Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Xena III. 22/22 [i] 09:30 Byť či nebyť rodičom [i] 11:40 Monk V. 1/16 [i] 12:30 Odpadlík IV. 16/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Nezvestní III. 12/19 [i] 14:10 Myšlienky vraha II. 16/23 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 17/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Fušeri zo striedačky [i] 21:30 Mentalista I. 5/23 [i] 22:25 112 [i] 23:00 Šelma 3/13 [i] 01:40 Ničivé zemetrasenie [i] 03:00 Kyle XY II. 1/13 [i] 03:45 Wolffov revír II. 19/26 [i] 04:50 Stone v utajení 15/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Góly body sekundy [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 16/25 [i] 08:55 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 27/54 [i] 10:35 Nash Bridges 28/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 301 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 91/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 201/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 202/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Cesta ku šťastiu [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Klinika Grace V. 17/24 [i] 22:55 Stigmy [i] 00:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 15/26 [i] 01:00 Sila lásky I. 301 [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:20 Sila lásky III. 201/244 [i] 03:10 Sila lásky III. 202/244 [i] 04:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 15/26 [i] 04:25 Divoký anjel 91/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Profesionál [i] 06:35 Polícia [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 07:30 Energetika [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Putovanie tučniakov [i] 12:35 Regionálny denník [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:35 Drotárske ozveny [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Poklady sveta IV. [i] 14:45 Poklady Slovenska [i] 14:55 Umenie 2010 [i] 15:30 Odpískané [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 4/26 [i] 19:20 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Poklady islamu v Stredomorí 1/5 [i] 20:50 Magazín NHL [i] 21:05 Energetika a klimatické zmeny [i] 21:20 Invencie: Ján Berger - Svetlo a farba [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 Anjeli strážni [i] 00:00 Cesty nádeje [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:25 Správy STV [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 Celebrity CAMP [i] 09:10 Hrozba podľa Biblie 1, 2/2 [i] 12:35 Súboj života so smrťou [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 6, 7 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. III. 1 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. - Nové časti prichádzajú! 1 [i] 21:00 Nový seriál na JOJke: Aféry 1 [i] 21:45 Profesionáli II. 2 [i] 22:45 Riaditeľka [i] 00:25 Črepiny [i] 01:00 Časovaná bomba [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:10 Nový seriál na JOJke: Aféry [i] 03:45 Časovaná bomba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 114 [i] 05:45 Tarzan 21 [i] 06:10 Diagnóza: Vražda I. 1/19 [i] 06:55 Derrick II. 10 [i] 08:00 Magnum III. 2,3 [i] 09:35 Derrick II. 10 [i] 10:40 Diagnóza: Vražda I. 1/19 [i] 11:30 Magnum III. 2 [i] 12:20 Zorro 77 [i] 12:40 Červené ruže 197 [i] 13:35 Doktorka Quinnová 114 [i] 14:25 Panelák 217 [i] 15:00 Páli vám to? [i] 15:40 Esmeralda 79,80 [i] 17:15 Láska nezomiera 57,58 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 22:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 1,2/13 [i] 23:40 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 01:20 Magnum III. 3 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 13/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 07:55 Zoom 11/221 [i] 08:00 Wildfire III. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 12/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 10:55 Zoom 11/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 13/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 10/24 [i] 13:00 Wildfire III. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 12/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 14/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 11/24 [i] 17:55 Zoom 11/221 [i] 18:00 Wildfire III. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 13/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/9 [i] 22:00 Ti druzí 10/13 [i] 23:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12/13 [i] 23:55 Zoom 11/221 [i] 00:00 Californication 10/12 [i] 00:35 Californication 11/12 [i] 01:10 Californication 12/12 [i] 01:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/9 [i] 02:40 Ti druzí 10/13 [i] 03:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12/13 [i] 04:10 Rodinné právo II. 11/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 06:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 14 [i] 07:45 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 10:55 Jak to dělají 1 [i] 11:25 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 12:20 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 13:15 Americký chopper: Trysková motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 15:30 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 16:25 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 17:20 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 19:10 Jak věci fungují: Krocani [i] 19:40 Jak to dělají 2 [i] 20:05 Říční příšery - sumec zabiják [i] 21:00 Přežili kousnutí 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:45 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 00:40 Bratři Ludolfové 1 [i] 01:40 Říční příšery - sumec zabiják [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak věci fungují: Krocani [i] 04:35 Jak to dělají 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 21/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 Ať žije nebožtík [i] 10:30 Znovu Na Vlachovce [i] 11:05 Tajemství pohlaví 2/3 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 9/23 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 5/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mokřina u Rzů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 23 [i] 21:00 Na cestě po Ceutě a Melille [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Žít a zemřít v L.A. [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě VI 17/20 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 15/32 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou [i] 06:10 Benjamin Kvítko 21/26 [i] 06:35 Bořek stavitel 21/26 [i] 06:45 Merlin, kouzelné štěně 21/26 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:20 Experiment [i] 07:50 Francie s ozvěnou domova 4/16 [i] 08:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 60/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Éra kyborgů [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 9/40 [i] 13:40 Eat it 5/6 [i] 13:45 Tak to vidím já 4/7 [i] 14:00 Šampioni [i] 15:20 Život na pobřeží 2/10 [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Podzim Čejenů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Tajemství mrtvých mužů 1/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Černí andělé [i] 22:15 GRAMMY AWARDS 2010 [i] 23:45 Terra musica [i] 00:15 Bigbít 5/42 [i] 01:15 Vzkaz Evy Gerové-Šanovcové [i] 01:30 Knižní svět [i] 01:45 Čtenářský deník... Jan Němec: Hra pro čtyři ruce [i] 01:55 V odborné péči 18/43 [i] 02:20 Máte slovo 03:05 POKR [i] 03:35 Československý filmový týdeník 766/2379 [i] 03:45 Crescendo [i] 04:35 Zapomenutý revír [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 21 [i] 09:30 Tajuplný ostrov 1/2 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk VI 11 [i] 13:00 Walker Texas Ranger VII 9 [i] 13:55 Pohřešovaní II 17 [i] 14:45 Krok za krokem 16 [i] 15:15 Smallville VI 13 [i] 16:05 Beze stopy VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 11 [i] 18:30 Ulice 1611, 1612 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 5 [i] 20:55 Víkend [i] 21:35 Mentalista 10 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba V 5 [i] 23:20 Tajné životy [i] 00:55 Bujné fantazie 24 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Štvanci 9 [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 23 [i] 06:40 Pět holek na krku 56 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Sabrina - mladá čarodějnice I 10 [i] 07:45 M*A*S*H 89 [i] 08:20 Frasier I 21 [i] 08:45 Právo a pořádek I 17 [i] 09:45 Policie Hamburk III 18 [i] 10:40 To je vražda, napsala III 10 [i] 11:40 Kauzy z Bostonu II 13 [i] 12:35 M*A*S*H 90 [i] 13:10 Chůva k pohledání I 9 [i] 13:45 Čarodějky IV 4 [i] 14:40 Médium IV 5 [i] 15:40 Julie Lescautová V 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 11 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Sběratelé kostí I 9 [i] 23:15 Ochrana svědků I 9 [i] 00:10 Wolffův revír II [i] 01:50 Volejte Věštce 03:30 Na čem záleží 25 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Macocha 110/120 [i] 07:10 Keď budeš moja 119-120/238 [i] 09:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 110/160 [i] 10:30 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 12:05 Ulica III. 110/259 [i] 13:25 Rebeli I. 154/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 109/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 19/22 [i] 15:30 Macocha 111/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 121-122/238 [i] 18:05 Ulica III. 111/259 [i] 19:00 Rebeli I. 155/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 111/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 17/178 [i] 22:20 Viktória 106/171 [i] 23:10 Krvná pomsta 1/2 [i] 00:40 Pravá tvár vášne 17/178 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 111/259 [i] 02:45 Viktória 106/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 109/351 [i] 04:15 Krvná pomsta 1/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sladká pomsta [i] 13:35 Návrat do ztraceného světa [i] 15:10 Tátou proti své vůli [i] 16:40 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 18:25 Elvíra-strašidelný zámek [i] 19:55 Opravdová blondýnka [i] 21:40 Návnada [i] 23:15 Miluji tě k sežrání [i] 01:00 Svědkem zločinu [i] 02:30 Poslední gang [i] 04:35 Opravdová blondýnka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Tenis [i] 08:50 Tenis [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:00 Futsal [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Ochránce I 3 [i] 06:00 Ochránce I 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 10:00 Bláznivá svatba [i] 12:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 16:00 Rozhřešení [i] 18:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 20:00 Médium III 15 [i] 21:00 Dobrá čarodějka [i] 23:00 Obraz mrtvého [i] 01:00 Náš děda [i] 03:00 Přítel z mládí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 37 06:00 Tvář Země 01 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 06 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 07 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 02 [i] 09:05 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 10:15 Buď já nebo pes 47 [i] 11:10 Skryté možnosti 37 [i] 11:40 Skryté možnosti 38 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 13:05 Kamenné monumenty 23 [i] 13:40 Budapešť nadivoko [i] 14:15 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 14:45 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 01 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:10 Mistři švindlu 39 [i] 16:45 Mistři švindlu 40 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 05 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 06 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 02 [i] 19:20 Hugh, kuřata a TESCO [i] 20:20 Jak se věci mají 01 [i] 20:50 Jak se věci mají 02 [i] 21:20 Boj o život 06 [i] 22:20 Impéria 01 [i] 23:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 23:55 Venku v zimě 01 [i] 00:20 Králové a královny 11 [i] 00:50 Antické olympijské hry 11 [i] 01:20 Příběh o Indii 01 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 08 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 6 [i] 06:00 Dobyvatelé ztracené archy [i] 08:00 Před kamerou 6 [i] 08:30 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 11:10 Othello [i] 13:15 Já a moje příšera [i] 15:10 Tohle je Sparta! [i] 16:35 Děti noci [i] 18:00 Stará známost [i] 20:00 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 21:55 Na stojáka 69 [i] 22:25 Odvrácená strana Jericha [i] 00:10 Ruslan [i] 01:50 Vetřelci vs Predátor 2