Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 20/22 [i] 09:15 Medzi supmi [i] 10:55 Podozrivé 7/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 14/22 [i] 12:40 Nezvestní III. 10/19 [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 14/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Dva a pol chlapa V. 16-17/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 15/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vražedný omyl [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 22:35 Výplata [i] 00:45 Stratená kolónia [i] 02:25 Kyle XY I. 10/10 [i] 03:10 Wolffov revír II. 15-16/26 [i] 04:45 Stone v utajení 13/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 88/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 14/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 23/54 [i] 10:35 Nash Bridges 24/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 299 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 89/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 197/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 198/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Capri 3/12 [i] 22:45 A zbav nás Evy [i] 00:30 Oheň [i] 01:15 Atentáty, ktoré otriasli svetom 13/26 [i] 01:45 Sila lásky I. 299 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 197/244 [i] 03:55 Sila lásky III. 198/244 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 13/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Strach [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Fašiangy pod Zoborom [i] 13:25 Zdravíčko, pán doktor - Artériová hypertenzia [i] 13:55 Žijúce kamene [i] 14:30 O živote po živote [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Profesionál [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Hlas Európy [i] 18:55 Dizajn 3/17 [i] 19:20 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Život s chladnou krvou 3/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Prvé oddelenie [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 Celebrity CAMP [i] 09:20 Kosti II 5,6 [i] 11:00 Kolíska [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 13:40 Medicopter 117 71 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 15:25 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 21:45 Knight Rider - Na vlastnú päsť 13,14 [i] 23:35 Mafstory [i] 00:30 Útek zo Sibíri [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 14 [i] 03:45 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 04:30 Útek zo Sibíri [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 111 [i] 05:45 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 07:35 Tarzan 19 [i] 08:00 Magnum II. 20,21 [i] 09:40 Derrick II. 8 [i] 10:45 Červené ruže 195 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 112 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 69 [i] 14:10 Panelák 215 [i] 14:50 Magnum II. 20 [i] 15:40 Esmeralda 75,76 [i] 17:15 Láska nezomiera 53,54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Mačka a pes [i] 21:55 Tajomstvo cintorína [i] 23:35 Magnum II. 21 [i] 00:30 Derrick II. 8 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 11/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 07:55 Zoom 10/221 [i] 08:00 Wildfire III. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 10/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 10:55 Zoom 10/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 11/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 8/24 [i] 13:00 Wildfire III. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 10/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 12/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 9/24 [i] 17:55 Zoom 10/221 [i] 18:00 Wildfire III. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 11/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 19/19 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 21/22 [i] 23:15 Damages - Pavučina moci 10/13 [i] 00:10 Zoom 10/221 [i] 00:15 Californication 6/12 [i] 00:45 Californication 7/12 [i] 01:20 Zachraň mě V. 19/19 [i] 02:15 Genesis - vrahova duše 21/22 [i] 03:20 Damages - Pavučina moci 10/13 [i] 04:05 Rodinné právo II. 9/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 10 [i] 07:45 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 9 [i] 10:55 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 11:25 Megainženýrství: Město na vodě [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:30 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 16:25 Megastavitelé: Mega most [i] 17:20 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 18:15 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 20:05 Skutečné zločiny: Dáma v jezeře [i] 21:00 Z ráje do pekla 9 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Požitek z vraždy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:20 Očitá svědectví 10 [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 01:40 Skutečné zločiny: Dáma v jezeře [i] 02:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 10 [i] 04:35 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zlaté věže [i] 10:20 Kvůli mně přestane [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 7/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 4/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 4/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 4/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Prohnilí proti prohnilým [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Sex ve městě I 12/12 [i] 00:45 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 01:30 Řím II 9/10 [i] 02:30 Rajské zahrady II 4/13 [i] 02:45 Hledání ztraceného času 5 [i] 03:05 Hledám práci [i] 03:30 Na cestě po Kantábrii [i] 03:55 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 04:05 Události v regionech Brno 04:30 Události v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 19/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 19/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 19/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 4/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 10/20 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Řidiči profesionálové 4/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 2/23 [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 O Nesytovi [i] 14:25 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:50 Přežili rok 2000 [i] 17:05 Designtrend 4/13 [i] 17:25 Nezapomínání 4/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Můj fotr a jeho nejoblíbenější koncentráky [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Raketa na Měsíc [i] 23:15 Evropský manuál [i] 23:35 Pavlač Ester Kočičkové 5/12 [i] 00:05 Jump! Nejslavnější naháči světa [i] 00:55 V odborné péči 16/43 [i] 01:20 Hudební studio M [i] 01:55 Spanilé výzvy [i] 02:55 Inventura z archivů [i] 03:50 Krásný ztráty [i] 04:20 Putovali hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 19 [i] 09:30 Dvě tváře lásky [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 9 [i] 13:15 Walker Texas Ranger VII 7 [i] 14:05 Pohřešovaní II 15 [i] 14:55 Krok za krokem 14 [i] 15:20 Smallville VI 11 [i] 16:10 Beze stopy VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami IV 9 [i] 18:35 Ulice 1607, 1608 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 162 [i] 21:10 Kriminálka Las Vegas IX 4 [i] 22:00 Mr.GS [i] 22:30 Žralok útočí 2 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas II 11 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:50 Horoskopičiny [i] 02:35 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 S Italem v kuchyni [i] 06:20 Dexterova laboratoř II 21 [i] 06:40 Pět holek na krku 54 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 6 [i] 08:20 M*A*S*H 84 [i] 08:50 Frasier I 19 [i] 09:15 Právo a pořádek I 15 [i] 10:15 Policie Hamburk III 16 [i] 11:10 To je vražda, napsala III 6 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu II 11 [i] 12:55 M*A*S*H 85 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 7 [i] 14:00 Čarodějky IV 2 [i] 14:55 Médium IV 3 [i] 15:50 A najednou to byla láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 7 [i] 20:00 TOP STAR: Lucie Bílá [i] 21:10 Mladší o pár let [i] 22:05 Zoufalé manželky V 18 [i] 23:05 Milovat a zabít [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Výklad snů 03:35 Na čem záleží 22 [i] 04:05 Wolffův revír [i] 04:50 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V poslednej chvíli [i] 06:35 Macocha 109/120 [i] 07:20 Keď budeš moja 111-112/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 108/160 [i] 10:55 Viktória 104/171 [i] 11:45 Láska, s.r.o. 17/22 [i] 12:05 Ulica III. 108/259 [i] 13:20 Rebeli I. 150/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 107/351 [i] 15:00 Láska, s.r.o. 17/22 [i] 15:25 Macocha 109/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 113-114/238 [i] 18:00 Ulica III. 109/259 [i] 19:00 Rebeli I. 151/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 109/160 [i] 21:15 Pravá tvár vášne 16/178 [i] 22:05 Viktória 105/171 [i] 22:55 Zradné krásky [i] 00:30 Pravá tvár vášne 16/178 [i] 01:15 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 109/259 [i] 02:40 Viktória 105/171 [i] 03:20 Júlia - Cesty za šťastím 107/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 V moci snů [i] 06:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podivné experimenty [i] 14:00 Buster [i] 15:40 Zabít Elizabeth [i] 17:15 Vůle přežít [i] 18:55 Muž z Elysejských polí [i] 20:40 Hrdinové války [i] 22:45 Křivák [i] 00:25 Svědkem zločinu [i] 01:55 Jezero smrti [i] 03:30 Poslední střih [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 19:35 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Snooker [i] 01:00 Tenis [i] 01:05 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 9 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 10:00 Toulavý anděl [i] 12:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 16:00 Moje bláznivá sestra [i] 18:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 19:00 Drzá Jordan III 12 [i] 20:00 Médium III 13 [i] 21:00 Obraz mrtvého [i] 23:00 Zločiny z vášně [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 03:00 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak se věci mají 05 [i] 05:30 Jak se věci mají 06 [i] 06:00 Geologická pouť 04 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 02 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 03 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 36 [i] 09:00 Mistři švindlu 35 [i] 09:35 Mistři švindlu 36 [i] 10:15 Buď já nebo pes 45 [i] 11:10 Skryté možnosti 33 [i] 11:40 Skryté možnosti 34 [i] 12:10 Jamieho Amerika 05 [i] 13:10 Kamenné monumenty 21 [i] 13:45 "Cestování podle představ 01 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 08 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 19 [i] 16:10 Mistři švindlu 37 [i] 16:45 Mistři švindlu 38 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 01 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 02 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 36 [i] 19:20 Hugh a kuřata 02 [i] 20:20 Tělo v číslech 04 [i] 21:15 Boj o život 04 [i] 22:15 Geologická pouť 04 [i] 23:20 Komu patří moře? [i] 00:25 Králové a královny 09 [i] 00:55 Antické olympijské hry 09 [i] 01:25 Historie podsvětí 08 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 06 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 23 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 5 [i] 06:00 Keith [i] 07:35 Něco z Ameriky 2 [i] 09:30 Nevítaná návštěva [i] 11:20 Dítě z Marsu [i] 13:05 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 15:05 Ženy [i] 16:55 Domácí mazlíček [i] 18:35 Horton [i] 20:00 Na stojáka 40 [i] 20:30 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 22:20 Děti Boží: Znovunalezení [i] 23:30 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství