Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 6/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 16/25 [i] 07:20 Alf III. 11-12/25 [i] 08:20 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 10:05 Otec je duch [i] 11:40 Divoké mačky [i] 13:40 Dobrá rada [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Analyzuj znova [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Charlieho anjeli [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 SuperSilvester [i] 23:10 8 MM [i] 01:25 Aeon Flux [i] 03:00 Nočná mora v Elm Street 4: Vládca snov [i] 04:40 Medvedík Winnie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 14/26 [i] 05:30 Divoký anjel 90/270 [i] 06:15 Reportéri [i] 06:45 Svet v obrazoch [i] 07:10 Náhradníci I. 4/21 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 32/39 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 15/51 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Hádaj, kto ťa pozval [i] 09:45 Heidi 3/26 [i] 10:10 Robin Hood 3/13 [i] 11:00 Chudobní milionári 3/12 [i] 11:50 Hopla! [i] 12:20 Poklady civilizácie 3/4 [i] 13:15 Motormagazín [i] 13:35 Josie a pussycats [i] 15:15 Zbohom, Sabata [i] 17:00 Show Billa Cosbyho VIII 14/25 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Operácia "Blue Sky" [i] 23:00 Zlý syn [i] 00:35 Sinatra [i] 02:10 Show Billa Cosbyho VIII 14/25 [i] 02:35 Zlý syn [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Poklady civilizácie 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Kaleidoskop [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Rieky Francúzska [i] 09:20 Operácia Návrat [i] 10:15 GEN.sk [i] 10:30 Medicína [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 16/34 [i] 13:40 Hokejová 80 [i] 14:45 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 15:05 Poltón [i] 15:35 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:35 Študentské filmy [i] 17:20 Z tvorby nezávislých producentov [i] 17:50 Elixír [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:22 Večerníček [i] 18:30 Krokodíl [i] 19:15 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Anjeli strážni Vladimíra Černušáka [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 23:45 BJD 2008 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Princezná Sissi [i] 06:40 Spider-Man bez hraníc [i] 07:20 Tutenstein - malý faraón [i] 07:45 Spider-Man [i] 08:10 Káčerovo [i] 08:35 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 09:25 Jednoducho úžasná [i] 11:20 Kopija osudu 1,2,3/3 [i] 16:25 PREMIÉRA: Garfield šokuje [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 17 [i] 21:00 Mach 2 [i] 22:55 Halloween [i] 01:00 Mach 2 [i] 02:30 Halloween [i] 04:15 Swordsman 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 Chobotnica II. 1,2/6 [i] 08:45 V uliciach San Francisca 86,87 [i] 10:30 Zorro 71,72,73 [i] 11:45 "Hříšní lidé Města pražského" 4 [i] 12:30 Siska 67 [i] 13:30 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 15:10 V uliciach San Francisca 86,87 [i] 17:00 Miazgovci 22,23,24,25 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Big Ben XIII 3 [i] 22:00 Julie Lescautová III. 7,8 [i] 01:15 Zorro 71,72,73 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 18/31 [i] 07:00 Rodinné právo 11/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 3/22 [i] 10:00 Hvězdná brána V. 4/22 [i] 11:00 Battlestar galactica 1/13 [i] 12:00 Alias V. 7/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 7/22 [i] 14:00 All Saints VI. 28/43 [i] 15:00 All Saints VI. 29/43 [i] 16:00 Alias V. 8/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 18:00 Boj o čas 9/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 9/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 16/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 4/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 18/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 16/22 [i] 03:00 Joan z Arkádie 17/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 06:25 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 07:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:10 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 09:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Návštěva Weirtonu v Západní Virginii [i] 11:50 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 12:45 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 13:40 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 14:35 Americký chopper 18 [i] 15:30 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 7 [i] 16:55 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 17:20 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Návštěva Weirtonu v Západní Virginii [i] 19:10 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 20:05 Americký chopper 19 [i] 21:00 Tuning 2008: Dodávka jako reklamní předmět [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Irsko [i] 23:45 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 00:40 Běsnění: Agresivní řidiči 2 [i] 01:40 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Honička v Yukonu [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 04:05 Americký chopper 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Po stopách [i] 06:10 Návštěva v ZOO [i] 06:15 Raníček s Dádou 06:30 Šikulové [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 20/78 [i] 07:10 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 07:35 Ztracené hračky 3/13 [i] 07:45 Záhada hradu Černá růže 1/13 [i] 08:05 Hurá, škola! [i] 08:20 Šampioni [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Lassie [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole Praha, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Ano, Giorgio [i] 15:25 Robin Hood 5/26 [i] 16:10 Tak trochu jiný středověk aneb Jak se točili rytíři [i] 16:25 Profesionálové 9/57 [i] 17:20 O Sněhurce [i] 18:30 Zpívánky [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Šest dní, sedm nocí [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Gangy New Yorku [i] 01:50 13. komnata Pavly Břínkové [i] 02:15 Pošta pro tebe [i] 03:10 Všechnopárty [i] 03:55 Folklorika [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:45 Toulky krajem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese 3/8 [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Medicína pro 21. století [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 2/2 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 6 [i] 11:00 Můj fotr a jeho nejoblíbenější koncentráky [i] 12:05 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 21/21 [i] 13:30 Sabotáž [i] 14:00 Ajťáci 5/6 [i] 14:30 Basement Sessions 1/6 [i] 15:25 Extrémní valčík [i] 15:45 Království divočiny: Předivo života 10/13 [i] 16:15 Rajské zahrady II 5/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Rytířský řád křižovníků s červenou hvězdou [i] 17:05 Úsměvy Jiřího Lábuse [i] 17:45 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 5/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 4/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Višňový sad [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Africké kořeny - české tančení [i] 23:40 Hotel Insomnia [i] 01:10 Bryan Ferry: Live [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:05 Kdo je kdo [i] 03:35 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 18 [i] 06:40 Batman vítězí III 2 [i] 07:05 Roary: Závodní auto 9, 10 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 61 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:45 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:05 Addamsova rodina [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Valentin Dobrotivý [i] 14:20 Ohnivé nebe [i] 16:05 Jsem agent [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Místo dopadu: Berlín [i] 21:55 Těžký zločin [i] 00:00 Ukradený život: Exkluzivní video [i] 01:30 Novashopping 01:50 Manžel mé nejlepší přítelkyně [i] 03:20 Volejte Novu [i] 03:45 Zlatíčka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Země dinosaurů 17 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla 17 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Bejbybum I 8 [i] 07:55 Fresh Prince V 13 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice I 8 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 86 [i] 10:25 M*A*S*H 87 [i] 10:55 Super drbna II 1 [i] 11:50 To je vražda, napsala III 8 [i] 12:50 Columbo [i] 14:45 Muž s červenou botou [i] 16:40 Vojín Benjaminová [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 9 [i] 20:00 Slečna Drsňák 2 [i] 22:25 Těžko ho zabít [i] 00:25 Lebky 3 [i] 02:15 Volejte Věštce 03:55 Helicops III 4 [i] 04:45 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Zámena [i] 07:15 Keď budeš moja 115-116/238 [i] 08:50 Muži na stromoch II. 11/14 [i] 09:40 Slávici na ulici [i] 10:45 Chuťovky [i] 12:05 Rebeli I. 152/215 [i] 12:55 Prípady Alice Neversovej III. 2/4 [i] 14:40 Columbo VII. 2/4 [i] 16:20 Keď budeš moja 117-118/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 11/14 [i] 19:00 Rebeli I. 153/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 21:35 Pavučina hrôzy [i] 23:15 Diabolská pasca [i] 01:00 Columbo VII. 2/4 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:25 112 [i] 04:30 Diabolská pasca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bezpečný přístav [i] 06:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:40 Podivné experimenty [i] 15:35 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 17:15 Fotroviny [i] 18:50 Kung Phooey! [i] 20:25 Ester to rozčísne [i] 22:10 Terč [i] 23:40 Loupež za bílého dne [i] 01:20 Konkurs [i] 03:15 Prsten smrti [i] 04:45 Ester to rozčísne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Severská kombinace [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:15 Sáně [i] 16:55 Zimní sporty [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 19:40 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Tenis [i] 01:35 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 11 [i] 06:00 Ochránce I 2 [i] 07:00 Dnes se polepším [i] 09:00 Rozhřešení [i] 11:00 Námořní hlídka III 11 [i] 12:00 Námořní hlídka III 12 [i] 13:00 Námořní hlídka III 13 [i] 14:00 Válečná nevěsta [i] 16:00 Obraz mrtvého [i] 18:00 Dobrá manželka 1 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 22:00 Zakázaná tajemství [i] 00:00 Hříšné město [i] 02:00 Drzá Jordan III 9 [i] 03:00 Drzá Jordan III 10 [i] 04:00 Drzá Jordan III 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 03 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 04 [i] 06:00 Obnažená planeta 05 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 07:15 Jak přežít Everest 02 [i] 08:10 Venku v zimě 03 [i] 08:40 Venku v zimě 04 [i] 09:10 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 10:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 11:00 Řeč hmyzí říše 06 [i] 11:20 Jimmova farma [i] 11:55 Jimmova farma [i] 12:30 Jamieho Amerika 06 [i] 13:30 Jaro na chalupě 04 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 02 [i] 15:50 Tělo v číslech 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 20 [i] 17:20 Mistři švindlu 43 [i] 18:00 Mistři švindlu 44 [i] 18:40 Zhýčkaní 11 [i] 19:10 Zhýčkaní 12 [i] 19:45 Zázračné smysly 03 [i] 20:50 Piráti silnic 07 [i] 21:20 Piráti silnic 08 [i] 21:50 Pod dohledem kamer 02 [i] 22:50 Maximální dopad 02 [i] 23:55 Márnice [i] 00:50 Odkud přicházíme 05 [i] 01:50 Drogy a mozek 05 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 08 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 5 [i] 06:00 Než si pro nás přijde [i] 07:35 Právo být otcem [i] 09:00 Cesta do středu Země [i] 10:35 Pád [i] 12:30 Nestyda [i] 13:55 [i] 15:35 Poslední cesta [i] 16:55 Jumper [i] 18:20 Než si pro nás přijde [i] 20:00 Cestující [i] 21:35 Sex ve městě [i] 00:00 Klikař Charlie [i] 01:40 Sejmi je všechny [i] 03:10 Je to fajn [i] 04:40 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 08:25 Navěky silný [i] 10:15 Filmy a filmové hvězdy II. 5 [i] 10:40 Vzbuďte se, vojáci! [i] 12:45 Jaký otec, taková dcera [i] 14:10 Nelly Furtado - Loose [i] 15:35 Ztraceni v Americe [i] 17:05 2 blbouni v Paříži [i] 18:40 Edith Piaf [i] 21:00 Californication III. 4