Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 18/22 [i] 09:15 Norbit [i] 11:00 Podozrivé 5/8 [i] 11:55 Odpadlík IV. 12/22 [i] 12:45 Nezvestní III. 8/19 [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 12/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Dva a pol chlapa V. 12-13/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 13/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Prežila som peklo [i] 21:45 Paľba [i] 22:15 7 vražedných dní [i] 23:55 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 00:45 Hip-hopová romanca [i] 02:25 Kyle XY I. 8/10 [i] 03:10 Wolffov revír II. 13/26 [i] 04:00 Stone v utajení 10-11/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 86/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 12/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Pesničky z Repete [i] 09:45 Nash Bridges 19/54 [i] 10:35 Nash Bridges 20/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 297 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 87/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 193/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 194/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:45 Minúty strachu [i] 00:15 Prípad pre Samanthu [i] 01:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 11/26 [i] 01:25 Sila lásky I. 297 [i] 02:15 Slovensko dnes [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 193/244 [i] 03:55 Sila lásky III. 194/244 [i] 04:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 11/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Tajomný svet zdravého životného štýlu 3/3 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:05 Masky ľudového divadla [i] 13:40 TKN [i] 14:05 VAT [i] 14:35 Štetcom a perom [i] 14:55 Špania Dolina [i] 15:25 Braňo Hronec v Štúdiu II [i] 16:05 Magazín NHL [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Enviro [i] 18:55 Utajená reč peňazí 3/13 [i] 19:15 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Malária, masový zabijak [i] 21:00 Diagnóza 164 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Prvé oddelenie [i] 07:15 Celebrity CAMP [i] 09:20 Vražda medzi priateľmi [i] 11:00 Zastavte Cartera [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 13:40 Medicopter 117 69 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Plnou parou vzad! [i] 21:45 Knight Rider - S bombou v kufri 11,12 [i] 23:40 Mafstory [i] 00:40 Strelec [i] 02:20 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 12 [i] 03:00 Mafstory [i] 03:55 Strelec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 109 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 07:35 Tarzan 17 [i] 08:00 Magnum II. 16,17 [i] 09:40 Derrick II. 6 [i] 10:45 Červené ruže 193 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 110 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 67 [i] 14:10 Panelák 213 [i] 14:50 Magnum II. 16 [i] 15:40 Esmeralda 71,72 [i] 17:15 Láska nezomiera 49,50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Cannonball [i] 21:50 Jekyll a Hyde [i] 23:30 Magnum II. 17 [i] 00:25 Detektív XXL: Cannonball [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 9/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 07:55 Zoom 9/221 [i] 08:00 Wildfire III. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 8/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 10:55 Zoom 9/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 9/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 6/24 [i] 13:00 Wildfire III. 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 8/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 10/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 7/24 [i] 17:55 Zoom 9/221 [i] 18:00 Wildfire III. 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 9/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 21:00 Boj o čas 4/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 4/14 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 8/13 [i] 23:55 Zoom 9/221 [i] 00:00 Californication 2/12 [i] 00:30 Californication 3/12 [i] 01:10 Boj o čas 4/13 [i] 02:10 Uklízeč II. 4/14 [i] 03:00 Damages - Pavučina moci 8/13 [i] 03:45 Rodinné právo II. 7/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 6 [i] 07:45 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 7 [i] 10:55 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 11:25 Megainženýrství: Podzemní město [i] 12:20 Opravna vraků: Omámený [i] 13:15 Americký chopper: Trysková motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:30 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 16:25 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 17:20 Opravna vraků: Omámený [i] 18:15 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Návštěva Weirtonu v Západní Virginii [i] 21:00 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 21:55 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 32 [i] 23:20 Očitá svědectví 8 [i] 23:45 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Návštěva Weirtonu v Západní Virginii [i] 02:40 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 8 [i] 04:35 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brouk v hlavě [i] 10:35 Bejvávalo [i] 11:15 Sedm žen Alfonse Karáska [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 11/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 5/23 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 10/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 4/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mravenec lužní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 2/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 4/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 21:55 Den D 4/13 [i] 22:45 Strašidelné léto [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě I 10/12 [i] 01:00 McLeodovy dcery IV 11/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Vltava v obrazech 52/86 [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 17/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 17/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 17/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Chcete je? [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 8/40 [i] 07:40 Nechte mě bejt! Nebezpečný nález [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Kdo postavil egyptské pyramidy? [i] 10:30 Vzkaz Karola Sidona [i] 10:45 Kde peníze pomáhají [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 52/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 3/5 [i] 16:00 William Blake! [i] 16:50 Výtvarnické konfese 3/8 [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Angličtina - Extra 30/30 [i] 20:00 Někdo to rád horké [i] 22:00 Vikingové z Brna [i] 22:30 Taková Amerika [i] 23:15 Q [i] 23:45 Pošťák [i] 01:30 V odborné péči 15/43 [i] 02:00 Retro [i] 02:25 Nacističtí kamikaze [i] 03:20 Terra musica 03:45 Náš venkov [i] 04:00 Sváteční slovo docenta Radko [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 17 [i] 09:25 Na první pohled [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 7 [i] 13:15 Walker Texas Ranger VII 5 [i] 14:05 Pohřešovaní II 13 [i] 14:55 Krok za krokem 12 [i] 15:25 Smallville VI 9 [i] 16:10 Beze stopy VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami IV 7 [i] 18:35 Ulice 1603, 1604 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 161 [i] 21:15 Kriminálka Miami VI 21 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Matador [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas II 9 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:05 Horoskopičiny [i] 02:50 Áčko [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 19 [i] 06:40 Pět holek na krku 52 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 4 [i] 08:20 M*A*S*H 82 [i] 08:50 Frasier I 17 [i] 09:20 Právo a pořádek I 13 [i] 10:15 Policie Hamburk III 14 [i] 11:10 To je vražda, napsala III 4 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu II 9 [i] 13:00 M*A*S*H 83 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 5 [i] 14:00 Čarodějky III 22 [i] 14:55 Médium IV 1 [i] 15:50 Kde začala láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 5 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Na doživotí II 7 [i] 23:05 Ochrana svědků I 8 [i] 00:00 Wolffův revír IV 21 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Výklad snů 03:40 Na čem záleží 20 [i] 04:10 Closer II [i] 04:55 Wolffův revír [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Macocha 107/120 [i] 07:15 Keď budeš moja 107-108/238 [i] 09:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 106/160 [i] 10:55 Viktória 102/171 [i] 11:40 Láska, s.r.o. 15/22 [i] 12:05 Ulica III. 106/259 [i] 13:20 Rebeli I. 148/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 105/351 [i] 15:00 Láska, s.r.o. 15/22 [i] 15:25 Macocha 107/120 [i] 16:10 Keď budeš moja 109-110/238 [i] 18:00 Ulica III. 107/259 [i] 19:00 Rebeli I. 149/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 107/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 14/178 [i] 22:20 Viktória 103/171 [i] 23:10 Osudná chyba [i] 00:40 Pravá tvár vášne 14/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 107/259 [i] 02:50 Viktória 103/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 105/351 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Návrat do ztraceného světa [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Sklizeň [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Buster [i] 13:45 Hotýlek [i] 15:20 Sladká pomsta [i] 16:50 Tam, kde končí hvězdy [i] 18:25 200 Cigaret [i] 20:05 Cesta Černého měsíce [i] 21:45 Katova kletba [i] 23:30 Konkurs [i] 01:25 Hellraiser [i] 03:05 Neprůstřelný mnich [i] 04:55 Cesta Černého měsíce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Snooker [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 7 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 10:00 Než řekneš ano [i] 12:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 13:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 16:00 Byla jednou jedna svatba [i] 18:00 Námořní hlídka III 12 [i] 19:00 Drzá Jordan III 10 [i] 20:00 Médium III 11 [i] 21:00 Válečná nevěsta [i] 23:00 Rozhřešení [i] 01:00 Naivní důvěra [i] 03:00 Blízké nebezpečí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak se věci mají 01 [i] 05:30 Jak se věci mají 02 [i] 06:00 Geologická pouť 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 33 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 34 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 34 [i] 09:00 Mistři švindlu 31 [i] 09:35 Mistři švindlu 32 [i] 10:15 Buď já nebo pes 43 [i] 11:10 Skryté možnosti 29 [i] 11:40 Skryté možnosti 30 [i] 12:10 Jamieho Amerika 03 [i] 13:10 Kamenné monumenty 19 [i] 13:40 Města ve výškách 09 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 07 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 17 [i] 16:10 Mistři švindlu 33 [i] 16:45 Mistři švindlu 34 [i] 17:20 Jak se věci mají 03 [i] 17:50 Jak se věci mají 04 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 34 [i] 19:20 Životospráva na chalupě 03 [i] 20:20 Tělo v číslech 02 [i] 21:15 Boj o život 02 [i] 22:15 Geologická pouť 02 [i] 23:20 Budoucnost vody 02 [i] 00:25 Králové a královny 07 [i] 00:55 Antické olympijské hry 07 [i] 01:25 Historie podsvětí 06 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 04 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cesta do středu Země [i] 07:30 Před kamerou 5 [i] 08:00 Jak ukrást nevěstu [i] 09:40 Jarní prázdniny [i] 11:05 Kráska a Ošklivka [i] 12:35 Právo být otcem [i] 14:05 Made in Hungaria [i] 15:55 Miliónový pes [i] 17:45 Nikdo není sám [i] 19:35 Tohle je Sparta! [i] 21:00 Na stojáka 69 [i] 21:30 Californication III. 4 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Šílenství 11 [i] 22:55 Alpha Dog [i] 00:50 Podvod [i] 02:35 Výchovný tábor [i] 04:15 Červený pás