Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. [i] 06:55 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 5/13 [i] 07:20 Flintstonovci I. 15/25 [i] 07:45 Moja mama veterinárka II. 8/13 [i] 08:40 Šišaté hlavy v New Yorku [i] 10:10 90210: Nová generácia [i] 11:00 Škaredá Betty I. 19-20/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Ničivá sopka [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Denné svetlo [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kliatba zlatého kvetu [i] 22:05 Vraždiace osy [i] 23:40 Fringe 15/20 [i] 00:40 Oko netvora [i] 02:15 Rocky V. [i] 03:50 Živý mor [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Extra [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:55 Náhradníci I. 3/21 [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 31/39 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 14/51 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Zlatá brána [i] 09:25 Strieborná Háta [i] 10:30 Prehistorický park 2/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov [i] 16:30 Pošta pre Teba [i] 17:35 Zmenáreň [i] 18:05 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 21:55 Eskorta [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Chodili sme spolu [i] 02:20 Obete a tí druhí [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Národnostné správy [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Československý filmový týždenník [i] 06:10 Seniori [i] 06:40 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Môj dom, môj hrad [i] 08:30 TKN [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Bohoslužby [i] 11:30 Maťo Palica [i] 12:10 Anjeli strážni Evity Urbaníkovej [i] 12:40 Slovo [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Test magazín [i] 13:25 Zuzka Turanová [i] 14:35 Família [i] 15:00 Strongman 2009 [i] 16:05 Folklórny festival Gombasek - galaprogram [i] 17:10 Televízne osobnosti - spisovateľ Peter Jaroš [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Braňo Hronec v Štúdiu II [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:45 Umenie 2010 [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Moje druhé ja [i] 07:20 PRVÉ NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Hlas smrti [i] 09:55 Profesionáli [i] 10:45 Stratené duše II 7, 8 [i] 12:20 Črepiny PLUS [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 16 [i] 13:50 Autosalón [i] 14:15 Podnikavé dievča [i] 16:15 Listy od vraha [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:15 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kráľovná XXL [i] 21:45 Ťažko zamilovaný [i] 00:00 Prekliata noc [i] 01:30 Lepší zajtrajšok 3 [i] 03:20 Pekelná kuchyňa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Julie Lescautová III. 5,6 [i] 09:00 V uliciach San Francisca 84,85 [i] 11:00 Zorro 63,64,65 [i] 12:10 Januárová výhra [i] 13:45 Big Ben XIII 2 [i] 15:25 V uliciach San Francisca 84,85 [i] 17:15 Hrochy v Afrike [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Strach zo syna [i] 21:55 Útes [i] 23:30 Hrochy v Afrike [i] 01:00 Zorro 63,64,65 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 17/31 [i] 07:00 Rodinné právo 10/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 2/22 [i] 10:05 Battlestar Galactica 2/2 [i] 12:00 Alias V. 6/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 6/22 [i] 14:00 All Saints VI. 26/43 [i] 15:00 All Saints VI. 27/43 [i] 16:00 Alias V. 7/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 18:00 Boj o čas 8/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 8/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 22:00 Strach.com [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 16/23 [i] 01:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 02:30 Joan z Arkádie 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 3 [i] 06:50 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 07:15 Možné i nemožné 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 29 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 12:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 14:35 Možné i nemožné 1 [i] 15:30 Hry s časem: Býčí bič [i] 16:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 16:25 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 17:20 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 18:15 Americký chopper 18 [i] 19:10 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 20:05 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů 3 [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 3 [i] 22:50 Americké gangy 1 [i] 23:45 Z ráje do pekla 8 [i] 00:40 Hry s časem: Velké kočky a bojová umění [i] 01:40 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 02:40 Možné i nemožné 1 [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 4 [i] 04:05 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Ferda II 13/26 [i] 06:30 Sedm služeb čerta Bonifáce [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 3/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 3/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Nesytovi [i] 14:15 Tři přání [i] 15:55 Retro [i] 16:25 Kaleidoskop [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo docenta Radko Chodury [i] 17:15 Horákovi 17/26 [i] 18:05 Pan Tau 4/33 [i] 18:35 Na cestě za Lucíou z Kantábrie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Chyťte doktora [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Skutečný viník [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Pět dní 4/5 [i] 01:15 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 02:05 Uvolněte se, prosím [i] 02:50 Hommage á icone [i] 03:05 Otázky Václava Moravce 04:05 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Karmelitky [i] 05:55 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 765/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Čtenářský deník... Martin Reiner: Lucka, Maceška a já [i] 09:50 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 4/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 12:00 Hostinec U létavého draka [i] 13:25 GOLEM - extáze expresionismu [i] 14:35 Po stopách mumií [i] 15:25 Život na pobřeží 1/10 [i] 16:10 Mýty a fakta historie: Kto postavil egyptské pyramidy? [i] 16:55 Kamera na cestách: Venezia...Benátky [i] 17:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci 4/6 [i] 19:25 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 19:35 Simpsonovi XX 20/21 [i] 20:00 Spanilé výzvy [i] 21:00 Inventura z archivů [i] 22:00 Na plovárně s Borisem Beckerem a Stefanem Edbergem [i] 22:25 Vzkaz Karola Sidona [i] 22:45 Nechoď klepat na dveře [i] 00:45 Čétéčko [i] 01:10 Slavné parodie [i] 02:05 Slavné postavy Národního divadla [i] 02:55 Kamera na cestách: Venezia...Benátky [i] 03:50 Krásný ztráty [i] 04:25 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 04:35 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Dobrodružství Antje a jejích přátel 7, 8 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 20 [i] 07:10 Senzační Spiderman 17 [i] 07:35 Batman vítězí III 1 [i] 08:00 Spongebob v kalhotách 60 [i] 08:25 Babicovy dobroty [i] 09:05 Koření [i] 10:00 Černovous 2/2 [i] 11:35 To nevymyslíš [i] 12:50 Dým bramborové natě [i] 14:30 Erin Brockovich [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 29 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi, taxi [i] 21:45 Střepiny [i] 22:15 Riskantní plán [i] 00:10 Falešná stopa [i] 01:55 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:40 Střepiny [i] 03:05 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 16 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 16 [i] 07:30 Bejbybum I 7 [i] 07:55 Sabrina - mladá čarodějnice I 2 [i] 08:25 Hitlerovi bodyguardi 11 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 80 [i] 10:25 M*A*S*H 81 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 To je vražda, napsala III 2 [i] 13:55 Zachraňte Willyho 2 [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 18:05 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 3 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 3 [i] 22:00 Řekni, kdo tě zabil 4 [i] 22:55 Don Juan DeMarco [i] 00:45 Svět 2010 [i] 01:15 Volejte věštce 03:00 Big Ben IV 4 [i] 04:35 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 07:50 Keď budeš moja 103-104/238 [i] 09:30 Muži na stromoch II. 10/14 [i] 10:15 Slávici na ulici [i] 11:20 Chuťovky [i] 12:40 Rebeli I. 146/215 [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej III. 1/4 [i] 15:10 Columbo VII. 1/4 [i] 16:30 Keď budeš moja 105-106/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 10/14 [i] 19:00 Rebeli I. 147/215 [i] 20:00 Posadnutí láskou [i] 21:40 Skutočný príbeh: Láska vo víre vojny [i] 23:40 Znásilnenie [i] 01:30 Columbo VII. 1/4 [i] 02:45 Lampáreň [i] 04:10 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hotýlek [i] 13:40 Seržant Pepper [i] 15:20 Návrat do ztraceného světa [i] 16:55 Život Davida Galea [i] 19:05 Puckoon [i] 20:30 Rain [i] 22:05 Muž proti muži [i] 23:55 Jezero smrti [i] 01:30 Adolf Eichmann [i] 03:15 Píseň za chudého chlapce [i] 04:55 Rain [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:25 Zimní sporty [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Tenis [i] 19:30 Cyklistika [i] 19:35 Fotbal [i] 19:50 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Krasobruslení [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 5 [i] 06:00 Život v divočině 7 [i] 07:00 Život v buši III 7 [i] 08:00 Život v buši III 8 [i] 09:00 Námořní hlídka II 12 [i] 10:00 Byla jednou jedna svatba [i] 12:00 Námořní hlídka III 9 [i] 13:00 Námořní hlídka III 10 [i] 14:00 Štěstí věčné lásky [i] 16:00 Foylova válka V 1/2 [i] 18:00 Drzá Jordan III 7 [i] 19:00 Drzá Jordan III 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 1 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 [i] 22:00 Médium III 7 [i] 23:00 Médium III 8 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Médium III 9 [i] 03:00 Život v buši III 7 [i] 04:00 Život v buši III 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 09 [i] 05:30 Zhýčkaní 10 [i] 06:00 Země krásná neznámá 12 [i] 06:50 Lidé a místa na Zemi: Grónsko [i] 07:05 Lidé a místa na Zemi: Skotsko [i] 07:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 08:15 Jak přežít Everest 05 [i] 09:10 Životospráva na chalupě 03 [i] 10:10 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 11:10 Impéria 20 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Skotsko [i] 12:30 Jamieho Amerika 06 [i] 13:30 Jaro na chalupě 04 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 01 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 20 [i] 17:20 Mistři švindlu 43 [i] 17:55 Mistři švindlu 44 [i] 18:35 Zhýčkaní 11 [i] 19:05 Zhýčkaní 12 [i] 19:40 Zázračné smysly 03 [i] 20:45 Tuningmánie 07 [i] 21:20 Tuningmánie 08 [i] 21:55 Impéria 21 [i] 23:00 Maximální dopad 02 [i] 00:00 Márnice [i] 00:55 Hubbleovy obrazy 05 [i] 01:30 Hubbleovy obrazy 06 [i] 02:05 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 03:05 Jak přežít Everest 05 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 4 [i] 06:00 Nepolíbená [i] 07:50 Konečně spolu [i] 09:30 Alvin a Chipmunkové [i] 11:05 10 000 př. n. l. [i] 12:55 Řeč nepřítele [i] 14:45 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 16:00 Dostaňte agenta Smarta [i] 17:50 Domácí mazlíček [i] 19:30 Před kamerou 5 [i] 20:00 Hancock [i] 21:30 Vášeň v tanci [i] 23:20 True Blood - Pravá krev II. : Přede mnou nový svět 10 [i] 00:05 Californication III. 3 [i] 00:35 Na stojáka 68 [i] 01:00 Ruslan [i] 02:35 Křížová palba [i] 04:10 Sunshine [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Fontána [i] 07:35 Nevítaná návštěva [i] 09:20 Křižovatka smrti 3 [i] 10:50 Lord Longford [i] 12:20 Kouzelná romance [i] 14:05 Last minute Maroko [i] 15:35 Plán hry [i] 17:25 Na domácí půdě [i] 19:05 Umučení 1/2