Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 17/22 [i] 09:15 V ríši strieborného leva [i] 10:55 Podozrivé 4/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 11/22 [i] 12:35 Nezvestní III. 7/19 [i] 13:25 Myšlienky vraha II. 11/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Dva a pol chlapa V. 10-11/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 12/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Norbit [i] 21:50 Mentalista I. 4/23 [i] 22:50 112 [i] 23:25 Šelma 2/13 [i] 00:20 Tichý spoločník [i] 02:05 Hluchý Smith a Johnny Ears [i] 03:35 Wolffov revír II. 12/26 [i] 04:20 Stone v utajení 9/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 11/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 17/54 [i] 10:35 Nash Bridges 18/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 296 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 86/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 191/244 [i] 17:25 Sila lásky III. 192/244 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ožením sa so svojou ženou [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 16/24 [i] 22:55 Rieka [i] 01:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 10/26 [i] 01:35 Sila lásky I. 296 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Sila lásky III. 191/244 [i] 03:50 Sila lásky III. 192/244 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 10/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Tempo [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Vysielanie pre materské školy [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Pád do ticha [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:40 Regionálny denník [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Poklady sveta IV. [i] 14:55 Umenie 2010 [i] 15:25 Odpískané [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 3/26 [i] 19:25 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Tajomný svet zdravého životného štýlu 3/3 [i] 21:05 Energetika [i] 21:20 Invencie: Andrej Goliaš - Byť sám sebou [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni Evity Urbaníkovej [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 03:40 Posledný vlak [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI NOVINY 06:00 Celebrity CAMP [i] 08:15 Listy od vraha [i] 10:00 Ťažko zamilovaný [i] 12:00 Kráľovná XXL [i] 13:40 SHARK II. 3 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Zastavte Cartera [i] 22:00 Profesionáli [i] 23:00 Zviazať, mučiť a zabiť! [i] 00:40 Črepiny [i] 01:15 Sám proti teroru [i] 02:50 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 11 [i] 03:30 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 04:15 Zviazať, mučiť a zabiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Skutočný príbeh: Strach zo syna [i] 07:35 Tarzan 16 [i] 08:00 Magnum II. 14,15 [i] 09:40 Derrick II. 5 [i] 10:45 Červené ruže 192 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 109 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 66 [i] 14:10 Panelák 212 [i] 14:50 Magnum II. 14 [i] 15:40 Esmeralda 69,70 [i] 17:15 Láska nezomiera 47,48 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 22:00 Magnum II. 15 [i] 22:50 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 23:45 Derrick II. 5 [i] 00:40 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 8/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 07:55 Zoom 8/221 [i] 08:00 Wildfire III. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 7/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 10:55 Zoom 8/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 8/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 5/24 [i] 13:00 Wildfire III. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 7/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 9/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 6/24 [i] 17:55 Zoom 8/221 [i] 18:00 Wildfire III. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 8/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 22:00 Ti druzí 9/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 7/13 [i] 23:55 Zoom 8/221 [i] 00:00 Akce 13/13 [i] 00:30 Californication 1/12 [i] 01:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/9 [i] 02:10 Ti druzí 9/13 [i] 02:55 Damages - Pavučina moci 7/13 [i] 03:45 Rodinné právo II. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 4 [i] 07:45 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 6 [i] 10:55 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 11:25 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 12:20 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 13:15 Americký chopper: Trysková motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:30 Nutné k přežití: Oregon [i] 16:25 Megainženýrství: Podzemní město [i] 17:20 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 18:15 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 21:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:20 Očitá svědectví 7 [i] 23:45 Opravna vraků: Omámený [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 02:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 7 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 20/78 [i] 08:55 Tři přání [i] 10:30 Písničky s ozvěnou [i] 11:05 Tajemství pohlaví 1/3 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 10/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 4/23 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 4/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dřípatka horská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 22 [i] 21:00 Na cestě po Kantábrii [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Nebezpečný klient [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě VI 16/20 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 10/32 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 16/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 16/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 16/26 [i] 06:45 Raníček s Dádou 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:50 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 08:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 59/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Za tajemstvím jménem Ferrari [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 8/40 [i] 13:40 Eat it 4/6 [i] 13:45 Tak to vidím já 3/7 [i] 14:00 Silák a drak [i] 15:10 Život na pobřeží 1/10 [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Říše slunce [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Nacističtí kamikaze [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Černí andělé [i] 22:20 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 00:20 Bigbít 4/42 [i] 01:20 Vzkaz Karola Sidona [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Martin Reiner: Lucka, Maceška a já [i] 02:05 V odborné péči 14/43 [i] 02:30 Máte slovo 03:15 POKR [i] 03:40 Československý filmový týdeník 765/2379 [i] 03:55 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 16 [i] 09:30 K2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 6 [i] 13:15 Walker Texas Ranger VII 4 [i] 14:05 Pohřešovaní II 12 [i] 14:55 Krok za krokem 11 [i] 15:20 Smallville VI 8 [i] 16:10 Beze stopy VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 6 [i] 18:35 Ulice 1601, 1602 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 4 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mentalista 9 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba V 4 [i] 23:20 Spiknutí [i] 01:00 Bujné fantazie 23 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Štvanci 8 [i] 02:35 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Dexterova laboratoř II 18 [i] 06:40 Pět holek na krku 51 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice I 3 [i] 08:20 M*A*S*H 81 [i] 08:50 Frasier I 16 [i] 09:15 Právo a pořádek I 12 [i] 10:15 Policie Hamburk III 13 [i] 11:10 To je vražda, napsala III 3 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu II 8 [i] 13:00 M*A*S*H 82 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 4 [i] 14:00 Čarodějky III 21 [i] 14:55 Médium III 22 [i] 15:50 Kouzelné léto [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 4 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:10 Sběratelé kostí I 7 [i] 23:10 Ochrana svědků I 7 [i] 00:05 Wolffův revír IV 20 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Výklad snů 03:45 Na čem záleží 19 [i] 04:15 Autosalon [i] 04:55 Closer II [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Macocha 106/120 [i] 07:15 Keď budeš moja 105-106/238 [i] 09:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 105/160 [i] 10:40 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 12:10 Ulica III. 105/259 [i] 13:25 Rebeli I. 147/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 104/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 14/22 [i] 15:30 Macocha 106/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 107-108/238 [i] 18:00 Ulica III. 106/259 [i] 19:00 Rebeli I. 148/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 106/160 [i] 21:35 Pravá tvár vášne 13/178 [i] 22:25 Viktória 102/171 [i] 23:15 Nádej na prežitie [i] 00:50 Pravá tvár vášne 13/178 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 106/259 [i] 02:55 Viktória 102/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 104/351 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 Nádej na prežitie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nebezpečná pravda [i] 13:35 Ztracený svět [i] 15:15 Sklizeň [i] 16:55 Polibek, prosím [i] 18:40 Protiklady se přitahují [i] 20:10 Real je naše vášeň [i] 21:45 Prsten smrti [i] 23:15 Čekání znamená smrt II. [i] 00:50 Převtělení [i] 02:25 Ohrožené druhy [i] 03:55 Real je naše vášeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 16:00 Tenis [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Snooker [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 6 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 10:00 Štěstí věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 13:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Námořní hlídka III 11 [i] 19:00 Drzá Jordan III 9 [i] 20:00 Médium III 10 [i] 21:00 Foylova válka V 2 [i] 23:00 Moje bláznivá sestra [i] 01:00 Narušený život [i] 03:00 Život s nepřítelem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 36 [i] 06:00 Geologická pouť 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 31 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 32 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 33 [i] 09:00 Mistři švindlu 29 [i] 09:35 Mistři švindlu 30 [i] 10:15 Buď já nebo pes 42 [i] 11:10 Skryté možnosti 27 [i] 11:40 Skryté možnosti 28 [i] 12:10 Jamieho Amerika 02 [i] 13:10 Kamenné monumenty 18 [i] 13:40 Města ve výškách 08 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 06 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 16 [i] 16:10 Mistři švindlu 31 [i] 16:45 Mistři švindlu 32 [i] 17:20 Jak se věci mají 01 [i] 17:50 Jak se věci mají 02 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 33 [i] 19:20 Životospráva na chalupě 02 [i] 20:20 Tělo v číslech 01 [i] 21:15 Boj o život 01 [i] 22:15 Geologická pouť 01 [i] 23:20 Budoucnost vody 01 [i] 00:25 Králové a královny 06 [i] 00:55 Antické olympijské hry 06 [i] 01:25 On the Spot 03 – Reportéři [i] 02:20 Místa ve Středomoří 03 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Řeč nepřítele [i] 07:45 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 09:00 Dostaňte agenta Smarta [i] 10:50 Domácí mazlíček [i] 12:25 Bacha na balóny [i] 13:50 Jak ukrást nevěstu [i] 15:30 Cesta do středu Země [i] 17:05 Jarní prázdniny [i] 18:30 Kráska a Ošklivka [i] 20:00 Temný rytíř [i] 22:30 Mlátička [i] 00:00 Tobruk [i] 01:45 Temný rytíř [i] 04:15 Zuby nehty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Věčný příběh [i] 12:00 Uranya [i] 13:35 Filmy a filmové hvězdy II. 4 [i] 14:00 Výlet do Saint Tropez