Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Krok za krokom III. 17/23 [i] 09:20 Xena IV. 1/22 [i] 10:05 Hotel pre rukojemníkov [i] 11:40 Monk V. 2/16 [i] 12:30 Odpadlík IV. 17/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Nezvestní III. 13/19 [i] 14:15 Myšlienky vraha II. 17/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 18/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Keď láska zabíja [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 Dokonalé dieťa [i] 00:55 Dokážte mi vinu [i] 03:05 Kyle XY II. 2/13 [i] 03:50 Wolffov revír II. 20/26 [i] 04:50 Stone v utajení 16/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko dnes [i] 05:20 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 17/25 [i] 08:55 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 29/54 [i] 10:35 Nash Bridges 30/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 302 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 92/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 203/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 204/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:40 Chodili sme spolu [i] 22:35 Obete a tí druhí [i] 23:00 Zábava nikdy nekončí [i] 00:30 Oheň [i] 01:15 Sila lásky I. 302 [i] 02:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 16/26 [i] 02:30 Sila lásky III. 203/244 [i] 03:20 Sila lásky III. 204/244 [i] 04:10 Atentáty, ktoré otriasli svetom 16/26 [i] 04:40 Divoký anjel 92/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Artériová hypertenzia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Poklady islamu v Stredomorí 1/5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:20 Srdénko moje [i] 13:55 Cesty nádeje [i] 14:30 VAT [i] 14:55 Keď Brom hral swing [i] 15:35 Magazín NHL [i] 16:00 Z tvorby nezávislých producentov [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Utajená reč peňazí 4/13 [i] 19:15 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Chlapec v bubline [i] 21:00 Diagnóza 165 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 Simpsonovci VIII. [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 Panelák V. - Nové časti prichádzajú! 1 [i] 09:30 Supernova 1, 2/2 [i] 12:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 13:25 Medicopter 117 73 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 8, 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 2 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 2 [i] 21:15 Knight Rider - Dôležitý svedok 15 [i] 22:00 Nový seriál na JOJke: Life: Najbohatší policajt 1, 2/11 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:45 Nežný podfuk [i] 02:20 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:00 Simpsonovci VIII. [i] 03:40 Mafstory [i] 04:30 Zavraždená, ale. . . [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 115 [i] 05:45 Tarzan 22 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 2 [i] 06:55 Derrick II. 11 [i] 08:00 Magnum III. 4,5 [i] 09:35 Derrick II. 11 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 2 [i] 11:30 Magnum III. 4 [i] 12:20 Zorro 78 [i] 12:40 Červené ruže 198 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 115 [i] 14:25 Panelák 218 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 81,82 [i] 17:15 Láska nezomiera 59,60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 21:45 Doživotie [i] 23:35 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 01:00 Magnum III. 5 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 14/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 07:55 Zoom 11/221 [i] 08:00 Wildfire III. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 13/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 10:55 Zoom 11/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 14/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 11/24 [i] 13:00 Wildfire III. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 13/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 15/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 12/24 [i] 17:55 Zoom 11/221 [i] 18:00 Wildfire III. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 14/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 21:00 Boj o čas 5/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 5/14 [i] 23:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13/13 [i] 23:55 Zoom 11/221 [i] 00:00 Ďáblův sluha 1/18 [i] 01:00 Boj o čas 5/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 5/14 [i] 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13/13 [i] 03:40 Rodinné právo II. 12/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bratři Ludolfové 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 16 [i] 07:45 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Jak věci fungují: Krocani [i] 10:55 Jak to dělají 2 [i] 11:25 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 12:20 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:30 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 16:25 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 17:20 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 18:15 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 19:10 Jak věci fungují: Olovo [i] 19:40 Jak to dělají 3 [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 21:00 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 21:55 Megainženýrství: Podzemní město [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Lední medvěd útočí [i] 23:45 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 00:40 Bratři Ludolfové 2 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 02:40 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Jak věci fungují: Olovo [i] 04:35 Jak to dělají 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alice Adamsová [i] 10:40 Bejvávalo [i] 11:15 Pořád se něco děje [i] 11:40 Ohlašovna požáru [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 16/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 10/23 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 11/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 5/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rybák obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy 3/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 5/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 5/13 [i] 22:50 Hlava 22 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Sex ve městě II 1/18 [i] 01:20 McLeodovy dcery IV 16/32 [i] 02:05 Vltava v obrazech 53/86 [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 22/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 22/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 22/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Chcete je? [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 9/40 [i] 07:40 Nechte mě bejt! Úchyl [i] 07:50 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: V [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Nefertiti [i] 10:30 Vzkaz Evy Gerové-Šanovcové [i] 10:45 Kde peníze pomáhají [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 53/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 16:00 Po stopách Van Gogha [i] 16:55 Výtvarnické konfese 4/8 [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 1/10 [i] 19:45 Real Chinese 1/10 [i] 20:00 Bosé nohy v parku [i] 21:45 Zahrajem si na vojáky [i] 22:15 Ráj srdce [i] 22:50 Q [i] 23:20 Slepci [i] 00:50 V odborné péči 19/43 [i] 01:15 Retro [i] 01:40 Tajemství mrtvých mužů 1/13 [i] 02:25 Terra musica 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Sváteční slovo spisovatelky Hany [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Za obzorem 5/26 [i] 04:10 Dělám pohyby... [i] 04:35 Kobzole a zelé, živobytí celé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 22 [i] 09:30 Milostná aféra [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 12 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 10 [i] 13:50 Pohřešovaní II 18 [i] 14:45 Krok za krokem 17 [i] 15:15 Smallville VI 14 [i] 16:05 Vražedná čísla 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 12 [i] 18:30 Ulice 1613, 1614 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 163 [i] 21:15 Kriminálka New York IV 1 [i] 22:05 112 [i] 22:45 Hrozba smrti [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas II 12 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Horoskopičiny [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 24 [i] 06:40 Pět holek na krku 57 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 11 [i] 07:45 M*A*S*H 90 [i] 08:20 Frasier I 22 [i] 08:45 Právo a pořádek I 18 [i] 09:45 Policie Hamburk III 19 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 11 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 14 [i] 12:35 M*A*S*H 91 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 10 [i] 13:40 Čarodějky IV 5 [i] 14:40 Médium IV 6 [i] 15:35 Julie Lescautová V 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 12 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:10 Na doživotí II 8 [i] 23:10 Ochrana svědků I 10 [i] 00:00 Wolffův revír II 1 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Výklad snů 03:45 Na čem záleží 26 [i] 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:05 Lampáreň [i] 06:40 Macocha 111/120 [i] 07:25 Keď budeš moja 121-122/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 111/160 [i] 10:50 Viktória 106/171 [i] 11:40 Láska, s.r.o. 20/22 [i] 12:05 Ulica III. 111/259 [i] 13:20 Rebeli I. 155/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 110/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 20/22 [i] 15:30 Macocha 112/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 123-124/238 [i] 18:05 Ulica III. 112/259 [i] 19:00 Rebeli I. 156/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 112/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 18/178 [i] 22:20 Viktória 107/171 [i] 23:10 Zaslepená [i] 00:45 Pravá tvár vášne 18/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 112/259 [i] 02:45 Viktória 107/171 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 110/351 [i] 04:10 Zaslepená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Tátou proti své vůli [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:45 Sklizeň [i] 15:25 Malý lord Fauntleroy [i] 17:10 Real je naše vášeň [i] 18:45 Dračí války [i] 20:20 Skutečný Howard Spitz [i] 22:05 Kořist [i] 23:35 Mírotvorce [i] 01:10 Duna [i] 03:25 Křivák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 13:30 Bowls [i] 14:30 Bowls [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Alpské lyžování [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:00 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 3 [i] 06:00 Ochránce I 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 10:00 Náš děda [i] 12:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 16:00 Válečná nevěsta [i] 18:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 2 [i] 20:00 Médium III 16 [i] 21:00 Stávka! [i] 23:00 Odvážná holka [i] 01:00 Přítel z mládí [i] 03:00 Jack [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 05 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 06 [i] 06:00 Tvář Země 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 08 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 09 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 03 [i] 09:00 Mistři švindlu 39 [i] 09:35 Mistři švindlu 40 [i] 10:15 Buď já nebo pes 48 [i] 11:10 Skryté možnosti 39 [i] 11:40 Skryté možnosti 40 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 13:10 Rozluštění mayského písma [i] 14:15 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 14:45 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 02 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 22 [i] 16:10 Mistři švindlu 41 [i] 16:45 Mistři švindlu 42 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 07 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 08 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 03 [i] 19:20 Jamieho drůbeží hostina [i] 20:20 Jak se věci mají 03 [i] 20:50 Jak se věci mají 04 [i] 21:20 Zázračné smysly 01 [i] 22:20 Impéria 02 [i] 23:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 02 [i] 23:55 Venku v zimě 02 [i] 00:20 Králové a královny 12 [i] 00:50 Budapešť nadivoko [i] 01:25 Příběh o Indii 02 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 09 [i] 03:25 Kanál v Hangzhou 01 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 6 [i] 06:00 Já a moje příšera [i] 07:50 Tohle je Sparta! [i] 09:15 Děti noci [i] 10:40 Silnice č. 30 [i] 12:05 Stará známost [i] 14:00 College Road Trip [i] 15:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 17:15 Dům naruby [i] 19:00 Oko bere [i] 21:00 Na stojáka 40 [i] 21:30 Californication III. 5 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Na druhé straně není nic 12