Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom III. 19/23 [i] 09:05 Xena IV. 3/22 [i] 09:50 Princ z Pacifiku [i] 11:35 Monk V. 4/16 [i] 12:30 Odpadlík IV. 19/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Nezvestní III. 15/19 [i] 14:15 Myšlienky vraha II. 19/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 20/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ako pavúk [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 22:50 8 MM 2 [i] 00:45 Tanec s mŕtvymi [i] 02:25 Kyle XY II. 3/13 [i] 03:10 Wolffov revír II. 22-23/26 [i] 04:50 Stone v utajení 18/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 19/25 [i] 08:55 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 33/54 [i] 10:35 Nash Bridges 34/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 304 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 94/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 207/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 208/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Capri 4/12 [i] 22:50 Dievčatá z Cadillacu [i] 00:25 Oheň [i] 01:10 Sila lásky I. 304 [i] 02:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 18/26 [i] 02:30 Sila lásky III. 207/244 [i] 03:20 Sila lásky III. 208/244 [i] 04:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 18/26 [i] 04:35 Divoký anjel 94/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ako sa varia dejiny [i] 12:40 Regionálny denník [i] 13:15 Živá panoráma [i] 14:00 Mama to vie najlepšie [i] 14:25 Žijúce kamene [i] 15:00 Na tanieri/Teríteken [i] 16:00 Profesionál [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 4/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Život s chladnou krvou 4/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 3 [i] 09:15 Ohnivá cesta 1, 2/2 [i] 12:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 13:25 Medicopter 117 75 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 12, 13 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 4 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 4 [i] 21:15 Knight Rider - Nič nie je, ako bývalo 16 [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt 3 [i] 23:55 Mafstory [i] 00:55 Lietajúce oko [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:20 Simpsonovci VIII. [i] 04:00 Mafstory [i] 04:55 Choď za svojím snom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 117 [i] 05:45 Tarzan 24 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 4 [i] 06:55 Derrick II. 13 [i] 08:00 Magnum III. 8,9 [i] 09:35 Derrick II. 13 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 4 [i] 11:30 Magnum III. 8 [i] 12:20 Zorro 80 [i] 12:40 Červené ruže 200/200 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 117 [i] 14:25 Panelák 220 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 85,86 [i] 17:15 Láska nezomiera 63,64 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 21:50 PREMIÉRA: Boj o moc 1/2 [i] 23:25 Machri [i] 01:00 Magnum III. 9 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 16/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 07:55 Zoom 12/221 [i] 08:00 Wildfire III. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 15/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 10:55 Zoom 12/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 16/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 13/24 [i] 13:00 Wildfire III. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 15/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 17/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 14/24 [i] 17:55 Zoom 12/221 [i] 18:00 Wildfire III. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 16/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 20/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 22/22 [i] 23:15 CSI: New York IV. 2/21 [i] 00:10 Zoom 12/221 [i] 00:15 Ďáblův sluha 3/18 [i] 01:05 Zachraň mě V. 20/22 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 22/22 [i] 03:00 CSI: New York IV. 2/21 [i] 03:45 Rodinné právo II. 14/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 20 [i] 07:45 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 09:35 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 10:30 Jak věci fungují: Pivo [i] 10:55 Jak to dělají 4 [i] 11:25 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 12:20 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 13:15 Americký chopper: Peavey 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 16:25 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 17:20 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 18:15 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 19:10 Jak věci fungují: Káva [i] 19:40 Jak to dělají 5 [i] 20:05 Očitá svědectví 1 [i] 20:35 Očitá svědectví 2 [i] 21:00 Z ráje do pekla 10 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Osudová přitažlivost [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 23:45 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 00:40 Bratři Ludolfové 4 [i] 01:40 Očitá svědectví 1 [i] 02:10 Očitá svědectví 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak věci fungují: Káva [i] 04:35 Jak to dělají 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Farmářova dcera [i] 10:35 Rytmus [i] 10:50 Sci-fi aneb Slavný Peterka [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 12/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 5/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Kamarád Timmy 5/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 1/13 [i] 20:55 Máte slovo [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Taggart [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Sex ve městě II 3/18 [i] 23:50 McLeodovy dcery IV 18/32 [i] 00:35 Řím II 10/10 [i] 01:40 Rajské zahrady II 5/13 [i] 01:55 Hledání ztraceného času 6 [i] 02:15 Hledám práci [i] 02:35 Chcete mě? [i] 02:50 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Události v regionech Brno 04:30 Události v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 24/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 24/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 24/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 5/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 11/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Řidiči profesionálové 5/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy 3/23 [i] 10:40 Na plovárně s Apa Sherpou a Dawa Sherpou [i] 11:05 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Čarodějné námluvy [i] 14:35 Bludiště [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Přežili rok 2000 [i] 17:00 Designtrend 5/13 [i] 17:20 Svobody se nevzdáme 1/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Můj otec generál [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Plán 9 z vesmíru [i] 23:15 Evropský manuál [i] 23:35 Pavlač Ester Kočičkové 6/12 [i] 00:00 Zajatci bílého boha [i] 00:55 V odborné péči 20/43 [i] 01:25 Hudební studio M [i] 01:50 Tak trochu jiný středověk aneb Jak se točili rytíři 02:05 Člověče, kdo jsi? [i] 02:30 Jak se žije po okupantech podle [i] 02:45 Zdeněk Škarvada [i] 03:05 Jako kruhy na vodě [i] 03:45 Jan a Jana [i] 04:05 Strážci pralesa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 24 [i] 09:25 Bláznivá runway [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 14 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 12 [i] 13:55 Pohřešovaní III 2 [i] 14:45 Krok za krokem 19 [i] 15:15 Smallville VI 16 [i] 16:05 Vražedná čísla 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 14 [i] 18:30 Ulice 1617, 1618 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 164 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 5 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:45 Zprávař - Příběh Rona Burgundyho [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas II 14 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Horoskopičiny [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 26 [i] 06:40 Pět holek na krku 59 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 13 [i] 07:45 M*A*S*H 92 [i] 08:20 Frasier I 24 [i] 08:45 Právo a pořádek I 20 [i] 09:45 Policie Hamburk III 21 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 13 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 16 [i] 12:35 M*A*S*H 93 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 12 [i] 13:45 Čarodějky IV 7 [i] 14:45 Médium IV 8 [i] 15:40 Julie Lescautová V 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 14 [i] 20:00 TOP STAR: Waldemar Matuška [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Zoufalé manželky V 19 [i] 23:15 Svědomí [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 29 [i] 04:15 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:55 Macocha 113/120 [i] 07:35 Keď budeš moja 125-126/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 113/160 [i] 11:00 Viktória 108/171 [i] 11:45 Láska, s.r.o. 22/22 [i] 12:10 Ulica III. 113/259 [i] 13:25 Rebeli I. 157/215 [i] 14:20 Júlia - Cesty za šťastím 112/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 22/22 [i] 15:35 Macocha 114/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 127-128/238 [i] 18:05 Ulica III. 114/259 [i] 19:00 Rebeli I. 158/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 114/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 20/178 [i] 22:20 Viktória 109/171 [i] 23:10 Tajomstvo ľadovca [i] 00:45 Pravá tvár vášne 20/178 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 114/259 [i] 02:55 Viktória 109/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 112/351 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hlavní zprávy [i] 13:50 Hvězdné dítě [i] 15:30 Táta k Vánocům [i] 17:05 V moci snů [i] 18:50 Srdeční záležitosti [i] 20:25 Klára a já [i] 21:55 Zavaleni [i] 23:30 Chuť melounů [i] 01:25 Maurice [i] 03:40 Terč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Biaton [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Atletika [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Bowls [i] 18:15 Cyklistika [i] 18:30 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Skoky na lyžích [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Poker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 5 [i] 06:00 Ochránce I 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 10:00 Dobrá čarodějka [i] 12:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 16:00 Život v Liberty Street [i] 18:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 4 [i] 20:00 Médium III 18 [i] 21:00 Detektiv Monroe [i] 23:00 Přísahal jsem pomstu [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 03:00 Život v Liberty Street [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 09 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 06:00 Úsvit lidstva 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 12 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 13 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 05 [i] 09:00 Mistři švindlu 43 [i] 09:35 Mistři švindlu 44 [i] 10:15 Buď já nebo pes 50 [i] 11:10 Skryté možnosti 43 [i] 11:40 Skryté možnosti 44 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 13:10 Záhady, mýty a legendy [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 04 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 24 [i] 16:10 Mistři švindlu 45 [i] 16:45 Mistři švindlu 46 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 05 [i] 19:20 Proč je to tak? 22 [i] 20:15 Maximální dopad 02 [i] 21:20 Zázračné smysly 03 [i] 22:20 Impéria 04 [i] 23:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 04 [i] 23:55 Venku v zimě 04 [i] 00:25 Velikonoční ostrov [i] 01:20 Příběh o Indii 04 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 11 [i] 03:30 Kanál v Hangzhou 03 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Holky fotbal nehrajou [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 5 [i] 08:05 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 10:05 Cestující [i] 11:40 Osudové selhání [i] 13:30 Úhel pohledu [i] 15:00 A zase jedna Popelka [i] 16:35 Zlatý kompas [i] 18:25 Hancock [i] 20:00 Na stojáka 70 [i] 20:30 Konspirace v El Escorial [i] 22:40 Farma: Továrna na smrt [i] 00:10 Kamarádova holka [i] 02:00 Přežij [i] 03:40 Konspirace v El Escorial [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Animovaný život [i] 11:20 Keith