Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 21/22 [i] 09:15 Pri pokladnici stál... [i] 10:50 Podozrivé 8/8 [i] 11:45 Odpadlík IV. 15/22 [i] 12:35 Nezvestní III. 11/19 [i] 13:25 Myšlienky vraha II. 15/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Dva a pol chlapa V. 18-19/19 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 16/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtonosná zbraň 2 [i] 22:05 Revolver [i] 00:00 Krstný otec III. [i] 03:10 Wolffov revír II. 17-18/26 [i] 04:40 Stone v utajení 14/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 89/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 15/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Pesničky z Repete [i] 09:45 Nash Bridges 25/54 [i] 10:40 Nash Bridges 26/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 300 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 90/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 199/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 200/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 21:50 Štyri svadby a jeden pohreb [i] 23:45 Nemravná žena [i] 01:30 Atentáty, ktoré otriasli svetom 14/26 [i] 02:00 Sila lásky I. 300 [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Sila lásky III. 199/244 [i] 04:15 Sila lásky III. 200/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Mať tak o koliesko viac! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Život s chladnou krvou 3/5 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Profesionál [i] 13:25 Dizajn 3/17 [i] 13:55 Família [i] 14:25 Večer na tému [i] 15:55 Hlas Európy [i] 16:25 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Operácia Návrat [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Osobnosti [i] 22:00 100 percentne čistá láska [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 Prvé oddelenie [i] 08:00 Celebrity CAMP [i] 09:40 Knight Rider - Na vlastnú päsť 13,14 [i] 11:15 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 13:40 Medicopter 117 72 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 15:25 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák [i] 21:15 Zákon príťažlivosti [i] 23:00 Záhadné zmiznutie [i] 01:00 Smrť a dievča [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 15 [i] 03:20 Zákon príťažlivosti [i] 04:50 Heckova cesta domov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 112 [i] 06:00 Tajomstvo cintorína [i] 07:35 Tarzan 20 [i] 08:00 Magnum II. 22/22 [i] 08:45 Magnum III. 1/23 [i] 09:40 Derrick II. 9 [i] 10:45 Červené ruže 196 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 113 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 70 [i] 14:10 Panelák 216 [i] 14:50 Magnum II. 22/22 [i] 15:40 Esmeralda 77,78 [i] 17:15 Láska nezomiera 55,56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 4 [i] 20:50 Siska 67 [i] 21:55 Magnum III. 1/23 [i] 22:50 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 00:25 Derrick II. 9 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 12/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 07:55 Zoom 10/221 [i] 08:00 Wildfire III. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 11/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 10:55 Zoom 10/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 12/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 9/24 [i] 13:00 Wildfire III. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 11/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 13/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 10/24 [i] 17:55 Zoom 10/221 [i] 18:00 Wildfire III. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 12/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 11/13 [i] 23:55 Zoom 10/221 [i] 00:00 Californication 8/12 [i] 00:30 Californication 9/12 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 02:55 Damages - Pavučina moci 11/13 [i] 03:40 Rodinné právo II. 10/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 06:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 12 [i] 07:45 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 09:35 Možné i nemožné 7 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 10 [i] 10:55 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 11:25 Megastavitelé: Mega most [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 13:15 Americký chopper: Peavey 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:30 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 16:25 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 17:20 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 18:15 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 1 [i] 19:40 Jak to dělají 1 [i] 20:05 Možné i nemožné 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 21:55 Hry s časem: Tácky, auta, šálky a plechovky [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:20 Očitá svědectví 1 [i] 23:45 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 00:40 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 01:40 Možné i nemožné 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 1 [i] 04:35 Jak to dělají 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:45 Fubu [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 14/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 8/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 15:10 Franklin 12/52 [i] 15:30 Záhada hradu Černá růže 1/13 [i] 15:55 Návštěva v ZOO [i] 16:00 Ovečka Shaun 29/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 7/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Ať žijí rytíři! 4/7 [i] 21:00 13. komnata Pavly Břínkové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě VI 17/20 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Kmotr II 2/2 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 McLeodovy dcery IV 14/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Musilok [i] 02:30 Rajské zahrady II 4/13 [i] 02:50 Charlie Chaplin [i] 03:15 Za obzorem 4/26 [i] 03:30 Setkávání [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Události v regionech Brno 04:30 Události v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 4/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 20/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 20/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 20/26 [i] 06:45 Já a moje rodina 4/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:05 Designtrend 4/13 [i] 08:20 Film o filmu Pouta [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Borisem Beckerem a Stefanem Edbergem [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Vikingové z Brna [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 4/26 [i] 14:30 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:30 Království divočiny: Předivo života 10/13 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 4/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 60/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Blanka [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 2/2 [i] 20:55 Moje rodina V 4/14 [i] 21:25 Bryan Ferry: Live [i] 22:35 Bigbít 5/42 [i] 23:35 Gorodok s malou tělesnou vadou [i] 00:00 I BBC se utne [i] 00:25 Lidé z manéže 4/10 [i] 01:25 V odborné péči 17/43 [i] 01:50 Pavlač Ester Kočičkové 5/12 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 O hudbě a s hudbou [i] 03:20 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 4/7 [i] 03:35 Rodina a já [i] 03:55 Recitál skupiny Kamelot [i] 04:15 Hana a Petr Ulrychovi a Javory [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 20 [i] 09:25 Domácí vězení [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 10 [i] 13:15 Walker Texas Ranger VII 8 [i] 14:05 Pohřešovaní II 16 [i] 14:55 Krok za krokem 15 [i] 15:20 Smallville VI 12 [i] 16:05 Beze stopy VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 10 [i] 18:35 Ulice 1609, 1610 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zorro: Tajemná tvář [i] 22:35 Aeon Flux [i] 00:15 Návrat do domu hrůzy [i] 01:35 Novashopping 01:55 112 [i] 02:25 Tabu [i] 03:40 Zlatíčka [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 22 [i] 06:40 Pět holek na krku 55 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 7 [i] 08:20 M*A*S*H 85 [i] 08:50 Frasier I 20 [i] 09:15 Právo a pořádek I 16 [i] 10:15 Policie Hamburk III 17 [i] 11:10 To je vražda, napsala III 7 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu II 12 [i] 13:00 M*A*S*H 86 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 8 [i] 14:00 Čarodějky IV 3 [i] 14:55 Médium IV 4 [i] 15:50 Křídla naděje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 8 [i] 20:00 Mistři hazardu [i] 22:10 Pláž [i] 00:35 Za branami pekla [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Na čem záleží 23 [i] 04:25 Na čem záleží 24 [i] 04:50 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Zradné krásky [i] 06:55 Macocha 110/120 [i] 07:40 Keď budeš moja 113-114/238 [i] 09:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 109/160 [i] 11:05 Viktória 105/171 [i] 11:55 Láska, s.r.o. 18/22 [i] 12:15 Ulica III. 109/259 [i] 13:30 Rebeli I. 151/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 108/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 18/22 [i] 15:30 Macocha 110/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 115-116/238 [i] 18:00 Ulica III. 110/259 [i] 19:00 Rebeli I. 152/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 110/160 [i] 21:20 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 22:55 Zámena [i] 00:25 Lampáreň [i] 01:05 Ulica III. 110/259 [i] 01:50 Pavučina hrôzy [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:05 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bezpečný přístav [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:45 Zkouška dospělosti [i] 15:20 Hlavní zprávy [i] 17:05 Dračí války [i] 18:40 Polibek, prosím [i] 20:25 Bezpečný přístav [i] 22:00 Pás Orionu [i] 23:25 Duna [i] 01:40 Čekání znamená smrt II. [i] 03:15 Muž proti muži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 18:55 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:25 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:40 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 10 [i] 06:00 Ochránce I 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 10:00 Dnes se polepším [i] 12:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 16:00 Rozhřešení [i] 18:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 19:00 Drzá Jordan III 13 [i] 20:00 Médium III 14 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 01:00 Médium III 10 [i] 02:00 Médium III 11 [i] 03:00 Život s nepřítelem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zelené nápady pro modrou planetu 01 [i] 05:30 Zelené nápady pro modrou planetu 02 [i] 06:00 Geologická pouť 05 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 04 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 05 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 01 [i] 09:00 Mistři švindlu 37 [i] 09:35 Mistři švindlu 38 [i] 10:15 Buď já nebo pes 46 [i] 11:10 Skryté možnosti 35 [i] 11:40 Skryté možnosti 36 [i] 12:10 Jamieho Amerika 06 [i] 13:10 Kamenné monumenty 22 [i] 13:45 "Cestování podle představ 02 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 10 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 20 [i] 16:10 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 17:15 Zelené nápady pro modrou planetu 03 [i] 17:45 Zelené nápady pro modrou planetu 04 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 01 [i] 19:20 Hugh a kuřata 03 [i] 20:20 Zima očima vědy [i] 21:20 Boj o život 05 [i] 22:20 Geologická pouť 05 [i] 23:25 Tajemství smrti [i] 00:20 Králové a královny 10 [i] 00:50 Antické olympijské hry 10 [i] 01:20 V továrně na špionáž [i] 02:25 Místa ve Středomoří 07 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 24 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 08:00 Ženy [i] 09:55 Domácí mazlíček [i] 11:30 Filmy a filmové hvězdy II. 4 [i] 12:00 Horton [i] 13:25 Titanic [i] 16:35 Evropské filmové ceny 2009 [i] 18:10 Gambler [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 5 [i] 20:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:05 Stiletto [i] 23:45 Po přečtení spalte [i] 01:20 Zmije [i] 03:20 Zatmění slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Fantastická čtyřka: Silver Surfer