroslav Kurzweil [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Pandománie [i] 20:50 Moje rodina V 5/14 [i] 21:20 Film o filmu Pouta [i] 21:30 Roy Hargrove Quintet [i] 22:30 Bigbít 6/42 [i] 23:30 Gorodok pro štěstí [i] 23:55 I BBC se utne [i] 00:15 Lidé z manéže 5/10 [i] 01:15 V odborné péči 21/43 [i] 01:40 Pavlač Ester Kočičkové 6/12 [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Hudba slovem obložená [i] 03:20 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 5/7 [i] 03:35 Rodina a já [i] 03:55 Deník Otty Wolfa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 25 [i] 09:30 Stefanie III 1 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 15 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 13 [i] 13:55 Pohřešovaní III 3 [i] 14:45 Krok za krokem 20 [i] 15:15 Smallville VI 17 [i] 16:05 Vražedná čísla 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 15 [i] 18:30 Ulice 1619, 1620 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Noc na Karlštejně [i] 21:45 Lara Croft: Tomb Raider [i] 23:35 Air Marshal [i] 01:20 Novashopping 01:40 112 [i] 02:10 Tabu [i] 02:55 Áčko [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Wolffův revír [i] 06:20 Dexterova laboratoř II 27 [i] 06:40 Pět holek na krku 60 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 14 [i] 07:45 M*A*S*H 93 [i] 08:20 Frasier II 1 [i] 08:45 Právo a pořádek I 21 [i] 09:45 Policie Hamburk III 22 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 14 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 17 [i] 12:35 M*A*S*H 94 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 13 [i] 13:45 Čarodějky IV 8 [i] 14:45 Médium IV 9 [i] 15:40 Julie Lescautová V 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 15 [i] 20:00 Bratři jak se patří [i] 22:35 Kobra [i] 00:25 Věc [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Na čem záleží 30 [i] 04:35 Na čem záleží 31 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tajomstvo ľadovca [i] 06:45 Macocha 114/120 [i] 07:30 Keď budeš moja 127-128/238 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 114/160 [i] 11:00 Viktória 109/171 [i] 11:45 Spýtaj sa Harriet 1/13 [i] 12:10 Ulica III. 114/259 [i] 13:25 Rebeli I. 158/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 113/351 [i] 15:05 Spýtaj sa Harriet 1/13 [i] 15:30 Macocha 115/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 129-130/238 [i] 18:05 Ulica III. 115/259 [i] 19:00 Rebeli I. 159/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 115/160 [i] 21:30 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 23:10 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 00:50 Lampáreň [i] 01:20 Ulica III. 115/259 [i] 02:00 Prijateľné riziko [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:00 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Klára a já [i] 06:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:45 Zabít Elizabeth [i] 15:20 Artušův meč [i] 16:50 Hrdinové války [i] 18:55 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:40 Poslední plavky [i] 22:15 Mrtví pouště [i] 23:45 Mrtvá hlídka [i] 01:20 Miluji tě k sežrání [i] 03:05 Pocit viny [i] 04:35 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Biaton [i] 10:00 Atletika [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Bowls [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Skoky na lyžích [i] 20:15 Klasické lyžování [i] 21:45 Timbersports [i] 22:15 Timbersports [i] 22:45 Strongest Man [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Poker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 6 [i] 06:00 Ochránce I 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 10:00 Dynastie: Rub a líc [i] 12:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 16:00 Odvážná holka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 6 [i] 20:00 Médium III 19 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 01:00 Médium III 15 [i] 02:00 Médium III 16 [i] 03:00 Dva muži šli do války [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 06:00 Úsvit lidstva 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 14 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 15 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 06 [i] 09:00 Mistři švindlu 45 [i] 09:35 Mistři švindlu 46 [i] 10:15 Buď já nebo pes 51 [i] 11:10 Skryté možnosti 45 [i] 11:40 Skryté možnosti 46 [i] 12:10 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 13:10 Velikonoční ostrov [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 05 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 25 [i] 16:15 Mistři švindlu [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 06 [i] 19:20 Proč je to tak? 23 [i] 20:15 Maximální dopad 01 [i] 21:20 Zázračné smysly 04 [i] 22:20 Impéria 05 [i] 23:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 23:55 Venku v zimě 05 [i] 00:25 Město zkázy [i] 01:20 Příběh o Indii 05 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 12 [i] 03:30 Kanál v Hangzhou 04 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Úhel pohledu [i] 07:30 A zase jedna Popelka [i] 09:00 Zlatý kompas [i] 10:50 Hancock [i] 12:25 Tohle je Sparta! [i] 13:50 Manuel a Manuela [i] 15:25 Moondance Alexander [i] 16:55 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 6 [i] 20:00 Bellamy [i] 21:50 Cesta bojovníka [i] 23:30 Ten Největší [i] 01:20 Červený pás [i] 03:00 Maturitní ples [i] 04:25 Volný jako pták [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dítě z Marsu