Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Krok za krokom III. 18/23 [i] 09:05 Xena IV. 2/22 [i] 09:50 Preteky - Delová guľa II. [i] 11:45 Monk V. 3/16 [i] 12:35 Odpadlík IV. 18/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Nezvestní III. 14/19 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 18/23 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 19/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tristan a Izolda [i] 22:15 Ukradla si mi môj život [i] 23:50 Alias V. 1/17 [i] 00:40 Traveler 1/8 [i] 01:30 Osamelá hviezda [i] 03:40 Wolffov revír II. 21/26 [i] 04:50 Stone v utajení 17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 18/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 31/54 [i] 10:35 Nash Bridges 32/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 303 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 93/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 205/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 206/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Junior [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 4/22 [i] 22:50 Miesto činu: Sólová jazda [i] 00:20 Oheň [i] 01:10 Sila lásky I. 303 [i] 02:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 17/26 [i] 02:25 Sila lásky III. 205/244 [i] 03:15 Sila lásky III. 206/244 [i] 04:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 17/26 [i] 04:35 Divoký anjel 93/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Chlapec v bubline [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:45 Môj dom, môj hrad [i] 14:10 Utajená reč peňazí 4/13 [i] 14:35 Elixír [i] 15:00 5 minút po dvanástej - tyran v rodine [i] 16:15 Diagnóza 165 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ako sa varia dejiny [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Na tanieri/Teríteken [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 PROMI NOVINY [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Panelák V. 2 [i] 08:55 Nebezpečná krása [i] 10:55 Nežný podfuk [i] 12:30 Knight Rider - Dôležitý svedok 15 [i] 13:25 Medicopter 117 74 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 10, 11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 3 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 3 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 1/22 [i] 21:55 Vtierka Castle 7 [i] 22:45 Kosti II 7 [i] 23:45 Vychádzajúce slnko [i] 01:55 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 02:35 Simpsonovci VIII. [i] 03:20 Kosti II [i] 04:00 Vychádzajúce slnko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 116 [i] 05:45 Tarzan 23 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 3 [i] 06:55 Derrick II. 12 [i] 08:00 Magnum III. 6,7 [i] 09:35 Derrick II. 12 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 3 [i] 11:30 Magnum III. 6 [i] 12:20 Zorro 79 [i] 12:40 Červené ruže 199 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 116 [i] 14:25 Panelák 219 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 83,84 [i] 17:15 Láska nezomiera 61,62 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 21 [i] 21:35 M*A*S*H* 1,2,3/256 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:30 Črepiny [i] 00:00 30 prípadov majora Zemana 21 [i] 01:20 Magnum III. 7 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 15/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 07:55 Zoom 12/221 [i] 08:00 Wildfire III. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 14/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 10:55 Zoom 12/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 15/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 12/24 [i] 13:00 Wildfire III. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 16/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 13/24 [i] 17:55 Zoom 12/221 [i] 18:00 Wildfire III. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 15/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 23:00 CSI: New York IV. 1/21 [i] 23:55 Zoom 12/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 2/18 [i] 01:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 02:45 CSI: New York IV. 1/21 [i] 03:30 Rodinné právo II. 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 18 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:40 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 09:35 Výroba prototypů: Boxovací roboti [i] 10:30 Jak věci fungují: Olovo [i] 10:55 Jak to dělají 3 [i] 11:25 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 12:20 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 16:25 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 17:20 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 19:10 Jak věci fungují: Pivo [i] 19:40 Jak to dělají 4 [i] 20:05 Nutné k přežití: Alabama [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 21:55 Běsnění: Běsnění živlů [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 23:45 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 00:40 Bratři Ludolfové 3 [i] 01:40 Nutné k přežití: Alabama [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak věci fungují: Pivo [i] 04:35 Jak to dělají 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá země 5/5 [i] 10:00 Zlatý slavík 82 [i] 10:55 Veletržní televizní pouť 1972 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 17/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 11/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 15:10 Zpackaný životy: Loupež [i] 15:25 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Hrůzostrašný dějepis 5/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 5/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stařinec oranžový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:50 Jak dobře digitálně naladit [i] 22:00 Řím II 10/10 [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Cesta pustým lesem [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sex ve městě II 2/18 [i] 01:05 McLeodovy dcery IV 17/32 [i] 01:50 Přísně tajné vraždy 5/42 [i] 02:05 Evropský manuál [i] 02:25 Den D 5/13 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 23/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 23/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 23/26 [i] 06:45 Pat a Mat 5/28 [i] 06:55 Kde peníze pomáhají [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:20 Alright? Alright! 1/10 [i] 07:35 Real Chinese 1/10 [i] 07:50 Výtvarnické konfese 4/8 [i] 08:15 U nás v Evropě [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:40 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 5/7 [i] 10:00 Po stopách Van Gogha [i] 10:55 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 11/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:40 Kde peníze pomáhají [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: V [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 16:05 Řidiči profesionálové 5/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 11/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Vojna a mír 3/4 [i] 22:15 Dokumentární klub: Zajatci bílého boha [i] 23:10 Utrpení [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:30 Q [i] 01:55 Ráj srdce [i] 02:25 Podzemní Čechy II [i] 02:55 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 03:10 Zázraky přírody [i] 04:25 Po stopách [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 23 [i] 09:30 Tajuplný ostrov 2/2 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 13 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 11 [i] 13:55 Pohřešovaní III 1 [i] 14:45 Krok za krokem 18 [i] 15:15 Smallville VI 15 [i] 16:05 Vražedná čísla 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 13 [i] 18:30 Ulice 1615, 1616 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 21:05 Táta XXXL [i] 22:05 Zodiac [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas II 13 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Zlatíčka [i] 02:55 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 25 [i] 06:40 Pět holek na krku 58 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 12 [i] 07:45 M*A*S*H 91 [i] 08:20 Frasier I 23 [i] 08:45 Právo a pořádek I 19 [i] 09:45 Policie Hamburk III 20 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 12 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 15 [i] 12:35 M*A*S*H 92 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 11 [i] 13:45 Čarodějky IV 6 [i] 14:40 Médium IV 7 [i] 15:40 Julie Lescautová V 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 13 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek I 5 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 10 [i] 00:20 Wolffův revír II 2 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 27 [i] 04:30 Na čem záleží 28 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Macocha 112/120 [i] 07:30 Keď budeš moja 123-124/238 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 112/160 [i] 11:00 Viktória 107/171 [i] 11:45 Láska, s.r.o. 21/22 [i] 12:10 Ulica III. 112/259 [i] 13:25 Rebeli I. 156/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 111/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 21/22 [i] 15:35 Macocha 113/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 125-126/238 [i] 18:05 Ulica III. 113/259 [i] 19:00 Rebeli I. 157/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 113/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 19/178 [i] 22:15 Viktória 108/171 [i] 23:05 Hrbáč [i] 01:15 Pravá tvár vášne 19/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 113/259 [i] 03:20 Viktória 108/171 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 Hrbáč [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Skutečný Howard Spitz [i] 06:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Malý lord Fauntleroy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zabít Elizabeth [i] 13:40 Sladká pomsta [i] 15:10 Fantom opery [i] 17:30 Cesta Černého měsíce [i] 19:10 Fotroviny [i] 20:45 Transylvania 6-5000 [i] 22:25 Paranoia [i] 00:05 Smrtící vloupání [i] 01:25 Loupež za bílého dne [i] 03:05 Pás Orionu [i] 04:30 Transylvania 6-5000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Severská kombinace [i] 11:00 Atletika [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Snooker [i] 14:00 Bowls [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Atletika [i] 21:00 All sports [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Jachtink [i] 23:55 All sports [i] 00:00 Olympijské hry [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 4 [i] 06:00 Ochránce I 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 10:00 Céline [i] 12:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 16:00 Volání krve [i] 18:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 3 [i] 20:00 Médium III 17 [i] 21:00 Dobrá manželka 3 [i] 22:00 Dobrá manželka 4 [i] 23:00 Volání krve [i] 01:00 Jack [i] 03:00 Přísahal jsem pomstu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 07 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 08 [i] 06:00 Tvář Země 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 10 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 11 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 04 [i] 09:00 Mistři švindlu 41 [i] 09:35 Mistři švindlu 42 [i] 10:15 Buď já nebo pes 49 [i] 11:10 Skryté možnosti 41 [i] 11:40 Skryté možnosti 42 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 13:10 Tutanchamón [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 14:40 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 03 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 23 [i] 16:10 Mistři švindlu 43 [i] 16:45 Mistři švindlu 44 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 09 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 04 [i] 19:20 Proč je to tak? 21 [i] 20:15 Jak se věci mají 05 [i] 20:50 Jak se věci mají 06 [i] 21:20 Zázračné smysly 02 [i] 22:20 Impéria 03 [i] 23:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 03 [i] 23:55 Venku v zimě 03 [i] 00:25 Pevnosti Británie [i] 01:20 Příběh o Indii 03 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 10 [i] 03:30 Kanál v Hangzhou 02 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 6 [i] 06:00 College Road Trip [i] 07:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 09:15 Oko bere [i] 11:15 Tajemství polévky rámen [i] 13:00 Holky fotbal nehrajou [i] 14:35 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 16:35 Cestující [i] 18:10 Osudové selhání [i] 20:00 El paso [i] 21:50 Darjeeling s ručením omezeným [i] 23:20 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 00:55 Bratři Solomonovi [i] 02:30 Děti Anakondy