Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 19/22 [i] 09:15 Old Firehand [i] 10:55 Podozrivé 6/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 13/22 [i] 12:40 Nezvestní III. 9/19 [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 13/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Dva a pol chlapa V. 14-15/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 14/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Gejša [i] 22:35 Dokonalá búrka [i] 01:00 Kruh 2 [i] 02:55 Kyle XY I. 9/10 [i] 03:35 Wolffov revír II. 14/26 [i] 04:20 Stone v utajení 12/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 87/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 13/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:45 Nash Bridges 21/54 [i] 10:40 Nash Bridges 22/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 298 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 88/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 195/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 196/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Bláznivá vychovávateľka [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 3/22 [i] 22:30 Miesto činu: Chybný odhad [i] 00:15 Prípad pre Samanthu [i] 01:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 12/26 [i] 01:30 Sila lásky I. 298 [i] 02:20 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 195/244 [i] 03:50 Sila lásky III. 196/244 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 12/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Energetika [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 08:50 Mať tak o koliesko viac! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Malária, masový zabijak [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 Fašiangy [i] 13:30 Enviro [i] 14:00 Utajená reč peňazí 3/13 [i] 14:30 Seniori [i] 15:00 5 minút po dvanástej - čo je tvoje, to je moje. [i] 16:00 Diagnóza 164 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:32 Zdravíčko, pán doktor - Artériová hypertenzia [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Strach [i] 20:55 O živote po živote [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 22:55 Svetlo [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 Prvé oddelenie [i] 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 Celebrity CAMP [i] 09:40 Knight Rider - S bombou v kufri 11,12 [i] 11:00 Plnou parou vzad! [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 13:40 Medicopter 117 70 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 21:45 Vtierka Castle 5,6 [i] 23:30 Kosti II 5,6 [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 13 [i] 01:45 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 02:10 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 02:30 Kolíska [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 C. S. I. : Kriminálka Miami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 110 [i] 06:00 Jekyll a Hyde [i] 07:35 Tarzan 18 [i] 08:00 Magnum II. 18,19 [i] 09:40 Derrick II. 7 [i] 10:45 Červené ruže 194 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 111 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 68 [i] 14:10 Panelák 214 [i] 14:50 Magnum II. 18 [i] 15:40 Esmeralda 73,74 [i] 17:15 Láska nezomiera 51,52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 20 [i] 21:45 Magnum II. 19 [i] 22:40 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 20 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 10/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 07:55 Zoom 9/221 [i] 08:00 Wildfire III. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 9/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 10:55 Zoom 9/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 10/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 7/24 [i] 13:00 Wildfire III. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 9/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 11/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 8/24 [i] 17:55 Zoom 9/221 [i] 18:00 Wildfire III. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 10/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 9/13 [i] 23:55 Zoom 9/221 [i] 00:00 Californication 4/12 [i] 00:30 Californication 5/12 [i] 01:10 CSI: New York V. 17/25 [i] 02:05 CSI: New York V. 18/25 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 9/13 [i] 03:35 Rodinné právo II. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 8 [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 8 [i] 10:55 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 11:25 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 12:20 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:30 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 16:25 Megainženýrství: Město na vodě [i] 17:20 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 20:05 Nutné k přežití: Irsko [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Honička v Yukonu [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Očitá svědectví 9 [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 01:40 Nutné k přežití: Irsko [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 9 [i] 04:35 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá země 4/5 [i] 10:05 Zlatý slavík 1981 [i] 11:05 O zlém snu [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 12/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 6/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 15:10 Nechte mě bejt! Úchyl [i] 15:25 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Hrůzostrašný dějepis 4/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 4/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač bledý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Postřehy odjinud [i] 22:00 Řím II 9/10 [i] 23:00 Mrtvej brouk [i] 00:35 Losování Sportky a Šance 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sex ve městě I 11/12 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 12/32 [i] 01:55 Přísně tajné vraždy 4/42 [i] 02:10 Evropský manuál [i] 02:30 Den D 4/13 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrav [i] 04:30 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 18/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 18/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 18/26 [i] 06:45 Pat a Mat 4/28 [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Angličtina - Extra 30/30 [i] 07:50 Výtvarnické konfese 3/8 [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:40 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 4/7 [i] 10:00 William Blake! [i] 10:55 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 3/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 10/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Sedm klaunů 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Kde peníze pomáhají [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Hon na Bismarck [i] 16:05 Řidiči profesionálové 4/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 3/13 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musilok [i] 19:30 Kapusta 10/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Vojna a mír 2/4 [i] 22:15 Film o filmu Pouta [i] 22:25 Dokumentární klub: Jump! [i] 23:20 Zabití [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:30 Q [i] 01:55 Taková Amerika [i] 02:35 Podzemní Čechy II [i] 03:00 Utajená řeč peněz 3/13 [i] 03:20 Buty änpläkt seretläk [i] 04:00 Car Men [i] 04:30 Český architekt Jan Sokol [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 18 [i] 09:25 Ztraceni v moři [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 8 [i] 13:15 Walker Texas Ranger VII 6 [i] 14:00 Pohřešovaní II 14 [i] 14:55 Krok za krokem 13 [i] 15:20 Smallville VI 10 [i] 16:10 Beze stopy VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 8 [i] 18:35 Ulice 1605, 1606 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 21:05 Prostě sexy [i] 22:45 Obávaný bojovník [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas II 10 [i] 01:20 Novashopping 01:45 Zlatíčka [i] 02:35 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 20 [i] 06:40 Pět holek na krku 53 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 5 [i] 08:20 M*A*S*H 83 [i] 08:50 Frasier I 18 [i] 09:15 Právo a pořádek I 14 [i] 10:15 Policie Hamburk III 15 [i] 11:10 To je vražda, napsala III 5 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu II 10 [i] 13:00 M*A*S*H 84 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 6 [i] 14:00 Čarodějky IV 1 [i] 14:55 Médium IV 2 [i] 15:50 Láska jejího života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 6 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Džungle rtěnek I 4 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 8 [i] 00:10 Wolffův revír IV 22 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 21 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Osudná chyba [i] 06:30 Macocha 108/120 [i] 07:15 Keď budeš moja 109-110/238 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 107/160 [i] 10:55 Viktória 103/171 [i] 11:45 Láska, s.r.o. 16/22 [i] 12:05 Ulica III. 107/259 [i] 13:20 Rebeli I. 149/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 106/351 [i] 15:00 Láska, s.r.o. 16/22 [i] 15:25 Macocha 108/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 111-112/238 [i] 18:00 Ulica III. 108/259 [i] 19:00 Rebeli I. 150/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 108/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 15/178 [i] 22:15 Viktória 104/171 [i] 23:05 V poslednej chvíli [i] 00:30 Pravá tvár vášne 15/178 [i] 01:20 Lampáreň [i] 01:50 Ulica III. 108/259 [i] 02:35 Viktória 104/171 [i] 03:20 Júlia - Cesty za šťastím 106/351 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zkouška dospělosti [i] 13:40 Nebezpečná pravda [i] 15:10 Hvězdné dítě [i] 16:50 Tajemství meče [i] 18:20 Život Davida Galea [i] 20:30 V moci snů [i] 22:15 Poslední gang [i] 00:20 Exes [i] 01:45 Buenos Aires 1977 [i] 03:30 Mrtvá dívka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 17:55 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Fotbal [i] 18:20 All sports [i] 18:25 Jezdectví [i] 19:30 Golf [i] 20:30 Golf [i] 20:35 Jachtink [i] 20:40 All sports [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:05 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání 03:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 8 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 10:00 Moje bláznivá sestra [i] 12:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 13:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 16:00 Toulavý anděl [i] 18:00 Námořní hlídka III 13 [i] 19:00 Drzá Jordan III 11 [i] 20:00 Médium III 12 [i] 21:00 Dobrá manželka 1 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 [i] 23:00 Hříšné město [i] 01:00 Lži a zrada [i] 03:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak se věci mají 03 [i] 05:30 Jak se věci mají 04 [i] 06:00 Geologická pouť 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 35 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 01 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 35 [i] 09:00 Mistři švindlu 33 [i] 09:35 Mistři švindlu 34 [i] 10:15 Buď já nebo pes 44 [i] 11:10 Skryté možnosti 31 [i] 11:40 Skryté možnosti 32 [i] 12:10 Jamieho Amerika 04 [i] 13:10 Kamenné monumenty 20 [i] 13:40 Města ve výškách 10 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 09 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 18 [i] 16:10 Mistři švindlu 35 [i] 16:45 Mistři švindlu 36 [i] 17:20 Jak se věci mají 05 [i] 17:50 Jak se věci mají 06 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 35 [i] 19:20 Hugh a kuřata 01 [i] 20:20 Tělo v číslech 03 [i] 21:15 Boj o život 03 [i] 22:15 Geologická pouť 03 [i] 23:20 Budoucnost vody 03 [i] 00:25 Králové a královny 08 [i] 00:55 Antické olympijské hry 08 [i] 01:25 Historie podsvětí 07 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 05 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 22 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Made in Hungaria [i] 07:50 Miliónový pes [i] 09:40 Nikdo není sám [i] 11:25 Před kamerou 5 [i] 11:55 Tohle je Sparta! [i] 13:20 Keith [i] 14:55 Něco z Ameriky 2 [i] 16:50 Velký průšvih [i] 18:15 Dítě z Marsu [i] 20:00 Hancock [i] 21:35 Transsibiřský expres [i] 23:25 Karanténa [i] 00:55 Úterý [i] 02:15 Hancock [i] 03:45 Transsibiřský expres